7720
  • #3947
    Sztem nem fog kelleni, és ha pripyatban meglesznek a perciziós szerszámaid, akkor kardán plussz szervomotorokat tud majd betenni a rucidba és akkor fogsz tudni futni. Én kb fél óráig élveztem a futás előnyeit. Ennyire a végére hagytam pripyatott...
  • mascarun
    #3946
    80Kg körül
  • mascarun
    #3945
    Vettem egy szervóruhát. (0 kg körül bírok vele cipekedni, pszi védelemre baromi sokat lehet vele fejleszteni! Meg egy állat cucc! Egyetlen bajom vele hogy nem lehet sprintelni ha rajtad van!
    A másik amit észrevettem vele kapcsolatban és ami lehet hülyeség, az hogy gyakrabban éhezek meg mint általában!
    A clear sky páncélom elraktam ládába hátha még kell!
  • #3944
    Mindennel tudsz csencselni, itt már értékes az információ. Jó nem nagyon, de mégis valamennyire az. A helyőrségeken, mint a skvadovszk vagy janov vagy pripyatban a mosoda, meg van privát tároló, amibe tudsz pakolászni. Annyi hogy a janovit az érdekesség kedvéért kifogják pucolni egyszer, de vissza tudod szerezni a cuccaid. nekem maugy ez teszik benne, mert ezt nem nagyon sikerült megoldani az előző részekben.
  • tovis55
    #3943
    Tényleg ha sok a cuccom amit cipelek lerakhatom-e valahova ahova később is visszamehetek és nem nyúlja le senki?
    A jupiterben talált dokumentumokat eladhatom-e?
  • Gaben001
    #3942
    Noé-t poénból említik mint lehetséges társat ezzel jelezve, hogy normális ember nem indul a pripyat-ba.
    Bicskanyitogató,hogy mire végigverekeded magad az alagúton és életben tartod a csipet-csapatot már ott van a navigátor haverja és közli,hogy ő a felszínen jött....egyedül...
    A pripyat-ba érkezés után volt egy csetepaté ahol sok fegyver meg cucc maradt hátra.Összeraktam a dolgokat:ingyen javítás+sok fegyver+kereskedő=sok lové.
    Lepakoltam mindent,gyakorlatilag alsógatyában mentem vissza,hogy minél többet el tudjak hozni.A sotit csak megszokásból vittem 40 lőszerrel.Hát nem a nyakamba ugrott egy kiméra?
  • #3941
    Mert ő is felvetődött mikor beszélgetsz zuluval. Am nekem se jött fel, sztem, nem nagy veszteség, viszont vánónak ott kéne lennie a janovi állomáson. Egy szakállas ürge. Panaszkodnia kéellene, hogy tartozik ennek annak. Ezek szerint kinyírták már, mert nem fizetett(ááá nem kizárt)
  • Herold
    #3940
    Noé miért menne veled Pripyatba? Neki nem kell mennie.
  • tovis55
    #3939
    Bocsika Vánó nem álldogál sehol
  • tovis55
    #3938
    De én a banditákat nyírtam ki. És morgan nem álldogál sehol janovban már vagy 10-szer körbenéztem. De az előbb elfelejtettem írni hogy Noé miért nem jön velem Pripyatba? Illetve felsem ugrik a párbeszédekben ez a kérdés lehetőség.
  • #3937
    Ha a játék elején a stalkereket nyírod ki a szkvadovszjk melletti hajón akkor morgant nem is fogod megtalálni, mivel őt is elteted láb alól. Váno janovban áldigál, nehéz nem megtalálni... Szorka meg mint sejteni lehet, nevet változtatott, ha sokat kérdezősködsz, akkor őt is megtalálod janovban, csak hogy ne legyek nagyon spoileres:P
  • tovis55
    #3936
    Sziasztok!
    Nekem sem volt még ruhám(SEVA) és még is megkaptam a toborzós küldetést.
    Meg azt nem tudom miért de nekem sem kellett morgan pda-ja a monolitisok befogadásához sőt még nem is találkoztam morgan nevű stalkerrel ha valaki tudja merre van az írja már le mert sehol sem találkoztam vele. De még Vánó-val sem őt se találom sehol+ Szorokát se valaki segítsen
    Válaszotokat előre is köszönöm
  • #3935
    Akkor valszeg nem maradtam le semmiről:D
  • Herold
    #3934
  • #3933
    Lehet de nekem is a 01 van fent:D Meg végülis minden külditsikerült megcsinálni, csak pld a monolithos kicsit késett a dologgal ezért nem tudtam vinni pripyatba. De végülis be tudtak álni a szabadsághoz. Télleg am azt ki lehet deriteni hogy kik akarják a laborokat a zsoldosokkal felkerestetni és átkutatni? Illetve hogy a monolith katonáit milyen ember irányítja azokon a hülye totemoszlopokon keresztül?
  • Herold
    #3932
    Lehet, hogy az 1.6.02-es verzió bugos? Nálam semmilyen probléma nem volt a küldetésekkel.
  • #3931
    Én is csak a végén vettem meg a seva rucit. És valami bugos volt a monolithos küldi is mert amikor visszajöttem pripyatból elősször, akkor tudtam a szabadság főnökét rábeszélni a monolithikus srácok felvételére. Persze azóta semmi nem történt, de vagy 1 hónapja is írtam hogy a flintás küldit is egyszer csak megoldottam... Szal nem tudom. Lehet nem jó sorrendben csináltam a küldiket és ezért akadt össze, de végülis az lenne a lényege hogy akár össze-vissza is megcsináljam nem?
  • Herold
    #3930
    Nem érted te nagyon hülye, hogy utána szereztem meg?
  • xblades
    #3929
    Há most találtam a YouTube-on egy srácot aki feltette a végigjátszást az elejétől a végéig.
    Abból mazsolázgattam és láttam hogy a dokumentumok összegyűjtésénél neki az küldetésben mutatja hogy mi hol van pontosan. Nekem ilyet nem adtak biztos itt véreztem el.
    Ilyen címen : végigjátszás
  • zeoos
    #3928
    Persze, hogy nem kellett ha mar az volt rajtad :)
  • xblades
    #3927
    Látod ezért kérdeztem a végigjátszást onnan egyből kiszúrnám a hibámat.
    De mivel nem beszélnek az átkelésről velem így belekapaszkodtam ebbe a segítségbe is.
    Most megpróbálom a Jupiter-i gyárban lévő helikopter átvizsgálásától újra játszani.
  • xblades
    #3926
    - Azért mert ez már a visszatöltésből való játékom amiben ugyanott járok csak nem mentem el a Monolit katonákhoz.Viszont itt megtaláltam a Bügyök féle küldetést amit felvetem.

    - Nem adnak, mint írtam hiába megyek oda bárkihez nem ad küldetést, még az egyszeri sztalkert is megkérdem. (se Zaton-ban se Jupiter-ben)

    - Senki mivel se ő se a többiek (Vánó,Zulu,a pilóta) nem beszélnek erről velem.

    - A monolitnál pedig a szolgálat bennem nem bízik meg, a Szabadság meg bennük ( a hűtőtoronynál kieset katona PDA-t nekik adtam és Szoroka-t is náluk köptem be)
  • Herold
    #3925
    Baromság. Nekem nem kellett SEVA ahhoz, hogy felvegyem a toborzós küldetést. Menet közben szereztem meg.
  • Noodlee
    #3924
    Monolithos küldetés nincs is a listádban.
    Tudósok nem adnak újabb küldetést?
    Zulunál hány fő gyűlt össze eddig?
    Morgan PDA-ja nekem pl nem kellett a monolithos befogadáshoz.
  • xblades
    #3923
    Nem tudom de ezt írták: "SEVA ruhát vettél, illetve rajtad van? Különben nem aktív a PDA-ban a küldetés, csak akkor tudsz beszélni Zuluval, majd össze toborozni a csapatot."
  • xblades
    #3922
    Ez: és a Monolitosokat nem fogadják be mert még nincs meg Morgan PDA-ja de azt írták ez nem feltétele az átkelésnek elég három ember.



    Elértem a Tehetős ügyfél, a Mutánsvadász, a Tudományos munkatárs, a Nyomozó és az Igazság hírnöke címet.
  • Herold
    #3921
    A csapatgyűjtéshez nem kell SEVA ruha. Az csak akkor kell, mikor elindultok az alagúton át.
  • Herold
    #3920
    Valamit biztos kihagytál. Eddig senkinek nem volt ilyen problémája úgy tudom.
  • xblades
    #3919
    - Megvettem és eladtam a régit, most meg már minek vegyek egy gyengébb ruhát amikor már csak a Seva kell.

    - Nem sérülök annyira a mutánsoktól és a lövésektől.

    - Könnyebb az anomáliákban mászkálni, a gyengébb ruha attól is sérült ha pl. a tűz közelében álltam, ezzel meg a tűz anomália Lángcsováján is átugrom anélkül hogy komolyabban sérülne.

    - És mit nem értesz meg azon, hogy a történet szerint át kéne már menni Pripyat-ba de mivel nem tudok venni Seva ruhát így Zulu-nál nem tudom felvenni azt a küldetést hogy gyűjtsek csapatot.

    De mindegy mert egy másik fórumon írták hogy próbáljak meg egy régebbi állást visszatölteni, amit meg is tetem de nem változott most megprobbálok még régebbről újra játszani.
  • Noodlee
    #3918
    Tudósok sem adnak küldit?
    Milyen küldetések lógnak a levegőben?
  • xblades
    #3917
    Látom te sem érted nem egy óra alatt akarom végigtolni.
    Végig csináltam annyi mellékküldetést amennyit csak találtam, sőt nem kevéset olvastam vissza fórumokon így találtam meg a Bügyök féle küldetést is. Már vagy negyedszer fosztom ki az anomáliákat úgy hogy nem egyszer jártam ott amikor nem volt benne semmi. Rejtekhelyeket is fosztogatom innen vannak a legjobb cuccaim, hat fegyverem van kimaxolva már ameddig lehet. Plusz Evo ruhában rohangálok régóta amit árustól vettem aminek szintén vannak előfeltételei.
  • Herold
    #3916
    Mi a szarnak neked Zatonban exo ruha? Sztem tök fölösleges.
  • xblades
    #3915
    Én sem azért írtam hogy vitatkozam, a gondom az hogy már a mutánsokat is megkérdem hogy nem tudnak-e adni valami küldetést
    Mert egyedül Bügyköt kéne megtalálnom, meg Szakálnak hordhatom a reikviákat, de annál úgy érzem hogy öröké hordhatom, mert majd nulláról összeszedtem 150 ezer rubelt. De elég fárasztó hogy mászkálok anomáliáról anomáliára és még az Evo ruha miatt futni sem tudok.
    Na még egyszer megpróbálom még régebbi mentésből végigjátszani csak egy idő után ez is unalmas lesz hogy nem jutok tovább.
  • Herold
    #3914
    #3587
    Újabb eset?
  • Noodlee
    #3913
    Toljad a mellék küldetéseket, és idővel biztos bedob valamelyik árus.
    Amúgy Fürge tuti árul olyat. Persze, ha Fürgétől megrendeled, és kifizeted, akkor már Bagoly is fog árulni :P
  • #3912
    Nem azéárt irtam nyugi, am meg ne siess annyira pripyatba. Nincs ott semmi érdekes:D Szépen csinálgasd azokat a küdiket, amiket innen-onnan fel tudsz venni. Aztán csak lessz SEVA ruhád.
  • Herold
    #3911
    Ha megvan az "igazi haver" státuszod, akkor sokkal többféle cuccot tudsz venni a kereskedőktől. Lehet, hogy még el kell végezned néhány küldetést a stalkereknek, hogy ez meglegyen.
  • xblades
    #3910
    Fürkén kívül kitől lehet még rendelni?
    Mert ő csak Evo páncélt, vagy test páncélként egy gyenge mellényt és egy külön sisakot ad.
  • xblades
    #3909
    "Zárt légzőrendszeres öltözék" az oké hogy ezt mondják de a Tab gomb nem végigjátszás, az nem írja hogy Seva ruhába állj oda Zulu elé mert különben rád se hederít. És mivel nekem nincs és nem is adnak így nem tudtam véletlenül oda állni, hogy aktivá váljon az a monolog.
  • Noodlee
    #3908
    Akkor szerezd be rendeléssel.