7720
  • TOMSILENT
    #5547
    Kihaltunk ismét... ... nem baj rakok pár képet! :)


  • bgabor
    #5546
    Úgy lehet, hogy egy Swarog detektorral közelíted meg a helyet, és fölmész a félköríves gátféleség tetejére. Swarog detektort pedig akkor kapsz, ha leszállítod bagolynak a 3 Veles detektort. Az egyik olyan küldetés ez a vészjelzéses, ami nagyon megdobja a viszonyodat a szolgálathoz/szzabadsághoz.
  • bgabor
    #5545
    Hát a veles detektoros-bagolyos küldi teljesítése előfeltétele más küldetéseknek, szóval többről is lemaradtál. Nem baj, én pont azért vittem végig négyszer is, mert minden küldetést minden oldalról le akartam játszani, és minden frakció oldalán kipróbálni a dolgokat.

    Persze elsőre ezt nemigen lehet, de másodjára már tudja az ember, mire figyeljen, hogy mondjuk kimaxolhassa a viszonyát a Szolgálattal vagy a Szabadsággal.
  • McCartman
    #5544
    hi,
    most akarom feltenni a jatekot , visszaolvasgatva lattam , hogy hasznaltok par modot.
    akinek van ebben tapasztalata ebben, az 'Absolute Texture es Structure modok kompatiblisek az Atmosfear moddal? vagy utobbi magaban foglalja előbbi kettőt?

    ill. a grafikát felturbozó modokon kívül szükség lehet még olyanokra amelyek a játékmenetbe nyúlnak bele? vagy azon nincs mit javitani?
    ti miket használtok?
  • lpmaskmancick
    #5543
    Na végigvittem. Nagyon tetszett az outroja. Azt sajnálom csak, hogy nem csináltam pár feladatot, de a végén mikor a kopterek fel akartak szállni, nem akartam nemet nyomni. :D Amik kimaradtak nekem: Szarkát megtalálni, Veles detektort vinni Bagolynak, meg tán még 1 még egy feladat. Attól függetlenül nagyon tetszett. Nagyon hátborzongató volt, mikor szopkodta a nyakam egy vérszopó, főleg este, kirázott tőle a hideg meg szürcsögő hang áááá D: Ebbe nehezebb is volt nekem megölni a mutánsgeciket, mint a CS-ban.
  • mcmoha
    #5542
    Ez jo lesz ha majd elkeszul. Nem is mod, komplet uj jatek.:)

  • Ryder62
    #5541
    Ha ezzel a motorral kiadnának még pár stalkert az is jó lenne. :D
  • TOMSILENT
    #5540
    Jöhetne már a Stalker 2 faszom unatkozom.... XDD
  • vasziszdasz
    #5539
    Csak kapott mindenki 99% golyóállást és ennyi.
  • winky1993
    #5538
    Nem rossz, de én maradok az eredetinél!
  • Yan
    #5537

    még a videója is szaggat :))
  • TOMSILENT
    #5536
    Gyerekek ez azért durva :D
  • HUmanHunter
    #5535
    tudsz venni ( a SEVA ruha megfelel) vagy a tudósoknál megcsinálod a küldit.
  • lpmaskmancick
    #5534
    Zártrendszerű vegyivédelmi ruhát hol találok? Mármint a játékban. :D Vagy a jupiteri tudósoknak kell megcsinálni a küldetéseket és akkor kapok tőlük?
  • winky1993
    #5533
    Azok a vészjelzések egy anomáliába beszorult csapattól jönnek. Őket halottan fogod kiszabadítani. Menj a tudósokhoz csináld meg a küldetéseiket, lesz az amikor egy tovább fejlesztett veles detektorral kell megvizsgálnod a terepet. De ezt a "gyakran ismételt kérdéseknél" is megtalálod!
  • vasziszdasz
    #5532
    FElmész a lépcsőn.
  • Ryder62
    #5531
    És hogy lehet oda bejutni?
  • vasziszdasz
    #5530
    Sehogy, azok már hullák.
  • Ryder62
    #5529
    Janov állomástól nem messze van egy negyed kör alakú gyárépület. Ha közelben vagyok vészjelzéseket fogok. Hogy lehet segíteni rajtuk?
  • HUmanHunter
    #5528
    ja lehet 2 is de csak az egyiket tudod eladni a másikat csak eldobni
  • winky1993
    #5527
    Ok köszi csak ez érdekelt mert a clear sky-ban is benne volt de ott oda kellett adni az erdésznek, cop-ban pedig van most kettő iránytűm is. Még egyszer is köszi:).
  • mcmoha
    #5526
    Egy ido utan Garik ott fog acsorogni a mosodaban es ingyen visszavisz.:) Ezek utan mar Yanovbol is o kiser Pripyatba de az mar 5000 rubli lesz.:)
  • KranaZoli #5525
    Úgy emléxem igen, de nem rögtön az elején. Majd ha visszajön a kísérőd. Már nem emléxem pontosan. :(
  • Ryder62
    #5524
    Ha Pripyatba átmegyek onnan még vissza lehet menni a másik két pályára?
  • Bulics
    #5523
    Az csak sztori, a játékban nem lehet. egyébként a clear skyban is benne volt.
  • HUmanHunter
    #5522
    lehet de nem a playereknek
  • winky1993
    #5521
    Szaisztok!
    Azt szeretném kérdezni, hogy az "iránytű" relikviát tényleg lehet anomáliákon való átsétálásra használni?
    Mert azt írja hogy lehet, de hogyan?!!!!
  • mcmoha
    #5520
  • Örült kutya
    #5519
    Sziasztok,
    nem tudom hogy valaki ismeri-e a Call of Pripyat Benchmark programot.
    Kiirja az fps-értéket és tudnánk viszonyítani hogy menne-e a gépünkön.
    Teljes nevén igy hangzik: S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat Benchmark - A te gépeden hogy futna? (aki nem ismerné)
    Én kaptam egy értéket és az lenne a kérdésem hogy valaki kapott valami hasonlót, vagy van valami más tapasztalata?
    Az értékek:
    Day
    Day Min FPS 31
    Day Avg FPS 75
    Day Max FPS 106

    Night
    Night Min FPS 51
    Night Avg FPS 85
    Night Max FPS 121

    Rain
    Rain Min FPS 53
    Rain Avg FPS 93
    Rain Max FPS 126

    SunShafts
    SunShafts Min FPS 21
    SunShafts Avg FPS 28
    SunShafts Max FPS 49

    A config:
    Xpsp3,DirectX 9.0c, Core2DuoE7600 3.06Ghz
    RAM: 3x1GB Geil 1066Mhz, NvidiaGeForce GTS450 1GB
    Táp: 400Watt

    Plain Bechmark bállítások:
    Video mode: 1600x1024
    Preset: Extrem
    Renderer: Enhanced full dynamic lighting


  • KranaZoli #5518
    Hm?!?!

    Moddolt SHOC. Mit kellene itt nézni?! Látni?!

    CS-tól vannak napsugarak; esőcseppek a tereptárgyakon és lefelé folyó víz függőleges felületeken, de nincs eresz alatt. SHOC graf-ja már(!) fapados. CS és COP grafja; atmoszféra sokkal jobban kidolgozott.

    SHOC-nál pl. van a SHOC Complete Mod. Szebb; jobb; sötöbö, de az Nekem már túl műanyag szagú. :(

    De a DX9 és Shader-ek miatt akkor sem tudja(tudják) elérni a CS DX10; 10.1-es; ill. COP DX11-es API-ját. ;)
  • TOMSILENT
    #5517
    Visszatérve a témára. Erről is ez a véleményed?!

  • TOMSILENT
    #5516

  • TSL16b
    #5515
    bgabor, vasziszdasz: Ebben a nem túl régi hozzászólásban éppen a fegyvernevekkel foglalkozik az illető, aki, úgy tűnik, alaposan utánajárt a dolognak. Van ott Mossberg Maverick 88 és Beretta 92FS is. Lehet, hogy mégis érdemes lenne átvenni a javításokat.
  • bgabor
    #5514
    Sokféle sisak van, de gázmaszkból csak ez az egy. Miért, ez nem megfelelő? :)
  • bgabor
    #5513
    Szerintem ez a játék minden téren jobb mint a SHOC-volt. Szerintem messze ez a sorozat legjobb darabja.
  • KranaZoli #5512
    A térkép kisebb. A fű ilyen. De a grafika a SHOC-ban nagyságrendekkel fapadosabb. Az időjárási viszonyok megvalósítása a CS-tól fasza. Van akinek a SHOC jobban tetszik, Nekem a CS a favorit és utána a COP. Mármint graf-ban. A CS amúgy is. :)
  • Tib
    #5511
    GYAKRAN ISMÉTELT KÉRDÉSEK >> GYIK / FAQ menü >> Ön-árnyék menüpont
  • lpmaskmancick
    #5510
    ebbe lehet venni másik gázmaszkot is? vagy csak az a egy féle van amivel indulsz?
  • TOMSILENT
    #5509
    Gyerekek! 2 db Achivement hiányzik a 18-ból, az egyik a Kardános a másik a Friend of Freedom......szal nagyjából tényleg végig van húzva a téma..... ^^
  • TOMSILENT
    #5508
    Nálam nem jelentkeznek ilyen gondok....