7720
  • xblades
    #3907
    Na ha egy olyan dolog is felkerült az oldalra hogy nyisd ki csalással ajtókat,
    akkor egy végigjátszás bőven elfér mellette. Úgy könnyű nagyokat mondani hogy már végigjátszotad és tudsz mindent. Míg nekem az istenért nem akar Seva ruhát adni Bagoly. Így hiába állok ott Zulu előtt, elküld melegebb éghajlatra.
  • Herold
    #3906
    "Zárt légzőrendszeres öltözék" vagy vmi hasonlót írnak.
  • mascarun
    #3905
    Van egy tag akinél lehet ruhákat rendelni! MIért nem rendelsz attól ruhát?
    Elég jókat hoz.

    Egyébként az átkeléshez nem lesz elég egy légzőmaszk? Feltétlenül egy teljesen zárt ruha kell majd hozzá?
  • #3904
    Jaja
  • Herold
    #3903
    A beépített magyar nyelvű végigjátszás előhívásához kérjük nyomja meg a TAB gombot.
  • Herold
    #3902
    Akkor folytathatod a Clear Sky-t.
  • #3901
    Lassan már minden fent lessz azon a honlapon:D

    Tib! Akkor már azt is ird fel, hogy a mai nappal bezárólag sikerült befejeznem elősszőr a játék végigjátszását
  • xblades
    #3900
    Vagy nincs egy magyar végigjátszás? Mondjuk az angolt sem lenne nehéz lefordítani aki ért hozzá és van kedve.
  • xblades
    #3899
    Tib

    Ha úgy látod jónak kirakhatnád az oldaladra hogy mi az előfeltétele a pripyati átkelésnek. Mert én elég sokat kínlódtam vele. (az öt dokumentum és a Seva ruha megléte, amit az a mocsok kereskedő még mindig nem akar árulni, ahhoz hogy tudj beszélni Zuluval az átkelésről)
  • Gaben001
    #3898
    francba....
  • Gaben001
    #3897
    kr1szmester:
    spoiler] a gaust a hajón lévő szerelő javítja meg. ő ad kártyát egy titkos laborhoz ahol a leírások vannak hozzá.Az alapján javít.A laborba sok lőszert vigyél nagy csúzlival... [/spoiler]
  • Herold
    #3896
    Hát akkor keressél hozzá leírásokat.
  • kr1szmester
    #3895
    nem engedi. azt írja hogy kellenek hozzá valami leírások vagy nem is tudom mik hogy mi szerint kéne. más főszál meg nincs.
  • Herold
    #3894
    A janovi szerelőnél próbáld meg.
  • kr1szmester
    #3893
    a Gauss ágyút kihez tudom elvinni hogy megjavítsa? vagy egyáltalán mit tudok tenni az érdekében?
  • xblades
    #3892
    Ez jó én pl. Jar bácsit lőttem le a flitájáért.Azt tölthetem vissza mert azt mondták hogy ingyen javít Pripyat-ban.

    Amúgy hogy jutok át? Hiába botorkálok az üzemben nem tudok lemenni az átjáróba.
  • Noodlee
    #3891
    Nekem pl nem kellett hozzá Morgan PDA-ja.
    Már a monolithos küldetés megvolt, mikor meglett a PDA!
  • Noodlee
    #3890
    Én elsőnek Noé-t lőttem le a játékban :P
    Késöbb kaptam is egy küldetést, hogy beszéljek vele, de hiába mentem oda hozzá, egy kukkot sem szólt :)
  • xblades
    #3889
    Morgan PDA-át hol tudom össze szedni? Hogy meglegyen a Monolitos küldetés.
  • kr1szmester
    #3888
    hát velem sem mint kiderült xD
  • Gaben001
    #3887
    Noé a régi bárkából?Az nem jött velem.
  • kr1szmester
    #3886
    okés. Vánó az ott van a Janov állomásnál. meg még ugye az a csávó aki shotgun lövéssel pacsizik :D
  • Gaben001
    #3885
    Nem az megy veled amelyiknek a relikviát adtad hanem a másik aki ugyanabban a szobában van.Az akinek a relikviát vitted haza akar menni.
    A monolitos vezért keresd meg a beolvasztás után és veled tart.
    Meg a Vánó vagy ki van még de azt elfelejtettem hol találod.
  • kr1szmester
    #3884
    olyan kérdésem lenne hogy most kell összeállítani Zulunak a csapatot és a párbeszédben lehetőség volt kiválasztani az egyik stalkert a tudósok táboránál, de én elvégeztem a küldijét odaadtam neki a két relikviát, hogy el tudjon menni pripyat-ba, és nem volt ott(miután beszéltem zuluval nem néztem) valamint a Monolith-osokat a Duty-hoz beolvasztottam. kérdés hogy őket még tudom-e majd magammal hozni. a többiekkel nincs gond.
  • tovis55
    #3883
    de eladhatom vagy kelleni fog még?
  • Herold
    #3882
    Annyira nem lehetsz megszorulva, hogy eladd.
  • tovis55
    #3881
    Sziasztok
    Szerintetek eladhatom-e a jupiterben talált dokumentumokat az átkeléssel kapcsolatban?
    Válaszotokat előre is köszönöm
  • horthy
    #3880
    Én még csak most keztem el játszani a Stalker Call of Pripyat-ot. Kinek mi a tapasztalata nem tul kevés ez a 3 MAP ? Igy nem tul monoton a térkép meg a játék ?? Az előző két Stalkerban amit végignyomtam változatosabb volt a terep .
  • Herold
    #3879
    Tib, lenne egy javaslatom. A weboldalra kéne egy játékmentés-feltöltési lehetőség, ahova a problémás helyzeteket bárki feltöltheti, hogy a gyakorlottabbak megnézhessék, mit lehet tenni, ha valaki elakadt.
  • G18XM8
    #3878
    Köszi a válaszokat, megpróbálom. :D
  • xblades
    #3877
    Hát most elakadtam nem ad már senki sem küldetést sem a vasútállomáson se a hajón se a tudósok. Már csak az van aktívként hogy jussak el a Pripyat-i kivonási pontra. Ha jól emlékszem valamilyen generátort kéne bekapcsolni, de egy darabig volt küldetések közt hogy gyűjtsek csapatot, de valahogy menetközben eltűnt ez a feladat anélkül hogy bárkit felfogadtam volna, hiába beszélek akit fel lehetne fogadni rám se hederint.
    És még egy színes kulcs kártyát sem találtam.
    És van egy labor Zaton-ban ahol a Gauss van és oda sem tudok bemenni.
    Most akkor mit hagytam ki?
  • xblades
    #3876
    Igen, én pl Szakállnak vállaltam hogy hozok valamilyen képződményt, majd elutaztam Jupiter-be és már kaptam is az üzenetet hogy megjöttek a detektorok.
  • Noodlee
    #3875
    Told le a tudósoknak az elvállalható küldetéseket (asszem a segíts a stalkereknek scannelni az anomáliáknál), és utána lehet venni náluk. Amúgy nekem is baromi későn adta be a 3 detektort vigyél el küldit. Havernak már az elején bedobta. Sok múlik azon, hogy kinek, mikor, hogy csinálsz küldetéseket.
  • Tib
    #3874
    Vállalj be egy melót Szultánnál és a következő a detektoros lesz... elvben =)
  • G18XM8
    #3873
    Helló mindenki!

    Gondom van a Swarog detektor megszerzésénél, ugyanis Bagoly nem adja nekem azt a küldetést ahol a Swarog detektort lehet megszerezni. Rá kérdezek van e valami munka, és azt mondja nincs több meló. Van valakinek ötlete miért? Kösz előre is. Ráadásul már a tudósok megadták azt a küldetést (Rendellenes aktivitás), ahol a Swarog detektort kéne használni.
  • xblades
    #3872
    Húscafatot vehetsz szakállnál elég olcsón, galacsin meg a tölgyfa anomália (asszem így hívják) tetején van, fel kell mászni az egymásba nőt fákon.
  • Peet199009
    #3871
    kössz
  • dupcsik
    #3870
    sziasztok! galacsin és huscafatot hol abba a bubánatos valamibe lehet találni? a detektorom már megvan
    köszi a segitséget
  • Herold
    #3869
    #2580
  • Peet199009
    #3868
    Sziasztok. A Bütyök nevű sztalkert hol találom? A hajón szólít le hogy az az ő fegyvere adjam vissza stb utána eltünik a helyéről megkell keresnem, daruknál már voltam banditák kill...hogyan tovább előre is köszi.