7720
  • #7640
    Sziasztok! Lost Alphaval foglalkozik itt valaki? Tapasztalat, bugok, patchek, mit lehet róla tudni? :)
  • #7639
    Szeretem mikor valaki le is írja, hogy mit tapasztalt ki! Köszi! Respekt! :)
  • Rony94
    #7638
    Nekem ősszel jön meg mindig a kedvem, de akkor nagyon durván. :)
  • ozimak
    #7637
    Köszönjük! Én még biztosan fogok vele játszani! Fél évente 1x mindig rámjön a STALKER játszhatnék... :)
  • ntex
    #7636
    De jó, a fix linkje sem él már...

    Itt egy másik, ez még jó: http://dfiles.eu/files/t0ol91gp8
  • ntex
    #7635
    http://www.magyaritasok.hu/magyaritasok/stalker-call-of-pripyat/2736
  • ntex
    #7634
    Üdv.

    Ha valaki játszik még az SGM 2.2 Enot verziójával, kijavítottam az AtmosFear merge hibákat. Van minden, kitörés, psi storm, és még a feladatokat is adja a fedezék kereséshez ahogy kell. Akit érdekel innen letöltheti a patchet:

    http://www72.zippyshare.com/v/40420838/file.html

    Telepítési sorrend:

    1) CoP
    2) SGM 2.2 Enot (Albor)
    3) Fix 01.03.13
    4) AtmosFear 3 by CrommCruac
    5) Merge patch a fenti linkről
    6) magyarítások (először a sima SGM2.2 majd az enot magyarítás, mert előbbi tartalmazza csak az AtmosFear 3 magyarítását)

    www.magyaritasok.hu

    Tetszés szerint telepíthetőek a textúra packok
  • Rony94
    #7633
    Ezt te magad döntsd el! Szerintem érezhetően szebb lesz.
  • Fradi88
    #7632
    Sziasztok!

    A Complete mod-tól mennyivel lesz szebb a grafika?
  • tom2004
    #7631
    Meg van a hiba, ezt csak Kardán tudja csinálni, amit jól gondoltam. A kalibrációs szerszám nála volt, de a finomat kifejlettem.
  • silenthunter13
    #7630
    a tudósok küldetéseit
  • silenthunter13
    #7629
    Novikov a ruha szakértő, de valamilyen küldiket előtte meg kell csinálni
  • mcmoha
    #7628
    Rég játszottam vele de lehet Novikov a tudósok laborjában megcsinálja?
  • tom2004
    #7627
    Köszönöm a FAQ-t.
    A szervo ruha futás frissítését nem tudj megcsinálni Kardán és Nitro sem. pedig nála van a kalibrációs szerszámkészlet, nem ő tuja ezt a frissítést megcsinálni?
  • mcmoha
    #7626
    http://stalkercopfaq.uw.hu/
  • #7625
    Válassz! :)
  • tom2004
    #7624
    régen volt egy FAQ, ahol szerszámokhoz voltak térképek és egyéb segítség.
    Nem tudjátok hol találom?
  • MiG man #7623
    Köszönöm!
  • HUmanHunter
    #7622
    75% kedvezmény van most COP ra meg SHOC ra is bundlestars.com on, beújítottam énis már őket :)
  • Betonfal83
    #7621
    Tess!
  • MiG man #7620
    Belinkeled nekem is?
  • Betonfal83
    #7619
    Mégse kell,találtam 1 oldalt ahol minden fent van!
  • Betonfal83
    #7618
    Hali! SGM 2.2 Enot Edition ehez ezt Fix 01.03.13.7z hol találom? Itt nincs sajna Yandex.Disk.
  • HUmanHunter
    #7617
    már sikerült egyszer, bugos a lemenet és csak néha enged fel de akkor gond nélkül
  • ozimak
    #7616
    Mindenhogy :) Shift+guggolás gomb pl.
  • HUmanHunter
    #7615
    de hogy próbálkozzak?
  • #7614
    Ja pince engem is leszopatott.... Én sokszor töltöttem be újra, aztán egyszer sikerült kijönni. És igen, alpha squad először csak Zatonban lesz.
  • ozimak
    #7613
    Igen az egy szívatós pince :) Nehezen lehet belőle kijönni :)
  • sztanko15
    #7612
    Alpha squaddal először csak Zatonban találkozol ha jól emlészkem.
    De már ahhoz kell jó fegyver meg páncél mert általában van náluk .50-es kaliberű puska és 1 lövéssel leszed :D
  • MiG man #7611
    Ja, bocs... de nekem nem kellett rendszergazda jogot hozzáadni... a gödörnél még nem tartok, úgyhogy kíváncsi leszek, hogy nálam mi lesz...
  • HUmanHunter
    #7610
    nekem is arra van rakva
  • MiG man #7609
    Én is felraktam, de minden okés. Igen a verzió nem mindegy, 1.6.02-re kell tenni. Tetszik ez a ruhalehúzós téma. Bekapcsoltam az Alpha-t is... kíváncsi vagyok, hogy mikor találnak meg először.
  • HUmanHunter
    #7608
    rendszergazdaként indítottam úgy nem halt be, de most olyan problémám van hogy a kordonba lemegyek a C4 ért és nem enged kimászni a gödörből? próbáltam fegyvert elővévve fegyvert elrakva, felfelé nézve, ugrálva de sehogy nem enged.
  • #7607
    Azt Én se, de nézd meg hogy milyen verzióra raktad fel, mert nem mind1-ikkel kompatibilis. Szerintem ott lesz a hiba.
  • HUmanHunter
    #7606
    felraktam SGM et de félpercenként xray engine crash, valahogy nem lehet ezt megoldani? a pakkban volt az atmosphear meg még pár mod, nem tudom melyik az SGM önmagában a fájlok közül.
  • zmok
    #7605
    CHICKEN BOMB!!!
  • #7604
  • ozimak
    #7603
    Látszik, hogy régen játszottam vele :) Elírtam: 2.2 és nem 2.3! A 2.1-el nem érdemes.
    Valamint ha ha valakit érdekel az ilyesmi akkor tudom őt ajánlani unatkozós időszakra: OCedMyToaster Már abbahagyta (sajnos) a srác a videókészítést, de szerintem ő a legjobb angol nyelvű STALKER játék kommentátor! Én személy szerint (többször is) végignéztem az összes végigjátszását, és azt kell hogy mondjam érdemes volt. Értelmes de ugyanakkor vicces és hangulatos/egyedi stílusban játszik. Egyik klasszikus videója, ami nálam is a kedvencek között szerepel (és ráadásul pont sgm 2.1): Katt!
    És ha van itt olyan valaki aki már játszott az összes létező moddal, de szeretne valami újat kipróbálni, akkor szóljon! Most szereztem be egy elég jónak ígérkező modot :) 3.5 gb, új helyszíneket, fegyvereket,mutánsokat tesz a játékba. Az előzőekben említettem a Dead city 4.80-at de az még bugos és nincs hozzá teljes angolosítás (köztudottan, ezen modok 90%-a oroszul jelenik meg). Most kiderítettem david.everett-től, hogy kijött egy értelmes, javított verziója ami teljesen le van angolosítva. Most szedem én is lefelé, és a napokban ki is próbálom!
  • #7602
    Én nem tudom már melyik SGM-et raktam fel, de bekapcsoltam az alpha squadot. Először a skvadovsk mellett taliztam velük. Nem tudtam kicsodák. Aztán mikor közelebb mentem leszedtek mint a szart :D Aztán rájöttem, hogy követni kell őket, addig, amíg megzavarja őket egy mutáns horda. Utána már egyenként fejre gyorsan le lehet szedni őket. Nem túl kreatívak, szóval, ha jó fegyvered van, ügyesen lősz, jól helyezkedsz az adott terepen velük szemben és Te veszed észre őket hamarabb, nem ők téged, akkor sima ügy. És tényleg nagyon jó cuccokat lehet zsákmányolni :) Nem is indítanék játékot alpha squad nélkül :)
  • ozimak
    #7601
    Annyit még hozzátennék, hogy tiszta legyen a dolog: a garantált jó loot a 2.3-ban van! A 2.2-ben még nem nagyon érdemes bekapcsolni :) Ott is be lehet, de ott nem annyira érdemes.