7720
  • Anonymusx
    #6280
    Helló!

    Jól megszívtam ezzel a Stalker call of prypat -tal

    Először is olvasom a kézikönyvében hogy a játékot deaktíválni kell, mert különben csak 1-2 szer lehet aktiválni utána. De arról egy szó sincs hogy hogyan kell deaktiválni.

    Inditásnál meg bejön securoom vagy starforces ablak, és nem indul el a játék, hanem valami kódot kér, beírom a serialt / a kézikönyv szerint viszont multiplayer key/,de nem fogadja el.
    Leszedtem a securoom removal toolt, de már egy fél órája nem csinál semmit, csak tölt valamit.
    Remélem nem feleslegesen adtam ki érte 6 ezret.
    Valaki tud segíteni?
  • lpmaskmancick
    #6279
    STALKER egy külön kategória, nem egy átlag fps játék amit végigtolsz egy délután alatt. COD-ba lőhetsz szét tízezer nácit, de sose fog felérni azzal az élménnyel, mint a Zónában való kalandozás és társalgás, seftelés más karakterekkel, meg kincskeresés. :D
  • bgabor
    #6278
    Nem lennék meglepve, ha így lenne megoldva.
  • Herold
    #6277
    Az elképzelhető, hogy kell neki az a telepített játék is, amelyikből átvesz bizonyos pályákat?
  • bgabor
    #6276
    Ha elhiszed öcsém, ha nem, ez messze a legjobb FPS a piacon. Sokkal jobb mint bármelyik COD vagy ilyesmi, pedig azok is nagyon penge játékok. De ez még azoknál is jobb. Csak éppen azokkal ellentétben ezt meg kell ismerni, és eleinte bizony néhol fura lesz. De hidd el, nagyon megéri az időráfordítást.

    Szóval szerintem tedd fel a legutóbbi patchet, és próbáld újra.
    Egyébként pedig és se szeretem annyira a keleti játékokat, de EZ speciel egy nagyon jól sikerült játék. Az ukrán fejlesztő srácokat se kell szidni, mert nem semmi hogy itt a szomszédos ukrajnában valakik töredék annyi pénzből és töredék annyi emberrel jobb FPS-t csinálnak, mint az Electronic Arts.
  • bgabor
    #6275
    Nézd, a belinkelt képek a SMARTR 0.45-ből vannak, amelynek bevallott célja a régi és az új területek összeházasítása, legalábbis ez áll a mod leírásában. Azt viszont, hogy mindez hogy lesz megoldva, hány gigás lesz stb, még nem tudni.
  • mcmoha
    #6274
    En csak egy olyan keszulo modot ismerek amiben lesznek uj palyak. Ez a STALKER Lost Alpha, ami meg csak keszul de remelem egyszer csak kiadjak.:)
    A #6252-ben levo terkep nekem nem tetszik mert Jupitert es Zatont teljesen rosz helyre teszi. Eleve nem egymas mellett helyezkednek el es Jupiter-bol latszik az eromu is.
  • KranaZoli #6273
    Igen, ez így rövidebb volt. :)

    Más:

    COP és a többi map.

    Nézegettem a COP-os mod-okat. Dátumra és méretre rendeztem csökkenő listában. (FileFront) Ill. gondolkoztam is. :)

    Én 1ik mod leírásában sem láttam olyat, hogy megnövelt MAP. Amin meg filóztam az annyi, ha csak bejárható területről lenne szó már az is nehézségekbe ütközik az eltérő X-Ray motor miatt. SHoC DX9; CS DX9-10.1; COP DX9-11

    Akkor milyen API lenne az egyes map-ek alatt?! Nem tudom, hogy a belink-elt képek csak illusztrációk - főképp a COP-os térkép(!) vagy ez most igaz?! Ill. a mod-ok méretének is tükröznie kellene ezt a tényt. De ahhoz több GB fölötti mod méretek kellenének.



    Hm?!
  • keysersoze
    #6272
    Ez a játék nem neked készült.
  • KranaZoli #6271
    Annyi bizonyos, hogy a STALKER játékok nem az optimalizálásukról lettek híresek. :D

    Viszont Nekem ilyen kivág az asztalra, stb... ilyen nem volt. BUG-ok vannak, ezt mindenki elismeri. COP-ban a legkevesebb. :)
  • kiborg
    #6270
    Szia!
    Nem ugrok neked, csak ellenvéleményt mondok.
    Már harmadszor játszom végig a játékot, 1x XP-n, 2x 32bit Win7-en. Nem mondom, hogy nem voltak lefagyások, mert voltak, de végigjátszott órákhoz képest az a kb 5 alkalom elenyésző. Viszont én i észrevettem, hogy idővel (több óra folyamatos játék után) belassul, kilépek és újraindítom a játékot és mintha mise történt volna. Szóval nekem eddig inkább pozitív tapasztalat van vele, mint negatív. Mások az elvárások ezzel a játékkal, mint pl egy SC 2-vel. Ott tényleg hihamentes futást várok el, de más kategória is a két játék.
    Üdv Kiborg
  • Doc Hooliday
    #6269
    Ez a játék egy szar ukrán bugos foscsomó! Az ukránok semmihez nem értenek csak maffióskodni, meg a határnál gecizni, és koldulni a 100forintost! Harmadszor rakom fel a játékot egy tiszta windowsra és ugyanolyan instabil szar az egész! Lefagy...kilép...grafikai hibákkal van tele...xréjendzsin beszarik!...ujra beszarik...és ujra s.t.b.! Mi ez a szar???? Már a harmadik részt rakták össze és nem csak azzal kéne foglalkozni Olegéknak hogy matt fúró részegen elisszák jó ukrán szokás szerint még a kenyér pénzt is, hanem javítani ezen a foson hamár ennyien MEGVETTÜK a szarjukat! Próbáltam felrakni a reload-modot...hát szóval ez katasztrófa! Annyit értem el hogy most uninstallálom ezt a szart, és részemről be van fejezve az ukrán, orosz és cseh meg egyéb kontár geci csapatok játékaival való játszás!
    -Most biztos nekem fogtok ugrani mert vannak itt fanok is, de nem titeket szidlak hanem ezt a nemtörődömséget amivel elkészítenek egy játékot és nem bírom az ilyen hülyéket akik nem tanulnak harmadszorra sem a saját kárukon!
  • KranaZoli #6268
    Talán lassacskán alábbhagy ez a nagy élet. Végre nincs 2x új hsz egy nap alatt a semmiről. Elgurult a gyógyszer pár emberkénél. Párat kitiltottak; páran büntit kaptak. Jogosan!
  • adikakk
    #6267
    Jó estét.
    Mi ez a nagy élet ebbe a topikba?
    Látom ez a topik is a többi topik sorsára kezd jutni tele lesz offolos értelmetlen dolgokat író újakkal (gyerekek)
    Amúgy jók a képek TOMSILENT&MAXTREME és a többiek..
    Gratulálok annak aki ezeket a módokat csinálja nem kis pályás lehet..

  • Herold
    #6266
    Aztán ott vannak még a triggerek (eseményvezérlők), amelyeket nem egyszerű leprogramozni. Persze úgy is meg lehet oldani, hogy az új helyszíneken semmi olyan nem történhet ami befolyással van a játékmenetre, de akkor sok értelme nem lesz az.
  • bgabor
    #6265
    Szerintem is nagyon tuti, nem is értem, miért a nem a GSC-s srácoknak jutott eszébe összekombinálni a meglévő játékaik pályáit.

    Mondjuk remélem hogy nem fog pont emiatt copyright vitában kifulladni a mod, mert az egy dolog, hogy valaki új helyszíneket csinál a modjában a már meglévők mellé, de hogy a GSC más játékaiból az általuk készített tartalmat egyszerűen átemeli a COP-ba, az felvet néhány kérdést. Nem hiszem hogy tetszeni fog a GSC-s srácoknak.

    Ennek ellenére forradalmi ötlet, reméljük, megvalósul.
  • Efreet
    #6264
    Úgy látom Cifu kollegám felszólítása kevés volt, aki folytatni akarja esetleg, az szóljon, mehet a többiek után pihenőre.
  • KranaZoli #6263


    Nézegettem itt a hsz-eket, csak a raklapnyi off miatt mint a xarkupac olyan lett ez a topic. :(

    Mik ezek a SHoC-os pályák, meg az a térkép?!

    A SMARTER mod-ot a megjelenésekor próbáltam, de akkor nagyon gáz volt. Chimera az első map-en, rögtön játék kezdeteko, ja meg kéken világító sisak fény volt az epic fail Nálam. :(

    Vki írhatna róla részletesebben is, aki próbálta.

  • [NST]Cifu
    #6260
    Mindenkit felszólítanék, hogy a személyeskedést mellőzze a továbbiakban.
  • TOMSILENT
    #6259
  • lpmaskmancick
    #6258
    OMFG az egész stalker játék pályája COP-ba. Ez gecidurva. :O Ha végitoltam a COP-ot most harmadjára, remélem addigra elkészül és feltehetem.
    A Szakdovszk-i doki pedig egy vámpírgeci.
  • AlrightSir
    #6257
    Ez nagyon durva! Még most is keresem az állam...mondhatnának már egy megjelenési időpontot!
  • bgabor
    #6256
    Smrter mod 0.45. Sajnos még nincs kész.
  • TOMSILENT
    #6255
    Soha, max a S.M.R.T.E.R. módé.
  • #6254
    Ez a complet mod térképe?
  • vato loco
    #6253
    Artifactot 2. szintű felett akkor érdemes csak eladni ha Beard kifejezetten keresi, úgy sokkal jobb áron megy el. Nem kell semmilyen mod, csak tudni kell mit és hol kell pénzzé tenni. Gránátot, lőszert a haver stalkeroknak kb. 2x annyiért adhatsz el mint a kereskedőnek (cserébe limitált a pénzük, sokat kell leszólítani). Fegyverből csak azt érdemes felvenni ami 2 csíknál jobban nem amortizálódott (nem éri meg 100 Ft haszonért javítgatni, és cipelni a nehéz cuccot). Később, a kereskedőkkel/javítókkal behaverkodva rosszabb állapotú fegyókat is megéri elvinni, főleg ha 2000+-os ára van (Vintar, Avalanche,FT200N, RP74, stb). És persze sok stalker le kell irtani a jó cumójáért.
  • bgabor
    #6252
    Konkrétan az ott jobboldalt és alul lévő régiókra gondolok. Eddig nem voltak bent a játékban, ugye?


  • vato loco
    #6251
    "majom gyerek"
    Repülni fogsz.

    A lightened IL86 SHOC-os fegyó. Nem csodálom hogy nem tudod.
  • HUmanHunter
    #6248
    nem muszáj oda csalás. elég mod, 3. végigjátszásra énis felraktam hogy a hullákban találhassak artifactokat mert akkor már teljesen csak a történet érdekelt az artifact gyűjtögetés nem, és simán összeszedtem 10 milliót is, az más kérdés hogy miután mindent kimaxoltam nem tudtam semmit kezdeni a pénzzel.
  • bgabor
    #6238
    Ha végigcsinálod a jupiteri tudósok küldetéseit, Hermann professzornál is lehet majd venni.
  • Koridor
    #6237
    A harmadik ájulásos-kitöréstulélös gyogyszer hol van?
    Egy van az irányito barlangjában Zatonban, egy a laborban Pripyatban, a harmadik gondolom valahol Janovban.
  • Solid Snake
    #6236
    Még mindig a teszt fázis folyik de már nagy a rajongói nyomás, sztem. még pár napig tarthatják rejtve na de aztán
  • vato loco
    #6235
    Kesvés a zsé. :)



    Gyors kezdés:

  • TOMSILENT
    #6234
    Vörös erdő...Shoc-os...
  • Herold
    #6233
    Ez nem a szemétdomb - sötétvölgy átjáró?
  • TOMSILENT
    #6232
    Na ja...oda verős mód lesz...bár a csontváz hülyeség :D XD
  • bgabor
    #6231
    Extrém!



  • TOMSILENT
    #6230
    Faszák mi?! :D :O opa :D
  • bgabor
    #6229
    Hát ez hihetetlen, az összes Stalker helyszíne szerepel benne!

    Mi lesz majd, ha egyszer ez kijön!
  • TOMSILENT
    #6228