7720
  • lpmaskmancick
    #6680
    Persze, meg a mutánsok is elkerülnek. Meg odamész egy stalkerhez és elhajt az a francba mert még gázmaszkon keresztül is ronda vagy. :D
  • TOMSILENT
    #6679
    Már kezd idegesíteni hogy állandóan kifagyok vagy nem tölti be az adott mentést mert "xrCore.dll" bugzik......eredetinél is van ilyen gond, mert nekem warez van...
  • w77d
    #6678
    az milyen lenne??? az ellenfelek állandóan elkerülnek, mert nem akarnak veled egy harcmezőn mutatkozni? XXD
  • lpmaskmancick
    #6677
    FOREVER ALONE mod nincs? :D
  • blackcalibra
    #6676
    Üdv!

    Tapasztalt mod használóktól kérdezném.
    Eredetire milyen mod-ot érdemes felrakni, amivel nem nőne durván a gépigény, de (ha nem is szebb) más arculatot kapna a játék.

    Egyáltalán nem ismerem ezeket a cuccokat.
    Most a Clear Sky-t nyomon lassacskán, ahhoz is ajánlhattok valamit ha tudtok.

    Köszi!
  • Angel309
    #6675
    I Work Alone...








  • mijki
    #6674
    Tört verzióm van.

    Módot hogy tudnék rá fölrakni?
  • TOMSILENT
    #6673
    "de na..." xD
  • blackcalibra
    #6672
    Belenéztem, de nem találtam.
    Amúgy ha már magyar kézikönyv van írva legyen már az.......
    Nem is gondoltam volna hogy ez ennyire gagyi, nem biztos hogy megvettem volna így.
    Persze számítani nem sokat számít, de na......
  • mcmoha
    #6671
    A jatek konyvtaraban van egy 23 oldalas angol nyelvu leiras.;)
  • TOMSILENT
    #6670
  • blackcalibra
    #6669
    Cirill betűket nem ismerni. :D
    De amúgy komolyan.
    Amikor még teljes árú volt a játék, mondjuk a megjelenés utánig nem sokkal(nem tudom mennyi volt akkor, 8-9k?) akkor normális kézikönyv járt hozzá?
    Ami legbosszantóbb hogy ilyenkor azért általában a DVD-re felkerül a cucc, de itt az sem.
  • TOMSILENT
    #6668
    Ahhoz képest elég komoly ^^
  • w77d
    #6667
    az viccesen nézhet ki XD
  • TOMSILENT
    #6666
    Orosz van, kell? :D 15-20 oldal.
  • blackcalibra
    #6665
    Sziasztok!

    Létezik a játékhoz magyar nyelvű, épkézláb, normál kiadású kézikönyv?
    Megvettem a játékot, és valami pár oldalas viccet kaptam a játék mellé a billentyűzetkiosztással.
    A doboz is a normál kiadásra utal(bár, nem is tudom hogy ebből létezik-e "jóárasított" verzió).
    Szóval jó lenne egy digitális, magyar kézikönyv is a játékhoz.
  • AlrightSir
    #6664
    B*sszus ezen a Complete Mod-on van még mit javítgatni...most se tudok továbbmenni, mert Pripyatban beszélek az ezredessel és meg kéne szólalnia a rádiónak, de nem teszi és nem tudok semmit se sinálni, csak állunk egymással szemben. Amúgy valószínű, hogy a hangokkal van a gáz, és ha valamiért nem tudja a játék bejátszani akkor nem is enged tovább...f*sza...
  • lpmaskmancick
    #6663
    A 2. képen az a szörny rondább mint az alapjátékban. D:
  • AlrightSir
    #6662
    Ez a PSI STORM nagyon tetszik!
    Remélem a GSC csapata figyelemmel kíséri a modokat, mert olyan ötleteket és grafikát tudnának összeszedni, hogy az verhetetlen lenne. Igazából még nem is érzek olyan nagy teljesítménybeli különbséget 'max grafikán' és 'max grafikán Complete Advanced-del', szóval lehetne hova fejlődni az alapjátéknak.
  • mcmoha
    #6661
  • TOMSILENT
    #6660




  • Angel309
    #6659
    ti nem tudjátok mi a beállításokban az SSAO?
  • TOMSILENT
    #6658
    Jó lesz!!!

  • vato loco
    #6657
    Csak az lő rád akit meglőttél (+haverjai). Lehet még korábban tetted, ezek nem felejtenek. Illetve van még az artifact hunter (vagy vmelyik hasonló) achi, amiért jár a random piros bandita brigád, ezek alapból, mint bármelyik mutáns / zombi.
  • vato loco
    #6656
    Sokkal jobb ha kiirtod a másik brigádot is, dupla haszon. ^^
  • Angel309
    #6655
    Nemsoká teszek fel képeket csak most telepítettem újra vistámat aztán még frissit... De am grafikában is jobb szerintem, már a menü lenyügözött...
  • AlrightSir
    #6654
    Az I WORK ALONE miben jobb, mint mondjuk a Complete?
  • Angel309
    #6653
    Most telepítettem újra mert még volt már problémám is néha lefagyott inditáskor a tálca most telepítem aztán HA jó akkor én I Work Alone-al nyomom.
  • KranaZoli #6652
    Kössz! Húzd újra a géped. :D
  • Angel309
    #6651
    Mind a kettőt kipróbáltam a Reloadednek jobban bejön a grafikája mint a Completenak, de az I Work Alone visz mindent istenkirályul megcsináltak benne mindent, csak ajánlani tudom. De nekem ez sem müködik rendesen nem tudom miért :/ szerintem valami szar van a gépemmel...
  • KranaZoli #6650
    [Mod] Call of Pripyat Complete Version 1.0.2 (728MB)

    Nem használom, nincs is fent csak olvasgatom a hsz-eket, talán...

    "UPDATE, May 7 2011:
    Version 1.0.2 is released, it contains the Jupiter Underground Crash [Fix] and other fixes.
    I will be out of town for the month of May, please refer to CoP Complete thread on [GSC Forums] for support during that time."
  • TOMSILENT
    #6649
    Az én módomra gondoltam... -.-' :D
  • Angel309
    #6648
    most teszem fel ezt a modot ha minden rendben lesz vele írok róla. Complete mod felejtös nálam nem tudom miért, full gyári feltéve minden nélkül, akkor is kilép pályaváltáskor.
  • TOMSILENT
    #6647
    Valaki akar béta tesztelő lenni? a módomnak?
  • bgabor
    #6646
    A Skadovsk-on az emeleten lévő ágyaknál bármikor lehet aludni, nem muszály tehát északa játszani, ha feszélyez. Nekem ugyan semmi bajom nem volt soha az északai mászkálással, mégis a legtöbb nagy küldetés előtt úgy időzítettem az alvást, hogy reggel 7-kor kezdődjön a küldetés. Azért az északa ha mást nem is, de a hatásfokodat nagyon lerontja amíg nincs megfelelő éjjellátó berendezésed.
  • mijki
    #6645
    Lehet valahogy moddolni az eget?
  • mijki
    #6644
    Ilyen ijesztő gém volt még a Metro 2033. Ott is össze-vissza kaksiztam magam, folyamatosan rettegtem, hogy mikor támad meg egy szörny.
  • mijki
    #6643
    Ép Svarosk-ban voltam a kövér csávónál, fegyvert adtam és vettem tőle, de hirtelen az életem fogyni kezdett majd meghaltam. Mondom WTF??? :D
  • w77d
    #6642
    azóta én sem találkoztam vele.. nem tudom mi lett velük hirtelen..
  • Herold
    #6641
    Nekem sosem volt ilyen problémám.