Driver: San Francisco

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Kit--Kat
#57
Tehát a csúszás még jobban csúszik.. Grat UBI!!

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

bertino
#56
penzugyi, jah.
mint mindig.

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

grebber
#55
Pénzügyi gondok miatt csúszik a megjelenés!

Next PC upgrade: 2022

#54
Áttolták jövõre ezt is. UBI ---> <#mf1><#gun><#mf2>

Prince23
#53
HG Elõzetes

Az elsõ magyar nyelvû cikk az DSF-rõl.

Prince23
#52
bulba
#51
Hát, itt már nem néz ki olyan élvezetesnek az irányítás, de azért reméljük a legjobbakat.
Köszi a videót!

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

bertino
#50
jauvanakkor.

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

grebber
#49
Látom fogadalmat tettél,de nekem mindegy.
De ha világszerte mindenfelé (nem csak a 3 említett magyar oldalon) rettentõ sok esetben szerepel együtt a "gameplay trailer" akkor lehet nem velem van a baj.
Szerencsére az én oldalamon csak a világ áll veled ellentétbe.

Next PC upgrade: 2022

bertino
#48
te ezekre támaszkodsz ilyenkor ?
hogy azokon az oldalakon ez és ez van, akkor az úgyis van ? 😄DDDDDDDDD


tejóisten, hát azért vagy ennyire sötét gondolkodású akkor bakker.

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

grebber
#47
Nekem?? Nem az én cégem se a gamestar,se a hardwired se a gamekapocs.És lám mit látni azokon az oldalakon is xy gameplay trailer.Jaj most akkor mi lesz?

Next PC upgrade: 2022

bertino
#46
az egy dolog, hogy alapvetõ it-s fogalmakról halvány sejtésed sincs, de ezt nem feltétlen kell reklámozni.

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

grebber
#45
Trailer számomra bármilyen videóformátumba öntött mozgókép.Az hogy neked mit takar miért érdekeljen engem?

Next PC upgrade: 2022

bertino
#44
trailer és gameplay 2 külön dolog.

még mindig.

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

grebber
#43

Next PC upgrade: 2022

Kit--Kat
#42
69 Charger nyami😊

Még kéne egy gyári Fastback és lehetne Bullitott nyomni<#szeret>

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

#41
DeLorean 😄 Na akkor ez már rossz nem lehet...
bulba
#40
5 autóról hullott le a lepel. képek

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

grebber
#39
Driver: San Francisco halasztás!

A karácsonyra várható megjelenési dömping miatt az UbiSoft által feltámasztott Driver széria következõ része nem fog idén megjelenni. A PC, PS3 és X360 platformokra érkezõ játék megjelenését 2011 elsõ negyedére tették át, azaz január 1-jétõl március 31-ig bármikor betoppanhat.

info: Hardwired

Next PC upgrade: 2022

bulba
#38
Ezt nem értem. A képen a doboz tetején ott van, hogy "PC DVD-ROM".
Viszont eddig én is csak konzolos collectors edition-t láttam.
Akkor most hogy is van a micsoda?

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

bertino
#37
hat ez tiszta szegyen, collectors edition nincsen csak konzolokra ????
nemaaaa.


bakker.

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

bertino
#36
ezt a trailert baromi nagy otlet volt megcsinalni!

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

bertino
#35


Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

The Protector
#34
A videóban mivel magyarázzák ezt a shift dolgot.VAlami kóma vagy mi a tökömet emlegetnek meg vmi emlékeztkiesést.
Bár nekem lenne emlékezetkiesésem a gameval kapcsolatban.Csak az adrenalindús és szuper vezetési élmény kárpótólhat.

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér&#8217; De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

Fpocok
#33
Jajj de vártam, mert imádtam elsõ részt és az elsõ videó onnan volt.
Aztán olvastam ezt a shift hülyeséget. Azt hittem csak vicc. Aztán láttam a gameplay-t. Ezt még egy torrent letöltést sem fog megérni nekem. Ekkora baromságot... elszállt az agyuk. Simán más név alatt kellett volna kiadni, de akkor nem lesz annyi pénz. Így viszont hazavágtak még egy franchiset. Grat!

Parasite Eve 2, best game EVER!

The Protector
#32
A garfika nagyon ocsmány,de nem is lenne baj ha ezt az idióta shiftinget nem tették volna bele.Amúgy a vezetés élvezetesnek néz ki.Sõt nagyon is.

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér&#8217; De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

bulba
#31
Az irányítás élvezetes lesz az tuti, az autó csúszik, bõven kell ellenkormányozni. Nem ebben a játékban fogok elaludni vezetés közben
Remélem a törésmodellen fejlesztenek még, mert sokkal fontosabb mint egy tipikus versenyjátékban.

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

Kit--Kat
#30
Hát ez engem nem gyõzött meg túlságosan:/

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

Prince23
#29
Játékmenet

Kit--Kat
#28
Én azzal is bõven megelégednék, ha megcsinálnák az 1-et a mai kor követelményeinek megfelelõen.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

SZilaJMaGGoT
#27
Nekem sem, és egyre inkább kezdek félni, hogy a játék szerves részét fogja alkotni a dolog. Nem úgy mint a grid-ben az idõ visszapörgetés. :/

annyira úriember vagyok, hogy még k*rvához is virágcsokorral megyek. :)

Kit--Kat
#26
Hát nekem ez a lépegetõs hülyeség nagyon nem tetszik:/
Ennél jobb lett volna az elsõ rész szisztémája...

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

#25
És ez ? Elsõ játékom volt PS 1 -en, el se hiszem. 😊)

grebber
#24
#23
rally Lancia Stratos az út szélén csak úgy.. <#fejvakaras><#wilting><#szomoru1>

SZilaJMaGGoT
#22
Ha szerencsénk van az új funkciót nem lesz kötelezõ használni(vagy magasabb nehézségi szinten nem is lehet), az elmosódást(szintén ha szerencsénk van) pedig ki lehet kapcsolni. A többi része eddig tettszik nekem.

annyira úriember vagyok, hogy még k*rvához is virágcsokorral megyek. :)

grebber
#21
Driver:San Francisco E3 Gameplay tréler

Hát ez az új funkció szerintem baszottul nem kéne bele meg ez az elmosódás a menekülõ kocsinál.Eddig egy kalap fos ez!

Next PC upgrade: 2022

grebber
#20

Next PC upgrade: 2022

Vass Gábor
#19
Nincsen benne options?

#18
Driver 1-be,(PC)hogyan lehet megváltoztatni a billentyûzet kiosztást?Az alapértelmezett kiosztás egyszerûen borzalmas...

kommersz
#17
szerintem is hangulatos volt
volt nehany idegesito bug
de nembaj az😄

\"Szeresd a tavaszt, vagy húzd meg a ravaszt Állj ki délcegen, vagy feküdj ki részegen Próbálj élni boldogan, vagy ne vedd komolyan.\"

sambauer
#16
haladni kell a korral, minek modelleznének le egy hatalmas várost ha gyalog szerrel nem lehetne végig sétálni az utakon ? mint az autós és lövöldözõs jeleneteket jól kell megcsinálniuk, bár én az ubisoftban bízok hogy élvezetes játékot dobnak össze...

Turn Me On Dead Man

bertino
#15
jaja, mekkora stunt jeleneteket lehetett csinálni benne, ûberelt <#idiota>

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

Slayerboy
#14
viszlát

Voltam zárás előtt. _______________

fery02
#13
Lehet nagy kár volt kihagyni a Dirver 3-at részedrõl. Én is olvasom mindenhol, hogy szidják, mintha nem is játék lenne. Ennek ellenére én kifejezetten jót szórakoztam vele.

Semmi pánik négerek vagyunk! Azért jöttünk, hogy kölcsön kérjünk egy kis füvet!

#12

lokat szeretem miujság

bakvarnyu
#11
Szerintem meg semmi probléma se volt a Parallel Lines -el.

gfreak
#10
Remélem lehelnek életet ebbe az elsazródott sorozatba..az 1 még nagyon frankó volt tényleg, a többi meg egy zsák fos...remélem nem olyan lesz ez a Driver mint a Wheelman 😄😄😄

Racism is a weapon of mass destruction!

nan76
#9
<#eljen><#eljen><#eljen><#eljen><#eljen>

Ha már egy embernek tetszik amit alkottam az maga a sikerélmény.Még ha Én vagyok az az egy valaki is

bulba
#8
Ha nem akarnak egy GTA klónt csinálni a sorozatból, hanem inkább a küldetés alapú akció-autókázós stílust választják, akkor szerintem jó lesz.

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play