7720
  • Herold
    #6320
    A CS-ben még jó volt a végén az APC illetve a helikopterek ellen, de a CoP-ban nem emlékszem olyan helyzetre, ahol szükség lett volna rpg-re.
  • keysersoze
    #6319
    Jó hát. Minek RPG, le akarod irtani a saját csapatodat is? Ez nem quake, itt nem olyan májer az RPG.
  • lpmaskmancick
    #6318
    Akkor Strelok SGI puskája + Eliminator jó lesz? De gondolkozom hogy egy RP-74-es nem ártana. Amikor előzőleg kétszer vittem végig a játékot akkor Jupiter gyár melletti árokba fészkelő banditáknál találtam, de most nincs. Azt tudom, hogy Pripjatyba van a szőlőtőke anomáliás házban.
  • keysersoze
    #6317
    Garry a führer csak akkor bukkan fel, ha megcsinálsz 1 küldetést a katonáknak.
  • HUmanHunter
    #6316
    kísérővel
  • Anonymusx
    #6315
    Pripyat-ból hogy lehet visszajutni Jupiterbe?
  • bgabor
    #6314
    Szerintem teljesen felesleges, a rakétákkal együtt majd tíz kiló a cucc.

    Vigyél helyette sok lőszert, egy jobb sörétest és egy jó puskát. Mivel az alagútban a gáz miatt a SEVA ruhát kell majd viselni, aminek nincs éjjellátója, erősen javasolt egy éjjellátós fegyvertávcső beszerzése is. Mondanom se kell hogy odalent sötét lesz. :D
  • keysersoze
    #6313
    Felesleges. Shotgun + AK elég.
  • lpmaskmancick
    #6312
    Na köszi, meglett a RPG vetőcsöve, már csak azon gondolkozok hogy a Pripjatyba vezető útra magammal vigyem-e?
  • Anonymusx
    #6311
    Megvan
  • Anonymusx
    #6310
    Hogy tudok eljutni a lezuhant helikopterbez ami a Jupiter jobb alsó sarkában van? Már körbejártam vagy 2-szer az épületet, voltam bent is, ..
  • keysersoze
    #6309
    Jupiterben, a tudósoktól nyugatra levő épületben találsz. Bejárat a pince felől, a teletörpén át vezet.
  • lpmaskmancick
    #6308
    RPG-7u vetőcsövet honnan tudok venni? Mert belevaló lőszerem már van.(vettem Bagolytól)
  • keysersoze
    #6307
    Lehet venni a boltban stalker ruhát, annál jobbat nem találsz. Páncélzata mondjuk 0, de a súlya is kb annyi, valamint +10 kilót cipelhetsz magaddal.
  • Anonymusx
    #6306
    Pont ezt akartam kérdezni, köszi. Kár hogy eladtam az elöző ruhám.
  • bgabor
    #6305
    Igen, a pripyatba való átkelés a főküldetésszál része lesz, szóval nemigen lehet siettetni. És addig amíg oda nemn jutsz, nem elérhetőek a harmadik szintű fejlesztések, szóval javaslom hogy vedd le a szervoruhát.
  • Anonymusx
    #6304
    Kösz, és hogyan lehet eljutni egy másik térképre? Itt vagyok a szennyvíztisztítónál, de van egy kerítés, és nem tudom megkerülni. Csak vezetővel lehet menni?
  • lpmaskmancick
    #6303
    Persze, ha valamelyik szerelőnek megszerzed a finom munkához való szerszámokat Pripjaty-ból.
  • Anonymusx
    #6302
    Van olyan fejlesztés, vagy valahogy meg lehet oldani hogy servoruhában tudjak futni? Remélem igen, így elég lassan haladok.
  • KranaZoli #6301
    A SHoC Complete mod-ra még lehet dobni pár mod-ot és sokkal(!) pofásabb lesz. Nézz be a SHoC topic-ba. Talán még vannak ott képek és mod-ok.

    Én nemrég játszottam újra, először végig nagyon részletesen.

    Azonban szerintem a COP-os grafikát nem hozza. Clear Sky-t lehet a leginkább kipofozni. Igaz; COP Reloaded mod-ot még nem próbáltam.

    SHoC motor hiánya a napsugarak; nincs AA és főképp a terep textúrák sok helyen főképp a Kordon-ban nagyon élesek, túl fényesek. Kicsit giccsesek.

    De naggyon sokat dob rajta az egyértelmű!!!
  • bgabor
    #6300
    Hát emberek, ha valaki még esetleg nem próbálta volna, feltétlenül próbálja ki a Stalker:Shadows of Chernobylt a Complete moddal, valami eszméletlen.

    Nem tudom hogy csinálták a modderek, de amellett hogy felhozták a Shoc grafikáját legalább a CoP szintjére, a játék akadás nélkül(!) fut full grafikán. Tehát azon a gépen ahol az alap COP dx9-ben döcög, a complete modos Shoc fullon megy akadás nélkül.

    Érdemes kipróbálni, mert nagyon megéri. Gondolom ti is szembesültetek már azzal a problémával, hogy kell valami Stalker játék a Stalker2 elkészültéig, és a COP-ot már sokszor végigtoltátok. Annyit még hogy ha kipóbáljátok, az 1.06-os patchet tegyétek fel a Complete mod telepítése előtt a Shocra.

    Olyan jól sikerült a cucc, hogy én a GSC helyében azonnal alkalmaznám a Complete modok készítőit. :D
  • Koridor
    #6299
    Melyik modot érdemes felrakni?
  • KranaZoli #6298
  • vzajcev
    #6297
    Alakulgat
  • keysersoze
    #6296
    Igen, az eresz alatt, az egyik tartóoszlop tetején.
  • keysersoze
    #6295
    Van, de semmi köze a játékhoz. Az eredeti regényből (és filmből) csak a Zóna, a stalkerek meg az artifactok stimmelnek. Csernobil még nem volt akkor, mivel vagy 10 évvel előtte készült, Zónából is 6 van, nem 1, a regény a kanadaiban játszódik. Az artifactokat nem anomáliák csinálják, hanem az ufósok eldobált hightech hulladékai. Monolit helyett egy aranygömb nevű artifact van, ami (állítólag) tud kívánságot teljesíteni.

    A film ebből lett átírva, egy költő meg egy filozófus nyomul egy stalkerral előre a Zóna közepébe, és inkább a filozofáláson van a hangsúly, semmi CC meg mutánsok.
  • Koridor
    #6294
    A benzinkutnál levö rejtekhely a tetön van?
  • Anonymusx
    #6293
    A teljesített küldetéseket meglehet valahol nézni?
  • KranaZoli #6292
    Sorozatról csak egy kezdeti hír van, semmi 1éb.



    link...

    SZTALKER film

    Sztalker
    (Stalker, 1979)

    A fantasztikus történet a Földet egykor meglátogató jövevényekről szól. Távozásuk után hátrahagynak egy zónát, amiről úgy gondolják, hogy az emberi létre káros hatással van, ezért senki nem lépheti át. De mint minden, ami tilos, rendkívüli érdeklődést vált ki. Különféle emberek igyekeznek behatolni és létrejön egy új foglalkozás is, amit sztalkernek neveznek.

    Nemzet: orosz
    Stílus: sci-fi
    Hossz: 155 perc

  • mijki
    #6291
    mi a sorozat neve? és a filmé?
  • HUmanHunter
    #6290
    készül most egy sorozat, legalábbis egy trailert már mutattak belőle, film az talán 1 van de az is legalább 20 éves.
  • mijki
    #6289
    Sziasztok!

    Valami Stalker-es filmet csináltak-e már, vagy fognak csinálni? Csak mert nagyon érdekelne.
  • kiborg
    #6288
    Ja igen, ezt el is felejtettem.... pedig még korábban én írtam, hogy milyen jó fegyver, amikor a stukkerekről vitatkoztak... :D
  • bgabor
    #6287
    Azért szerintem csak járd végig azokat a rejtekhelyeket. Durva jutalomban lesz részed a végén.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Így lehet megszerezni ugyanis Strelok SGI5K-ját, ami a legjobb fegyver a játékban.
  • kiborg
    #6286
    Ja, igen, csak még nem tudod, hogy mi van azokon a rejtekhelyeken....
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lövész dokumentumai, amik kellenek a Titkok őrzője arcivementhez.
  • Koridor
    #6285
    Azt hittem hogy a robotrepülöböl komolyabb infot lehet kiszedni, nem csak 3 rejtekhely kordit.
  • AlrightSir
    #6284
    Melyik küldetésről van szó? A Jupiter gyárban a felüljárónál lehet bemenni, ott vannak asszem a dokumentumok (adminisztrációs részleg?), a fő épületbe az északi oldalról juthatsz be, aztán le kell menned a pinceszintre, onnan átjutsz a helikopterhez. Onnan meg egy felé lehet menni az alagút bejáratához. Dokumentumok még-úgy emlékszem-az északi kicsi épületben vannak.

    Van másik (mellék)küldetés, aminél dokumentumokat kell keresned ott, a Jupiter üzem BEJÁRATÁNÁL(nem a kapunál, hanem a beengedőkapuknál) jutsz be. Utána meg jön a kis zsoldos meglepetés


    Amúgy eddig töbször is végigtoltam, és mindig alkonyatkor jutottam a Jupiter gyárba, és este értem ki. Komolyan mondom, szerintem ez a hely a legfélelmetesebb a játékban. A kutyákkal meg minden...
  • kiborg
    #6283
    Szia! Melyik az az egyes épület? :D
    Így nekem nem mond semmit.
  • Zogu
    #6282
    A kérdésem még mindig az, hogy miképp lehet bejutni az egyes épületbe? #6076. Segítene valaki?
  • Anonymusx
    #6281
    Crackel elindult. Amúgy nekem ilyen volt:
    Amúgy nekem olyan volt hogy elinditottam az ikont, bejött egy kis ablak, egy zöld csik végigfutott, majd kiírta ezt:

    An attempt to use emulation software is detected. Please insert the licensed disc, deactivate emulation software and try again.
    If the error recurs, press "Error report" and send the report to product technical support.