7720
  • Ryder62
    #5507
    Na most ábrándultam ki ebből a játékból. Én nem vagyok vérpistike aki a grafikára izgul DE: az már több mint nevetséges hogy a 2010-es stalkernek jóval rosszabb a grafikája mint a 2007-es shadow of chernobyl-é volt. Arról nem is beszélve hogy minden más maxra van húzva de mégis a fű 3 méterrel elöttem nő ki. A pálya mérettel meg ne jöjjön senki mert kb akkora egy pálya mint a CS ingoványa kétszer. Ráadásul néha jól belaggol.
  • jocking
    #5506
    Hali!
    Van egy kis gondom a játék grafikájával. A dinamikus fényeffekteket maxra állítottam, de így látom, hogy a távolban valóban dinamikusak az árnyékok, de ahogy közelebb érek, minden árnyék olyan lesz, mintha ki lenne kapcsolva a dinamikus árnyék. Mintha a karakter körül egy 5 méter sugarú "árnyékbúra" lenne, amin belül kikapcsol a dinamikus árnyék. Mitől van ez?
  • TOMSILENT
    #5505
    Ott fel lehet, de! A beállításoknál fullra van húzva úgy látod de játékba ugyan olyan gyenge a text...(ui: amúgy a user.ltx-ben az alján lesz valami texture és ott az 1-et írtám át 0.75-re akkor lett fullra húzva a menüben de szart sem ér.)
  • deicide
    #5504
    közben be jutottam:)
  • deicide
    #5503
    Sziasztok...

    Ismét elakadtam remélem nem utoljára:)

    Zatonba kell mennem ott az új fegyverem dosiját kell keresnem!
    Leértem a helység aljára ott volt valami 2 lábon járó szörnyűség amit nagy nehezen kinyírtam!
    De itt el is kadtam mit kell itt csinálni?
    Van egy piros valami a fal mögött vele szembe 1 vasúti kocsi oda feláltam löttem volna de az új csuzli nem jó!
    Mit kell itt csinálni?
  • KranaZoli #5502
    Jahh, ez az a fogalom, amit nem nagyon ismernek. :)

    Tom

    A különbséget nem hiszem, hogy észrevenni, vagy észrevennéd. :)

    1ébként user.ltx fájlban sem lehet felülírni?!
  • mcmoha
    #5501
    Optimalizaltak a fiuk.
  • TOMSILENT
    #5500
    Azért ez mekkora szar már....
  • Ryder62
    #5499
    Köszi a választ.
  • mcmoha
    #5498
    32 bit-es oprendszeren ez "normal".:) Csak 64 bit-es rendszeren tudod maximumra allitani, persze kell hozza megfelelo mennyisegu RAM is.;)
  • Ryder62
    #5497
    Hi

    A játékban mindent felhúztam, meg bekapcsoltam és szépen is fut de a textúra részletesség csúszkát miért nem tudom maxra tenni? Vagyis feltudom húzni maxra de ha elmentem a módosításokat mindig viszaugrik olyan 3/4-re. Ez mitől lehet?
  • TOMSILENT
    #5496
    Mire oda értem meg késelte egy cigány :D dobtam neki egy ládát.
  • deicide
    #5495
    1. persze használok de a vaddisznók leölik a Stalkeremet!
    2. utána már láttam hogy az új dekóderrel kell ott krampuszkodni!
    3.Na majd megkeresem Zatonban mert a hajók ahol vannak és a második városban az állomásnál még nem találkoztam vele:(

    az a gáz hogy a Szultános küldetést már megcsináltam!

    thx a helpet:)
  • vasziszdasz
    #5494
    Jupiterben a gyógyítót kérdezd, elküld Zuluhoz, az meg a substationre, ahol ott van Snag.
  • vasziszdasz
    #5493
    1. Használsz shotgunt? Mutánsok ellen az kell, 1 lövés. Mondjuk Eliminator.

    2. Fel kell menni a stadionra, aztán egy helyen megjelenik egy teleport anomália (csak detektorral), kipottyan 5-6 dutys hulla, egyiknél van PDA, azt kell felvenni, majd odaadni vmelyik frakciónak, ahova be akarsz lépni (duty/freedom).

    3. Morgan egy dutys seftes, Zatonban a ranger állomáson van, Beard/Sultan küldetései közt. Néha Owl is beadja.
  • TOMSILENT
    #5492
    Ez az. Kösz. Megyek és megfojtom....
  • Caboose
    #5491
    Jupiterben az állomáson fog ellopni tőled pár cuccot a ládádból, kis nyomozás után meg is találod...
  • TOMSILENT
    #5490
    Nah végig húztam negyedszerre. De a végén mikor bemegyek a Szkadovszkra akkor az a bütyök akinek a ládát elhoztam azt mondta hogy a stuki ami nálam van az-az övé, nos ellent mondtam fel mentem "Nimble"-höz és van egy feladat bánjak el vele. Na de! A köcsögje eltűnt. :D Nos kérnék egy spoilert hol tudom levadászni?! :D (korábban már valaki írta hogy majd el kell kapnom....stb...stb...)
  • deicide
    #5489
    Sziasztok…

    Három dolog van amiben elvagyok akadva!

    Megpróbálom fejből leírni mert nem vagyok a játék közelében

    1.A tudósok adnak 1 feladatot mégpedig vigyáznom kell a Stalkerokra két helyszínen az első az rendben volt ez volt a leégett falú mögött volt a dombon ott csak a zombik jöttek azokat leszedtem a másik helyszín a láp na ezzel nem boldogulok.
    Szerintem kevés a tűzerőm annyi vaddisznó jön mint az állat. Én még csak két helyszínen voltam és kellene valahonnan nagyobb tűzerejű fegyver van itt a 2 helyszínen valahol?

    2.Szintén a tudósok adják a feladatot nem messze oda kell menni ahol a Pszi feladat volt itt kell valamit keresnem valami nagyobb vagy fejeltebb dekoderel kell megkeresnem valamit a helyszínt nem találom hiába ott vagyok hallani lehet hogy rádióznak és segítség kell nekik itt hol lehet a bejárat?

    3.Monolitok befogadása elolvastam a GYIK-ot ott a Morgan PDA-rol van szó!
    Ki az a Morgan hol találom?, gondolom lekell majd lőnöm hogy meglegyen a PDA-ja

  • KranaZoli #5488
    Nézz körül az iskola körül. Én annó ott találtam meg Zulu-t. Ott tanyázott. :D
  • TOMSILENT
    #5487
    Nektek is eltűnt a "Kósza" Pripyatból mikor átmentünk 1 nappal utána? :o
  • TOMSILENT
    #5486
    Az geci szar lehet....XD mindig dragunov XDXD
  • HUmanHunter
    #5485
    :o én mindig Lynx et kaptam tőle
  • bgabor
    #5484
    A Nimble által árult fegyverek egyike.
  • vasziszdasz
    #5483
    Mi ebben az érdekes? Nimble Tideja.
  • HUmanHunter
    #5482
    honnan?
  • TOMSILENT
    #5481
    Elég érdekes fegyverzet eze.... :D

  • Kontrakcio
    #5480
    ^^
  • RoyalPredator
    #5479
    WAREZ topicban nem válaszol senki...

    Plz a bin mappa DLLjeit, és a patch 2 filejait vki küldje el nekem, mert össze vissza fagy a játék =(
  • vasziszdasz
    #5478
    3
  • Kontrakcio
    #5477
    elviszel 4 veles detektort a tudósoknak azt kis idő mulva összedobnak neked egy swarogot.
  • HUmanHunter
    #5476
    küldivel vagy lehet venni egy idő után a tudósoktól de valahol biztos lehet felszedni azt nemtudom
  • TOMSILENT
    #5475
    Amúgy a Swarogot hogy is kell megszerezni mert már el felejtettem és kellene a rendellenes cucchoz a téma.....
  • TOMSILENT
    #5474
    Zulut mindig elvesztem....a köcsög mindig meghal most kivételes eset volt hogy Vánó meghalt. xD

  • vasziszdasz
    #5473
    Egyébként nem mondtam hogy át kell nevezni, csak nem az.
  • vasziszdasz
    #5472
    Az AMD is hívja a procijait Budapestnek meg Bulldognak, mégis Athlon meg Phenom lesz belőle.
  • bgabor
    #5471
    Szerintem nincs jelentősége, ne foglalkozzatok vele.
  • TSL16b
    #5470
    Akkor most mi legyen? Bíráljuk felül a játék készítőit, akik még a Winchester-t sem bírták(akarták) helyesen leírni, és a valódi neves változatban nevezzük át Maverick model 88-nak vagy Mossberg model 88-nak?
  • TOMSILENT
    #5469
    Szal most annyi spoiler el lőttünk hogy az már nem igaz.... XD
  • vasziszdasz
    #5468
    igaz