Driver: San Francisco

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

SZilaJMaGGoT
#157
Ettõl függetlenül én nem tudok azonosulni ezzel az egésszel... :/ Pedig minden más tetszene a játékban...

annyira úriember vagyok, hogy még k*rvához is virágcsokorral megyek. :)

Fpocok
#156
93 lol

Parasite Eve 2, best game EVER!

grebber
#155
Elsõ értékelések:

Eurogamer 8/10
CVG 8.5/10
OXM 8/10
IGN 8/10
Gamespot 8
Spong 93/100
Incgamers 60/100
Strategi Informer 6/10

Next PC upgrade: 2022

Yoda001
#154
szerintem sem lesz rossz, demó alapján egyébként a fizika sem "annyira szar", igazából az irányítás kissé árkádos, de azért van itt valamennyi fizika, na. mondjuk a demóban van egy olyan, hogy rendõr elõl menekülés, na ennek a kicsit nehezebbik része már nem is kicsivel nehéz, hanem majdnem lehetetlen... 4-5 rendõrrel a nyakadban nem jutsz sehova, mert sokkal gyorsabbak nálad és nem igazán tudsz mit tenni... esetleg ha beléjük vezetsz pár másik autót, de erre meg nincs annyi lehetõség.. ez igencsak idegölõ lesz majd

http://9gag.com/gag/5135249

bakvarnyu
#153
jó lesz ez

#152
a nagy klasszikus filmek a képeken <#worship>


Bullitt


Vanishing point


Dukes of hazzard


Gone in 60 seconds (original)


Gone in 60 seconds (remake)


Starsky & Hutch


Blues brothers

bulba
#151
A rugózás és tömegáthelyezõdés fizikája miatt asszem nem kell aggódnunk 😊)

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

bulba
#150
<#eljen><#eljen>

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

grebber
#149

Next PC upgrade: 2022

The Protector
#148
szokás szerint a pc a fekete bárány.meg sem lepõdök már az ilyen híreken.

Annyit sem érünk, mint az égről zuhanó madár, Aki halni készül de küzd még az életér&#8217; De mit mutatunk fel, ha nálunk pihen meg a halál?

Fpocok
#147
Na végre egy kiadó, aki rájött, hogy a PCsek torkán nem lehet lenyomni minden szart... teljesen megértem a lépést. De ez is csak azt jelenti, hogy õk is tudják, mekkora egy fos játék.
(ha más neve lenne, akkor egy szavam sem lenne)

Parasite Eve 2, best game EVER!

#146
<#levele>

grebber
#145
Driver: San Francisco PC verzió halasztás!

(N-Gamer) Az ilyen híreket hétfõn szeretem leginkább, de ha egyszer most jött... A Driver: San Francisco PC verziója pár hetet csúszik a megjelenéssel, az új idõpont szeptember 27, MAC-re még nincs idõpont (TBA), konzolokra idõben érkezik a matéria.

info: Hardwired

Next PC upgrade: 2022

#144
Demó bemutatása+videó

Én már szedem is lefelé. 😊

PlayStation 4 Pro + UE 55 KS7000 SUHD+ Astro A50. Na de hol vannak a játékok?! ---> Nintendo Switch

#143
Hát ez nagyszerû.

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

#142
PC-re nem lesz majd kapsz szeptemberben 1 szar portot ami szarul irányítható, ezért sok letöltés lesz emiatt nem fog fogyni ennek következménye az,hogy nem lesz a pc-s port nyereséges és a végén emiatt nem lesz pcs játék fejlesztve,mert a sok letöltõ miatt a pc port nem kifizetõdõ...(nem azért mert szar a portolás õkbennük nincs sose hiba)..😊
#141
Ma jön a demo. Lesz PC-re is?

Asus P8P67 B3, Intel Core I5 2400, Sapphire 280x 3GB. CORSAIR 8192MB Vengeance DDR3 1600MHz, 500GB HDD, CORSAIR CX430W v2, Panasonic 94CM Plazma TV, Rendszer: Windows 8.1 PRO X64

#140
a Terminator 3at láttad ?

grebber
#139
Nyugodj meg ha nem gondolkozol kicsit és nem vagy ügyes nem elkapnak lejár az idõd aztán mission failed!

Next PC upgrade: 2022

Ryder62
#138
Most aztán k*rva happy vagyok. Gondolom a sok kis hülye amcsi gyerek örül hogy van siker élménye "Nézd apu! Sose kapnak el" <#gonosz2>

"Do not click any buttons on the client" - Bethesda, 2018

Fpocok
#137
Ez játék fõ feature-je...

Parasite Eve 2, best game EVER!

grebber
#136
Dehogynem ebbõl áll az egész!

Next PC upgrade: 2022

Ryder62
#135
Most komolyan mi ez a baromság hogy ugrálunk ide oda a kocsik között. Ez olyan mintha egy fps ben ha már bekerítenek és fogytán az életerõnk át teleportálunk egy másik bakába és zúzunk tovább. Nevetséges. Remélem nem ebbõl áll a játék <#zavart2>

"Do not click any buttons on the client" - Bethesda, 2018

grebber
#134
Kipróbáltam.Amelyik része tetszik eddig az a csapat verseny.2 autónk van egyiket mi vezetjük másikat az AI.És elsõ két helyen nekünk kell beérnünk.Ha akarom átugrok partner kocsijába azt felhozva vagy beleszállva másokéba gátolva az ellenfelek útját.

Amin viszont meglepõdtem az az menekülés a rendõrök elõl.
Bár lehet én képzeltem el nagyon rosszal ,hogy úgy lesz ugrok 3 kocsiba azt már aztse tudják hol vagyok és kész is a menekülés.A nagy szart ha elugrok a kocsimból egy másikba attól még az a kocsi amibõl kishifteltem megy magától tovább és azt üldözik a rendõrök ugyanúgy.
Autók grafikája még ugy ahogy jó a környezetet nem kell nézni az nem valami nagy szám.
Szerintem összességében egynek megfelelõ arcade szórakozás!

Next PC upgrade: 2022

grebber
#133
Aki kipróbálta xbox demot kérem írjon róla valamit!

Next PC upgrade: 2022

Fpocok
#132

Parasite Eve 2, best game EVER!

#131
ha kormánnyal élvezetes lesz az autók irányítása akkor nagyon szeretni fogom 😊


Fpocok
#130
LOL
Megnéztem a GT-n a videókat.
Én eddig is tudtam, hogy egy nagy rakás kaki lesz... de ezek után? Év legszarabb játéka díjra még simán esélyes. Ekkora foshalmazt régen láttam, ráadásul Driver név alatt akarják eladni? Simán kinyírták a franchise-t (ha más néven lenne, akkor nem kapna ennyi ekét).

A zubiszoftos "légy egész végig online egy kibaxott single játéknál" baromságról már nem is beszélek.

Parasite Eve 2, best game EVER!

bertino
#129
jobbnak igerkezne normalis fizikaval, de ez megint kontrollerre butitott fostaliga lesz.

Metallica. Csakis. Amig ki nem halnak. Easyrider öcsém, easyrider!

Fpocok
#128
Driv3r nagyon gyengére sikerült... de legalább ott volt járkálós akció meg minden. Itt nem lesz. Értem én, hogy mit akartak itt, de akkor csinálták volna rendesen, nem pedig ezzel a kómás bullshittel.

Parasite Eve 2, best game EVER!

Ryder62
#127
Jónak igérkezik. Fõleg hogy rendesen vannak járókelõk is. Nem úgy mint a 3-ban hogy csak egy-egy ember kószált az utcán. Éljen az a város és legyen élethû a törésmodell, vezetési élmény és a sztori is üssön. És akkor hatalmasat durranhat a gém. <#finom>

"Do not click any buttons on the client" - Bethesda, 2018

#126
OS:
Windows XP (32/64 bit), Windows Vista (32/64 bit), Windows 7 (32/64 bit)
Processor:
Intel Pentium D 3.0 Ghz or AMD Athlon64 X2 4400+ 2.2Ghz (Intel Core2Quad Q6600 2.4Ghz or Athlon II X4 620 2.6Ghz recommended)
Memory:
1GB Windows XP / 2GB Windows Vista - Windows 7 (2GB for XP / Vista / 7 recommended)
Graphics:
256 MB DirectX-compliant, Shader 4.0-enabled video card (512 MB DirectX compliant, Shader 4.0 enabled video card recommended)
DirectXŸ:
9.0c libraries (included)
Hard Drive:
10GB
Sound:
DirectX 9.0c - compliant sound card (5.1 PCI sound device recommended)
Multiplayer:
Permanent broadband Internet connection is required (128+ kbps)
Supported Peripherals:
Windows-compliant keyboard, mouse, wired and wireless X360 controller, Logitech Momo Racing Force Feedback steering wheel, Thrustmaster Rally GT Force Feedback Pro Clutch Edition steering wheel, Thrustmaster Ferrari GT 2-in-1 Force Feedback steering wheel, Thrustmaster Ferrari GT Experience 3-in-1 steering wheel, Thrustmaster Ferrari F430 Force Feedback steering wheel, Thrustmaster Universal Challenge 5-in-1 steering wheel.
Supported Video Cards:
ATIŸ: Radeon HD2600XT & above, HD3850 & above, HD4650 & above, HD5650 & above, HD6450 & above. nVidiaŸ: GeForce 8600GT & above, 9600GT & above), GT130 & above, GT240 & above, GT320 & above, GT430 & above, GT 530 & above.

Kit--Kat
#125
Miért nem lehet egyszerre a két márka egy játékban?

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

#124
úgy tûnik hogy választani kellett itt is hogy ferka vagy lambo.. :-/

Kit--Kat
#123
Már csak egy 308 GTS Magnum Ferrari hiányozna.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

bulba
#122
Szimpatikus, az AMC-re különösen kíváncsi vagyok. Viszont ha már ennyi Alfa belefért, kár volt pont a Brerát kihagyni, akár valamelyik másik rovására is.

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

#121


szép változatos az autólista :-)

Abarth 500 (2008)

Abarth Fiat 695 ss Assetto Corse (1970)

Alfa Romeo 159 Ti (2009)

Alfa Romeo 8C Competizione (2007)

Alfa Romeo Giulia TZ2 (1965)

Alfa Romeo Giulietta (2010)

Alfa Romeo Mito (2009)

Alfa Romeo Spider Duetto (1966)

AMC Pacer (1980)

Aston Martin Cygnet (2011)

Aston Martin DB5 (1963)

Aston Martin DB9 Volante (2010)

Aston Martin Rapide (2010)

Aston Martin V12 Vantage (2010)

Audi A4 2.0 TFSI (2010)

Audi Q7 4.2 FSI quattro (2010)

Audi R8 5.2 FSI quattro (2010)

Audi RS 6 Avant (2008)

Audi S5 Coupe (2010)

Audi Sport quattro S1 - Rally (1985)

Audi TT RS Coupe (2010)

Bentley Arnage T (2005)

Bentle Continental Supersports (2010)

Cadillac CTS-V (2010)

Cadillac DTS (2010)

Cadillac Eldorado (1959)

Cadillac Escalade (2007)

Cadillac Escalade - Cop (2007)

Cadillac XLR-V (2009)

Chevrolet Bel Air (1957)

Chevrolet Blazer (2001)

Chevrolet C10 (1965)

Chevrolet C10 - Tow-Truck (1965)

Chevrolet Camaro SS (1968)

Chevrolet Camaro SS - Jones’ car (2010)

Chevrolet Camaro Z28 (1986)

Chevrolet Chevelle SS (1970)

Chevrolet Corvette (1960)

Chevrolet Corvette Z06 - Drift (2009)

Chevrolet Corvette ZR1 (2010)

Chevrolet Corvette ZR1 - Cop (2010)

Chevrolet El Camino (1973)

Chevrolet Impala (2006)

Chevrolet Impala - Taxi (2006)

Chevrolet Volt (2011)

DeLorean DMC-12 (1983)

Dodge Challenger R/T - Tanner’s car (1970)

Dodge Challenger SRT8 (2009)

Dodge Charger R/T (1969)

Dodge Charger SRT8 (2009)

Dodge Charger SRT8 - Cop (2009)

Dodge Grand Caravan (2009)

Dodge Grand Caravan - Taxi (2009)

Dodge Monaco (1974)

Dodge Monaco - Cop (1974)

Dodge Neon (2002)

Dodge Viper SRT10 ACR (2009)

Ford Crown Victoria (1999)

Ford Crown Victoria - Cop (1999)

Ford Crown Victoria - Taxi (1999)

Ford F-150 XLT SuperCrew (2010)

Ford F-350 Super Duty (2008)

Ford Gran Torino (1974)

Ford GT (2006)

Ford Mustang Convertible (2008)

Ford Mustang GT Fastback (1968)

Ford Mustang Mach 1 (1973)

Ford RS200 - Rally (1985)

Ford Shelby GT500 (2010)

Ford Taurus SHO (2010)

GMC C5500 (2008)

GMC C5500 - Ambulance (2008)

GMC Savana - News Van (2005)

GMC Sierra (1998)

GMC Sierra - Monster Truck (1998)

GMC Vandura (1983)

Hudson Hornet (1951)

Hummer H3X (2009)

Jaguar E-Type (1966)

Jaguar XFR (2010)

Jaguar XKR (2010)

Jeep Wrangler (1988)

Lamborghini Countach LP400S (1978)

Lamborghini Diablo VT (1994)

Lamborghini Gallardo LP560-4 (2009)

Lamborghini Jalpa (1986)

Lamborghini Miura (1972)

Lamborghini Murcielago LP640 (2007)

Lamborghini Murcielago LP670-4 SV (2009)

Lancia Stratos - Rally (1974)

Lincoln Town Car (2010)

Maserati GranTurismo S (2008)

McLaren F1 (1997)

McLaren MP4-12C (2011)

McLaren SLR (2008)

Nissan 370Z (2009)

Nissan 370Z - Drift (2009)

Nissan GT-R (2010)

Nissan Skyline GT-R (R33) - Drift (1998)

Oldsmobile Cutlass 442 (1970)

Oldsmobile Vista Cruiser (1972)

Pagani Zonda Cinque (2009)

Pontiac GTO The Judge (1970)

Pontiac Lemans (1971)

Pontiac Solstice GXP (2009)

Pontiac Solstice GXP - Drift (2009)

Pontiac Trans Am (1975)

Pontiac Trans Am (1977)

Pontiac Trans Am (1980)

Ram 3500 Laramie (2010)

Ram SRT10 - Jericho’s car (2006)

Range Rover Sport Supercharged (2010)

Ruf CTR 3 (2010)

Ruf CTR Yellow Bird (1987)

Ruf RK Coupe (2010)

Ruf RK Spyder (2009)

Ruf Rt 12 (2010)

Shelby Cobra 427 (1966)

Shelby GT500 (1967)

Volkswagen Camper (1965)

Volkswagen Scirocco R (2009)

Volkswagen Scirocco R - Rally (2009)

Volkswagen Baja Buggy (1963)

Volkswagen Beetle (1963)

Volkswagen Beetle Convertible (2009)



The game also features about 20 unlicensed vehicles, including school bus, city bus, fire truck, cement truck, ramp truck, tanker, security van, etc.

#120



#119

#118
Impresszív lista, végre nem azt az agyoncsépelt és unalmas autólistát kapjuk mint pl. a TDU 2-ben.

#117
a videókban felfedezhetõ autók listája, bõven 100 fölött 😊

Prince23
#116
Lehet hogy a játék sztorija 40 (ez csak példa) évet ölel át. Erre nem gondoltok?

#115
Na ez jó dolog lenne. Már csak a jó kocsik miatt is érdemes lesz kipróbálni és játszani vele.

#114
sztem lesz valami retró játékmód is 😊
van ott pl régi fiat 500 is 0:06-nál <#finom>

#113
Hogyhogy ilyen 70-es évekbeli rendõrautók üldözték? Egyik videóban még vadiúj Audit láttam. Mondjuk én örülök neki, mert sokkal jobban szeretem a régi kocsikat.

#112

#111
bízzunk benne

bulba
#110
Gyanítom ezt a "nem támogatjuk a korányt" dolgot csak úgy értik, hogy csak néhány speciális dolog ami külön munkát igényelne (ffb, H váltó kompatibilitás stb) fog kimaradni.

60s: drugs sex rock\'n\'roll, 90s: bugs sux plug\'n\'play

#109
megjegyzem nem egy játékot játszottam kormánnyal (TDU - Toca RD 3, RBR) de egyik játékkal sem volt gondom hogy most billentyûzettel kell irányítanom. Lehet hogy játékélményben sokkal jobb kormánnyal de attól még billentyûzettel is ugyanúgy lehetett irányítani õket
#108
Nem kell minden autós játékba kormány. Ennyi.