7720
  • cs1rk3
    #6840
    Lehet hogy azért fagyott mert beállításoknál felhúztam mindent :D
    Meg szerszámot se találok xD
  • ntex
    #6839
    Az jó, nálam eddig nem fagyott :) Bár ezzel még sokat nem játszottam amibe integrálva van az AtmosFear3. A sima Sigerous Mod tényleg nem fagyott...
  • JethroHUN
    #6838
    A Bütyök nevű csávót h kell megtalálni? Zatonban (Creek) amikor rendelek vmi fegyót, akkor állít meg az ajtóban h az az övé. stb...stb... A darunál lelőttem az összes banditát, de a talált pdaban sincs semmi, csak annyi h szultan is keresi, de vele nem lehet beszélni, csak viszlát van ... sőt, senkinél nincs semmilyen kérdés h merre van.
  • cs1rk3
    #6837
    Nekem valamiért vagy 10 szer fagy le a MOD :D de am naon jó :))
  • ntex
    #6836
    Pár hangulatkép a modból, megfejelve 2 textúra packal :)









  • ntex
    #6835
    Kijött a Sigerous Mod 1.7-es verziója AtmosFear3 -al mergelve :)

    Lehet tesztelni :)
  • ntex
    #6834
    Nálam nem volt még ilyen gond, SGM 1.7 -es modot használok :)
  • lostprophet
    #6833
    Van másnak is olyan gondja, hogy a játék időnként kivágja az Asztalra se szó, se beszéd? Megakad a játék egyszer-kétszer és az Asztalon találom magam, a hibajelentő pedig valami igdumd32.dll-re hivatkozik a system32 mappában. Próbáltam a sima 1.6.0.2-es illetve a Complete Moddal is, de ugyanaz a baj.
    Összes driverem friss, szépen fut is, csak ez a kivagdosás ne lenne.
  • obe
    #6832
    kösz, máskor figyelmesebben olvasom
  • ntex
    #6831
    18. Titkok őrzője
    Add oda Strelok-nak a dokumentumait. (3 db)

    20. Információ-kereskedő
    Minden PDA-t, a laptopot, a kémrepülő fekete dobozát és az eladható dokumentumokat add el Bagolynak.

    Bár lehet Strelok doksijait el sem lehetne neki adni
  • obe
    #6830
    köszi szépen, elolvastam, de számomra nem derült ki, melyik az amit nem szabad eladni..de azért köszi
  • ntex
    #6829
    Mást nem is tudsz velük kezdeni. Add el őket bagolynak és elvileg kapsz érte achievementet. Bár asszem nem minden doksit szabad neki adni. FAQ-ban benne van a lista hogy melyik achiért mit hol kell csinálni
  • obe
    #6828
    srácok, már elég sok dokumentum van nálam, érdemes vagy kell ezt gyűjteni, vagy eladhatom akár bagolynak is ?
  • ntex
    #6827
    Szép ez a napfelkelte :)

  • ntex
    #6826
    Köszi :)
  • mcmoha
    #6825
    A francba! Nem lehet kozvetlenul topicot linkelni. Szoval a linken keresd meg a
    Forum Index » S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat Forum » Mod downloads
    Sigerous Mod (SGM) (RUS) topicot es bongeszd vegig.:)
  • mcmoha
    #6824
    Mivel en nem hasznaltam ezt a mod-ot, nem tudom. De olvasd at ezt a topicot reszletes infoert.:)
  • ntex
    #6823
    De ez csak az 1.7 -es verzió changelistje vagy a teljes mod ezt tudja? :)
  • mcmoha
    #6822
    SGM 1.7 by Nick_Mondyfic


    • A new freeplay quest.

    • You can join Duty or Freedom faction.

    Requirements of joining Duty:
    - Bring Shulga Morgan's PDA.
    - Bring Shulga Duty founder's PDA.
    - Carry out the Duty stock task.

    Requirements of joining Freedom:
    - Bring Locki Morgan's PDA.
    - Bring Locki Duty founder's PDA.
    - Carry out the Duty stock task.

    • There is a "21 points" mini-game in the game. Details in the game.

    • There is a new electronic currency in the Zone. Let's say that the ordinary currency in the game passes from pocket to pocket, but electronic one from PDA to PDA. Electronic currency can be exchanged for money from bankers, according to a course, which is generated every six hours of the game time.

    • "Diplomacy" section will be available in the Degtyarev's PDA in Freeplay, but not like before, after the SGM "Diplomat" achievement. For some money, you can make peace or declare war on other factions in this section.

    • There are additional statistics in Degtyarev's PDA.

    • Sleeping restriction in specially designated areas is now associated with the use of Degtyarev's mobile sleeping bag.

    • After the defeat of any of the bases, the base trader and bodyguard will leave the base. Setting: gamedata\configs\mod_parameters\mod_params.ltx

    • The stash with "Vasilisk" artifact at Jupiter has got another location.

    • The number of crows in the sky has been halved.

    • The immunities of the people and monsters have got more complex.

    • There are a lot of new tracks in the MP-3 player.

    • Corrections:

    - The murder of the Mercenary Chief Molfar is now correctly counted in the SGM Statistics.

    - Fixed the quest items cleaning script of the Mod. Unwanted items will be removed in time.

    - Fixed a display issue of Degtyarev in the game clips.

    • Other minor corrections.


    A new game is required.

    The Mod is completely incompatible with other global modifications.

  • ntex
    #6821
    Mármint? :D

    Valaki tesztelte már a Sigerous Mod 1.7-es verzióját? Fel tudná valaki sorolni a fícsőr listát? Mert sehol nem találok leírást hozzá. Legalábbis olyat ami nem orosz...
  • mascarun
    #6820
    Te mibe vagy?
  • ntex
    #6819
    Az a gáz hogy orosz...
  • Kapido
    #6818
    Neek'm tetszik!!!
  • lpmaskmancick
    #6817
    http://www.isogamesxpw.com/2011/04/28/s-t-a-l-k-e-r-lost-world-requital-pc/
    Ezt próbálta már valaki?
  • TOMSILENT
    #6816
    nem.
  • HUmanHunter
    #6815
    nem éjszaka van?
  • TOMSILENT
    #6814
    Az mért van hogy ha pripyatban vagyok akkor full fekete a kép és csak a hud-ot látom viszont éjjel látóval látok mindent faszául???
  • jetblack
    #6813
    Nah kitoltam a játékot S.M.R.T.E.R. Pripyat (v0.41)-es mod-al speciel csak a korábban említett hibát tapasztaltam korrekt szerintem
  • Drazse23
    #6812
    Igen, már próbáltam a SMRTER-t, de rövid játék után le is szedtem, mert az őrületbe kergetett. Egy csomószor kifagyott, X-Ray Engine hibaüzenettel dobott ki az asztalra, sokszor szaggatott a játék. Ahogy tapasztaltam a hibák akkor fordultak leginkább elő, ha sok a STALKER-ban ererdetileg nem meglévő cuccot cipeltem magammal (pl. fegyverek, páncélok, csetreszek). Lényegében még Zatonból sem tudtam kijutni.
    Hozzáteszem az alapjáték hibátlanul fut, így nem hiszem, hogy a rendszerben kellene keresni a hibát.

    Ez az én személyes tapasztalatom, de senkit sem akarok elrettenteni tőle.
    Hátha te több szerencsével jársz!
  • jetblack
    #6811
    Nálam eddig csak az options-nál van ez a jelenség a játék felénél járok kb
  • obe
    #6810
    ááááh

    teszteltem jó pár mod-ot...a complete csak ritkán (de abból is csak az 1.2 ilyen), de minden más mod használhatatlan, az összes kressel, a legtöbb már a menüben, ehhh...a legnagyobb baj, hogy az alapjáték a mai napig szarakodik, a bug trap-os jelentésektől már idegbajt kapok, amiket persze soha nem lehet elküldeni...pedig iszonyat jó maga a játék, de az ukrán/orosz munka itt-ott visszaüt
  • jetblack
    #6809
    Pár nap játék után amire rájöttem a(z) S.M.R.T.E.R. Pripyat (v0.41)-esben ha az optionsra kattintasz kifagy mindegy hogy milyen teszteltem az orosz és a steam-es verzióval is
  • TOMSILENT
    #6808
    Módokhoz? shocnál azt hiszem a priboy storyhoz van...többiről nem tudok...
  • URH
    #6807
    Hali mindenkinek. Kérdésem nem csak a Call of Pripyattal lenne kapcsolatos, de nem fogom mindegyik Stalker game topicban feltenni a kérdést.

    Szeretném tudni, hogy a Shadow of chernobyl, clear sky és call of pripyat complete modjaihoz, van magyarítás?
  • Bence94
    #6806
    miért rakta volna bele ?Nem a modnak kell 64 bit ?
    Különben igen is jó a 64 bit.
  • Ati810
    #6805
    Hello
    Azt szeretném megkérdezni, hogy a FAQ oldalon található 2.00-ás verziószámú magyarosítás használható-e, a szintén itt található v1.6.02-es (orosz) patch-el ?
  • TOMSILENT
    #6804
    Szerintem meg kurva hülyeség volt a GSC részéről a "COP"-ba tenni ezt a csak a 64 bit a király (kurvanyád)
  • w77d
    #6803
    a gépednek talán a videokártya a gyenge pontja, bár nem hiszem hogy ezért ne indulna azokkal a texturákkal, max szaggatna..
  • Angel309
    #6802
    höhö, vicces már ez a 64bit dolog... nem indul az Atmosfear 3 a legszebb texturákkal csak a normállal =/ pedig a gépem szerintem nem egy szar darab...
  • TOMSILENT
    #6801
    Igen,de ott csak reggel van és kicsit gyengébb...