Driver: San Francisco

← ElőzőOldal 38 / 38

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#7
Driver 1 istenkirály császár volt, meg a 2-is<#nyes> még PS1en nyomtam velük, a 3-at a rossz kritikák miatt inkább kihagytam, nehogy megmérgezze az elõdök emlékét<#idiota> Ha a Driver 1 feelingjét visszahoznák, az OK lenne

\"-Az út elvezet a végtelenbe, majd visszahoz. Sokszor megjártam az utat, ültem a verandán, játszottam, voltam kutya, minden, még madárijesztő is.\"

Golyo69
#6
jaja az nagyon gáz volt 😄😄

A driver 1-nek volt a legjobb írányítása annak idején 😄😄 ha ilyesmire sikerülne ennek is az írányítása akkor annyira szar nem lehet D😄:

GGMU

#5
a legutóbbi elég gáz volt, valahogy nem hiszem, hogy ez sokkal jobb lesz
Pipör
#4
😄

Eddigi Telóim : ER1018>NO3210>NO5210>NO6210>SIMC60>SET630>SEK700I>SEW810I>N.N73ME>NOKIA N82>>ZTE BLADE III.

Máté94
#3
Na ez érdekes lett😄
Máté94
#2
Miután a Ubisoft felvásárolta a Driver fejlesztõit és a játék jogait, megjelent a Driver: Parallel Lines és úgy tûnik, hogy hamarosan új epizóddal bõvül a sorozat.



2007-ben jelent meg a Driver: Parallel Lines és a szaksajtó nem jutalmazta túl magas pontszámmal a játékot, ám kellemes idõtöltés biztosított az unalmas órákra. A kiadó úgy gondolta, hogy ideje lenne feléleszteni a sorozatot két éves álmából, s a napokban levédette a Driver: The Recruit nevet, amivel elismerték, hogy egy új játék van készülében a Ubisoft Reflections nevet viselõ stúdióban. Sajnos a célplatformokat még nem ismerjük, de vélhetõen PC-re, Playstation 3-ra és Xbox 360-ra is egyaránt megjelenik majd az új Driver.


From: gamekapocs.hu
Máté94
#1
Miután a Ubisoft felvásárolta a Driver fejlesztõit és a játék jogait, megjelent a Driver: Parallel Lines és úgy tûnik, hogy hamarosan új epizóddal bõvül a sorozat.


2007-ben jelent meg a Driver: Parallel Lines és a szaksajtó nem jutalmazta túl magas pontszámmal a játékot, ám kellemes idõtöltés biztosított az unalmas órákra. A kiadó úgy gondolta, hogy ideje lenne feléleszteni a sorozatot két éves álmából, s a napokban levédette a Driver: The Recruit nevet, amivel elismerték, hogy egy új játék van készülében a Ubisoft Reflections nevet viselõ stúdióban. Sajnos a célplatformokat még nem ismerjük, de vélhetõen PC-re, Playstation 3-ra és Xbox 360-ra is egyaránt megjelenik majd az új Driver.


From: gamekapocs.hu
← ElőzőOldal 38 / 38