7720
  • HUmanHunter
    #5387
    nem adod a saját ruhád oda senkinek tudtommal, vagyis én nem adtam :D hanem a lezuhant katonának kell de annak a tudósoktól szerzel ruhát.
  • Etele1
    #5386
    Bevallom, én ilyen feltételre nem emlékszem.

    Azt tudom,h mikor már a Pripyati átkelésre készültem és csináltam a történet szálat, akkor vaban kellett szerezni SEVA-t (asszem vettem a kereskedőtől), de én nem abban mentem be az alagúthoz...az egyik mukinak adtam a SEVA-t, nálam csak az exo maradt, így kezdődött el az átjárós rész.
    Neked lehet,h azért jött újra elő a SEVa keresős küldetés, mert nem volt nálad más zárt páncél, mikor a SEVA-t ledobtad/odaadtad.
  • mcmoha
    #5385
    Nem mert az exo is zart rendszeru. A verszivok feszkebe lementem exo ruhaban es csak rohadtul kohogott a csavo de nem serult.:) Ott elvileg nagyon mergezo ideggaz van. Eddig mindig SEVA-ban mentem most akarom kiprobalni ezt a modszert, mert olvastam mukodik.
  • HUmanHunter
    #5384
    de akkor meghalsz a gáztól?
  • mcmoha
    #5383
    Mert az atkeles feltetele a SEVA ruci es ha nincs nalad akkor zorog, hogy szerezd be. Legalabbis en ha kiteszem a zsakbol azonnal ujra megkapom a feladatot, hogy szerezzek zart rendszeru ruhat. Nekem is van exo ruham.
  • Etele1
    #5382
    Ezt nem teljesen értem.
    Miért feltétele az egyik viselésének a másik?
    Nekem 1 héttel (valós időben) korábban volt már exo-m, még mielőtt legelőször SEVA-val találkoztam. Így a hátizákomban sem volt.
    1 SEVA-t beszereztem az egyik velem tartó mukinak, de egyből neki is adtam...pripyatba én már csak az exo-val mentem át.
  • Etele1
    #5381
    Zárt igen.
    Exoskeleton,SEVA,scientific...asszem ez a 3 zárt.

    Az alapján tudod az ilyenruhákat megkülönböztetni,h az inventory menüben tudsz-e külön sisakot is rakni a fejedre, vagy csak 1 szürke radioaktivitás jel van ott.
  • mcmoha
    #5380
    Ha a SEVA a hatizsakban van akkor viselhetsz exot.
  • HUmanHunter
    #5379
    az exo zárt légzőrendszerű csakmert azthiszem azzal engem nem engedett át?
  • Etele1
    #5378
    Nem biztos,h szükséges kellék lesz.
    Nekem úgy alakult a történet,h mire oda jutottam,h na akkor menjünk Prypjat-ba, addigra már volt elég lóvé az Exo-ra, és mire én hozzájutottam volna az első SEVA-hoz, már pont nem érdekelt,h van.

    Az előző 2 részben asszem tényleg csak a játék legvégén jutottam el az exoskeletonhoz, itt viszont igen hamar meg lehet szerezni, csak idő (pénz) kérdése.
    Ha pedig felfejleszted,h futhass is benne, akkor már csak az 5 artifact hely miatt jobb a SEVA...másban nem.
  • Tib
    #5377
    Jóvanna, értem én, csak bedobtam ezt a marhaságot :)

    Igen, a teljesen zárt körű SEVA ruha majd szükséges kellék lesz a Prypjat-ba vezető úton...
  • ivitzp
    #5376
    nem :D, hanem még nem találkoztam azzal a ruhával és hibának hittem :D de már felvilágosított HUmanHunter hogy az SEVA ruha. :)
  • Tib
    #5375
    Egyértelmű a kérdés. Az egész játék alatt jelen van ez a bug! És sajnos csak külön konzol parancsra lehet látni az arcot...
    ...vagy Ti nem a játékos arcára gondoltatok?!
  • KranaZoli #5374


    Sőt, ilyen majd Neked is fog kelleni és nem csak azért, hogy legyen.
  • ivitzp
    #5373
    jah hogy az ilyen :D azt hittem hogy onnan lemaradt a textúra :DD
  • KranaZoli #5372
    Jahhh, ez is lehet. :)
  • HUmanHunter
    #5371
    szerintem még nem látott SEVA ruhát és azért furcsa :)
  • KranaZoli #5370
    Ezt Én sem értettem. Arra gondolok lehet rossz képet töltött föl.
  • #5369
    NM.

    5367: Ezen most mit kell nézni??? Mindenkin rajta van a maszkja.
  • aresanob
    #5368
    köszönöm gyors válaszod MÜTYI.
  • ivitzp
    #5367
    hol az arca ? XD
  • #5366
    "Gyakran ismételt kérdések" --->spoiler----> rendellenes aktivitás
  • aresanob
    #5365
    Sziasztok!Lenne egy kérdésem:amikor janovban a hűtőtorony körül vagyok jön egy segélykérő üzenet ilyen sercegve,alig hallani belőle valamit,hogy segitsek nekik,mert két napja elfogyott az élelmük.Hogyan kell nekik segiteni,vagy mit kell csinálni.Aki tudja leirhatná nekem.Előre is köszönöm.
  • KranaZoli #5364
    Hmmmm. Nem is tudtam, hogy van Wiki oldala. :) Kár, hogy nem magyar. De majd meglesem jobban. Köszi!
  • #5363
    Stalker wikin minden megvan, igaz nem magyar.
  • KranaZoli #5362
  • Snexi
    #5361
    időközben rájöttem,de azért köszi :)
  • KranaZoli #5360
    Tib! Grat!


    Mi köszönjük.

    btw: Olyan oldal nincs, ahol korrekt módon össze van foglalva a 3 rész története?! Ami indul CS-tól és COP-ig felöleli, elmagyarázza a történetet, ki kicsoda; intro és outro movie-k tartalmát, stb...

    Snexi

    Akkor is csinál ilyet, ha nem jó fájlt indítasz el. COP-nál próbáld meg a Stalker-COP.exe fájlt a game gyökér mappájában, ne az XrEngine fájlt a /bin mappából.
  • Tib
    #5359
    STALKER-CoP.try.hu immár több, mint 12.000 látogatót számlál az oldal! Köszönet érte és szívesen az oldalért

    Snexi >> - Próbáld törölni a "user.ltx" fájlt a játék mentés mappájából! Elvben ez segít Akár működött a tipp, akár nem, kérnék róla visszajelzést, hogy bővülhessen a FAQ oldal
  • Snexi
    #5358
    nem indul el a játék
    mikor indítanám ezt írja ki: cannot open file "fsgame.ltx"
    keresgéltem neten,látom hogy nem egyedi a probléma,de egyértelmű megoldást sehol sem találtam

    ha valaki tudna segíteni azt megköszönném :)
  • HUmanHunter
    #5357
    Strelok Pripyjatban sétál be a bázisra és nem egy egyszerű stalker :)
  • JethroHUN
    #5356
    a Strelok (Lövész) nevű csávót hol találom? Megvannak a papírjai de nincs küldetés hozzá.
  • keysersoze
    #5355
    Eladod a skulót "zöld" haveroknak jópénzért.
  • KranaZoli #5354
    Hát ezt lehet, hogy elbasztam, mert csak most olvasom, hogy:

    "with Enhanced full dynamic lighting (DX11) and anti-aliasing enabled"

    Én meg az MSAA-t OFF-on hagytam. :(

    Na, már mind1.

    btw:

    Cata 10.8 1920x1080 Extreme; NO MSAA



    Cata 10.9 1920x1080 Extreme; NO MSAA



    Hát nem sok különbséget látok, max. annyit, hogy talán a min. fps annyira nem zuhant. Nahhh, majd megnézem 2x és 4x MSAA-val, ha újra lesz hozzá affinitásom.

    A gond csupán annyi, hogy hiába javul az FPS; ha a szaggatások; a fű butyuta kirajzolása; stb... nem változik semmit. :(

    Szóval ezek után az Ukránok igazán dobhatnának vmi patch-et is.
  • KranaZoli #5353
    Nahhh, erre kíváncsi leszek. :D

    AMD Releases ATI Catalyst 10.9 WHQL Driver Suite

    "
    Performance Improvements

    The following performance gains are noticed with this release of Catalyst™ 10.9:

    STALKER: Call of Pripyat Benchmark

    o Performance increases up to 20% on ATI Radeon HD 5800 Series single and CrossFire configurations with Enhanced full dynamic lighting (DX11) and anti-aliasing enabled

    o Performance increases up to 12% on ATI Radeon HD 5700 Series single and CrossFire configurations with Enhanced full dynamic lighting (DX11) and anti-aliasing enabled
    "

    ATI Catalyst 10.9 Software Suite Vista/7 64-bit

    Még fent van a Benchmark. :)
    Megnézem először a Cata 10.8-al, aztán nézzük mit hoz ki belőle a 10.9. :)

  • Yan
    #5352
    már nincs sajnos :(
  • Yan
    #5351
    köszi :)
  • Bala10
    #5350
    főleg, hogy kapunk egy jó kis sotit, ami 1 lövésre öli majdnem az összes mutánst. :)

    én csak 1x féltem, hogy elfogy a lőszer és az akkor volt amikor pripyat-ba mentem át. amúgy mindig volt bőven töltényem. nem kell minden mutánst lelőni és bőven elég.
  • #5349
    Én pisztollyal lövöm őket, végülis mire másra használhatnám???!!!
  • Tib
    #5348
    A "v1.6.02 HUN-ENG-RUS" szerintem a majmok által irányított adatforgalmi szobában keresendő... régebben ott volt