7720
  • AlrightSir
    #6720
    Ohóóó én ezt hányszor láttam már. És persze amikor lelövöm őket és egy golyó véletlen mellémegy: hopp már lőnek is vissza rám
  • TOMSILENT
    #6719
    Ez lesz a fasza!!!
  • w77d
    #6718
    ez nem bug, csak szopnak a picikék XXXD
  • jetblack
    #6717
    Ma egy kicsit játszottam és ezt rögzítettem nektek
  • mijki
    #6716
    Akkor kinek van kedve túrázni egy Pripyat-ban? megnézzük a játék helyeit, majd sátorozunk egyet a vörös csillagos ház tetején, majd szétnézünk és haza megyünk :D
  • bgabor
    #6715
    Egyáltalán nem az, tele van a net fényképekkel azoktól akik jártak arra. Turistautaztatást is szerveznek Pripyatba, Ukrajna egyik legnagyobb turistalátványossága lett a Szellemváros. Nem zarándokolnának oda ezrek ha veszélyes lenne, plusz Geiger számlálót is visznek magukkal.

    Google Earth-ön megkeresed Csernobilt, és babpipálod baloldalon a fotókat, láthatod hogy a teljes környék körbe van fotózva már a látogatók által, erőművestől-Pripyatostul, többezer fotó van fent az egész környékről.
  • kissssss
    #6714
    "ez a rész nagyon durva..."

    khmm khmm még durvább ha felébreszted őket
  • Angel309
    #6713
    Reloaded 0.7
    A játék kezdete

    jön a víhar

    de nagyon...

    ez a rész nagyon durva...

    napfelkelte köddel

    itt is csak kezd beborulni

    hát itt már villámlik

    meg itt is

    valaki nem csukta be a kaput xD

    látkép

  • TOMSILENT
    #6712
    Fiúk, lenne egy kis gondom...át megyek pripyatba és el feketedik a kép...de ha az éjjellátót bekapcsolom akkor látok mindent...de ha nem akkor meg csak a feketeség...help plíz...:/ :D
  • TOMSILENT
    #6711
  • mijki
    #6710
    A nagy izgalmakat(kirándulás Pripyat-ba, minden kisgyermek álma) holnapra hagyom, majd akkor lépek be Csodaországba :D
  • TOMSILENT
    #6709
  • mijki
    #6708
    Amúgy nagyon meglepődtem az előbb. Mentem arra a küldimre, amikor a stalkerekre kell vigyázni, amíg azok szkennelnek, miután végeztek, odamentem a csávóhoz, hogy menjünk máshova, az erre engem leütött, és utána teleportáltunk máshova. ÉS elvesztettem a G36-om is... :(
  • jetblack
    #6707
    Fegyvert sose dobunk el mert sokba kerül
  • mijki
    #6706
    Kimondta hogy futni akarok? :D Ha ez kifogy, előkapom a Coltom és szét szedem. Ha az is kifogy, egy machete-vel herélem ki szegény szormókot
  • TOMSILENT
    #6705
    Megnyomod a G-t oszt jobb lesz ^^
  • jetblack
    #6704
    De ezzel nehéz futni ha kifogy a lőszer
  • vato loco
    #6703
    [URL=http://www.youtube.com/watch?v=CzrdAIyWIqI]Ennyire? ^^[/URL]
  • mijki
    #6702
    Akkor már inkább ilyen:

  • jetblack
    #6701
    Macik ellen erősen ajánlott

  • w77d
    #6700
    igen, arra még jó lehet XD
  • mijki
    #6699
    De a Colt 1911 maradni minimum, ha pl.: jön egy maci :D
  • w77d
    #6698
    azért már nem olyan súlyos az...
  • mijki
    #6697
    De az egész város súlyosan radioaktív.
  • lpmaskmancick
    #6696
    Azért élőben sem tőle rákos, ha nem zabálsz radioaktív földet és nem szívod fel az orrodba a port. :D
  • mijki
    #6695
    Gondoltam, de azért egy Colt 1911-nél lejjebb nem adnék. Mégis csak egy szellemváros :).
  • w77d
    #6694
    azért élőben lényegesen kevesebb mutáns van, mint így XXD
  • mijki
    #6693
    megoldottam, megyek pripjaty-ba :D


    Amúgy is elakartam menni élőben, de így virtuálisan még nem is leszek rákos a kirándulástól :D
  • AlrightSir
    #6692
    Várnod kell, amíg a tudós megbütyköli és elküldi Bagolynak. Majd tőle tudod meg, hogy kész van, jelzi majd a PDA, addig csinálj más küldetéseket. De ha nagyon kell, akkor általában a két tudós egyikétől is lehet venni :)
  • mijki
    #6691
    Miért?
  • mijki
    #6690
    Olvastam a végigjátszást, 3 Veles detektor kell, az megvan de a tudós bunkerében a portás nem ad fejlettebb detektort.
  • mijki
    #6689
    Tudja valaki hogy a hűtőtoronyban hol van az a különöm anomália, ami kidobja a duty-kat?
  • Loki Ferrais
    #6688
    Helló már jópárszor végigcsináltam a game-t de most az a helyzet hogy a szolgálat vezetője pdját és morgan pda ját is bagolynak adtam és igy egyik fél sem veszi be a monolitosokat ezzel e helyzettel tudok valamit csinálni vagy már nem tudja senkisem befogadni őket?
  • jetblack
    #6687
    Az X8-as laborban mennyi dokumentum található összesen ?
  • Angel309
    #6686
    Hát ha látsz egyet akkor egyszerüen odamész és felveszed kivéve ha a közelben van valami anomália..
  • Angel309
    #6685
    Ütös az I Work Alone csak ezzel is az a gáz hogy lefagy meg kilépked, de pár érdekesség... hátha valakinek jó... a térképen semmit nem látni csak a csillaggal jelölt stalkereket, se a hullákat se az ellenséget/számát nem jelzi egyszerű térkép íránytűvel és ennyi, 22:30-kor kezdődik a játék nem reggel xy-kor, A terepen szerintem sokkal több az élet több stalker több mutáns legalább is szerintem de jó mert legalább van valami élet. A grafika a betöltöképernyők a menű nagyon durván meg lett csinálva. Már újra tettem a Vistát Complete is jó egészen addig amig nem használom a Wish Granter-t szerintem azért lép ki, mondjuk biztos vagyok benne. Eddig a Reloaded müködik rendesen talán 1x ha kilépet de ebben sem vagyok biztos, már annyi modot kipróbáltam xD Na mind1 szerintem én elkezdem végre a játékot a Reloadeddel...
  • mijki
    #6684
    Képződményeket hogy foghatok el?
  • KranaZoli #6683
    A 3. kép nagyon üt!
  • Herold
    #6682
    Törtnek is mennie kéne rendesen.
  • TOMSILENT
    #6681