S.T.A.L.K.E.R. - Call of Pripyat

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

KranaZoli
#5857
Grat! Köszi! <#eljen>

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

lpmaskmancick
#5856
Régebben gondoltam az Aral-tóra hogy arról mintázhatták Zatont, nagyon hasonlítot rá.

facebook.com/dolgap - ambient, downtempo, trip-hop

#5855
Nálam ha savas esõ van és kinn vagyok a szabadban akkor mindig kilép a játék. Így kénytelen vagyok mindig átaludni.
#5854
Ha már Skadovsk, akkor a Sevchenko is érdekes sztori. Valószínûleg Taras Sevchenko, az ukrán Petõfi után nevezték el (róla egyébként sokmindent elneveztek, még a helyi lóvén is rajta figyel). A másik érdekesség hogy ez a csóka járt az Aral tengeren, pontosabban sitten "ült". Van is róla elnevezve ott egy Sevcsenkó öböl, és ha megnézzük a képeket, akkor kiderül hogy mi köze Zatonhoz. Zaton ugyanis nem más mint a kiszáradt Aral tenger, aminek sok köze nincs Csernobilhoz, csak az említett ukrán költõ, valszeg a hasonlóan apokaliptikusan kinézõ helyszín miatt került bele a játékba. Csernobil mellett is vannak ugyan otthagyott hajók, de azok vízben (folyóban) állnak, Zaton meg egy kiszáradt tómeder némi pocsolyával - vagyis pontosan a mai Aral tenger.
#5853
Pár napja megint felraktam hogy újra tolhassam a játékot és gondoltam modolgatok és kipróbálom az AtmosFear 2 mod-ot 😊 és most szólok mindenki rakja fel bátran mert félelmetesen jó !!! van benne savas esõ ami ártalmas meg hasonló dolgok a kitörések mellett és ezen felül még szép is 😄

"Acerrimus ex omnibus nostris sensibus est sensus vivendi. Magna res est vosic et silentii temperamentum. Respice post te mortalum te esse momento."

MBP Schaefer
#5852
Köszi , akkor felrakom!

i7 6700k 4,00 GHz, Asus Maximus VIII Hero, R9 Fury X, 16GB Corsair 2133MHz

#5851
naná h müxik

Split course you

MBP Schaefer
#5850
Sziasztok!
a steames verzióhoz is jó a magyarosítás? ( olyan olcsó volt hogy ezt is megvettem...<#vigyor4>
Köszi,
szevasztok.

i7 6700k 4,00 GHz, Asus Maximus VIII Hero, R9 Fury X, 16GB Corsair 2133MHz

lpmaskmancick
#5849
Relikviákban és egészségben gazdag és sugárzástól mentes újévet minden sztalkernek!

facebook.com/dolgap - ambient, downtempo, trip-hop

#5848
Én controllerekben gazdag újévet kívánok. ^^
#5847
Relikviákban gazdag ,boldog új évet kívánok minden Stalkernek!

mcmoha
#5846
BUÉK <#wave>

"Cognovi naturam rerum. Lord's countdown made the world. Truly your's Donda"

#5845
buékot minden stalkernek

anti hero

mascarun
#5844
Én már megvettem a sugárázscsökkentõ Vodkámat! xD
Boldog Újévet!

#5843
Nem tud valaki egy olyan modot ami csak új fegyvereket ad a játékhoz és nem nyúlkál jobban hozzá?
KranaZoli
#5842
Ez tetszik! <#nevetes1>

Neked is jobb évet, mint az idei volt! <#wave>

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

Tib
#5841
Holnap nem tom hogy leszek, így...

Relikviákban és muníció utánpótlásban gazdag, sugárzásban szegényes új évet kívánok minden STALKER-nek! <#violent>
Akinek egyéb kívánsága van, az látogassa meg a Wish Granter-t. 😊

Far Cry Primal - www.FarCryHC.hu Far Cry Hungarian Community

#5840
Most feltettm a REDUX-ot de mikor már betöltene a játék, kilép bug trap hibával.
#5839
Lehet írtátok már de azért megkérdezem, hogy az ATMOSFEAR mod meg a S.M.R.T.E.R. mod az kompatibilis egymással?
#5838
Jupiter üzem - rádió gyár

YouTube: 23Drazse

lpmaskmancick
#5837
Hát ez a Szkadovszk vicces volt. 😄 Amúgy a Jupiter üzem is létezik igaziból, asszem ott valami atomkutató intézet volt. http://lplaces.com/en/reports/61-pripyat Hasonló mint ami Mayak-ban volt, ami ott nagy katasztrófát okozott.
Dicsak a kikötõi daruk: http://lplaces.com/images/stories/pripyat/pripyat_281006_15.jpg
Azt hiszem ezeket a helyeket igaziból is meg kéne néznem. Majd ha sok pénzem lesz, elmegyek egyszer Csernobilba és környékére. 😄

facebook.com/dolgap - ambient, downtempo, trip-hop

KranaZoli
#5836
Persze, persze.

Sõt a nagyobb épületek; vasúti pályaudvar mind-mind létezik. Én csak Szkadovsk-ra értettem. 😊

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

mcmoha
#5835
Azert van ami letezik a valosagban is. <#vigyor0>

"Cognovi naturam rerum. Lord's countdown made the world. Truly your's Donda"

#5834
A Csernobil közelében lévõ hajótemetõ, amit a játékban Zaton néven ismerhetünk.
Zaton

YouTube: 23Drazse

#5833
A GTX580-as elméletileg DirectX 11 kompatibilis. Ha már telepítetted a DX11-et, akkor több dolog is lehet a hiba az oka.

DirectX hibák

YouTube: 23Drazse

KranaZoli
#5832
Meg fogsz lepõdni. 😊

Szkadovszk

link...

Nem kell mindent szent írásnak venni, ami a game-ben van. 😉

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

mcmoha
#5831
Bezzeg en csak a tavalyit talaltam meg. <#rinya>

"Cognovi naturam rerum. Lord's countdown made the world. Truly your's Donda"

#5830
Boldogot! Ez nagyon jó kép! 😊

TOMSILENT
#5829
Boldog Karácsonyt! 😄

AMD FX-8350 4,0 Ghz | GIGABYTE RX580 8GB | 720 GB SSD | 2T HDD | 32 GB RAM | CM 700W PSU | GIGABYTE 970A-DS3P lap | AOC G2460F |

lpmaskmancick
#5828
Amúgy a valóságban hol helyezkedik el pontosan a Szkadovsk és környéke meg a kikötõi daruk? Ezeken a filmeken látni, de vmi térképnek meg pár fotónak örülnék.

facebook.com/dolgap - ambient, downtempo, trip-hop

KranaZoli
#5827


AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

#5826
Est

Svarog detektort honnan tudok szedni?mert a tudóstól nem kaptam,és több feladatot nem tudok tõle fölvenni,máshol olvastam hogy 3 nap és adnak,de nem kaptam,meg hogy a szakálltól is lehet kapni,de hogyan?csináljam meg a küldetéseit??

Asus TUF H570, i5 11400, 16 Gb ram, RX570, 1Tb HDD, 250Gb SSD, CTG 550W

#5825
Poén, de sok értelme nincs. Nem lehet benne semmit csinálni, viszont tuti sok idõt elvitt, mire "elkészült" vele a csóka, már a GTA4 motorja is lassan elavul, ez meg még csak 3-as.
mcmoha
#5824

"Cognovi naturam rerum. Lord's countdown made the world. Truly your's Donda"

#5823
gtx580 elviekben

#5822
Kérdés, hogy a videókártyád DX11 kompatibilis-e? Ha nem, lehet, hogy itt a probléma.

YouTube: 23Drazse

#5821
Ha lenne a Complete modokban, akkor jól el lehetne vele szórakozni. Akár bepattanhatnánk még egy T-72-esbe is (ezt Complete modban én nem láttam) és ostrom alá vehetnénk vele egy ellenséges tábort is. Vagy multyplayerben lehetne ezeket használni, akkor az már valahogy eléggé Battlefield-esen festene.

YouTube: 23Drazse

#5820
Dunsztom sincs, honnan szehetõ le. Ezt csupán poénnak tettem be a te üzenetedre válaszul.
"Jah tiszta GTA lesz a stalker. 😄 Csapatsz a ZIL-lel Pripjatyban oszt felszedsz 1-2 lotyót az út szélérõl."

Amúgy ez valami mod a GTA San Andreas-hoz, nem pedig a STALKER-hez tartozik.

YouTube: 23Drazse

#5819
Sziasztok!
Az volna a problémám, hogy ha átállítom Dx11-re a minõségét a játéknak, akkor az xrengine hibával nem indul el!!

Vki meegoldást erre?

Kössz
Japper

lpmaskmancick
#5818

facebook.com/dolgap - ambient, downtempo, trip-hop

lpmaskmancick
#5817
Egyik tranierbe van levitate funkció. Azzal lehet repkedni a zónában. 😄
Így pl:

A pripjatyi óriáskerék közelrõl. 😄
<a href="http://www.imagebam.com/image/19bf95112283769" target="_blank"><img src="http://thumbnails26.imagebam.com/11229/19bf95112283769.jpg" alt="imagebam.com"></a>

facebook.com/dolgap - ambient, downtempo, trip-hop

KranaZoli
#5816
Úgy értettem, hogy a Complete mod-okban lehetne benne. Azt még pl. abban sem néztem, hogy jármûben ülve pl. új pálya határához érve mi történik. Át lehet-e menni másik pályára, vagy semmi sem történik. De ilyen semmi sem történikkel pl. lebeghetne a heli a levegõben még bus-osan is, viszont szívesen repkednék egyet a map-ek felett.

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

#5815
google.com

lpmaskmancick
#5814
Honnan lehet leszedni, mert rohadtul tetszik? 😄

facebook.com/dolgap - ambient, downtempo, trip-hop

#5813
A STALKER-ben a helikopterezés minden bizonnyal problémás lenne. Ha eljutsz a géppel az aktuális pálya széléig, akkor mi történne? Továbbrepülsz, tán át a következõ pályára? Ha igen, akkor valószínüleg azt nem töltené be a játék teljesen, így az kihalt, hibás lenne. Vagy az is lehet, hogy a határon átrepülve jó szokásához híven kiakadna. Azzal, hogy csak a földön mozgunk a játék határokat szab, de megakadályozza az ilyen hibákat is. A GTA persze FREE RUN. Az biztos, hogy egy Mi-24-essel sok mindent meg lehetne oldani. (pl. elintézni pár banditát) A pontos irányítás és tûzvezetés már más kérdés, annak inkább Battlefieldes-nek kellene lennie, mint sem GTA-snak.

YouTube: 23Drazse

Herold
#5812
Egy Stalker- és GTA-fanatikus idõmilliomos. 😊

KranaZoli
#5811
A másodikra a Complete mod részben már okés, de a helis nem is tudom, hogy miért nincs ilyen a Complete mod-okban?!

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | Kingston 352GB SSD | XFX XTR Series 650W | 24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10

#5810
GTA+S.T.A.L.K.E.R.=G.T.A.L.K.E.R.




Igen, úgy látszik valaki ilyet is csinált!

YouTube: 23Drazse

#5809
lol 😄

lpmaskmancick
#5808
Persze, de nem csak a véredet szívja ki hanem mást is, lentebb. 😄 F@szszopó-vérszopó. 😄

facebook.com/dolgap - ambient, downtempo, trip-hop