7720
  • HunBalage
    #5947
    akk magyarul
    a szakálltól(aki a legalsó szinten van) tőle kapom a svarogos küldetést..
    és hány relikviát kell össze gyújtenem?eddig 1et vittem neki
  • lpmaskmancick
    #5946
    igen, ugyanaz a faszi Nimble.
  • Herold
    #5945
    Ez a Nimble ugyanaz, aki a ShoC-ban van?
  • vato loco
    #5944
    Nem. Owl küld el a tudósokhoz 3 Velessel (amit neked kell összeszedni) a Svarogért, de ehhez előbb csinálnod kell Beardnek 2 küldetést. Nimble csak fegyót hoz.
  • TSL16b
    #5943
    Egy jobb csúzlit azért érdemes rendelni tőle, hogy a Bütyök-szál beinduljon.
  • mascarun
    #5942
    Ha a fegyverrendelős srácra gondolsz akkor tudtommal ő nem ad küldetést csak rendelésre hoz elég jó cuccokat!
  • HunBalage
    #5941
    nimblenél nem voltam ő ad küldetéseket?
  • vato loco
    #5940
    2 alul?? Beard a földszinten, Owl az emeleten, Nimble pedig a 2.-on van.
  • HunBalage
    #5939
    kettő van aki alul van meg aki fent...
    van a szakáll ő osztogatja az anomáliák gyüjtését..
    meg van a bagoly ott mindent megcsináltam
  • vato loco
    #5938
    Melyik kereskedőnél? Artifactot Beard kér, Svarog küldetést meg Owl ad. Asszem Beard 2. küldetése után.
  • HunBalage
    #5937
    a hajón a kereskedőnél..
    mikor kapom meg a swarog-os küldetést?
    Mert rám csak anomália keresést bíz...
  • HunBalage
    #5936
    nálam is ilyen hatást vált ki:D
    már tervezgetem a zóna látogatását ukrajnába
  • darki81
    #5935
    nekem a kedvencem a stalker, battlefield, left 4 dead 2!
    De ez a stalker olyan hogy teljesen kikapcsol, és mintha abban a világban élnél, fejeden a fejhalgató, függöny behuzva, és megfeletkezel mindenről, még az evésről is :D
  • vato loco
    #5934
    Anomálián kívül is lehet artifactot találni, vagy ez vmi programhiba? Megyek az erdőben, anomália sehol, Svarog nyitva (lusta voltam bezárni), erre a földön ott virít egy arti. WTF?
  • vato loco
    #5933
    Azért van még: Diablo, Baldurs Gate, Neverwinter Nights, GTA, Dragon Age.
  • bgabor
    #5932
    Rám általában negyedévente egyszer tör rám, hogy végig kéne vinni megint a Call of Pripyatot. Eddig négyszer toltam végig. Tök érdekes, semmilyen más játék nem vált ki belőlem ilyen hatást, még az olyan világbajnok cuccok mint a Mass Efect 2 sem.
  • Archicad
    #5931
    Igen
  • HunBalage
    #5930
    *veles detektorom van most
    (nem tudtam a nevétXD)
  • HunBalage
    #5929
    hali
    A tudosokak elhelyzetem az anomália jelzőket,kaptam egy küldtetést azt megcsináltam(a barlangba a psi-s dolog)
    vissza mentem...és mondták h jelez az anomália jelző...de vmi fejlett detektorral vizsgáljam meg..nos nekem közepes szintű van(pontosan nem tom a nevét a swargok után lejobb(sztem)
    oda mentem ezzel végig pásztánztam a környéket és semmi,jött rádió üzenet....ennyi,ide kell a swarogor dekektor vagy mi?
  • vato loco
    #5928
    Én le se töröltem. Néha végig kell játszani. ^^
  • tutituti
    #5927
    Dettó
  • darki81
    #5926
    feltettem megint a játékot, mert nem bírok várni a 2. részig
  • Madi92
    #5925
    Közben rájöttem hogy egy mod kavart be.. konkrétan az RCOM, pont ez az egy küldi nem működik vele, nem olvastam el elég figyelmesen a readme-t:\

    Azért köszi!
  • Piszkos  Fred
    #5924
    Nekem ugyanezzel a verzióval nem történt semmi hiba. Nézz még körül párszor, hátha nincs ott egy vérszopó valahol.
  • Jana32
    #5923
    Megoldódott a probléma, köszönöm a segítségeket! Neki is kezdek nagy lendülettel!:D
  • Madi92
    #5922
    Sziasztok!
    Gondban vagyok, azt hiszem bugba ütköztem!!!:\
    Nemrég kezdtem el újra a játékot, és van az a küldetés mikor a vészívókat kell felkutatni majd kiiktatni. Az elején Fajd(??[Bocsi ha hülyén írtam])
    elküld minket egy helyre, ahol körbe kéne szimmantani, el is mentem, majd kaptam egy üzit hogy ő érdekesebb helyre bukkant, ezen felbuzdulva el is indultam a jelzett irányban, találkoztam is vele, de beszélni nem engedett, ő elindult lopakodva az alsó szintre majd egy falnál, vagyis a fallal szemben megállt mintha ellenséget látna, a falban (????!!o.O)én kicsit továbbmentem jött is két vérszívó, de likvidálásuk után sem volt hajlandó megmozdulni...:\ Betöltöttem régebbit akkor is ez volt, próbáltam lökdösni, ez sem vált be, mindig visszament a falhoz, vagy tett egy nagy kört és ugyanez, beszélni vele persze nem lehet. Valakinek ötlet, hogy ez miért van így, és hogy mit lehet vele kezdeni? (Patch 1.6.02.)
    Előre is köszi!
  • TSL16b
    #5921
    Milyen verzió? (jöhet privátban is) A log fájl végén van a hiba valódi oka, az is hasznos lehet. Magyarításból kétféle van, a régebbihez a GyIK oldaláról tölthető egy frissítés.
  • Herold
    #5920
    Rendszergazdai jogok rendben vannak?
  • RealHattori66
    #5919
    Van valami hibaüzenet (akár az eseménynaplóban is)? Nekem win7 x64 van, a játék 1.6.02-es verziójú, magyarítással tökéletesen fut.
  • Jana32
    #5918
    Sajnos ez kilőve, mert csak a könyvtárból indítottam, már legelőször is...:S Egyébként win7 32bit-em van ha segít vmit.:S
  • RealHattori66
    #5917
    Parancsikonról nem mindig szeret elindulni a játék (bár az xr engine ilyenkor elindul, látszik is a feladatkezelőben). Próbáld meg közvetlenül a játék könyvtárából indítani, nekem bevált.
  • Jana32
    #5916
    Sziasztok! Magyarítással egyszerűen nem indul a játék! Kell valami patch vagy apró progi hozzá mert úgy csináltam ahogy le van írva, de az istenért sem akart elindulni. Még csak most kezdtem, a Shadow of Chernobyl, meg a Clear Sky nagy kedvencem volt, csak aztán a Fallout-ok magával ragadtak..:P De ez is nagyon megfogott, csak jobb lenne magyarul, hogy 100%-ban értsem, hogy miről van szó...:S
  • Gergő1991
    #5915
    köszi a segítséget.
  • vato loco
    #5914
    És mégegy: amint lehet vegyél egy Steel Helmetet, abba rakhatsz éjjellátót, így az éjszakák se telnek kihasználatlanul. Asszem szintén az One of Ours achi után megjelenik a boltokban a Tactical Helmet sapi is, amire amint lehet érdemes lecserélni a Steel Helmetet, ebbe ugyanis már 2. szintű éjjellátót lehet pakolni, amivel jóval többet lehet látni az éjszakából. Néha úgyis muszáj lesz éjszakázni is (pl. Chimera vadászat), tehát mindenképp kell, de alapból is jó ha nem kell parázni az éjszakától.
  • Gergő1991
    #5913
    Nagyon szépen köszi a segítséget.
  • vato loco
    #5912
    Aztakurva, mit találtam:

    "There is one other way the player can acquire Veles detectors. When undertaking one of Beard's artifact missions, simply wait enough time until an update to the mission occurs (approximately one day). A waypoint will appear on your PDA, leading you to a small band of stalkers searching for the artifact. Killing them will not only yield one or more Veles, it will also allow you to take the artifact for yourself."
    Nálam ez úgy működött hogy a következő blowoutnál fixed drop volt a Beard által kért cucc, amit felvett egy stalker csapat, és levadászva tényleg ott volt náluk. Veles helyett nekem már Svarogot dobtak, biztos upgradeli a game a Compass után. Ami ebben állat, az a fixed drop, ha kell vmi nagyon rare arti, ami sehogyan se akar esni (Snowlake/Firefly/Bubble), akkor elég Beardtől felvenni hozzá a questet és tutira meglesz. Igaz, addig nem ad új arti küldetést amíg azt le nem adod, de ha nagyon kell a cucc, akkor megér ennyit. Legfeljebb ha utána esik mégegy, akkor azt leadod.
  • vato loco
    #5911
    A kezdőpályán, a hajón Nimble árul ilyet. De nem érdemes foglalkozni vele amíg át nem jutottál Pripjatyba, mert csak a 3. szintű fejlesztéssel lehet futni benne, ahhoz meg szerszám csak ott van. A One of Ours achievement után pedig boltban is lehet venni (kb. feleannyiért mint Nimble hozza), pl. Owl vagy Hawaiiannál.

    Kezdésnek a legjobb egy AC96 vagy IL86 felhúzva 2. szintre, ruhának meg az alap Stalker ruha feltápolva (+10 kg, súlycsökkentés). Pénzt a legjobban artifactok farmolásából tudsz szerezni, ehhez nem árt legalább egy Veles detektor, amit a vámpírok elgázosításáért kapsz (Skadovskban a Grouse nevű stalkernál indul a küldetés, amilyen hamar csak tudod csináld meg).
  • Gergő1991
    #5910
    oké bocs h kezdő vagyok de ezt honnan tudnám meg szerezni
    mert csak ilyen szarok vannak a boltokban.
  • KranaZoli #5909
  • Herold
    #5908
    Ha nem tudod hol van Szidorovics, akkor javaslom a STALKER Clear Sky-t illetve a Shadow of Chernobylt. Ha ezekkel játszottál, tudnod kellene, hogy a Call of Pripyatban nincs Kordon.