42
  • Reg5
    #42
    Nem tudom hol írták, de ezekszerint az 3. és 5. évadról lemaradt az illető.
  • Quantumleap
    #41
    Gagyi dolgokhoz tartozik még az önismétlés. Oké, elkerülhetetlen, hogy néha meg ne történjen egy hetedik évadánál járó sorozatnál, de nem értem, hogy miért kell olyan szembetünö dolgokat elsütni, mint a "chip a bör alatt" vagy a "meglövöm magam a látszat kedvéért". Ráadásuk utóbbi egy évadon belül kétszer.
  • andi0811
    #40
    "Azt hiszem épp te irtad, hogy azért szereted, mert olyan valóságos..de ez igy nem az :) "
    Azt nem én írtam
    Én azt írtam, hogy azért szeretem, mert érdekes a történet, feszes a tempója, gyorsan pörögnek az események, nincsenek benne unalmas részek, jók a karakterek, jók a váratlan szituációk, tetszenek a színészi alakítások, nagyon szeretem a jó zenéjét, imádom, hogy (ellentétben sok ember véleményével, akik szerint Jack csak egy gyilkológép) vannak benne igazán érzelmes, emberi jelenetek stb.
    Szóval én inkább az ilyen dolgokra figyelek, számomra ettől jó egy film, vagy sorozat,nem pedig a technikai, műszaki részletek miatt. Amihez egyébként szerintem az emberek nagy része nem is ért, tehát észre sem veszi őket.
  • pixx
    #39
    Én csak azt nem értem, ha nem tetszik a sorozat, meg teljesen logikátlan, és vannak benne hibák(melyik filmben, vagy sorozatban nincsenek), meg mi egymás, amit utáltok, minek fűztök hozzá kommentet, de tényleg...nem szereted, mi igen szóval pápá!
  • Kelta
    #38
    Ezzel vitatkoznék, pont az ilyen hibáktol lesz bosszantó, és élvezhetetlen a sorozat.
    mért is?
    megmondom..Almeida kitelefonál ugye,és igy tudják meg, hogy ott a vegyi cucc..de mivel ez lehetetlen, ezért az egész jelenet hiteltelen..ennyi erövel lehetett volna Almeida zsebében egy kis lila repülö viziló, és annak a fülébe sughatta volna a dolgot, és az majd elrepült volna a bázisra Jack-hez az infoval..ez kb annyira életszerü mint a mobilozás..
    Persze ez kis tulzás, de igy az egész story nem hihetö, és nem életszerü.
    Azt hiszem épp te irtad, hogy azért szereted, mert olyan valóságos..de ez igy nem az :)
  • bmw
    #37
    Szerintem nezheto a sorozat es az biztos, hogy a 6. evadnal jobb!!
    Es hat igen sok hiba van benne de hat ez olyan dolog, hogy akinek nem tetszik az minek is nezi.....?:)
  • Sir Ny
    #36
    vagyis a sajtó
  • Sir Ny
    #35
    nem tudod milyen Obama telefonja? szééégyen. napokig ezen rágódott a sajt
  • chase
    #34
    Ez mekkora spoiler!!!
    Ezek szerint nem hal meg Jack a biofegyver-fertőzéstől... igen, 7x18-nál tartok és már nagyon rosszul van szegény. :)
  • andi0811
    #33
    Oké, az elsőnél igazad van, tényleg hiányzott az infúzió. A másodikhoz nem értek, biztos úgy van ahogyan írod. A harmadikkal viszont vitába szállok. Egyrészt amikor idén januárban Obamát beiktatták, napokig téma volt a sajtóban, hogy ragaszkodott a saját (nem tudom pontosan milyen típusú) mobiljához, és meg is tarthatta. Másrészt pedig, miért kellene egy filmnek pontosan leutánoznia a valóságot? Végül is egy film, bármilyen hülyén is hangzik, mégiscsak valahol egy művészeti alkotás. A film készítőinek meg had legyen már annyi művészi szabadságuk, hogy ha úgy gondolják, akkor adnak az elnöknek egy mobilt!
    És ezek miatt a dolgok miatt nem jó szerinted a 7. évad?
    Szerintem az a különbség kettőnk között, hogy amíg nekem tetszik pl. a történet, tetszik, hogy gyorsan pörögnek az események, tetszik, hogy nincsenek unalmas részek, tetszenek a karakterek, a váratlan szituációk a színészi alakítások stb. addig te leragadsz ilyen apróságoknál, mint egy hiányzó infúzió. De ettől a történet nem lesz rosszabb, hibák pedig minden filmben vannak, hol több, hol kevesebb.
  • Quantumleap
    #32
    Én gagyinak tartom a kitalált, nemlétező, afrikai országot is (Sangala), ahelyett, hogy egy rendes valós országot vonultattak volna fel. Látszik, hogy az amcsik 2001.09.11. óta mindent túlparáznak.
  • Kelta
    #31
    hogyne lehetne tény a gagyiság?? Ha egy filmben, valamit nivotlanul, összecsapva, és tákolt cuccokkal oldok meg, az gagyiság:)
    Lásd: "Z" kat. sci-fi filmek ürhajói :)
    Példa azért nem lenne jó, mert vagy belekötnél, vagy vitatnád, vagy nem tartanád lényegesnek :)
    de, legyen néhány példa:
    1: Mikor lelövik az elnökférjet..naaagyon súlyos sebbel fekszik..és a hordágynál,mikor viszik a mütöbe egy koszvadt infuzió sincs????? :)
    2: Almeida 4 emelet mély beton bunkerböl mobiltelefonál??? ésképet küld ki????
    3:Az amerikai elnök soha, de soha!! nem mobiltelefonál! nincs is neki :)

    na mindegy, van még sok példa..:)

  • andi0811
    #30
    Oké, tényleg nem a sorozatra írtad. Igaz. De attól még igazam van abban, hogy a gagyiság nem lehet tény, hanem csak ízlés és vélemény kérdése.
    De azért ha már ilyen sokszor kifejtetted, kérlek írj már 1-2 példát azokra a bődületes hibákra, hátha kinyílik végre az én szemem is, és megvilágosodok...
  • Kelta
    #29
    Látom, csak szajkozod a véleményed, de a mások válaszát már nem olvasod el..:)
    Nem a sorozatra irtam hogy gagyi :)
    hanem a benne lévő megoldásokra, és bödületes hibákra....nem mindegy :)
    de, neked látom az..:)
  • andi0811
    #28
    "De míg a te véleményed csak elfogultság, az enyém mögött sajna tények állnak..
    Lehet, hogy neked tetszik a7. évad..de a tények attól tények maradnak :), nem az izlésedről vitatkoztam, hanem a gagyiságról:)"

    Szerintem az a tény, hogy 2+2 az 4. Az nem tény, hogy SZERINTED gagyi a sorozat, az ízlés és vélemény kérdése. A gagyiságnak ugyanis szerintem nincs pontosan meghatározott definíciója (lehet, hogy tévedek!), úgyhogy ezen nem is alapulhatnak tények.
  • Kelta
    #27
    Ebben teljesen igazad van..én is, te is a saját véleményünket írtuk le:)
    De míg a te véleményed csak elfogultság, az enyém mögött sajna tények állnak..
    Lehet, hogy neked tetszik a7. évad..de a tények attól tények maradnak :), nem az izlésedről vitatkoztam, hanem a gagyiságról:)

    nem is akarlak befolyásolni...csak rámutattam, milyen rossz irányba mozog a sorozat
  • andi0811
    #26
    "Jó lehetne a 7.évad, ha nem lenne tele marhaságokkal...és akkora lehetetlenségekkel, hogy már az vérciki..:) "

    Mint ahogy az előző mondatodban leírtad, ez a te saját véleményed.

    Az enyém meg az, hogy nagyon jó a hetedik évad, sőt szerintem a legjobb az összes közül. Miből gondold, hogy nem a saját véleményem az, hogy jó a sorozat? Azért mert elolvasom mások véleményét is? Pl. a te véleményedet is elolvastam. Mégsem tud befolyásolni...
  • andi0811
    #25
    "Amennyiben a sorozatot egy rajongó minden ésszerű ok nélkül védheti, akkor másnak meg joga van minden érvelés nélkül leszólni azt."

    Természetesen joga van hozzá. De minek? Jólesik a dolog? Lehet, hogy én vagyok a hülye, de pl. eszembe nem jutna pl. elmenni egy Heroes fórumba, el és teli pofával elüvölteni, hogy ez milyen sz@r sorozat. Egyrészt azért, mert tudom, hogy egy rajongót úgysem tudnék meggyőzni (nem is akarok!), másrészt meg tudom, hogy a kutyát nem érdekelne a véleményem. Csak annyit érnék el vele, hogy elküldenének a jó büdös ...-ba, és még azt sem mondhatnám, hogy nincs igazuk!

    "Elhiszem, hogy van akinek ez tetszik, de attól az még nem hülye akinek nem."

    Természetesen ez is igaz. Én csak azt nem értem, hogy aki összesen két évadot látott egy sorozatból, az, hogyan tud véleményt mondani az egészről, amelyik már a 7. évadánál tart?
  • Kelta
    #24
    Még jó, hogy nekem van saját véleményem, és nem másokét szajkózom:)...

    Jó lehetne a 7.évad, ha nem lenne tele marhaságokkal...és akkora lehetetlenségekkel, hogy már az vérciki..:)
  • Quantumleap
    #23
    Én mondjuk büszke vagyok arra, hogy nem vagyok elvakult, vagy ha jobban tetszik, feltétel nélküli rajongó. Szerintem se sorozatoknál, se pedig zenekaroknál nem jó az, ha valaki minden elfogad a kedvencétől, mert fanatikus rajonkógént kutya kötelességének érzi. Az embernek legyen kritikája.
  • Quantumleap
    #22
    Nekem nagy kedvencem volt a sorozat, a 2.-3. évad a legjobbja szerintem. Nekem ott kezdődött a szögek verése a koporsóba, mikor először kiderült, hogy az a bizonyos valaki feltámad a hetedik szezonban. Arról vagyok ugye híres, hogy ennek kapcsán gyártom a negatív hozzászólásokat, fikázásokat, ha úgy tetszik. De megfigyelhető, hogy azelőtt szinte soha egy negatív vélemény nem jött tőlem a sorozat topikjaiba.
  • Carbine
    #21
    Amennyiben a sorozatot egy rajongó minden ésszerű ok nélkül védheti, akkor másnak meg joga van minden érvelés nélkül leszólni azt.
    Mellesleg az efféle hozzáállást már inkább fanatikusnak nevezném, mintsem mezei rajongónak.
    Bár teljességgel mindegy, de elmondom, hogy első 2 évadot legyűrtem. Elhiszem, hogy van akinek ez tetszik, de attól az még nem hülye akinek nem.
    A kritikák meg... ide mindenki beillesztheti fejben a véleményét, így engem egy komment után max 1 dolog miatt lehet leszólni. :)
  • Quantumleap
    #20
    "Vicces, hogy a negyedik évadot elkezdtem nézni, és még mindig ott tartott szegény csávó, ahonnan indult."

    Ember, szerintem te valami más sorozatot néztél!
  • andi0811
    #19
    Még szerencse, hogy a legtöbb komoly kritika szerint ez az évad az egyik, ha nem a legjobb az egész sorozatból.
  • Kelta
    #18
    Hát, az hogy életszagu, az nagyon erös tulzás..tele akkora baromságokkal ez a 7. évad, hogy néha kinomban röhögtem..ennyire gagyira venni a figurát..kár volt..

    Mielött nekem estek, én imádom a 24-et. azért sirok, hogy ilyen fércmü lett...sajna
  • andi0811
    #17
    "...te minden ésszerű ok nélkül véded a sorozatot."
    Tudod az ilyen típusú embert úgy hívják, hogy rajongó. És még mindig jobb, ha valaki tud valamit szeretni (akár minden ok nélküli is), mintha csak arra lenne képes, hogy állandóan szidjon, meg fikázzon valamit.
  • Carbine
    #16
    Lehet, hogy manapság már nem "trendi" olvasni, de én felvállalom. Aki szerint az olvasás bármilyen formában is vicces vagy lenézendő tevékenység, az menjen szépen és seggeljen a TV előtt.
    @Raven87: Mindenféle információ nélkül puszta találgatásokba bocsátkozol, rám festve egy olyan ember képét akit te elképzelsz magadban, mint valami gonosz anti-24 lény.
    Amennyiben én ok nélkül fikázom, akkor te minden ésszerű ok nélkül véded a sorozatot.
  • Sanyix
    #15
    Attól hogy te elvesztetted a fonalat, még nem a sorozat a szar :)
  • Gilgamesh
    #14
    Elismerem, hogy minőségileg romló tendenciát mutat, ahogy haladunk évadról évadra, de - _szerintem_,_számomra_ - még így is toronymagasan a legjobb akció/krimi/thrillersorozat, köszönhetően a helyzetek életszagúságának, a mindig továbbfajuló bonyodalmaknak és a főszereplő karaktere elborultságának.

    "Akkor olvass könyvet az adatlapod szerint úgyis szeretsz:)"
    A kettő nem zárja ki egymást, és olvasni nem megvigyorognivaló szégyen. :/ Kivéve a 24-könyveket, amiket kerüljetek inkább messzire. :P
  • andi0811
    #13
    "Ez egy szánalmas sorozat, és csodálom, hogy megért 6 évadot. "
    Tiszta szerencse, hogy nem a te ízlésed dönti el, hogy melyik sorozat éri meg a 7. (és nem a hatodik, ha már ennyire ismered! Sőt elárulom, 8. évad is lesz!) évadot, hanem az a több tíz- meg százmillió ember akik nézik, és akik szeretik!
  • Griphons
    #12
    Én egyetértek Carbine-nal. Végignéztem az első évadot, a második felénél kiléptem, mert idegesített a totál értelmetlensége. Vicces, hogy a negyedik évadot elkezdtem nézni, és még mindig ott tartott szegény csávó, ahonnan indult. Ez egy szánalmas sorozat, és csodálom, hogy megért 6 évadot.
  • Victor1103
    #11
    Akkor olvass könyvet az adatlapod szerint úgyis szeretsz:)
  • pixx
    #10
    -?
  • pixx
    #9
    off
    "Pont olyan, mint a sorozat, amiről szól" a faszról beszélsz te?
  • raven87
    #8
    Szóval még soha az életben nem láttál egyetlen évadot sem. Gratulálok, hogy úgy fikázol dolgokat, hogy szart se tudsz róla.
    Nézd tovább a Barátok köztöt és a Jóban rosszbant azok sokkal izgalmasabbak.
  • Etinger
    #7
    Hülye vagy :)
  • Carbine
    #6
    Pont olyan, mint a sorozat, amiről szól.
  • Victor1103
    #5
    Ennek a cikknek egy fikarcnyi értelme sincs:/
  • npityusk
    #4
    "A DVD-lejátszóval nem rendelkezők helyzete pedig még ennyire sem rózsás"-.- ilyen még van ??,
  • Szolnokboy1
    #3
    ASDASDASDSAD:ASD:AS:D:ASD:ASD