162
Szerintetek miből lehetne még filmeket csinálni?
  • TheRock18
    #82
    én is örülnék egy ilyennek,de sajnos a vesztesekről nem készül(het) film :( ezért nincsenek olyan filmek sem,amiben a németek a jók..meg olyan sem,ami bemutatja,hogy igázták le fél európát...pedig engem érdekelne,szeretem a háborús filmeket
  • Daza500
    #81
    Ezt támogatnám. :) Háborús filmek ruLz.
  • 89
    #80
    A doni hősökről egy II. vh-s filmet, ahogy a németek, olaszok, románok mindenki otthagy minket és puskákkal, szarrafagyva harcolnak a honvédek a vörösök ellen...ütős lenne, csakhát pínz az nincsen
  • Daza500
    #79
    Mellesleg mindenből lehet történetet kreálni, csak fantázia kell hozzá.

    Akár még a Quake 3-ból is össze lehet dobni egy forgatókönyvet.
    Tessék, Quake. :)

    Az 1-et vagy a 2-t meg lehetne csinálni mozivászonra simán.
  • Daza500
    #78
    Több demo-film készült már CS-ből 9 év alatt, mint gondolnád.
    Sőt, voltak már élőszereplős próbálkozások is.
    Persze egyik se lett sikeres, de legalább.
  • CattiBrie
    #77
    ^^
  • ba32107
    #76
    Mondjátok meg légyszi, ebben van játéksztori-spoiler? Az episode 1-et még végigjátszottam, de ilyen evakuálós dolog nem rémlik. Szeretném még végigjátszani a kettőt, és nem akarok lelőni magamnak semmit.
  • ba32107
    #75
    GTA, Starcraft, Half-Life, Hitman-ből egy normális, Commandos, Max Payne-ből egy normális
  • tommygear
    #74
    gta
  • dav1d
    #73
    cs?gratnem elég rá a kismillió terrorista film???0 történettel rendelkezik és még te kockázol

    ugyanakkor a HL- teljesen egyedi történettel rendelkezik egy elborult világban, aból nagyon jó film is lehetene
  • Desiderata #72
    dinoszaurusz
  • Daza500
    #71
    Na ja, PC játékokból nem tudnak filmet csinálni, ez már többször bebizonyosodott...

    Japán rajzfilmből meg pláne. Talán a Japánok tudnának, de az amcsik nem.
    A Dragonball igen, hát ahogy azokat a frizurákat megcsinálták, jó hogy nem néztem meg még moziba se, sírva rohantam volna ki a teremből...
  • Lammer
    #70
    aki a starcraft sztorijat ismeri vegig a kieggel egyutt, remelem 1etertene, hogy jo otlet lenne :]

    jokis epikus szájfájt lehetne csinalni ^^

    ps: szerintem sztíven szpílberg egy kicsit tul van lihegve, de legyen... csinalja o"
  • megalodon
    #69
    Pokemon! Gratulálok! A dragonball is szar lett
    Mézga család! :S Mint vigjáték vagy mi??

    Jajj ezek az ötletek...
    Eleve egy csomo képregény feldolgozás "régi" képregényből vannak megcsinálva!
    Képregény! Nem mese aztán csináljuk meg filmnek!

    Mostanság a sz.gépes játékokból kéne,habár a Doom nem lett egetrengető siker a Hitman szintén.

    Ha ugyvesszük bármit meglehetne csinálni igazad van végülis Pokemonnal,hisz csak egy jó forgatokönyv pénz pénz meg még több pénz kéne hozzá!
  • karajjj
    #68
    köszönöm, de olvastam a könyvet és láttam a filmet is, viszont nem konkrétan erre gondoltam, hanem olyan sorozatra, amibe csernobil is bele van szőve
  • Szabi84
    #67
    zseniális
  • MerlinW
    #66
    Egri csillagok tökéletes, azt nem lehet felülmúlni...
  • LasDen #65
    geci jó filmet lehetne csinálni a nándorfehérvári diadalról is :D
  • SötétBarom
    #64
    World War Z-ből minisorozatot.
  • theone91
    #63
    Az Egri Csillagokból, vagy az Egy Magyar Nábobból...

    ...
  • Victor1103
    #62
    Final Fantasyból persze olyan élőszereplős fajta, meg 24-ből, ja Devil May Cry filmadaptációért kiált meg a már a Dragon Ball-ból ilyen "fasza" filmet hoztak össze a Pukimonoknak is kijár egy.
  • Daza500
    #61
    Ezt a filmet láttam DVD-n a Bem moziban.
  • jaszy
    #60
    Betonból az felfogja a sugárzást.
  • Probatbicol
    #59
    Ami azt illeti a Stlakerből már van film, sőt a játék az alapján készült (illetve ugyanabból a regényből): http://www.imdb.com/title/tt0079944/
  • joeperry
    #58
    Természetesen az életemről. Mondjuk tucatnyi producer és stúdió jelentkezett már, de nem adom a jogokat akárkinek...
  • topikos8
    #57
    Belőled.
  • sapkafej
    #56
    hülye vagy? arra ki kiváncsi?
  • w77d
    #55
    rohaggyále XD
  • mod
    #54
    A vizigótokról.
  • spy803
    #53
    Egyértelmű, hogy a Mafiából!
  • fifi
    #52
    Bogát Péter: Ágasvári csata
  • Calver
    #51
    az szvsz elég viccesen néznek ki előszereplős filmen... főleg h az első 3 könyv történetét infrakamerával kéne felvenni
  • LasDen #50
    Fahrenheit??? :D
  • Calver
    #49
    vagy Banlieue 13, bár tudtommal Yamakasi is ilyen parkour őrület.
  • danielboy1000
    #48
    filmszalagból ?
  • PrisonMan
    #47
    Már elkészült

    Interjú a főszereplővel (veled:)

    Plakát
  • belapeter
    #46
    Ha engem kérdeztek,akkor Landwirtschafts Simulátor 09-ből lehetne egy jó filmet készíteni :ó
  • cenobite
    #45
    Komolyra fordítva a szót egy Warhammer 40.000 univerzumban játszódó eposzt el bírnék viselni.
  • cenobite
    #44
    Már készül!!!

    :D
  • sambauer
    #43
    Egyetértek :D

    Szerintem még a Fallout 3-ból lehetne iszonyatosan jó filmet csinálni. szinte a szemem elött lebeg a szkript :D