7720
  • Tib
    #3867
    Jelen =)

    Nos akkor addig értem, hogy a "lapunk.hu" valszeg' törli az oldaladat. Azt tudom, hogy a TRY.HU csak átirányít, de arra van és jó is, hogy egy esetleges tárhelyköltözésnél a weboldal címe ne változzon =)

    Az viszont nem világos, hogy mit értesz a "hogy tudsz weblap tartalmat létrehozni" alatt?! Regisztrálsz egy ingyen tárhelyet, azon meg létrehozol egy statikus (HTML) vagy dinamikus (PHP) oldalt. Az utóbbihoz az egyszerűség kedvéért használhatsz valami ingyenes CMS-t.
    De az OFF-olás elkerülése végett, keress meg privátban és ott folytatjuk =)
  • xblades
    #3866
    Srácok köztetek van a http://stalker-cop.try.hu/ banner alatti honlap szerkesztője vagy ismeri valaki?
    Mert sajna a lapunk.hu nagytakarítást végez, és keresek egy alternatívát a honlapomhoz. És ha segítene hogy tudok weblap tartalmat létrehozni, elhelyezni amit a try.hu átírányit megköszöném.
  • Gaben001
    #3865
    Én olyannal nem találkoztam.Melyik bunkerban ragadtak?
  • kbence11
    #3864
    Bunkerben ragadt stalkerek??
  • Herold
    #3863
    De ha szereted a kihívásokat, akkor egyedül mész.
  • Gaben001
    #3862
    Vánó,Zulu,A pilóta,ex-monolitos csávó.Nekem ez a 4 van.
    Remélem ez nem spoiler.
  • jaki88
    #3861
    összesen hány embert lehet összeszedni a pripyati átkelésre? illetve pontosan kiket? már pár embert szereztem, de nem tudom pontosan mennyit és kiket lehet
  • zeoos
    #3860
    Azt akarta mondani, hogy olvasd el a gyakran ismetelt kerdeseket, mert olyan alap problemakat feszegetsz es mar amugy annyiszor ki volt vesezve a tema, hogy az ilyen kerdesekre meg a valaszadas is faraszto.
    Ne haragudj meg, semmi szemelyes. Amugy pedig nagyjabol olyan altalanos a kerdesed, mint ha azt kerdezned, hogy mikent kell a jatekot ugy megcsinalni, hogy kozben nem is csinalsz semmit. Maszkalj, beszelgess, harcolj es keress ... hidd el minden cucc a helyen van.
  • tovis55
    #3859
    ezt meg aztán végképp nem értem! De azért ha az jelent valamit akkor azt írd már ide légyszives mert nem nagyon boldogulok a játékkal
  • mascarun
    #3858
    #3786
  • tovis55
    #3857
    sziasztok!
    Hol találom az oázist?
    Hol találom szokorát?
    Hogy tudom megmenteni a bunkerben ragadt stalkereket?
    És hol találok szerszámokat mert már voltam a fűrészgyárban ott találtam, voltam a vonatban ott is megtaláltam, de a többit nemtudom hogy hol van.
    Válaszotokat előre is köszönöm
  • Herold
    #3856
    Nálam se volt a beállításokban, elvileg manuálisan be lehet írni valahogy a konfig fájlba.
  • robertoo1
    #3855
    Janovnál a bunkerben profnál lehet vásárolni Vels detektort
  • Gaben001
    #3854
    Nálam a ctrl a guggolás és shift a mély guggolás de együtt nyomva.
    Köszi a tippeket.
    Remélem vissza lehet majd jönni pripyat-ból akkor megkeresem.Meg azt a csávót is amelyik az én tetteimmel dicsekedett de nem mert kijönni Janov-ból...
  • #3853
    ctrl+shit azt hiszem
  • jaki88
    #3852
    hogyan kell mélygugolást csinálni, melyik gombbal? tudom hülye kérdés, de nem találom:)
  • #3851
    THX:)
  • mcmoha
    #3850
    Janovban van.:)

  • #3849
    Attól még ott is lehet gempózni ergó lehet hajó is Tehát janovban van ezek szerint??
  • Herold
    #3848
    A Szkadovszk az nem állomás, hanem hajó.
  • #3847
    Melyiken? A Skvadovszkon vagy Janovban?
  • zeoos
    #3846
    Ne engedd oket elore menni (ne te segits nekik) hanem menj elore es harcolj (inkabb ok segitsenek neked) ... igy mindenki megmarad.
  • mcmoha
    #3845
    Az allomason van.;)
  • Gaben001
    #3844
    Valójában nem is tudom merre van ez a Morgan.De már nem is fontos,egyben a nagy csapat elindultuk az alagúton át.
    Most a legnagyobb gondom,hogy életben tartsam őket.
  • mcmoha
    #3843
    Ugy tudom csak akkor arusitja ha mar osszeszedtel 100 000 rubelt es elerted a "Tehetos ugyfel" achievement-et.
  • mcmoha
    #3842
    #3836
  • mascarun
    #3841
    A bunkerben a dokitól is lehet venni! Oda is érdemes vissza vissza nézni!
  • Gaben001
    #3840
    Lesz majd nála.Én is tőle vettem.Csak többször vissza kell nézni hozzá.
  • jaki88
    #3839
    módosítok, most vettem fel bagolynál a küldit, de nála nincsen 2 db eladó példány veles-ből, ha nem tőle akkor honnan tudnék még szerezni?
  • jaki88
    #3838
    olvastam faq-ot, de a veles detektoros küldit biztos bagoly adja? ha igen akkor mikor?
  • Gaben001
    #3837
    Sziasztok!
    Olvasva a hozzászólásokat és a FAQ-ot kételyeim lettek.
    Morgan túlélte,hogy megvédtem.Beszélnem kell vele,hogy megszerezzem a pda-ját vagy meg kell ölnöm?Vagy elbuktam azzal,hogy túlélte a tárgyalást?A másikat sem szereztem még meg,most adtam oda a tudósoknak a 3 veles-t.De az sima ügy lesz remélem.
  • mcmoha
    #3836
    Tapasztalatom nincs de kb ez tortenik: te zsarolni fogod o tobbszor is zsoldosokat kuld ellened, persze te kinyirod oket, a vegen feladja a dolgot es talalkozora hiv...
  • kbence11
    #3835
    Helo
    Valaki tudja hogy ha a fegyvercsempészes küldiben Morganek vagyok a testőre és túléli annak lesz e valami hatása a későbiekben mert valahol azt olvastam a stalkerwikin hogy zsoldosokat fog rámküldeni.Erről valami tapasztalat?
    Thx
  • TOMSILENT
    #3834
    Lehet, az biztos! ;)
    Nekem valahogy sikerült....egyszer a game-be 1:45(este)-kor jöttek 5-en (banditák) aztán később egy Chimera :D.....elkezdtek pustulni úgy 5-ről 3-ra aztán lenyomtam azt a "fost" utána mentem kicsit tovább a 3 pali meg jött utánam nem kamu...nem futottak csak sétáltak, de jöttek :D!
  • mcmoha
    #3833
    Venni kell!:P
  • silent15
    #3832
    az kár pedig a játékban igérték a leírásokban hogy lehet csapatot készíteni... hát itt a nagy csapat!:)
  • jaki88
    #3831
    lehet valahol szerezni ilyen zárt légzőrendszeres védőruhát valami küldetéssel vagy meg kell venni? a pripyat-ba való átmenéshez kell
  • Herold
    #3830
    Csak akkor lehet, mielőtt átmész Pripyatba.
  • Herold
    #3829
    Nem, csak nem freeplayeztem, és már le is töröltem a játékot.
  • silent15
    #3828
    Sziasztok ,hogy kell csapatot toborozni??
    mert olvastam hogy lehet ,.
    egyszer tudtam amikor le kellet menni a ... nemjut eszembe egy üzem alá és ott elmenni prypjatba .én csak itt tudtam. valaki pls segítsen hogy kell?.!