7720
  • vato loco
    #6187
    A "te kis gyökér" beszólásodért se járt, meg a többiért se. Már rég permbannt érdemeltél volna, úgyhogy mostmár fejezd be végre! Hányszor kell még a modinak rádszólnia?
  • bgabor
    #6186
    Bizony, ez egy ilyen világ, tudod, cigányozásért azonnál jár a dupla büntetőpont, fasszopózásért nem, azt bátran lehet. Kettős mérce, nem vagyok meglepve.

    Mellesleg attól hogy én büntetőpontot kapok, a te stílusod még nem lesz szalonképesebb, se az érveid nem fogják jobban megállni a helyüket.
  • vato loco
    #6185
    Meg a wikipedia, meg mindenki más rajtad kívül.
  • vato loco
    #6184
    Olyankort el kéne gondolkodnod hogy miért jön mindenki szembe veled.
  • vato loco
    #6183
    Egyszer már szólt a modi hogy fejezd be, nem volt elég? Hiába mutogatsz a másikra fröcsögő nyállal, itt csak te vagy az akinek fingja nincs a témához, ezt már 1000x bebizonyítottad. Mosmtár elég unalmas ahogy mindenhsz-edben egyre mélyebbre süllyedsz az önégetéseddel.

    Azt meg nyilván tudod hogy melyik ősi foglalkozású szülődet sértegesd!
  • TOMSILENT
    #6182
    Ó nagyon kosz!!!
  • HUmanHunter
    #6181
    mi ez a nagy rinya a fegyókról? Vintorez a legjobb és kész :D
  • bgabor
    #6180
    Úgy látom hogy a Stormnak nincs külön ltx fileja, helyette az alap Groza ltx filejának a végén van megjelölve, hogy miben különbözzön az alap Grozától.

    Az alap Groza fileját itt találod:
    Stalker főkönyvtár\gamedata\configs\weapons\w_groza.ltx

    Ebben a fileban keresd meg ezt a sort:
    [wpn_groza_nimble]:wpn_groza

    Az ezzel kezdődő szekcióban találod a Storm beállításait.
  • KranaZoli #6179
    Fijjugok, már beírt egy Moderátor is #6168

    Nem kellene elgondolkozni, hogy esetleg ezt PÜ-ben folytassátok?! Engem speciel 1általán nem érdekel, hogy melyik fegyver hány cm-el lő egy célpont fölé vagy alá.

    Ez most úgy látom 2 emberként érdekel naggyon. Erre tökéletes megoldás a PÜ.

    Engedjétek ki a gőzt vhogyan, de ne itt!

    Legyetek szívesek!!!

  • TOMSILENT
    #6178
    Valaki meg tudja mondani hol találom meg a "storm" nevű fegyver (groza 5.5x39) ltx fájllát? - szükségem lenne rá...

    #6177: Mindent csinálj meg ami a Duty-t segíti és elérhetővé válik a "piros" távcső (azaz célzó rendszeres PSO távcső)...
  • bgabor
    #6177
    Tényleg kinél lehet venni piros távcsövet és RP74hez skulót? Szolgálattal vagyok haver elméletileg, tőlük kértem katonákat a bunkerhez, nekik adtam a PDA-kat is. Ők a zöldek.

    Hawaiiantól.
    A legtöbb jó cucc hawaiian általi árúsításához elég a kimaxolt viszony a Freedommal/Dutyval. Más cuccokhoz viszont, és ilyen a piros távcső is, a kimaxolt viszonyon felül kell még a Wealthy Client Achievement is, amit akkor szerzel meg, ha egy alkalommal a pénzed átlépi a 100.000 RU-t, amit intenzív képződménykeresgéléssel és eladással lehet elérni.

    Egyébként ITT van egy jó oldal, ahol meg lehet nézni, milyen fegyver árulásához milyen előfeltételek teljesítése szükséges.

    Wealthy Client Achievement kell tehát a következő cuccok hawaiian általi árúsításához:
    -RP-74
    -RG-6
    -RPG-7
    -FN2000
    -Exoskeleton
    -Target-Identification Warsaw Scope (piros végű)
    -Standard, Night-vision, Adjustable SUSAT Scopes

    Mondjuk azt el kell mondani, hogy a fegyverek zöme máshonnan is beszerezhető, de azért nem mindegy, hogy már csak Pripyatban jutsz hozzá egyikhez másikhoz, vagy már Jupiterben ilyenekkel grasszálsz.
  • bgabor
    #6176
    Hát elvileg akkor fogadja be őket a Freedom és a Duty, ha elég jó viszonyba kerülsz velük, és a viszonyt javítani sok dologgal lehet, többel, mint amennyi a viszony kimaxolásához kell. Tehát ha megcsinálod nekik a többi szívességet, már azokkal is el tudod érni a mximumot, és akkor a PDA-kat már nem kell odaadnod, megtarthatod őket.

    De nekem például egy korábbi végigjátszásnál nem sikerült kimaxolnom a viszonyt, amikor a Zatoni fegyverkereskedő PDA-ját nem adtam a Freedomnak/Dutynak.
  • bgabor
    #6175
    És olyankor mi a helyzet, ha a másikra nem hatnak az észérvek, mester?

  • Herold
    #6174
    Pedig elég egyértelmű. Ami számos módosításon átment, az már nem klón, ezt a hülye is tudja. Csak te nevezed annak.
  • bgabor
    #6173
    Mit kéne kimagyarázni? Ki akar kimagyarázni és mit? Nem neked kéne véletlenül magyarázkodnod, hogy miért írsz baromságokat, amikor lövésed sincs a fegyverekről?

    Sokan felhívták itt rajtam kívül a figyelmet arra hogy badarságokat beszélsz, de te csak beszélsz tovább összefüggéstelenül. Nyilván gyengeelméjű vagy, engem nem érdekel, befejeztem. Elvégre cigányokkal se áll le beszélgetni az ember, mert immunisak az észérvekre. Te is ugyanaz a kategória vagy.
  • mascarun
    #6172
    Legutóbbi végigjátszásnál nem adtam oda senkinek sem a PDA-kat és úgy is befogadta őket a "Duty"! Akkor most nem tudom hogy ott mi volt a feltétele! Azt hiszem csak a Hazudozós Stalkert (?Szoróka?) köptem be náluk. Meg kihoztam még előtte Mityájt a fosztogatóktól bár nekik gondolom ehhet közük nem volt!
  • kiborg
    #6171
    Szia!
    Mindkettő jó fegyver, a maga korlátaival és előnyeivel együtt.
    FN2000-nek nagy jó az érzékelős távcsöve és a gránátvetője, míg a GP37nek a pontossága a nagy előnye.Mindkettő hangos.
    Viszont én megtaláltam a nekem legjobban tetsző fegyót :D Mégpedig a Lövész SG5k-t, (ha jól írom a nevét). Pontossága kielégítő, tűzereje elég jó, ha tudnék rá venni egy hőérzékelős(piros) végű távcsövet, számomra maga lenne a tökély.(nagy előnye a hangtompító(nálam működik))és gránátvető is tehető rá.
    Kiborg

    ui: tényleg kinél lehet venni piros távcsövet és RP74hez skulót? Szolgálattal vagyok haver elméletileg, tőlük kértem katonákat a bunkerhez, nekik adtam a PDA-kat is. Ők a zöldek.
  • vato loco
    #6170
    Ne erőlködj, ezt már nem tudod kimagyarázni.
  • vato loco
    #6169
    A TRS-t ideje volt, a legszarabb minőségű fegyó, pár lövés és leírja magát. Anti-AK. A GP37 jó választás, kimaxolható 100%-ra a pontosság, és az AK-nál is jobban bírja a terhelést. Az FT200N már közel sem, meg a pontosságra se egy GP37, sztem ne nagyon keresd. Freedom haversággal Hawaiian árul ilyet. A legjobb sztem az AC96 2-es lövéssel, a GP37, vagy a Tide a működő hangtompító miatt.
  • Efreet
    #6168
    Vato loco és bgabor: a vitának nem része a személyeskedés - érvekkel, normálisan kellene folytatni jó?

    Ha udvarolni szeretnétek egymásnak, azt privát üzenetben tegyétek meg, de a lelki életeteket ne a közösség szeme előtt éljétek - maradjatok a topic témájánál, különben kénytelen leszek kiosztani pár büntetőpontot.

    Köszönöm!
  • lpmaskmancick
    #6167
    Olyan ftm200m van fürgénél szkadovszkba pár rugóért.
  • Koridor
    #6166
    Kiprobáltam az RP-74-est, az irányitót és a gnomot elég hamar kilehet nyirn vele.
    Lecseréltema TRs-t egy Gp37-re.

    Most egy Ft200m-re vadászok.



  • mascarun
    #6165
    Duty Attacks
  • Solid Snake
    #6164
    Eközben a zónában............xD
  • HUmanHunter
    #6163
    már rég.
  • #6162
    Bezzeg a zónában már agyonlőtték volna egymást....
  • bgabor
    #6161
    Aha, és az általad beidézett oldalon a szócikk így folytatódik:

    "It is a modified version of the American M4 carbine with many changes, most notably a new gas operating system from the Heckler & Koch G36"

    Tehát teljesen más a belső szerkezete, mint az M4-nek. A klón pedig azt jelenti, hogy a két dolog teljesen azonos.


    Minden "érved" megdőlt tehát. Ha folytatni akarod a vitát, netán némi valódi ismeretanyagot is fel szeretnél szedni a témában, nézz be hozzánk a Haditechnika topikba, ott ilyen kérdésekről szoktunk beszélgetni már 2004 óta. Nyugodtan kérdezz majd ott rá, hogy a HK416 tényleg az M4 klónja e, és nézd majd meg a visszajelzéseket, érdekes dolgokat fogsz tapasztalni.
  • bgabor
    #6160
    Huszonhat éves vagyok, ahogyan az az adatlapomon is szerepel, a te adatlapoddal ellentétben, ahol még a kitöltött mezőkben is fiktív adatok szerepelnek. Vagy netán tényleg Jack a keresztneved?

    Egyébként te valami tizenéves vagy, hogy az életkort ennyire misztifikálod?
  • bgabor
    #6159
    Persze. És minden ember gond nélkül le tud merülni az óceánban 50 méterre a víz alá, és ott akár fél órát is tartózkodni. Hiszen nyilván minden egyes víz alá merülőnél ott van a legmodernebb oxigénpalack és búvárfelszerelés.

    A logikáról hallottál már?
  • vato loco
    #6158
    1. Nem az volt a kérdés hogy a 3 évesek is megtalálják-e egyből, hanem hogy lehet-e. Lehet.
    2. Akinek ekkora pofája van mint bgabornak, annak illett volna ismernie, mert így csak magát égeti hogy erősködik az ellenkezőjével. A nagy szagértő... ^^
  • Herold
    #6157
    Az, hogy ilyen van a játékban, nem teszi nyilvánvalóvá, hogy mindenki ismeri és mindenki hord magánál ilyet.
  • vato loco
    #6156
    De mivel van, ezért természetesen nincs igaza.
  • Herold
    #6155
    Meat chunk nélkül természetesen igaza van.
  • vato loco
    #6154
    Nem-e? Nesze:

    "bgabor 2011. feb. 23. 21:19 | privát | galéria | válasz erre | #6121
    Már addig amíg ki nem nyitod az első nagy zsilipajtót odalent, akkor elkezd fuldokolni az embered, és meghal ha nem kapod gyrasan magadra a SEVA-t.
    "

    Felesleges hazudoznod, a tényeket nem tudod letagadni.
  • vato loco
    #6153
    Nem az álmaiban szereplő életkort kérdeztem, hanem a valódit.
  • vato loco
    #6152
    HK416/417 NINCS rendszeresítve az amerikai fegyveres erőknél.
    És akkor mi van? Az AK sincs rendszeresítve. És? Tudod egyáltalán miről beszéltünk 2 hsz-el ezelőtt, vagy csak írogatsz vaktában?

    Ja és hogy legközelebb tudd, mit beszélsz: A HK416 tüzeli ugyanazt a lőszert, mint az M-16/M4 család, a HK417 7.62-es NATO lőszert tüzel.
    Nahát, csak nem sikerült kiolvasnod az általam lejjebb linkelt cikkből? Jobb későn mint soha.

    Az amerikai fegyveres erők az M14 óta nem használnak 7.62-es kaliberű gépkarabélyt, 5.56-os lőszert tüzelőket használnak csak, és a közeljövőben nem is terveznek átállni másra.
    És akkor mivan? 5.56-nak ott a HK416, ami ugyanaz mint a HK417, csak kisebb skulóval. Nem mintha sok köze lenne 2 fegyver összehasonlításában annak hogy az amcsik mit használnak, de nyilván jobb nem jutott eszedbe.

    Újabb infó: A HK416/417 NEM M-16/M4 klón
    The HK416 is a modified variant of the American carbine, the M4. De te mindenkinél jobban tudod...

    Minek beszélksz 2007-ről?
    Olvasni se tudsz? Pedig még gyengébbek kedvéért (ez vagy te) ki is másoltam a szöveget a linkelt oldalról. Fuss neki méggyszer mielőtt mégjobban kiröhögteted magad!

    És ezzel vissza is jutottunk a kiindulóponthoz: Biztos vagy benne, hogy olyan témáról kell másokat kioktatnod, amiről semmit se tudsz?
    Hát ja, vissza. BIZTOS FOLYTATNI AKAROD MÉG AZ ÖNÉGETÉSEDET? AZT MÁR TUDJUK HOGY FINGOD NINCS A TÉMÁHOZ, FELESLEGES ÚJRA ÉS ÚJRA BIZONYGATNOD!
  • Herold
    #6151
    Az életkora az adatlapján rajta van, ellenben a tied nincs ott a tiéden.
  • KranaZoli #6150
    Fijjugok!

    What the Fuck are you doing STALKERS?!?!

    Nem érdemes ennyit pöcsölni a fegyókkal. AK-val végig lehet vinni az összes STALKER-t a többi csak úgy van.
  • bgabor
    #6149
    Tehát egyetlen faszságot se tudsz beidézni tőlem. Remek, én is így gondoltam. Talán mert nem mondtam ilyeneket, csak hazudozol itt?
  • bgabor
    #6148
    Az én M4-esem? Hol mondtam én hogy az M4 a király, te kis gyökér? Azt mondtam hogy az amerikai fegyveres erők most azt használják. Merthogy a HK416/417 NINCS rendszeresítve az amerikai fegyveres erőknél. M4A1 van, és a tengerészgyalogságnál elvétve M-16A4.

    Ja és hogy legközelebb tudd, mit beszélsz: A HK416 tüzeli ugyanazt a lőszert, mint az M-16/M4 család, a HK417 7.62-es NATO lőszert tüzel. Szóval ha váltani is fogják az új HK fegyvercsalád valamelyik tagjával az M4-est, az a HK416 lesz. A HK417-ből csak rajonként egyet kapnak, vélhetően távcsővel, mégpedig a Designated Marksman feladatkört ellátó katona. Az amerikai fegyveres erők az M14 óta nem használnak 7.62-es kaliberű gépkarabélyt, 5.56-os lőszert tüzelőket használnak csak, és a közeljövőben nem is terveznek átállni másra.
    Náluk már a 7.62 NATO kizárólag csak mesterlövészpuskákban és egyes géppuskákban van használatban.

    Újabb infó: A HK416/417 NEM M-16/M4 klón, szerkezetileg teljesen eltér tőlük, gyakorlatilag a német G36-os szerkezete van bennük. Pontosan a megbízhatatlannak tartott belső szerkezetük miatt akarják lecserélni az M16/M4 családot, ennek ugyebár nem lenne sok értelme, ha egy ugyanolyan szerkezetű fegyvert állítanának a helyébe. Tudod, egy klónt, ahogy te mondtad. Tehát nem klón, nagyon nem.

    Az AK-47 első példányai pedig 1947-ben kerültek a katonákhoz, 64 évvel ezelőtt. Minek beszélksz 2007-ről?

    És ezzel vissza is jutottunk a kiindulóponthoz: Biztos vagy benne, hogy olyan témáról kell másokat kioktatnod, amiről semmit se tudsz?

    Mire is jó ez azon túl, hogy egyre jobban megszégyenülsz?