7720
  • mcmoha
    #5907
    Ilyen rejtekhely nincs.:) Valoszinu valamelyik sajat lada tartalma van a kepen es ezt a sok cuccot a jatek soran gyujtotte.
  • Gergő1991
    #5906
    ö még egy kérdésem lenne h ezt a rejtekhelyet hol találom meg ahol ilyen sok minden van?ezeket
    előre is köszi.
  • Gergő1991
    #5905
    azokat már fel szedtem.
  • mcmoha
    #5904
    Nem azt mondjak, hogy Szidorovicsnal vannak a szerszamok hanem azt, hogy ott lattak utoljara szerszamokat.:) Nezd meg a GYIK-ot, terkep is van a lelohelyekrol.
  • Gergő1991
    #5903
    Helló ismét egy kis segítséget kérnék.Szerszámokat keresek a Zaton területén és mindenki akit meg kérdeztem azt mondta h Szidorovics pincéjébe van a kordonnál.Ezt a helyet hol találom meg?Előre is köszi a segítséget.
  • lpmaskmancick
    #5902
    Amúgy el lehet jutni az óriáskerékig, de csak trainerrel. :D Ha bekapcsolod a lebegés funkciót, és fellebegsz egy hát tetejére aminél kerítés van és annak átmész a tetején és ott leugrasz az épületről és máris a játékon kívüli részen vagy. Igaz ott minden átjárható, tehát nem valódi textúrák, csak levegőbe rajzolt valamik.
    Amúgy meg nem kell elhinni mindent ami a stalkerek mondanak.
  • vato loco
    #5901
    Az oázis csak egy fedőnév, nem valódi sivatag tevékkel. ^^
  • HunBalage
    #5900
    :D
    így nem nehéz:D
    meg néztem az oldalt:D
    van még mire gyurnom:|:D
  • grimm13
    #5899
    majd nézd meg a gyik-ot is D:
  • HunBalage
    #5898
    köszi
    te már megtaláltad?
  • bgabor
    #5897
    Az Oázis a Jupiter pályarészen van, a szellőztető épület környékén kutakodj utána.
  • HunBalage
    #5896
    köszi szépen a válaszod...
    hát igen eléggé félkésznek/gyorsan össze dobottnak tűnik...
    csak,azt hittem hogy valahogy kilehet menni az "oázisba":|
  • bgabor
    #5895
    Sehogy. A Call of Pripyatból kimaradt Pripyat város kb 60%-a, amely rész diszkréten szögesdróttal van elkerítve, amik jó része a panelházak között van kifeszítve, totál életszerűen. Az óriáskerék is kívül maradt a bejárható részen.

    Őszintén szólva a Pripyat területnek erősen félkész jellege van.
  • HunBalage
    #5894
    sziasztok
    azt nem tudjátok hogy pripjatyból hogy lehet kijutni az oriás kerékhez?
    egy stalkerrel beszéltem,és ő mondta hogy az oriás kerék alatt van...
  • lpmaskmancick
    #5893
    Legalább akkor S.T.A.L.K.E.R. feliratot graffitiztek volna már rá :D
  • KranaZoli #5892
    Fasza!



    Graffitizve.
  • Herold
    #5891
    http://vasnepe.hu/nagyitas/20110114_csernobil_kepek
  • Tib
    #5890
    Gergő1991>> GYIK (stalker-cop.try.hu) >> Általános infó >> Játékmenet
    Itt a Relikvia / Képződmény bekezdésben megtalálod, hogy melyiknek milyen a káros és hasznos hatása.

    RUSSIANBOY>> Emlékeim szerint alap beállításnál az X gomb a mélygugolás.
  • HUmanHunter
    #5889
    nem igazán éri úgy meg, mert több kilónyi sugárzás elleni cuccot kell magaddal vinni hogy a folyamatos plussz sugárzást ne érezd.
  • Gergő1991
    #5888
    oké köszi a segítséget fiuk.
  • Bulics
    #5887
    Vagy keress,mert hát végül is úgy kéne, de ugy emléxem, hogy hála a zóna által elért tudományos eredményeknek, radioaktivitás elleni gyógyszerekkel is meg lehet ezt oldani, persze ezeknek egy idő után elmegy a hatásuk. de ha feltankolsz egy csomó ilyet, akkor folyamatosan zabálva őket, ki lehet húzni sokáig.
  • Gergő1991
    #5886
    de ezeket most el adjam?Mert van egy olyan h +12Kg de nem tudom használni mert a sugárzás miatt megy le az életem.Akkor keresek egy sugárzás csökkentőt és úgy használjan?
  • HUmanHunter
    #5885
    keresel olyat ami sugárzás csökkentő. amúgy azok az "elemek" relikviák.
  • Gergő1991
    #5884
    Helló én csak egy kis segítséget kérnék h amiket találok elemeket a tűzben mag a hamuban azok radioaktiv és arra lenék kiváncsí h hogyan lehetne semlegesíteni vagy mit lehet velük csinálni ?Előre is köszi a segítséget.
  • Svenhassel
    #5883
    Sőt megnéztem, bármire állítod a guggolást, illetve a sétálást működik. Nyilván előbb nyomod a guggolást aztán a sétálás gombot (és persze lent tartod mindkettőt).
  • Svenhassel
    #5882
    Az egy dolog, hogy nincs Controls-ban, de működik (Ctrl+Shift default beállításban)
  • RUSSIANBOY
    #5881
    de hol?Mert én a Controlsnál nem látok olyat.Nekem magyarul van és csak sima guggolás van irva.
  • Svenhassel
    #5880
    Egyébként nem hagyták ki a játékból. Ebben is lehet "mély-guggolni".
  • vato loco
    #5879
    [URL=http://kerekagy.blog.hu/2011/01/08/mar_hirdeti_az_iget_a_kerekparos_egyhaz]Az igazi CC. ^^[/URL]
  • RUSSIANBOY
    #5878
    öcsém király vagy.Kihajolós technikával meg lehet csinálni.Csak mert én általában nem szoktam a kihajolást használni idegesit.Csak oldalazni szoktam.Nálam mindig ugy volt a bill kiosztás hogy a TAB volt az éppen aktuális feladat, a Q volt a táska, W az előre, E a használ, R az ujratölt,A a balra, S a hátra, D a jobbra, (ahogy általában ezek lennei szoktak mármint a WASD), az F szokott lenni a lámpa , a G a gránát, és ennyi.Viszont most pár napja erre irtam át: TAB ugyanugy aktuális feladat, Q balra hajlás, W előre, E jobbra hajlás, R ujratölt, T a táska, A balra, S hátra, D jobbra, most az F a használ, és ez nekem nagyon szokatlan.Ráadásul egyszer ugy sikerült a csövek alatt átbujnom hogy nem volt az kihajlás opcio megadva gondolom az véletlenül lehetett.De köszi a kihajlással megcsinálható.
  • lpmaskmancick
    #5877
    Nyomtam a D-t és mikor a csőhöz értem megnyomtam az E-t és úgy átengedett.
  • RUSSIANBOY
    #5876
    Sajnos semmi.De nem furcsa hogy ebből már kihagyták ezt az opciot?Mégis van olyan hely ahova csak alacsony guggolással lehet(ne) bemenni...
  • lpmaskmancick
    #5875
    én azt úgy csináltam meg hogy oldalazva mentem és jobb vagy bal oldalra kihajoltam a csőnél és úgy át tudtam limbózni alatta. PROBLEM? :D
  • Svenhassel
    #5874
    Akkor keress olyat, hogy 'Walk' és állítsd valamire és azt nyomd a CTRL-al együtt. Bár nem vennék mérget, hogy működik de egy próbát megér.
  • RUSSIANBOY
    #5873
    nekem a Shift a futás igy az nem műxik de a Controlsban se találtam alacsony guggolás opciot ahova be kéne irni a kiválasztott billentyűgombot csak sima guggolást.Azé köszi.
  • Svenhassel
    #5872
    Szerintem CoP-ban is van alacsony guggolás. Méghozzá a CTRL + SHIFT kombináció ha jól emlékszem.
  • RUSSIANBOY
    #5871
    Egyébként nálam is lett néhány vicces kép néha amikhez irtam szövegeket is ezen felül pedig stalkeres-csernobilos történeteket is szoktam irni.Persze más fanok irásai is megtalálhatók a külön erre a célra létrehozotott oldalamon www.stalker-story.hupont.hu

    6 történet után nem terveztem többet irni mert ugy voltam vele hogy ugy éreztem ennyi volt de pár ora leforgása alatt lett egy hetedik történet is.Cime: A 003-as Project
  • RUSSIANBOY
    #5870
    Üdv.

    Nekem olyan kérdésem lenne hogy mivel ugyebár a COP-ban már nincsen alacsony guggolás opcio csak simán guggolás mikor a Jupiternél vagyok és keresem a szerszámokat abban a szekrényben ott hol vagy hogy tudok átmenni a csövek alatt?Egyszer már sikerült de szerintem az véletlen volt vagy valamilyen kisebb hba folytán.Köszi.
  • KranaZoli #5869
    Áhhh. kecci 1ik jobb, mint a másik.



    Gyűjtik az anyagot a Stalker 2-höz.
  • KranaZoli #5868
    Hát nem tudom mi van, de egyre több és jobb videók kerülnek(tek) szerintem nemrég jútyúbra. Ez sem rossz és ez is több részes.