7720
  • keysersoze
    #5747
    Kopachi Villageben, a markológépben van egy fixen, valamint Jupiterben random zombiknál is előfordul. Ha exos duty zombit látsz, annál jó eséllyel lesz.
  • bgabor
    #5746
    Ha csinálsz küldetéseket a tudósoknak a mobil laborban, a mogorvábbik fog árulni többek között velest is.
  • lpmaskmancick
    #5745
    Grrr már majdnem megtaláltam az oázist csak a játék aljas és visszadob. :@
  • Kotomicuki
    #5744
    A mod-okban is detto - ez akkor poénos, ha az egyetlen éjszakai Acog-ból lesz sima, mezei Acog, így a nehéz STALKER-ruha használhatatlanná válik (smrter mod).
  • Kotomicuki
    #5743
    Kopacsi (Jupiter), a markológép fülkéjében (sugárzás!) is van egy. Legrosszabb esetben Bagolytól is lehet venni.
  • mascarun
    #5742
    Rendelj a hajón! Lehet nem elsőre hozza de lesz!
  • jetblack
    #5741
    Óhhh igen plusz 1 kérdés FN-2000-es fegyvert honnan tudok beújítani ?
  • jetblack
    #5740
    Csak ajánlani tudom mert sokkalta jobb az az igazi ruszki akcentus mint az az angol-orosz valljuk be nekem szerencsém volt mert van ismerős aki folyamatosan jár ki és ő szerezte be nekem ha neked nincs ilyen szerencséd akkor a warez-ben lévő verziót próbáld ki anno amikor még nem volt hivatalosan megjelenve csak az az orosz én kipróbáltam és hááááát nah a szinkron klasszisokkal jobb
  • lpmaskmancick
    #5739
    Lehet a lumper Bütyök lopja le ról a távcsövet. :D
  • mcmoha
    #5738
    Utananeztem, az angol verzioban is "atalakulnak" a tavcsovek. Megoldasnak masok is a kulon tarolast javasoljak.
  • mcmoha
    #5737
    Orosz verziot nem ismerem, szoval ez lehet egy bug.:( A szinkron nekem se tetszett soha se ezert mar egy ideje orosz szoveg angol felirat parositast hasznalok. Az angol felirat nem nagykepuseg, hanem a modok miatt kell.:)
  • jetblack
    #5736
    Azt már próbáltam de akkor is megtörténik ugyanez történik. Lehet hülye feltételezés de nem lehet hogy azért mert az oroszban kiadott verzió ? O_o
    Az európai verzió szerintem borzalmas lett szinkronilag amúgy ezt van aki osztja velem ? :D
  • mcmoha
    #5735
    Probald meg kulon tarolni a fegyvert es a tavcsovet.:) Ugy ertem szereld le mielott a ladaba teszed.
  • jetblack
    #5734
    Hali

    Segítséget szeretnék kérni nemrég sikerült beújítani egy eredeti orosz példányt a COP-ból és folyton azzal szembesülök hogy az a fegyverem amelyikre éjjelátós optikát veszek felteszem és pár alkalom múlva sima optika van a fegyveren pedig hozzá se nyúltam csak pihen a ládában valakinek valami ötlete ?
  • Drazse23
    #5733
    Egy próbát megér, nem veszítesz vele semmit.
    A zatoni kezdőpontnál én nem emlékeztem SVD-re, de lehet, hogy ott van. Amúgy nem messze onnan délre, egy kiégett ház padlásán vamn egy VSS is. Ettől nyugatra pedig a fűrészüzemeben lenne még érdemes szétnézni.

    Ha több izgalmat vagy új fegyvereket akarsz, akkor a SMRTER modot is megpróbálhatod, de ezügyben ne engem kérdezz, ezt soha nem használtam.

    Hozzáfűznék még az #5731 üzenethez:
    Szakáll is ad egy Velesz-t, ha kiírtod a BIS Circle alatt tanyázó vérszopókat.
  • winky1993
    #5732
    Nem sértődtem meg! Csak érdekelt érdemes e tolni azzal a mod-al a jatekot.
    Lehet hogy kipróbálom, bár az elején is lehet szórakozni ha a jó rejtek helyeket megtalálod, néztem videókat, azt ahonnan indulsz kb 200 méterre ott van a SVD.
  • mascarun
    #5731
    Bunkerben a zsémbesebb prof árul egyet!
  • lpmaskmancick
    #5730
    Veles detektorokat honnan lehet összeszedni? Már kettő van,egyet a hajón a Kardántól kaptam, másikat a bütyök rejtekhelyéről szedtem össze, már csak egy kéne.
  • Drazse23
    #5729
    Nos, én pl. felraktam a spawn modot, de miután már kétszer tisztességesen végigvittem. Leginkább csak szórakozni volt jó. A főszál küldetéseiben nem segít, mivel nem tartalmazza a fontos dokumentumokat, PDA-kat, ezeket neked kell megszerezni. Legalábbis amelyik változattal játszottam, abban nem voltak ilyenek. Néhány mellékküldetésben azért segítséget jelenthet, lp. swarog-detektor, műtárgyak megszerzése, ezenkívül még lehetnek speckó fegyvereid, 1 tonna lőszered, meg egy rahedli pénzed. Megszerezhető vele a Gauss-puska is (Ismeretlen fegyver), de mikor odállítasz vele Kovalszkihoz, a játék meghülyül és nem enged továbblépni, amíg az úgymond valódi darabot is be nem gyűjtöd.

    Egyébként a mod olykor kifagyást okozhat, vagy a sok pakolgatástól beragadhatsz tőle a falba. Ha már nincs más dolgod a Zónában és eleged van az unalmas stalker mindennapokból, akkor szórakozásnak jó. "Olcsó játék hülyegyerekeknek. " (Ne sértődj meg, magamról beszéltem!)

  • winky1993
    #5728
    Császtok!
    Ti kipróbáltátok már a "SPAWN MOD"-ot? Csak mert láttam videót youtube-on és nem tom érdemes-e használni! Ti mit mondtok?
    Köcce
  • #5727
    ÓÓÓ hát én meg 86 júliusi vagyok és "állítólag" akkor meg magyarország felett volt ez a "felhő" és anyám ebben az időszakban végig kint napozott, velem, meg mikor a hasába voltam. Még sincs semmi bajom és mennék is szivesen csernobilba, meg pripyatba.
  • mcmoha
    #5726
    Marokkobol jottunk vissza es a Fekete Tengeren jartunk amikor a radioaktiv felho is eppen arra sodrodott.:( Persze maig se lehet biztosan tudni merre is tortent szennyezodes, akkor meg plane nem farasztottak a nepet a reszletekkel.
  • KranaZoli #5725
    Mi volt az a közelebb?!
  • Kotomicuki
    #5724

    A jutalmat, a Veles-detektort (+pénzt), Szakáll odaadja akkor is, ha egy-két tucat gránátot + SPAS12-t (HK G36C/AKSU+Cobra-t) használ az őrnagy gáz helyett. A kitűzők is uú megszerezhetőek - viszont a gáztartályt nem szabad ezek után felvenni, csak az iratokat az autókból.
  • mcmoha
    #5723
    Koszi.:) Nem hiszem, hogy a valosagban eljutok oda.:) Kulonben is az eredeti csernobili baleset miatt kaptam eleg sugarat, tobb nem kell.:( (Abban az idoben viszonylag "kozel" jartam a helyszinhez, talan azert is tetszik ennyire a STALKER sorozat.)
  • KranaZoli #5722
    Faszák ezek a képek, már rég nézegettem ezt az oldalt!

    Több jútyúb vidi kellene, ahol összehasonlítva ingame scene-ek valós helyszínekkel. Van pár db, de kevés. :( Én nagyon kedvelem az ilyeneket.
  • KranaZoli #5721
    I don't know! Most játszottam végig a CS-t több hónap alatt. COP mod-okat Én annyira nem nézegettem. SMARTER mod-ot próbáltam régebben, de az Szerintem ritka szar volt - akkor.

    CS-hoz a CS Reloaded mod-ot használtam, de kicseréltem az Absolute Nature ill. Absolute Structure mod-okkal az ide vágó textúra elemeket.

    A CS Complete mod-ot is megnéztem. Mind2 változtat a játékmeneten is, de nem agyament módon.

    Úgy tudom Complete mod már a COP-hoz is van. (talán)

    Nekem most jöhet majd a STALKER utána a COP. :)

    Nézz be a Stalker Filefront-ra, rendezd le időrendbe a mod-okat és kiderül, hogy melyek a legfrissebb mod-ok.
  • Herold
    #5720
    Ja jó, ritkán járok erre mostanában.

    Jött ki valami új mod mostanában, ami miatt érdemes végigtolni még egyszer?
  • TSL16b
    #5719
    Az életben meg erre.
  • lpmaskmancick
    #5718
    Én nagyon kíváncsi vagyok a sorozatra, tetszik hogy kicsit ilyen "gagyi amatőr" jellegű. Angol feliratosba ha ki fogják adni, akkor bódog leszek :D
  • KranaZoli #5717
    Ez az érme 1ik oldala. A másik, hogy szerencsére ez STALKER és nem teljesen lineáris a játékmenet s akár így is meg lehet oldani. Ez meg az érme másik oldala. ;)

    Herold: Má vót, de nem baj. :)
  • Herold
    #5716
    STALKER tv-sorozat!
  • mascarun
    #5715
    Gratulálok! Akkor nem kis jutalmaktól meg jó küldetésektől estél el! xDD
  • lpmaskmancick
    #5714
    Gázt kellett rájuk engedni? Én szétlőttem sörétessel meg szétkéseltem az összeset. :D
  • mcmoha
    #5713
  • Kotomicuki
    #5712
    Tipp: Creek, ahol a gázt kellett a Vérszívókra engedni. :)
  • mcmoha
    #5711
    A habvero merre van? Nem emlekszem ra.:)
  • mans
    #5710
    Én néztem filefrontot az atmosfear modot,durva szép az ég,meg éjszaka a csillagok,csak most 2 giga ramom van és nem szedtem le.
  • lpmaskmancick
    #5709
    Nagyon fajin laptop. Vajon mi van rajta? Windóz hét sztalker edisün?

    Miért remegnek ezek a exoskeletonos hullák? Tán beszart az elektronika?

    A többi kép itt (egymás után nézzétek és akkor látni fogjátok :D):

    Babinéni! Deszépnagyhabverő hooonnaaan van?
  • Ombika
    #5708
    Ilyen taj javito modra gondoltam esetleg!