7720
  • MiG man #7600
    Aha, köszi. Néztem, hogy van ilyen opció, de nem voltam benne biztos, hogy érdemes-e bekapcsolni. De akkor kapcsolom.
  • ozimak
    #7599
    Ja és ha már az sgm opcióknál vagytok, ne feledjétek az Alpha osztagokat bekapcsolni! Néha eléggé meg tudnak szivatni mert rohadt erősek, de ha nagy nehezen megölöd őket, akkor szinte garantált a nagyon jó loot! Jó kis fegyók szoktak náluk lenni, és a PDA ami a főnököknél van, jó pénzt ér. Főleg ha egyre több Alpha squad/detachment-et ölsz meg, akkor egyre jobbak jönnek, egyre jobb fegyverekkel és a reward(vérdíj) résznél (ami a PDA-jukban olvasható) olvasható hogy egyre több pénzt ajánlanak érted. Ergo: Te is egyre több pénzt kapsz egy-egy PDA-ért. De legfőképpen a fegyóik miatt szerettem őket
  • MiG man #7598
    Te gondolat olvasó lehetsz! Ez lett volna a következő kérdésem, hogy hogyan lehet ezt beállítani. Köszönöm! Tehát elkezdek egy állást és közben kilépek főmenübe... ok.
  • ntex
    #7597
    Játék közben kilépsz a menübe és ott van az SGM opciók között :)
  • sztanko15
    #7596
    Tényleg van ilyen funkció hogy le lehet venni a ruhát az ellenfelekről.
    A Skvadovsk-os ruha rendelést tudtam. Azt hittem még az előtt lehet szerezni.:)
  • #7595
    Erre a funkcióra Én se emlékszek, de biztos benne van. Mindenesetre sose értettem, hogy ugyan az ellenről miért nem lehet leszedni a ruhát, ha minden szart össze tudsz tőle szedni. Bár igen gyorsan meggazdagodnék, ha minden megölt embertől behúznék egy - akár szar ruhát is - meg a lóvéját. :D
  • MiG man #7594
    Bekapcsolva az ellen ruhalevétele? És ez is az SGM-ben? Ezt mindenképp ki kell próbálni!
  • ntex
    #7593
    Esetleg ha be van kapcsolva a ruha levételének lehetősége a lelőtt ellenfelekről akkor kis mázlival szedhetsz magadnak össze halottból is, persze az eléggé le lesz amortizálva és csillagászati összegekbe kerülnek az ilyen ruhák javításai
  • ntex
    #7592
    Vagy rendelni lehet Nimble-től vagy valamelyik frakció traderétől. Én a Monolithos Exo-t szerettem a legjobban, beleraktam pár súlylimit növelő artit és több mint 200 kilót elbírtam vele mindenféle csalás nélkül :)
  • #7591
    Úgy az elején, hogy eljutsz legalább a Skadovsk-ig és ott már meg lehet rendelni, ha jól emlékszem. De ilyeneknek utána lehet járni zsötubin vagy google-al. :)
  • sztanko15
    #7590
    A játék elején hol találsz exo-t? Feltéve ha az SGM-ről beszélsz. Mivel ma raktam fel így érdekelne :D
  • #7589
    Nem lehet szerkeszteni COP
    Ja Én is mindig gyűjtögettem a skullót, aztán meg raktam el a ládákba mint valami hörcsög... Fegyverekből is olyan gyűjteményem van. Aztán kattanok, eladok mindent és veszek egy EXO-t. Így már szinte a játék elejétől EXO-ban nyomom. Még a fejlesztésekért is elmegyek :D
  • bgabor
    #7588
    Coopos pálya? Kooperatív?
  • kissssss
    #7587
    nálam meg halomban áll a maxra feltuningolt fegyverek és ruhák... :-D
  • MiG man #7586
    Az ilyen "készletfelhalmozós" köröket én is szeretem. Sőt, néha túlságosan is nagy készletet halmozok fel lőszerből egy-egy nagyobb küldetés előtt... de tök jó látni, ahogy hízik a lőszer készlet.
  • #7585
    Olyan szempontból nekem tetszett, hogy rengeteg fegyvert és készletet lehetett felhalmozni az oda vissza rohangálásban és végre volt egy kis nosztalgia, mivel a CS vel és SOC al is régen játszottam előtte. Aztán volt miből kereskedni meg fegyvert venni a rendes coopos pályán legalább :)
  • lammaer
    #7584
    Az egyetlen baj az SGMmel, hogy az eleje borzasztó unalmas - folyamatosan oda-vissza kell rohangálni a mocsár meg a kezdőpont között, mert ez valami "kaland meg sztori" fun... utána jó amikor az ember megérkezik a hajóhoz, de addig.... eh, össze kellett szorítani a fogam hogy ne vágjam ki a kukába.
  • MiG man #7583
    Aha, köszi. Ha jól láttam a videóit a Tubon, a Kordonnál is játszható a pálya.
  • MiG man #7582
    A Misery modhoz nincs magyar fordítás.
  • #7581
    Én higgadt vagyok szó szerint a te stílusodban írtam :)
  • joe38
    #7580
    Higgadj le ombre,ha nem vetted volna le,én nem gúnyolódva írtam amit írtam,és mivel még csak ma olvastam először a módról,így nem is volt mire előtte rákeresnem,nem szoktam sűrün kérdezni,veszem a fáradságot,hogy rá keressek bármire is,ha érdekel,és nem bántó szándékkal válaszoltam,ha nem vetted volna észre ezt a jelet:)
  • silenthunter13
    #7579
    fasza
  • #7578
    Ember,nem kötekedésképpen,de gondolom ha tudod használni a keresőt, akkor beírod hogy complet mod vagy ide vagy a googliba és kismillió inót találsz róla, mert már Én is leírtam ezeket párszor, nekem is leírták legalább egyszer és általában visszatérő téma. Ha veszi a fáradságot és leírja legalább ne ugass már be neki....
  • joe38
    #7577
    Ember,nem kötekedésképpen,de gondolod ha tudtam volna erről a módról akkor itt kérdeztem volna róla???Nem vagyok lusta használni a keresőt:)Köszönöm,hogy jó fej voltál,tényleg nem is tudtam,hogy létezik ez a mód,pedig végignyomtam az összes Stalkert.:)
  • Rony94
    #7576
    Ha nem volnál olyan lusta, tudnád. De mivel én olyan jófej vagyok, mégis csak leírom neked.

    A Complete mod igazából kizárólag csak grafikához nyújt (meg asszem a HUD-hoz), a játékmenetet egyáltalán nem változtatja meg, ugyanazok a fegyverek és ugyanazok a küldetések.

    Ez az egyik legelterjedtebb mod, annyira, hogy mind a 3 részre meg lett csinálva.

    INNEN letöltheted. Ez éppenséggel a Shadow of Chernobyl-hoz van. Ha lejjebb görgetsz, megtalálod a linket a Clear Sky-hoz és a Call of Pripyat-hoz is.

    Nagyon szívesen.
  • silenthunter13
    #7575
    klassz mod!
  • joe38
    #7574
    Mi is ez a Complete mód és honnan lehet megszerválni?
  • Ikraja
    #7573
    sziasztok a misery modhoz van magyarosítás?
  • Rony94
    #7572
    Fogalmam sincs. Még nem volt hozzá szerencsém.
  • bgabor
    #7571
    Nem ez az ahol az összes terület egybe van rakva, de megint a kordonnál kell kezdeni, és mindenki ellenséges?
  • ozimak
    #7570
    Gyakorlatilag minden formában :) Alaptörténet, fegyverek, mutánsok...
  • MiG man #7569
    Köszönöm a linket! Pedig regelve vagyok a Modb-n mégsem jutott eszembe...
  • Rony94
    #7568
    Az SGM 2.2 egyébként INNEN letölthető.
  • MiG man #7567
    Az SGM-et még nem ismerem. Milyen formában változtat az alapjátékon?
  • ozimak
    #7566
    Complete-el én is vagy 3x vittem végig :) SGM-el is vagy 2x :) És ha nem lenne olyan bugos, akkor a Dead City Mod 4.80 lenne a kedvencem... bár már régóta nem néztem, lehet hogy azóta toltak ki belőle újabbat. Azt is csak ajánlani tudom itt mindenkinek! Egy kis ízelítő: Saját videó!
  • #7565
    Próbáld ki még az SGM-et az is nagyon jó, másik story, plusz nem kell neki olyan gép mint a miserynek :)
  • bgabor
    #7564
    Na alakul már a gyűjtemény. Lassan végigjátszom ötödszörre is a játékot, hihetetlen hogy nem tudom megunni, annyira hangulatos. Életemben nem átszottam még végig egynél többször FPSt, de ez egészen különleges!

    Ezzel a Complete móddal marha jó, a Miseryvel ellentétben ez nem cseszi szét a játékot vagy tesz bele felesleges dolgokat, csak a grafikát, időjárást, hangokat, textúrákat teszi sokkal szebbé. Nagyszerű az egész.


  • MiG man #7563
    Jók ezek az új effektek, hangok 2.1-ben... pölö amikor kinyírok egy mutánst és levágom az alkatrészeit...
  • MiG man #7562
    Igen ez így van. Csak A Misery 2.1 Full 1.6 giga...
  • scomcomputers
    #7561
    A Misery 2.1 Full verzió-hoz fenn kell lenni az alapjátéknak, nincs olyan verza ami egyben tartalmazza a kettőt..