980

Flash Forward - az ABC újabb durranása!!??
  • Bulykin
    #580
  • Csak77
    #579
    Vagy átírta a mod, majd átgondolta, és rájött, hogy ilyet talán nem kellene, de ilyet ne feltételezzünk. mindegy :)
  • Herold
    #578
    Csak a vágólapon titokban a "rész"-ből "év" lett, mi?
  • Herold
    #577
    A rakétás tényleg elbaszott jelenet volt.
  • Tyler1
    #576
    tök felesleges a flém!!!!!! aki nem akarja nem nézni, ennyi! én se nézem a Lostot, vagy a Heroes-t, de nem járkálok be a topicjukba h "de fos egy sorozat, úgyis vége lesz blablabla..."
  • Csak77
    #575
    Muhahahahaha! Fail! :))
  • ProGabe #574
    ctrl+c ctrl+v volt, öcsipöcsi
  • Csak77
    #573
    Nem tudsz olvasni mi, öcsisajt?
  • Bulykin
    #572
    lool ténylegXD
  • ProGabe #571
    "pár év múlva"

    látom vágod mi, merre, hogyan van sorozatfronton :D
  • Bulykin
    #570
    oké
  • karajjj
    #569
    be lehetne fejezni, ha nem tetszik, akkor nem kell nézni, nem kell a topikot olvasni, se írni nem kell bele, de látom muszáj flémet kelteni...
  • karajjj
    #568
    nyugi, ez olyan pl, hogy a heroesban is 2 és fél év után adtak csak értelmet egy csomó mindennek, szóval később lerendezik a dolgokat, az tuti, csak kérdés, hogy lesz-e benne olyan feszültség mint mikor pl simcoe beállított a gyerekért
  • Csak77
    #567
    "mert a Loat jövőre végetér és a csatorna ezzel a sorozattal akarja"

    Ugyan, kasza lesz pár rész múlva. mark my words!

  • gibson9
    #566
    Így legyen!! Mert akkor még van esély :D
  • LasDen #565
    az ABC nem hagyta volna, hogy az éves pénz felét 1 részre elbasszák... :D
  • gibson9
    #564
    első rész jó volt és izgalmas.. viszont olyan érzésem van, hogy az évadra szánt költségvetés fele elment arra az 1 részre.. azóta nem volt igazán jó rész szerintem, de ez a 6. rész tetszett most.. jó volt, ahogy összeértek most a Benford családnál a szálak. Dr. Benford, a csávó akit látott az álmában és a csávó gyerekének szálai :D Amikor ott lesett mindenki mindenkire az fasza volt
  • Bulykin
    #563
    hmm, pedig ez az utóbbi rész szerintem sokkal pörgősebb volt mint az előtte lévőek, igaz az elsőt még nem lövi:D
  • ForzaInter
    #562
    Hát igen vmennyit visszaesett a sorozat, sztem első 3-4 rész nagyon jó volt, azóta egy kis visszaesés.
  • Bulykin
    #561
    mert a Loat jövőre végetér és a csatorna ezzel a sorozattal akarja helyettesíteni
  • gibson9
    #560
    hát de ez az, hogy úgy lett beharangozva, mint az új Lost :D
  • Tyler1
    #559
    új lostnak csak a hülyék nevezik :D ott a lényeg h ég és föld a kettő! dr. house se az új rém rendes család, mer közük nincs egymáshoz!

    amúgy engem csak az idegesít h nem folytatják a cselekményeket hanem újakba kezdenek...pl. szomália, a tornyok, a varjak, a német faszi, stb...
    minden részben másik faszságot találnak ki ahelyett h folytatnák normálisan az elöző cselekményt!
  • gibson9
    #558
    Tele van az egész sorozat faszságokkal
    Csak néhányat említenék:
    3. vagy 4. részben volt talán, amikor ugye a díler gyerek ahelyett, hogy csendben kisétált volna az étterem hátsó bejáratán, inkább felborított mindent, hogy meghallják őt az FBI-osok.
    Másik meg most az 5. részben lelőtték ugye az FBI-os csajt, aki SZÉPEN LASSAN előhúzta a fegyverét, erre a támadó elkezd menekülni, pedig kb még 5x lelőtte volna amíg a csaj célra tart..
    Ugyan ebben a részben volt ugye, hogy a főszereplők kocsijába belerohannak a támadók, aztán kiszállnak és egy rakétavetővel rájuk lőnek. Még a kocsiban ordibáltak, hogy "indulás, gyerünk, indulás" amikor már kilőtték azt a kurva rakétát, de érdekes módon mindenki megmenekült a becsapódás előtt.
    Na most a sok elfogult FF imádónak biztos meglesz a válasza ezekre, de lássuk be kicsit erőltetett dolgok ezek.
    Nem rossz a sorozat, de nem hiszem, hogy lesz akkora név, mint néhány régebbi sorozat. Az új Lostnak meg semmiképpen nem nevezném. Ég és föld a kettő. Lehet a lost tekintetében én vagyok elfogult, de abban sokkal több izgalmat találtam, mint ebben.
  • Csak77
    #557
    Szerintem, nem!
  • karajjj
    #556
    A_D:A_S:DF_AS:FDAsdfsad
    ezen olyat röhögtem most, hogy lefejeltem a laptopot -.-
  • Kicsikiraly
    #555
    meg akarom kérdezni, h én szeretem-e a mákos tésztát?
  • Micsu
    #554
    ez az utolsó rész nem volt rossz de összességében még mindig gyenge
  • Csak77
    #553
  • LasDen #552
    Kösz főnök!
  • Csak77
    #551
    Elmehetsz, de utána pontosan úgy kell vigyorognod, mint a fenti képen a középső faszi! ;)
  • LasDen #550
    Hé főnök! Elmehetek WC-re??? :D
  • karajjj
    #549
    lolmár, még te fogod megmondnai, hogy ki nézheti?
  • Tyler1
    #548
    helyes, szevasz!
  • Bulykin
    #547
    te már csak tudod
  • Csak77
    #546
    Ne félj, nem csak én gondolom így. ;) Te sem fogod sokáig nézni.
  • exTrem
    #545
    helyes, szevasz !
  • Csak77
    #544
    Szar ez a sorozat. Ki ki lőttem az egészet amikor a 5-ös részben jött ez a buzi/lezbi éttermes randi, ráadásul a főszereplő csajszival, aki miatt eddig néztem. Minden sorozatba beleteszik ezt a meleg szarságot már, idegesítő. Én férfi-nő szerelmet akarok látni, nem nő-nő-t.

    A másik, meg most az elnök sajtósával valami kapcsolat akar lenni a 24 sorozattal? Mert ott is pont az a színész, pont ebben a szerepben van. Nem értem, ilyan hülyék a készítők? Már vártam, hogy Jack Bauer is besétál. Mindegy, szar ez az egész. Részemről nem nézem tovább.
  • Teppik Amon
    #543
    Szerintem is egyre laposabb. :\ Pedig jól indult.
  • Kicsikiraly
    #542
    bazz először énis azt hittem :D
  • Tyler1
    #541
    én meg elöször aszittem az Orlando Bloom XDDDDD de lesz annak még szerepe sztem, nem feleslegesen jelenetezett az a buszon a kis sráccal.