7720
  • Bulics
    #5627
    Most itt mit is kell nézni?
  • TOMSILENT
    #5626
  • mcmoha
    #5625
    A vilagveget annak a tobb millio embernek a labdobogasa fogja okozni akik rohannak megvenni a STALKER 2-t.
  • TOMSILENT
    #5624
    Persze világvége
  • KranaZoli #5623
    Köszi!

    btw: Mi iránt érdeklődsz?! :)
    Milyen elérhetőség?!

    Klikk a logo-mra és ott a mail. Tel. számot ide inkább nem írnék. ;)

    Nekem a SHOC-os verzsön jobban tetszik. De mindkettőt hallottam már többször is. Már pöppet keverem, hogy mi is az amit jútyúb vidiben láttam, ill. game-ben hallottam, mert vannak olyan game ingame számok is, melyek részletei egy dalnak.

    De most ezek a dalok felhangzanak a STALKER game-ekben is, vagy csak utána születtek?!

    Azt tudom, hogy pl. Agroprom-ban hallható egy kicsit keményebb zene részlete, no ebből is van pl. full verzsön.

    btw:

    Jah-jahh, már készíték a STALKER 2-őt. Multiplatform-nak írják. Háááát nem tudom, hogy ez most jó, vagy rossz hír?! ... Megjelenés vmikor 2012, ha nem csúsznak. Ami szerintem kizárt. :D De akkor meg baxhatjuk.
  • TOMSILENT
    #5622
    "Állítólag" - már kurvára, bejelentették...
  • bgreg
    #5621
    Állítólag bejelentették a folytatást?
  • TOMSILENT
    #5620
    Ne basszatok már fel belinkeltem neki a 2 videót...

    #5619
    #5618
  • Ombika
    #5619
    Shazam-al kitudod deriteni! :)
  • Yan
    #5618
    az éndzselfájör oldalon sok video/kép és zene is van csernobillal kapcsolatban,
    ott lehet be tudod azonosítani :)
  • TOMSILENT
    #5617
    A Shoc-os verzió:


    És a Cop-os verzió:
  • TOMSILENT
    #5616
    Helló! Érdeklődnék az elérhetőséged iránt.
  • KranaZoli #5615




    A Pripyat-i résznél hallható zene az mi?! 4:30-tól.... Már vidiben is felbukkant és nagyon szeretem.
  • KranaZoli #5614




  • Bulics
    #5613
    Tényleg jó! Hiányoztak ezek a kis sztorik a kiegészítőkben. A Shoc-ban tök jók voltak
  • TOMSILENT
    #5612
    Jó kis képregény stalker hangulatban... :D
    képregény
  • KranaZoli #5611
    Nem, csak megfelelő VGA. Pl HD5770 1920x1080 alatt, ill. egy 2 magos 3Ghz körüli CPU. STALKER játékoknak VGA kell leginkább. HD5770-essel már mehet DX11-ben is bőven!!!
  • Örült kutya
    #5610
    A másikra gondoltam a játékvideónak a zenéje...A DirectX10-ről jut eszembe oda gondolom egy elég jó gép kell hogy menjen rajta a játék..
    Ott az 5519-es hozzászólásba megcsináltam egy tesztet.De DireczX 10 -be jobb gép kéne?
  • HUmanHunter
    #5609
    és az első? :P
  • PENGEinno3d
    #5608
    Ha az utolsó muvi zenéjére vagy kiváncsi, akkor az Rob Zombie - Dragula
  • KranaZoli #5607
    I don't know!

    De van egy sejtésem. Elkapkodták. De miért?! Én arra tudok tippelni, hogy meg akarták csípni az első DX11-es játék címét. Ami sikerült is Nekik. Mert valóban a COP volt az első game, amelyik DX11-es támogatást kapott.

    Többünknek elegendő lett volna annyi is, ha Pripyat-ban nem is lenne több küldi, csak nagyobb bejárható terület. Utána meg kiadhattak volna egy javítást, ami dobna bele pár mellékküldit, de állítom ezt modderek is megalkották volna.

    Én csak erre tudok tippelni, hogy miért ilyen lett, miért kapkodták el. 3db map?! Nagy dolog. :( Inkább Pripyat lenne 3x akkora a többi meg fele akkora. :D

    btw:

    Az a zene Engem is érdekelne. ;)
  • bgabor
    #5606
    Na de miért kellett ilyen elnagyoltan megcsinálniuk. Elvárná az ember, hogy az egész pripyatot be lehessen járni. Erra ha elindulsz keletre, pripyat felénél szögesdrótok vannak kifeszítve még a panelházak között is. Totál életszerűtlen.
  • Örült kutya
    #5605
    Tudja valaki hogy ami ez a zene az utóbbi videónak? köszi.
  • mcmoha
    #5604
    Baromi sok.:D
  • aresanob
    #5603
    Hello!Valaki megtudná mondani mennyi küldetés van pontosan a játékban?Köszi.
  • KranaZoli #5602
    Hát csak hívott Pripyat, azt nem is mondták, hogy ott is lesz.

    Cja, 2012-ben a világ vége alkalmával talán meg is jelenik és akkor még tudunk vele game-elni, csak nehogy sokat csússzanak vele, mert akkor talán végleg lecsúszunk róla.

    Pöttyet tartok ettől a multi platform-tól, hogy majd mit is akarnak ezzel; mit is akar ez majd pontosan jelenteni. Remélem semmi rosszat.

    Azért pöttyet még fordíthatnának némi support-ot a régebbi STALKER játékokra is. Tulajdonképp szerintem a STALKER első részének köszönheti a STALKER, hogy megéri a STALKER 2-őt!

    Bízom benne, hogy nem lesz még kisebb a map.

    btw: Találtam pár érdekes jútyúb videót. Lehet, hogy már ismeritek, de van egy raklap szemét is a jútyúbon, ezek azonban Nekem(!) tetszenek, érdekesek.





  • bgabor
    #5601
    Egyszerű: a csapat a Stalker2-őt heggeszti gőzerővel, már rég nem foglalkoznak a CoP-al, sajnos.

    Amúgy milyen durva már hogy a pripyatról szóló részben pripyatnak alig a 35-40 százalékát lehet bejárni.
  • HUmanHunter
    #5600
    lehet a magyar szinkron+magyar felirat miatt van a gond.

    ték!!444
  • TOMSILENT
    #5599
    Nekem semmi bajom nincs vele vígan eljátszogatok vele...
  • HUmanHunter
    #5598
    á nagyon bugos ez a mod, vagy a szinkronnal nagyon nem fér össze, állandóan crash :S
  • HUmanHunter
    #5597
    eredeti game :P
  • TOMSILENT
    #5596
    Szinkron érdekelne linkjét be tudod dobni mivel megvolt csak egy geci trójai rá ment én meg nem írtam ki dvd-re...kösz a linkért majd...
  • HUmanHunter
    #5595
    felraktam magyar szinkronra, megy de elég érdekes küldik vannak benne :D első küldi hozz egy Vintart, mikor nekem még lefűrészelt csövű shotim van :D
  • HUmanHunter
    #5594
    magyarítással nem megy- akkor magyar szinkront dobhatom?
  • TOMSILENT
    #5593
    UI: 2 kép illusztráció gyanánt. Más - magyarosítással nem működik, mivel más a sztori más beszédek hangzanak el...

  • TOMSILENT
    #5592
    Aki a Clear Sky-al játszik annak ajánlom figyelmébe a dolgot...

    PreSky mod for Stalker Clear Sky:

    jellemzői:
    - Egyenest a kordonból indulsz
    - a Cop-ból átt vett fegyverek, mutánsok, "upgrade-k" jelen vannak
    - teljesen szabad játék
    - új sztori
    - új karakter
    - megjelenik a száj harmonika amit az AI-k a tűz mellett szeretettel használnak
    - az AI-nak teljesen szabad út van adva, a stalker mennek-jönnek, harcolnak-stb.
    - grafika -> reggelente enyhe köd látható ami később eloszlik

    Röviden ennyi, bocs hogy ide írtam de nagyon bele izgultatok most valahogy a Clear Sky-ba...nah ha akinek megjött a kedve az nyugodtan leszedheti ezt a módot, én magam is jelenleg ezt használom!
  • Ombika
    #5591
    En nem ereztem ilyen drasztikus lassulast ,valoszinu a konfigom miatt...
  • KranaZoli #5590
    Ha percekre nem is fagy ki (talán bizonyos konfigokon el tudom képzelni) bizony a sok swap-elés, szaggatás, tök mind1 hogyan nevezzük sajnos jellemző mind3 STALKER játékra. :(

    Mivel már MS és AMD oldaláról is kapott nem kevés javítást pl. a DX11-es API teljesítményben nagyon nem értem, hogy az Ukránok mi a f*szomért nem képesek kiadni újabb javítást a COP-hoz, amivel az engine hibákat orvosolnák. Úgy mind a COP-nál is tapasztalható töltögetés főleg ha nem csak sétál az ember a map-en, hanem fut és igen, sok a hulla, elkallódott fegyverek, stb...
  • Ombika
    #5589
    Nemtudom,h raptor vinyomnak koszonhetoen e, de engem nem zavar sot ugy mondom,h 4 hete nem jatszottam, de nem remlene ez a percekre lefagyas story...
  • High end PC #5588
    Örök hálám