7720
  • vato loco
    #6800
    Ez alapból is ilyen.
  • TOMSILENT
    #6799
    Egész jó lett! Csomó új dolog van benne! :D
  • Angel309
    #6798
    Hali fent van az AtmosFear 3... nem tudom milyen lehet most töltöm le én is.. :D
  • TOMSILENT
    #6797
    0.41? - elmegy...0.45 lesz a jó majd ha kijön...
  • jetblack
    #6796
    S.M.R.T.E.R. Pripyat (v0.41)-et próbálta már valaki ?
  • TOMSILENT
    #6795
  • TOMSILENT
    #6794
    Gamma?! - ugyan már
  • vato loco
    #6793
    feltekert gamma mod? ^^
  • TOMSILENT
    #6792
    Fények javítása a "homemade" módomba :P
  • jetblack
    #6791
    Estét mindenkinek

    Steam-en megvettem a játékot és az lenne a kérdésem hogy van-e olyan mod ami a fegyverskineket lecseréli de egy 8600GT még elbír vele
  • DannyL
    #6790
    Nekem is szarakszik a Complete. Ha meghalok és vissza akarom tölteni kilép asztalra. Az az érdekes, hogy csak azóta csinálja mióta eljutottam Yanov-ra.
  • bakvarnyu
    #6789
  • Daell Drow
    #6788
    Ma estig az osszes stalker, napi akcioban steamen. 2.5 euro, akinek nincs meg annak most megeri. Ezekre is tokeletessen lehet moddokat teni.
  • joboruz
    #6787
    Köszönöm az ajánlást majd kipróbálom.
  • bgabor
    #6786
    Azért a Fallout:New Vegast feltétlenül próbáld ki, ha a Call of Pripyat már megvolt, mert nagyon hasonló élmény a két játék.
  • joboruz
    #6785
    A fallout 3 még nem játszottam...csak mindent sorjában.
    Nem olyan könnyen unok rá egy témára egy játékot akár
    végigviszek 50 X is :D
  • Daell Drow
    #6784
    Szerintem a fallout 3-ra gondolt, bar fallout 2nek is mai napig meg van a jatek elmenye az ketsegtelen. :DD
  • ntex
    #6783
    Azért a Stalker-nek kicsit nagyobb a gépigénye mint a Fallout 2-nek
  • joboruz
    #6782
    Ez már egy kicsit túlzás volt azért amit műveltem. ( mikor nem éppen a jó fiú vagyok azzal kezdem hogy képen lövöm a Wolfot ) Az alaptábor lakóit beledobáltam az egyik ház padlójából nyíló verembe...de már végül olyan sokan lettek hogy kezük lábuk kilógott...meg ez a lyuk sem felel meg egy mifelénk épített ház pincéjének. Arra jó legfeljebb hogy a muszkák krumplit tároljanak benne...na meg hullákat.
    Kimentettem pár képet de le is töröltem a játékkal együtt őket. Úgyhogy bocsánatot kérek. Meg talán jobb is ha nem töltök fel mindenféle szadista témát. Meguntam hogy mikor viharos az idő állandóan beszaggat a játék...és mivel egyik vihart követi a másik eléggé élvezhetetlen volt számomra.
    Tudtok e még esetleg valami hasonló
    "mászkálós(nem lineáris) - lövöldözős - gyűjtögetős" játékot...?
    A Fallout 2. pld. szintúgy jó és még a játékélmény is megvan mert szaggatás nélkül megy. Hogy a S.T.A.L.K.E.R. miért nem jó nálam...? Na mindegy.
  • Daell Drow
    #6781
    Majd linkelj 1-2 kepet. :)
  • joboruz
    #6780
    Köszönöm! Sikerült már képeket kimenteni a játékból.
    Végre megörökíthetem szadista hentelős alkotásaimat.
    Amint gúlát építek a csóró zónalakókból...
    He heee...!
  • Gergő1991
    #6779
    helló valaki tudna segíteni abban h mi a fa...ér nem ment mert játékon belül meg van de mihelyt teljesen ki lépek a játékból és utána vissza akarok menni elveszik a mentésem mért van ez valaki tudna segíteni? köszönöm
  • winky1993
    #6778
    Van mod (Weight, traider) igen újra indítotam a game-t ugyanis kiírja.
  • Daell Drow
    #6777
    moddok vannak fent? ujra inditottad a gamet dx valtaskor?
    Nalam ilyen gond nicns, latszik mindegyik dx beallitason.
  • joboruz
    #6776
    Köszönöm a segítséget.
    Ki fogom próbálni.
  • winky1993
    #6775
    Sziasztok!
    Én most clear sky-ról kérdeznék (bocsi de a cs fórumon nincs senki), szóval ti is biztosan észre vettétek hogy amikor lőtök akkor látjátok a golyót (egy kicsi fényes pont elég szembe tűnő), na most a probléma ott van hogy amikor bekapcsolom a DX10-et akkor ez nem látszik ha kikapcsolom akkor viszont igen. ???? nem értem mert cop-nál semmigondom nincs!?
  • mcmoha
    #6774
    F12. A kepek pedig win7-nel pl a C:/Users/Public/Public Documents/S.T.A.L.K.E.R. - Call of Pripyat/screenshoots mappaban vannak.
  • joboruz
    #6773
    ...Valaki megosztaná velem akkor hogyan lehet képeket kimenteni a játékból...? Meg akarom örökíteni a hentes munkáim végeredményét...
  • DannyL
    #6772
    Kipróbálom, köszi!
  • Daell Drow
    #6771
    A jatekmenetben semmit nem valtoztat, en pont ezeket szeretem.
    Akkor esetleg a complete kell neked, bar nalam hibak voltak vele igy letettem rola. Nekem tkeletessen eleg a reloaded.
  • DannyL
    #6770
    Egyébként köszönöm! :)
  • DannyL
    #6769
    És ebben is vannak új fegyverek mint az OL-ben? Esetleg OL-hez hasonló mod nincs hozzá? Csak a grafika miatt nem jövök izgalomba, OL is azért tetszik, mert nagyban változtatott az eredetin.
  • Daell Drow
    #6768
    En a reloaded 0.7 modot hasznalom. es tokeletssen eleg. Szinte mindent feljavitt (textura, skinek, hangok), es benne van az atmosfer mod stb.
  • DannyL
    #6767
    Sziasztok!

    Melyik modot tegyem rá a Call of Pripjaty-ra szeritetek?
    Complete mod? Vagy van szerintetek jobb?

    SoC-ot most OL moddal játszom és elkapott a gépszíj megint. :D

    Köszi!
  • w77d
    #6766
    hát igen, ezek a priceless pillanatok :) én így még anno a Vegas 2 CE játékommal jártam, megkérték hogy kibonthatják e, mert ők is csak ezt az egy darabot kapták és nincs túl sok belőle :)
  • vato loco
    #6765
    Az én X850XT-m annyira új volt hogy a boltban megkértek hogy bontsam már ki, mert még ők se láttak ilyet. ^^
  • Daell Drow
    #6764
    en 2007ben vettem ilyen kartyat (csak az AGP-s volt), de 1,5 evnel tovabb nem birta. Ebben a vilagban gyorsan repul az ido, az egyszer mar biztos.
  • w77d
    #6763
    áá emlékszem még amikor nem hitték el páran itt, hogy 8800GTX karim van, be kellett fotózni a dobozt XXD azóta már mit érnék azzal, lófaszt sem....
  • ntex
    #6762
    5 év sajnos egy emberöltő a számtech világában :D
  • joboruz
    #6761

    radeon x1950 pro