7720
  • bgabor
    #5427
    Kimaxolt duty barátság és 'Wealthy Client Achievement'(egyszer 100.000RU fölé kell vinni a pénzed) kell hozzá, utána hawaii, a yanovi kereskedő néha árulni fogja.

    Máskülönben csak Pripyatban lehet megszerezni, ott viszont két helyen is.
  • Bluefire
    #5426
    hali
    valaki tudja h hol találhatók RP-74 -es fegyvert jupiterben?
    (zombikon kivül)
  • mcmoha
    #5425
    Jo idoben tenyleg jobban nez ki:)

  • bgabor
    #5424
    Valaki, aki jobban ért a játék moddolásához, mint én (fegyókat áttextúrázni,hangjaikat, statjaikat cserélni tudok én is), el tudná mondani nekem, hogy hogyan tudnám úgy megváltoztatni a játéban az időjárást, hogy az mindíg jó legyen? Úgy értem kék ég, meg napsütés. Lehet hogy nem realisztikus, de számomra sokkal nagyobb élményt jelent jó időben játszani, és jó időben az FPS is nagyobb.
  • vasziszdasz
    #5423
    Valahol azt olvastam hogy el van baszva a lopakodás, vannak vmi javított .wav fileok amivel már nem vesznek észre az ellenfelek ha silencerrel lősz.
  • deicide
    #5422
    THX:)
  • deicide
    #5421
    thx:)
  • mcmoha
    #5420
    Kopachi faluban van egy sarga "traktor", abban van egy.
  • Archicad
    #5419
    Ha átmész Janovba, akkor a kiégett házaknál van egy markoló, kukkancs bele...
  • deicide
    #5418
    rendben elolvastam csak 1 bibi van nekem szakáll nem adott Veles dekódert
    2-őt megvettem tőle de akkor is kellene még 1!
    Esetleg volna ötleted hol találok?
  • TOMSILENT
    #5417
    Már lényegtelen túl vagyok azon a részen :D.....
    Pár kép, ugye újra kezdtem 6x-ra a copot XD.....




  • Etele1
    #5416
    Itt a topic-on belül virít a nagy piros felirat,h GYAKRAN ISMÉTELT KÉRDÉSEK...
    Arra katt, a bejövő oldal bal legalján a Spoiler részben megtalálod mind2 kérdésedre a választ.
    Svarog detektor és Monolitosok befogadása címszó alatt. :)
  • Archicad
    #5415
    A Swarogot meg kell szerezni. Van rá feladat. Nézd meg a GYÍK-ban.

    Azok nem stalkerok...ez is nézd meg a GYÍK-ban.
  • deicide
    #5414
    Viszont keresek SWAROG detektort azt hol lehet találni?

    A második városban találkoztam az út szélén egy halom STALKER-REL
    vissza kellett menni az állomásra és beszélni a lakokkal de ezek semmiféle hajlandóságot nem mutattak az útszéli slakerek iránt!
    Itt ezzel mit lehet kezdeni?
  • deicide
    #5413
    elmentem leszedtem mindenkit! igaz kellett mentenemem párat!
  • deicide
    #5412
    ha a lopakodás nem segít seggbe lövök én mindenkit:)
    thx:)
  • Etele1
    #5411
    Természetesen akkor még gagyi páncélom volt, Thunder-t is épphogy megszereztem.
  • Etele1
    #5410
    A 2. kérdésedre tudok csak válaszolni.
    Anno egy angol walktrough oldalon olvastam erről, és csak egyet érteni tudok az ott leírtakkal...azt a részt nem lehet úgy megcsinálni,h ne vegyenek észre.

    Ha jó kommandóshoz illően kést használsz az objektumban, már a legelső gyiloknál el kezd mindenki keresni, akkor is ha szintekkel feletted van. Szóval röntgenfülüek...
    Én azt csináltam,h feljőve a csatornából az egyik sötét szobában (ahol van lépcső fel az épületbe +2 irányból jöhetnek) elbújtam egy szekrény mögé, egy sarokba. Nagyjából beláttam a szobát, mind2 irányból a bejáratokat és a lépcsőt is.
    Persze tök sötét volt, én nem kapcsoltam lámpát mert a Mercenary fiúk tökéletesen megfestették magukat célpontnak a saját lámpájukkal.
    Gugoló állásban, a sarokba bújva, sötétben, Thunder-t elővéve (nagyon erős géppisztolyok között és ruszki lőszert használ), szépen egymás után lelövöldöztem, aki odajött...kb: 12-en vannak.
    Sűrű mentegetésekkel és töltögetésekkel (néha egyszerre jöttek be többen én meg épp táraztam), végül likvidáltam mindenkit.

    Nem nagy dicsőség így legyakni őket, de ha simán bementem, engem állandóan lelövöldöztek, mert jönnek egyszere minden irányból, amint meghallanak.
  • deicide
    #5409
    sziasztok...

    elakadtam két dologban

    az egyik elkel mennem a két daruhoz és ott meg kell keresnem Fajadot de hiába megyek oda nincs ott pedig ott van a térképen

    a másik a Zsoldos táborba kell belapoznom de ezek észre vesznek!
    arra már rá jöttem hol na a csatorna bejárat és be is lopóztam de amikor ott kavirnyálók hallani lehet hogy mondják hogy nyírd ki az az állatott vagy is engem!
    hogy csináljam hogy ne vegyenek észre?
  • mcmoha
    #5408
    Jo homalyos a felirat de talan latszik.:)
  • mcmoha
    #5407
  • Etele1
    #5406
    Ott 1 kicsit én is megakadtam.
    Aztán feltűnt,h én abban a ládában keresgélem a kulcsot, ami abban az UAZ-ban volt, amibe csomó lőszer meg medikit van.
    NEm abban a ládában van a kulcs, hanem vissza kell menni a hídon egészen a túlsó feléig, ahol szintán áll egy UAZ...abban van a kulcs.
    A másik meg lent a lezuhant UAZ-ban.
  • Etele1
    #5405
    eegen. Eléág furán néz ki,h zsebek zámát jelöli, de %-ban fejezik ki.
    Nem tudok erre mit mondani, ezt írja ki a program.
    Ha pedig azt nézzük,h a +3 zseb csak úgy jön össze,h 1 már alapból meg kellett,h legyen (így lett végül 4), arra meg azt kell mondjam foggalmam sincs már,h az exo megvásárlásakor hány zseb volt használható. Nem tegnap vettem. :)
  • vasziszdasz
    #5404
    Ess pánikba! ^^

    Azt a kulcsot már rég beletetted a zárba (egyenként is lehet) amikor a ládát piszkáltad.
  • mcmoha
    #5403
    Nekem sikerult egy kulcsal is kinyitni a ladat;)
  • TOMSILENT
    #5402
    Gyerekek nekem sincs bent a kulcsa ládába a gázos feladatnál.....korábban már emberke leírta eme hasonló gondot....mit tegyek? :O :D
  • vasziszdasz
    #5401
    +3 != +30%
  • Etele1
    #5400
    Ezt írja ki.
    2 lépcsőben fejlesztettem.
    Először +1 majd még +2 tárolót kaptam.
    Összesen 4 szabad hely van az 5-ből.
  • vasziszdasz
    #5399
    "Number of containers +30%"

    Azt meg hogy? ^^
  • Etele1
    #5398
    Exoskeleton fejlesztések:

    Armor +30%
    Number of containers +30%
    Chemical prot. +40%
    Impact neg. -40%
    Electrical prot. +20%
    2nd gen. night vision device
    Energy recovery +4
    Psy prot. +30%
    Rad. prot. +40%
    Servomotor booster
    Weight carried 10.00 kg
    Body armor weight - 10 kg

    Artefacte pedig az a 4 volt nálam, amit korábban leírtam:
    2 db -4 radioaktivitás
    1 db +6 életerő
    1 db +6 vérzés csillapítás
  • HUmanHunter
    #5397
    én koliban vagyok a pc meg otthon van úgyhogy max hétvégén :)
  • mcmoha
    #5396
    En is Nimble-tol rendeltem az exot, szoval lehet masfele fejlesztettem es azert nem ved meg a gaztol.
    Megprobalom meg masfajta artifactal is.
  • Etele1
    #5395
    Ha gondolod a fejlesztéseket összehasonlíthatjuk, hátha abban van vmi logikus eltérés, ami indokolhatja a dolgot.
    (én melózom, de este meg tudom írni,h mit fejlesztettem az én exo-mon.)
  • HUmanHunter
    #5394
    én is rendeltem az exot de nem volt jó arra hogy átmenjek az alagúton mindenképp kellett a SEVA
  • Etele1
    #5393
    Még 1 dolog eszembe jutott...
    Én természetesen a Neil (v. mi a szösz a neve) mukinál vettem meg az exo-t, ezért volt már Janovba átkeléskor is, és úgy rémlik mintha ő olyat dünnyögött volna a vásárláskor,h ez nem szokványos exo, ez prototípus... (angol verzióval játszottam, tehát nem magyarosított szöveggel, ami esetleg kihagyta ezt az info-t)
    Lehet,h a más úton beszerzett exo ruha nem ugyanolyan mint ez, és ez kell a Pripyatba átjutáshoz v. SEVA?
    Nem tudom.
  • Etele1
    #5392
    Hmm...nekem átkelésnél artefactból olyan volt az exoba, hogy:
    2x -4 radioaktivitás
    1x életerő visszanyomás +6
    1x vérzés csillapítás +6

    Volt nálam kemikáliák elleni artefact is, de csak a tatyóban...semmiképpen sem aktiválva.

    Érdekes...még 1 dologra tudok gondolni,h az exo fejlesztésénél is több irányba el lehet menni a védettségek kiválasztásában és lehet,h olyan helyen választottam kémiai védelmet ahol te mondjuk csak áram/radioaktivitás védelmet.
    Más ötletem nincs...én exoztam a játék végéig.
    Már Janovba is azzal mentem át.
  • mcmoha
    #5391
    Vano a neve.:)
  • mcmoha
    #5390
    Kiprobaltam exo ruhaban az alagutat. Megfulladtam.:( Valamilyen kepzodmeny is kell ahhoz, hogy exo-ban menj at.
  • HUmanHunter
    #5389
    tudom má eszembe jutott. az a csávó akit a fosztogatók kiraboltak.
  • Etele1
    #5388
    Nekem oda kellett adnom ruhát.
    A Monolitos muki mondta,h az ő ruhája az király, ő nem kért.
    Viszont anna ka csávónak kellett, aki Janov-ban ad 1 feladatot.
    Sajnos már nem emlészem mi volt az a küldetés, de lényeg,h ő is a csapatod tagja lesz, viszont alapból sima kabátja van.
    Na neki kellett adnom a SEVA-t.