7720
  • w77d
    #6600
    nno akkor valaki a legújabb patchel kisegítene a multi 5 verzióhoz??
  • TSL16b
    #6599
    Igyekszünk beszorítani a többi munka közé, de nem tudom, sikerül-e. Jelezni fogom itt, ha kész, vagy bétatesztelhető állapotba fejlődik. Ha valaki szeretné tesztelni, dobjon egy privit nekem.
  • jetblack
    #6598
    Angol hang pocsék csak orosszal told
  • w77d
    #6597
    itthon vettem DVD tokos... van rajta orosz hang is, de angolul telepítettem...
  • TOMSILENT
    #6596
    Verzió? orosz? multi5?
  • w77d
    #6595
    srácok légyszi linkeljetek nekem egy legújabb patchet a játékhoz, kösz
  • TOMSILENT
    #6594
    Hogy ez egy milyen jó pálya, AK-nak a skinje tetszik akinek meglenne a "BUILD 2571" az passzolja már át ezt a skint...köszi

  • szoftveer
    #6593
    És mikorra várható a "békített" fordítás?
    A windows 7 es variálást nem beleszámítva?
  • TSL16b
    #6592
    Egy ekkora játék több együttműködő alrendszerből épül fel. Egyes modok itt, mások ott avatkoznak be, és amíg nem – vagy csak egy kicsit – lépnek egymás tyúkszemére, addig a közös működés nem okoz látványos gondot. Elvileg. A STALKER-ekben azonban nemigen van olyan, hogy "apró szépséghiba", mert a játékmotor elég érzékeny, azonnali kilépéssel reagál a legkisebb hibára is. Ráadásul eleve nem hibátlan a gyári játék sem, a Complete mod sem, és talán még a magyarítás sem. :) Ezért kell összebékíteni és együtt tesztelni őket, ami a STALKER-ek esetében eléggé időigényes, és sokszor meg lehet csodálni a kis zöld bogarat, mire összeáll egy viszonylag stabilan működő módosítás a játékhoz.
  • szoftveer
    #6591
    Még egy kérdés, a print sceen eket(játékban fényképezéseket) hova menti?
  • szoftveer
    #6590
    bgabor ,mert csak a magyar felirat miatt bugosodik a complete mod?
    Most olvastam, hogy a magyarítás is mod. Szal akkor elvileg ,nekem nem lehetne magyarítás, meg Complete ,egyszerre ?
    Mellesleg ,ha valaki tud ,válaszolhatna a (#6584) lenti kérdéseimre.



  • kiborg
    #6589
    Láttam már bent Jupiteren rohangáló patkányokat is :D Igaz, nem támadtak meg senkit sem, de senki sem lőtte le őket. Viszont ki akartak menni a külvilágba :D
  • lpmaskmancick
    #6588
    Engem egyszer haldokló bandita, máskor haldokló szolgálatos fogadott a főterem közepén. :D Na mondom ez hogy kerül ide Janov állomásra. :D
  • kissssss
    #6587
    gyakorolnak az éjszakai tánc show-ra
  • jetblack
    #6586
    Ma játék közben jupiterben ez a kép fogadott
  • bgabor
    #6585
    Látom nem érted. Olyan mintha megpróbálnád a Suzuki Swifthez tervezett fékpofákat egy Land Rover terekpjáróra felrakni. Lehet hogy működni fog, de valószínűbb hogy nem fogod tudni felrakni rá, mert nem illeszkedik, és ha fel is tudod rakni rá, nem fogja jól fékezni, mert nem egy terepjáróhoz tervezték.

    Pont ezért mondta Tsl16b a #6544-esben (aki mellesleg a magyarító team tagja), hogy még várni kell a Complete modhoz készített magyarításra. Mellesleg az olyan nagy modok, mint a Complete készítői mindig azzal kezdik a telepítés leírását, hogy kizárólag tiszta(modoktól mentes) játékra telepítsük fel a modjukat.
  • szoftveer
    #6584
    Amúgy a Complete tömören miben javítja a játékot?
    Van benne új fegyver vagy küldi?
    Új tárgyak ,helyszínek lehetőségek?
    Új textúra?Javított környezet?
    És miért bugosodik be a játék ,amikor csak ez az egy mod van fennt mikor írnak a bug fix -ről ,hogy javították őket?
  • Angel309
    #6583
    érdekes másoknak müködik =/
  • szoftveer
    #6582
    Köszi, amúgy asszem az F12 vel lehet ,nem?
  • AlrightSir
    #6581
    Amúgy ti hogy csináltok képet a játékban? Nekem a Print Screen nem működik...
  • AlrightSir
    #6580
    Itt van, ez működik
  • szoftveer
    #6579
    Áhh, ez se jó, tudna valaki CoP hoz Complete letöltési linket adni?
  • szoftveer
    #6578
    köszi, amúgy innen jó ,ha letöltöm a Complete -t??
    http://artistpavel.blogspot.com/2010/04/mod-call-of-pripyat-complete.html
  • KranaZoli #6577
    Ez a COP-os: Absolute Structures Texture Pack for SCoP (1.0)
  • TOMSILENT
    #6576
    Saját MOD...szedek egy kicsit innen is meg onnan is...
  • szoftveer
    #6575
    Még régebben ezt írta valaki ,hog yez is egy jó MOD ,de én úgy látom ,hogy ez a SoC hoz való, vagy mind 2 vel működik? :
    http://stalker.filefront.com/file/Absolute_Structures_Texture_Pack;117932
  • KranaZoli #6574
    Pl.: Én SHoC-ban így fotózgattam:









  • KranaZoli #6573


    Vmi mod is van ebben?! Távcső mod biztos. :)

    Notice: Szerintem hangulatosabb lenne, ha a fegyókat elrejtenéd fotózás közben, ha csak nem a fegyót akarod hangsúlyozni. ;)
  • mcmoha
    #6572
  • TOMSILENT
    #6571






  • TOMSILENT
    #6570
    Igen?!

    #6561: Igen, COP-hoz készül mind1-ik de eléggé faszák lesznek!
  • vato loco
    #6569
    Én nem akarom, tomsilent linkelt képei voltak, csak azokat akartam berendezni képnek. Dolgozni nem fogok vele. ^^
  • mcmoha
    #6568
    Na majd most.:)

  • KranaZoli #6567
    Korán van még.
  • mcmoha
    #6566
    Vaze.
  • mcmoha
    #6565
  • KranaZoli #6564


    Töltsd fel Őket ide: klikk...
  • vato loco
    #6563
    Vagy inkább mégse így. :D Ezt a buzi thumnailes konvertálást mitől rakja rá az sg?
  • vato loco
    #6562
    Inkább így:



















  • Herold
    #6561
    Ezek a CoP-hez készülnek? Mert az alsó kép a katonai bázis a Kordonban, de az a helyszín a CoP-ben nem szerepel.