7720
  • w77d
    #6640
    bammeg volt már hogy ilyenért engem elkezdtek lőni a nyertes csoport tagjai, pislogtam is hogy mi a fasz van...
  • Herold
    #6639
    Ha látod, hogy 2 csoport lövöldöz egymásra, akkor szépen megvárod míg kiirtják egymást, utána gyorsan kifosztod a hullákat. Mielőtt még az életben maradt többiek megteszik.
  • Angel309
    #6638
    Hulláktól, rejtekhelyeken, kereskedőknél, más emberektől is vásárolhatsz ha van nekik, bár ez utobbi nem biztos.
  • mijki
    #6637
    Kezdő szinten kezdtem, ez az első játékom, hát COOOOOOL. NAgyon az elején vagyok még, de amikor baktatok(nappal is), akkor is parázok hogy mikor támad rám valami.


    Lőszert honnan tudok szerezni a fegyókba?
  • AlrightSir
    #6636
    Megéri végigjátszani, mert ha eljutsz Pripyatba, akkor ott garantált a para. Szerintem azt a részt találták el legjobban, egyszerűen összeszűkül a gyomrod, amikor mész a városban. Főleg éjjel...
  • TOMSILENT
    #6635
    Lesz még annál jobb is hidd el! ;)
  • Herold
    #6634
    Akkor próbáld ki mégegyszer, de éjszaka (a valóságban), sötét szobában, nyitott ablaknál.
  • mijki
    #6633
    Én az estét vagy a hajó mellett - ahol sok a sztalker - vagy aludva tölteném. Ez a 2 este nagyon parás volt. Lehet túlságosan is :)
  • mijki
    #6632
    Nekem mondod? :) Én hülye azt a küldit amikor le kell menni a szakadékba az autóhoz, egy dobozért, aztán föld alatti járatotokon végig kell menni, azt este csináltam. Hát össze sz**tam magam, amikor a semmiből rám ugrott egy "ormányos".

    Második nap:
  • Herold
    #6631
    Amúgy tudom, hogy néha elég parás egyedül mászkálni bizonyos helyeken, főleg éjjel, de pont ez adja meg az ízét az egész játéknak.
  • Herold
    #6630
    Reggel meg este.
  • mijki
    #6629
    Nah, túl éltem az első napom a Zónában :D

    A helikoptereket még sem sikerült megtalálni, de már megvan minden ami kell hozzá. Vagyis a Déli helihez. Laptop-ot már loptam az egyiknek a hajón, és beszéltem mindenkivel. Bár a lőszerem, nagyon elfogyott. Mikor kel fel illetve nyugszik le a nap?


  • mijki
    #6628
    Stalker 2-ben, lehetne olyan multimód, hogy megy a map mint singlebe, csak pl.: 50 human stalker lehetne rajta, úgy mint az MMO-kban. Játszol játszol, és ahol kiléptél a szerverről, amikor újra belépsz, ugyan ott fogod folytatni.
  • mijki
    #6627
    De ott vannak a s.t.l.k.e.r-ek annál a piros épületnél, amiben az a 3 cső fut, de ők rögtön élőnek rám, és én hiába nyomogatom az F-et, semmit se mond.
  • AlrightSir
    #6626
    Nincs valakinek esetleg egy Complete Mod-os mentése onnan, hogy Strider/Kósza is csatlakozott a Pripyat-i csapathoz? Mert itt szenvedek vele, mindent megcsináltam de csak azt mondja h: Mennék, de nem hagyhatom itt a csapatom blablabla...
  • AlrightSir
    #6625
    Semmilyet. Egyedül menj el, a térképen mutatja a nyíl hogy merre, vagy a PDA megnyitásával tudod a térképen megnézni a helyeket. Ha találkozol a sztalkerekkel, az F megnyomásával tudsz infókat gyűjteni, meg a feladatokhoz útmutatót. És ha valahova nem akarsz egyedül menni pl éjszaka(ami egyébként legjobb dolog :D) akkor megkérdezhetsz sztalkereket az előző hsz-ban leírt módon.
  • mijki
    #6624
    Most kezdtem el és találkoztam 2 szabad stalkerrel. Most például a roncshoz kéne elmennem. De milyen gombot nyomjak meg, hogy eljöjjenek oda velem?
  • AlrightSir
    #6623
    Hova? Mert Pripyatba sehogy. Amúgy meg csak bizonyos helyekre tudtok együtt a: "Mit csinálsz éppen? Veled mehetek/El tudnál kísérni XY helyre?" De csapatot nem tudsz csinálni sajnos, én remélem, hogy a S.T.A.L.K.E.R. 2ben lesz valami lehetőség rá.
  • mijki
    #6622
    A szabad stalkereket, hogyan tudom arra kérni, hogy velem jöjjenek?
  • TOMSILENT
    #6621
    evva xDX
  • AlrightSir
    #6620
    LOL. Amúgy eljöttem, és ahogy beértem Janovba egyszercsak "Feladat teljesítve".
  • w77d
    #6619
    megsértődtek, evvan XXD
  • AlrightSir
    #6618
    Nektek rendesen működik a Monolithos csapat befogadása rész? Complete mod-dal tolom és amikor odaérünk (szabadsággal) hozzájuk, leülnek egymással szemben és semmi sem történik. Csak ülnek és nem beszélnek. Előfordult ez másnál is?
  • TOMSILENT
    #6617
    Én egy általam össze eszkábált módot használok (nem saját cuccok, de faszák) - gondolkodok egy "My little mod" néven...majd még elválik...Work in Progress... Nem csak neked fagy le, nálam is lefagyott bár nem gyenge gépem van
  • mijki
    #6616
    Tomsilent: te milyen módokat használasz? Vagy teljesen alap a játékod?


    AtmosFear 2 módhoz valaki tud telepítési segítséget adni? Felrakom úgy ahogy kell, elindul de amikor a betöltő csík végig ér, lefagy a játék.
  • TOMSILENT
    #6615
    Kéne az a rohadt megoldás :/
  • KranaZoli #6614
    Vmi gyorsabb helyre töltsd fel, mert ez veszett lassú. :(
    pl.: link...
  • lpmaskmancick
    #6613
    A CS ruhára nekem se tette rá a sisakot meg a gázálarcot.
  • TOMSILENT
    #6612
  • mcmoha
    #6611
    Akkor sajnos nem tudom mi a megoldas.:(
  • TOMSILENT
    #6610
    Tudod mi a bibi, hogy ezt használom és sisak helyett mégis Degtragyev fejét látom :D
  • mcmoha
    #6609
    Sapkaviselethez :)
  • TOMSILENT
    #6608
    Kép áradat ...valaki nem tudja hogy a CS-s ruhára hogy tudom fel tenni a sisakot mert ez így elég gagyi... :/






  • KranaZoli #6607
  • mijki
    #6606
    Sziasztok!

    Melyik móddal lesz legszebb a játék? mint (pl.: ég)
    És a fegyverek valósak lesznek, szóval 1 fejes, 1 halál?
  • AlrightSir
    #6605
    Pár kép:

    Ez nagyon f*sza a játékban. Egy-egy villámnál felvillan Pripyat látképe


    Naplemente Jupiterben:
  • xFreex
    #6604
    Ha ezt tudtam volna...
    Én már a sima SoC-ot is ezzel hasítottam végig másodszorra. De ez nem csak ebből áll. Ha jól tudom, akkor a CS már használta az Ak74 U skinjét, meg van még hozzá svd + svu skin is egy csomagban. Csak az svu nem sikerült nekik igazán.
  • TOMSILENT
    #6603
    AAAAAHHH YEEEEEAAAAHHHH...megvan végre ez a kurva jó skin :) picit még finomítok rajta azért...




  • mcmoha
    #6602
    Amit itthon veszel a botban az a legutolso verzio. (1.6.02) Ha dvd nelkul akarsz jatszani akkor meg itt talalsz megoldast.
  • KranaZoli #6601
    Stalker Call of Pripyat Complete Mod Weapon Addon

    Download - Stalker cop complete mod weapon addon v.0.9



    Ez milyen lehet a Complete mod-hoz viszonyítva?!

    Call of Pripyat Reloaded







    Ill. ezt nézte-e már vki?!

    I WORK ALONE