Driver: San Francisco

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#607
Áhh, a linket elrontottam! <#falbav> Szóval ez a helyes link: http://w3.hdsnet.hu/csokis/others/Xbox360CtrlEmuforDriverSF.rar

#606
Leszeded ezt és kicsomagolod egy tetszõleges mappába. Elindítod az x360ce.exe file-t és beállítod a kontrollert. Ha olyan kontrollered van, ami alapból be van állítva, akkor alul a Presets részen kiválasztod. Nekem Logitech RumblePad 2 van (azaz nem használom, de elõvettem most a szekrénybõl, hogy beállítsam nektek), így nekem elég volt kiválasztanom a Logitech Cordless RumblePad 2-t. Ha beállítottad/kiválasztottad, akkor utána Save! Fontos, hogy a beállítások elmentõdjenek! Kiléphetsz, majd a dinput8.dll, msvcr100.dll, x360ce.ini és xinput1_3.dll file-okat (Igen, mind a 4 file-t!) másold be a Driver mappába, ahol a driver.exe is van. Kész, lehet játszani! Így egyébként be tudjátok állítani a kormányokat is. <#smile>

#605
Én elég kezdõ vagyok ilyen dolgokban, esetleg tudnál segíteni? pl kéne link hozzá, meg most ligitech F310-es gamepadpm van, azzal jól menne akkor a fordulás is? Be tudnám állítani, másik joy-ra?
#604
Írtam már, hogy csak Xbox 360 Controller-t támogat (és nem is fog mást), ezért használjátok az Xbox 360 Controller Emulator programot!

#603
Egy kis érdekesség a Reflections-rõl
#602
Nem lehet sehogyse.... gondolom majd lesz javítás.

Pedig szerintem az év meglepetés játéka lenne, mert én egy rakás szara szamítottam, de mégis adja a régi driver hangulatot. Sztem jó game lett.
#601
Én is keresem erre a megfejtést.
#600
Hol kell átkapcsolni gamepad-ra irányítást?

&#9733; &#27748;&#22982; &#26446;

ffxi
#599
HELP!
Hiába kapcsolom ki a V-Sync, játék közben bekapcsolja. Onnan tudom, mert beszaggat a játék mint a lassított felvétel. Kilépek a menübe és megint be van pipálva a V-Sync. Mitõl van ez?

Fákjúal!

Kit--Kat
#598
Hát talán van rá sansz. Ha telesírják a az UBI és a Reflection fórumát realisztikusabb vezetési modellért, sebességváltásért és kormány támogatásért akkor nem tartom lehetetlennek, úgy is ígértek ingyenes addonokat.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

TaRka0107
#597
Abban bízok, hogy hátha tesznek bele majd valamelyik patch-be bár kétlem, mert sokáig csinálták a játékot, ha akartak volna beletenni, szerintem már tettek volna bele😄

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

#596
mph át lehet állítani km/h, és ha igen merre?

#595
ja nem, látom a sima
Yoda001
#594
egyébként basszameg.. van itt akinek még mindig nem megy, egyáltalán?

http://9gag.com/gag/5135249

#593
ok, látom ez a blaclk box névre keresztelt az 1. frissítést foglalja magába meg kisebb helyet foglal
Yoda001
#592
nyomassam? a kalózöböl...piratebay. remélem ismered 😉

http://9gag.com/gag/5135249

Kit--Kat
#591
Kár, hogy ennyire árkádosra vették. Elbírt volna a játék egy manuális sebességváltós opciót mint a Mafia-ban.

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

#590
honnan van black box verziód? nyomasd a forrást
#589
ez a második patch már a méretébõl ítélve nem?
Skypack
#588
Akinek nem mûködik próbálja meg evvel

http://skidrowcrack.com/driver-san-francisco-update-1/

ASUS STRIX B550-F | Ryzen 5 5600X | Sapphire Nitro+ Radeon 6650XT 8GB | HyperXRenegade Fury 2x16GB DDR4-3600CL16 | CM Elite 350K | Fractal Ion+2 Platinum 760W | Samsung 970 EVO 250GB + 1TB |

Yoda001
#587
ezzel se megy... black box verzió is kuka. szerintem ez felejtõs úgy ahogy van... de ami vicc, hogy a leírt yml fájl nekem soha nem is volt ott... :S

http://9gag.com/gag/5135249

#586
Nekem ezzel feltámadt halott állapotából (igaz a save game elveszett).

http://isohunt.com/torrent_details/334779693/driver?tab=summary

Yoda001
#585
nekem se akar menni, sehogy... de most van egy black box verziós, egész korrekt telepítõs, remélem a játék is ilyen lesz...

http://9gag.com/gag/5135249

#584
Aha, elindítom, UbisoftGameLauncher mûködése leált, ennyi. Skidrow verzió, mindent úgy csináltam ahogy az NFO-ban van, és ennyi.
bency
#583
Fura hogy mindenkinek baja van,én nem tudnám se kormánnyal se padal játszani....szerintem billentyüzettel is nagyon jó :S

:) Semmi okosság :P

#582
Most települ... Ajánlom neki hogy mûködjön...
#581
remélem jön vmi patch, mert így felejtõs... klavatúrával tuti nem nyomom...
#580
pontosan ezért játszhatatlan kormánnyal is :/

Tatyla
#579
belehet én WASD-re állítottam nekem a nyilak nem esnek kézre

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#578
ill. elõbb sikerült, minden jó volt, de a kanyarodás olyan volt, hogy egybõl teljesen fordult... úgy meg szar.
bency
#577
Én pont forditva csináltam 😛 Végigmentem a storyn és most a mellékküldik 😄

:) Semmi okosság :P

#576
áhh egyszerûen nem tudok rájönni.... mi a faxért nem lehet optionsba beállítani a jobbra balra fordulást...:S
Tatyla
#575
örülök hogy ma sikerült mégis életre kelteni a játékot megint ugyan olyan jó a hangulat mikor még ps1-en játszottam vele,próbálok minden mellék küldit megcsinálni mielõtt a storyt továbbpörgetem.

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

#574
a rekordnál megadod a jobbra gombot, utána meg a balt
(ha analog kart állítod, ha jobbra balra gombot akkor értelemszerûen külön állítsd be)

SZilaJMaGGoT
#573
Nem kell átvenni tõle, õ csak a témaindító, modi topikban kell kérvényezni a házigizdaságot. 😄

annyira úriember vagyok, hogy még k*rvához is virágcsokorral megyek. :)

Gabor77
#572
Valaki le tudná írni pontosan, hogy ezt az x360 emu-t hogy lehet használni? Mert nekem nem nagyon sikerült...

Origin: GaborIk_77 uplay: GaborIkHUN

#571
Mára utóljára 😄 Mitõl lehet az, hogy sokszor elsötétedik a képernyõ játék közben? HUD megmarad, az alapján tudok vezetni, de forgalmat nem látok rajta ugye... Azt vettem még észre, hogy a jelenség általában helyfüggõ. Elég necces a Challangerrel szlalomozni a forgalomban, hogy érzésre nyomatom a kamionok között. 😄
#570
Támogatom.

Online Rádió: http://www.radioseven.se/

#569
Szabi1991, ment PM, pls help h kell beállítani. A keystroke ig megvagyopk, de ott a recordra megyek semmit se csinál. pls help
TaRka0107
#568
Olyat lehet hogy átvenném Máté94-tõl a topikot? Elõször vele kellene beszélnem? Ti mit szólnátok hozzá? Még életemben nem csináltam ilyet, de intéznék bannert, meg fontos dolgokat oda írnék.😊

XBOX 360 Gamertag: TaRka94

#567
A legszembetünõbb nekem az hogy PC-n itt nincs az a furcsa narancssárga fény. Egyébként én 3 napja próbálom egyáltalán a játékot megszerezni! Max holnap lesz meg...
#566
tényleg nem túl szép, de amikor játszol, teljesen tökéletes a grafika 😄

Kit--Kat
#565
Valaki belinkelné a crack csomagot?

\"akkor még bámultam a felnőtteket, azt hittem jó lesz majd, ha egyszer én is nagy leszek\"

#564
Mit kell csinálni a játék elején, amikor ezt írja, hogy "Hold Alt+L charge, és Release Alt+L use", illetve Progress mérõ is van alatta?
Elõre is köszönöm!
#563
Meg is veszed,vagy annyit nem ér?{még}

Online Rádió: http://www.radioseven.se/

#562
Használj Xbox 360 Controller Emulator progit, és akkor fog mûködni! <#wink>

ronso
#561


jo a gém,csak kár,hogy nem müködik a gamepad-om 😞...billentyûzettel gáz😊

Sakkoo.......Baszkiiii

bency
#560
Én végigvittem,nem nehéz .... viszont az utolsó pályák tetszenek 😊

:) Semmi okosság :P

totyak
#559
Még nem volt szerencsém a játékhoz, de itt a fórumba belinkelt képek alapján ótvar ronda. Jól látom, hogy ocsmány vagy csak a képek csalnak?

#558
nVidia Inspector progival. nVidia kártyán mûködik és csak 16:9-es felbontásban! Ezért kellett nekem is egy picit trükköznöm, mert az 1360x768-as felbontás nem valós 16:9, tehát létre kellett hoznom egy 1360x765-ös felbontást is. Ez van, kicsit beáldoztam a képminõség miatt. FullHD-ban viszont nem kell trükközni, az valós 16:9! Ha kell, szivesen ide másolom az nVidia Inspector beállításait.