7720
  • mascarun
    #5667
    Leírom szájbarágósan is!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Felveszed ezt a küldetést Bagoly-tól!
    Aztán szerzel 3 azaz három veles detektort!
    Azt elviszed a bunkerbe a tudosoknak!
    Vársz valamennyit és akkor szól Bagoly hogy vissza kell menned hozzá a jutalomért! Ott még megy egy kis szüttyögés és hozzájutsz a játék legjobb detektorához! Ez a detektor kell majd a mittomén melyik anomália kivizsgálásához is!
  • mascarun
    #5666
    Necsináld már!
    Ha megcsinálod ezt a küldetést akkor megkapod a Swarog-ot és az a továbbfejlesztett Veles! Kápis?

    LINK
  • winky1993
    #5665
    Mind 1 azért meg tudnád mondani hol van? Köszi!
  • winky1993
    #5664
    Ha jobban megnézed tényleg a spoiler menüben van de a "renellenes aktiválásnál", de ott csak az van hogy milyen feladat,és mit kell csinálni.
    Egy szó sincs róla hol találom meg!
  • winky1993
    #5663
    Igen de nézd már meg ,hogy ott csak az van ,hogy mit kell csinálni vele az nem ,hogy hol van!Feladat: SWAROG detektor megszerzése

    A feladat fajtája: Mellék küldetés
    A feladatot adja: Bagoly

    Megoldás: A hajóban a kereskedőnél a küldetés felvétele, hogy szállítsd le a 3 db Veles detektort a tudós labor technikusának. Ha ez teljesítve, akkor majd jelezni fogják, hogy mikor lehet visszamenni a hajóba a SWAROG detektorért.

    Tipp:
    - A három Veles általában már a hajón begyűjthető, hiszem Szakáll ad 1-et, valamit Bagolynál van 2 eladó példány.
    - Ha szeretnél sok pénzre szert tenni, ezt könnyen megteheted az eladott relikviákkal! Ezzel a detektor a legkisebb az seélye egy esetleges sérülésnek, miközben egy anomála mezőn kell átkelni!
    Neked itt hol van hogy hol találom meg?
    Ebbe amúgy sem az van, hogy hol van a TOVÁBB FEJLESZTETT VELES DETEKTOR!!!!!!!!!!!!
  • mascarun
    #5662
    Pedig ott van a Spoiler menü alatt hogy "Swarog detektor"
  • winky1993
    #5661
    Ott nincsen! Néztem ott csak az van hogy mit kell vele csinálni! Nem vagyok hülye, nem kérdezném ha nem lenne meg rá a jó okom!
  • mascarun
    #5660
    GYIK
  • winky1993
    #5659
    Sziasztok!
    Meg tudnátok mindani honnan szerezzem meg a tovább fejlesztett veles detektor-t? Mert nem emléxem hol szereztem meg multkor
  • lammaer
    #5658
    Nem feltétlenül, de érdekes lesz a sok hollywoodi cucc mellett.
    PL az Éjjeli / nappali őrség filmek is furcsák voltak (bár nem 100% hogy oroszok csinálták, a könyv amire épül az az)
  • Kaszkadőr Mike
    #5657
    Ó Nagyon szépen köszönöm! Neked megvagyok vele most már viszem vissza a cuccot hozzá. Ha elakadnék még jelentkezem. Eddig mind 2 Stalkert kinyomtam remélem ez is sikerülni fog.
  • mascarun
    #5656
    Elvileg csak akkor alszik el ha leitatod és kiüti magát!
    Menj el az ágyakhoz és aludj egy fél napot. Utána menj vissza hozzá!
  • Kaszkadőr Mike
    #5655
    Igen okés nagyon szépen köszike! Amúgy úgy játszom hogy nem tok angolul igaz nyomom is már 20 órája. Amúgy az a Cardán mindig alszik. Anni kell neki valamit hogy felébredjen?
  • mascarun
    #5654
    Menj Kardánhoz Szkadovszkba!
    Ha jól gondolom most szerezted meg a Gauss-t!
  • Kaszkadőr Mike
    #5653
    Sziasztok! Én is megvásároltam a játékos és szerintem igen jó. De sajnos elakadtam vele a Pripyat pályán. Méghozzá a könyvesboltba voltam. Sikeresen kivégeztem mindenkit, majd megvizsgáltam a fura építményt és visszamentem a bázisra hogy a puskámat valaki megelemezze a leírás szerint. De akár melyik emberhez megyek egyik se csinál semmit. Kérlek segítsetek kihez kell menni és hová? Válaszotokat előre is nagyon szépen köszönöm.
  • Yan
    #5652
    a játék könyvtárában benne van ez a fájl?
  • keysersoze
    #5651
    warez?
  • Aloe Vera
    #5650
    sziasztok

    egy kis segitség kéne inditanám a gémet de ezt irja ki, hogy nem tudja inditani az fsgame.ltx-t ez vajh miért van ?
    köszi előre is
  • HUmanHunter
    #5649
    pár óra maximum.
  • omen1981
    #5648
    sziasztok!
    eljutottam prityat-ba megtaláltam azt a furcsa antennát.kn még mennyi van a játékból?ismeretlen fegyver is meg van.
    thx
  • Bulics
    #5647
    Tehát sz*r lesz.
  • KranaZoli #5646
    Ez nem fan movie. Ez nem a "vadnyugat, ez a kelet". :D
    Cikk alapján a GSC alkotja majd meg.

    "A GSC új S.T.A.L.K.E.R.-t jelentett be, ám ezúttal nem játékról, hanem filmről, pontosabban egy sorozatról van szó"

    Maguk a STALKER játékok is megosztották a gamer közösséget is. Vannak akik imádják, mások rühhelik. Többen meg elismerik, hogy a történet a tartalom az nagyon rendben van, a komplexitást is elismerik, azonban el kell ismerni, hogy a játék nagyon bug-os, optimalizálatlan engine, ami élen járt a DX10.1-el; DX11-el ugyanakkor a legizmosabb VGA-t is megizzasztja, sötöbö, sötöbö.

    Szerintem a sorozat is vmi hasonló lesz, csak itt épp nem a vizuális élmény lesz az erősség, hanem sokkal inkább a feeling; a történet; a tartalom. Ha okosan és jól csinálják.

    Nyilván felmérték, hogy van egy erős fan tábor, akik már fan movie-kat és készítgetnek. Akkor miért nem csinálnak Ők vmi hasonlót?! Ahol azért van vmi anyagi keret is rá.

    Szerintem a sorozat a STALKER rajongók körében lehet életképes, másokat nem hiszem, hogy nagyon meg lehet majd fogni vele.
  • Bulics
    #5645
    Szerintem nagyon jól néz ki de azért annyira nem, vigyáznék az újjongással. Nem zárom ki hogy ez csak egy nagyon igényes amatőr videó. Néhány jelenetnél ezért látni lehet. Meg szerintem 2010-ben nem igazán lehet úgy trailert elindítani hogy semmi megdöbbentőt nem látunk benne(értsd: animált vérszopó stb), mert ezzel keltenének érdeklődést. Persze lehet hogy csak egy alacsony költségvetésű demó videó, olyan vázlat szerü, de szerintem csak egy amatőr cucc pár rajongótól.
  • KranaZoli #5644
    Hát baxki olvasással, hogy állsz?!?!

    "pontosabban egy sorozatról van szó"

    mulli

    Csakis!
  • #5643
    Ha lesz, biztos lesz magyar felirattal... Mondjuk sztem úgy lenne az igazi, ha oroszul (ukránul) beszélnének benne és magyar felirat. A stalkereket is ugy játszottam. Angol felirat orosz audio mod letöltve.
  • lacinkacinka89
    #5642
    Üdv! Ez egy film lessz v sorozat? És ha igen, akor lessz magyarul is?
  • KranaZoli #5641
    A kezdeményezés dicséretes.

    Annyi szenny van a médiában, hogy bárhogy is sikerüljön Nekik megalkotni simán van létjogosultsága. Annyi bizonyos, hogy nem lesz egy Stargate sorozat belőle, de kíváncsian várom, hogy mit sikerül majd alkotniuk.
  • HUmanHunter
    #5640
    az eleje kicsit zavaros de aztán átmegy jó-ba. :D
  • Tib
    #5639
    Hát... nekem ez így ebben a formában nem jött át...
    Ettől függetlenül majd az első rész már a tisztesség kedvéért is megnézem és az alapján döntök a többi részt illetően
  • Yan
    #5638
  • KranaZoli #5637
  • KranaZoli #5636
    S.T.A.L.K.E.R. - tv sorozat érkezik; trailer

    "A GSC új S.T.A.L.K.E.R.-t jelentett be, ám ezúttal nem játékról, hanem filmről, pontosabban egy sorozatról van szó, melyről egyelőre az égvilágon semmit sem árultak el. Az egyetlen biztos pont, hogy a széria a játék eseményeit fogja követni, ám hogy ezt milyen mértékben teszi, vagy épp mikor kerülhet először adásba, arról egyelőre még nincs információ.
    Megérkezett viszont az első - angol feliratos - trailer, amelyet gyorsan szívjon is magába mindenki, hogy aztán eldönthesse, érdekes/érdemes-e TV-be vinni a népszerű katasztrófa-világot. "
  • HUmanHunter
    #5635
    sörétes pwns! :D
  • Kotomicuki
    #5634
    Ja, és 3. szintű fejlesztések után már egész barátságos fejlövésosztóvá is válhat - 200+-os tárral, mi kellhetne még?! :))
  • Kotomicuki
    #5633
    Mon'juk 'beszólni' egy teremben hemzsegő, ellenséges csoportnak, majd a "kijárat" közelében, pl. egy szűk folyosón ledarálni őket - néha/sűrűn F1-F2-t böködve...
    Arra jó, amire Zulu is használja, ha nem hal meg idő előtt - nem távolsági sebzésű, de tömegben támadó ellenség ellen, ahol nincs idő sűrűn tölteni -> sörétes helyett. :)
  • HUmanHunter
    #5632
    a PKM ben mi a jó? egyszer mikor Zulu meghalt felszedtem a fegyverét és kilőttem ami megmaradt, de úgy szórt mint az atom úgyhogy alig tudtam eltalálni vele valamit. sokkal jobb egy AK vagy egy TRS pl.
  • TOMSILENT
    #5631
    Mesh.
  • KranaZoli #5630
    Ja! Szójjá! De remélem nem mod, hanem szervomotor!
  • TOMSILENT
    #5629
    PKM-el sprintelek hát kapjatok már észbe :D .... gyerekek!!!!! :D:D
  • KranaZoli #5628
    Gondolom semmit, csak úgy berakott egy screen-t. Én is dobtam párat a Clear Sky topic-ba. :)