7720
  • kastil
    #7000
    Őőő lenne még vanillával kapcsolatos kérdésem;

    hány ending van?
    freeplayhez mindegy, hogy melyik endinget választom?
    változik valami freeplayben?
  • kastil
    #6999
    Igazság szerint már azon gondolkodok, hogy Spawn Menu segitségével bepakolok egy rakás NPC-t (ha képes erre a mod) aztan Save :D
  • ntex
    #6998
    Sajnos igen :) vannak kisebb modokból rengeteg, viszont nagyobb projectek nem nagyon amik több dologba is belenyúlnak, elég magas szintű scriptelési tudás stb. kell hozzá
  • kastil
    #6997
    Egyelőre csak olvasgatom, viszont nagyont szomoruan latom, hogy par ev elteltevel is csak "ennyi" mod van - azert koszi amugy :)
  • ntex
    #6996
    Ha jól tudom elég bonyolult dolog belenyúlni mert az egész egy nagy összefüggő halmaz, amit ha egy helyen megváltoztatsz elég sok más dologhoz is hozzá kell nyúlni hogy normálisan működjön a dolog :) GSC-fórumon próbálj segítséget kérni ha tudsz angolul, ott biztos segítenek a modderek :)
  • kastil
    #6995
    mindenképp leszedem holnap, köszi!

    viszont ez a smart terrain dolog kezd érdekelni, ha jól érzelmezem ez felel a stalkere és/vagy általuk bejárt területért. tud valaki erről valami konkrétabbat?
  • ntex
    #6994
    Ilyesmiről nem tudok, viszont a Project M.S.O.-t ajánlom hogy próbáld ki, lényegében az alapjátékot variálja meg, nehezíti, változatosabbá teszi, jobban benépesíti, sokkal változatosabb helyzeteket teremt.

    Innen letöltheted a legfrissebbet: (szedd le és nézd át a changelogot, aztán eldöntöd megfelel-e vagy sem)
    http://www.gamefront.com/files/21439487/PGR_v0.9.9.1.rar
  • kastil
    #6993
    Szevasztok!

    tudnátok mondani valami modot, ami megnöveli a sétafikáló stalkerek számát a zónában? Illetve hálás lennék még egy olyanér is, ami lehetővé teszi, hogy bármeny frakció ellenséges legyen, ha olyat teszek.. amolyan shoc-oblivion lost szerűség kellene :D

    Semmi egyéb extra map/felesleges itemek/fps zabáló grafikai tuningokkal telepakolt mod nem kell, csak a két említett.

    előre is thx
  • ntex
    #6992
    Próbáld ki, veszteni nem fogsz vele
  • Djuree
    #6991
    ez a complete mod jónak tűnik. ezzel megy a magyarítás? elvileg új küldik, szövegek nem lettek betéve, csak a meglévőket változtatták picit jobban érthetővé, gondolom ez a magyarítás használatát nem befolyásolja.
  • ozimak
    #6990
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jó ez a Sigerous Mod... De egy kicsit kreatívabbak is lehettek volna a készítők. Néha az idegeimre megy a sok járkálás. Most pl. átmentem a mocsárba,szétharcoltam az agyamat a banditákkal,majd miután legyaktam vagy 20-at,megkérdeztem hol van a banditák főbázisa mert akkor megyek és kinyiffantom őket,mivel ők tudják hol vannak a katonák. Erre mondja a csávó,hogy itt és itt van de először szerezzek egy aknakeresőt mert kelleni fog! Oké! Hol van? Bejelöli a PDA-mon! Hát hol van? A cordonhoz vissza kell utazni és miután visszavergődtem magamat a mocsáron kersztül az utazási pontig,majd elmentem a cordon legeslegvégére,ott beszéltem a technikussal... mit mond? Azt,hogy még nem készült el vele mert kell hozzá egy szenzor! De! Nagy szerencsémre tudja hol találom! Na mondom,hol? Bejelöli a PDA-mon! Hát hol van? Vissza a mocsárba és annak is a másik felén... Úgyhogy most mocsárból átmentem a cordonnak a másik végébe,majd vissza a mocsárba,majd vissza ide a cordon legvégébe! Nagyon sokat kell üresben járkálni...2 mondatért átjöttem az egész pályán + a fél mocsáron
  • Djuree
    #6989
    üdv!

    ma megvettem a játékot.
    fel akarok rakni modokat, de csak olyat vagyok hajlandó amivel a magyarítás is működik. itt fontos megérteni a szövegeket, érdekel a történet is.
    van ilyen mod ami megy együtt a magyarítással? leginkább grafikai érdekelne, de más is jöhet, fegyvermod stb.
  • ntex
    #6988
    Már van 2.2 is, van benne Cordon, Swamps, Agroprom térképek is, küldetésekkel együtt :)

    http://gsc-game.com/main.php?t=community&s=forums&s_game_type=xr3&thm_page=1&thm_id=5255&sec_id=19#98130

    Itt van minden sorban ami kell(het) :)
  • Kontrakcio
    #6987
    amugy, már annyi kifogytam a gémekből h újra elkezdem a gémet , eddig nem használtam modot azt normális linket sem tudtam vadászni
  • Kontrakcio
    #6986
    köszi :)
  • Kontrakcio
    #6985
    nem rossz. de nem taléálok használható linket :D
  • mcmoha
    #6984
    Nem tudom miert az 1.7 kell, hiszen van 2.0 is. Mindenesetre itt talasz 1.7-et is.:)
  • woy
    #6983
    innen
  • Kontrakcio
    #6982
    reggelt. A Sigerous Mod v1.7 Repack -et honnan tudnám lekapni?

    előre is köszi :)
  • ntex
    #6981
    Én már el sem tudnám modok nélkül képzelni a stalker játékokat, ha egyszer kipróbálod modokkal után már üresnek érzed az egész játékot :)
  • ozimak
    #6980
    Azért én megpróbálkoztam vele! :) Van hozzá a GSC fórumon egy topik. Ott össze van már szedve ami kell hozzá,a legutolsó frissítéssel és a fordítással együtt! Jónak néz ki! Bár mondhatni: "Újszülöttnek minden új" Én eddig nem próbáltam soha,már az elején elakadtam,meg kell találni egy halott sztalker testét... De tetszik,hogy beletettek az előző részben lévő "pályából"! Végre megint tudok úgy Stalker-ezni,hogy újnak érzem :D
  • ntex
    #6979
    Lényegében igen, új feladatok és mapok, a főküldetés is megváltozott itt ott. Vannak benne új tárgyak is ha felteszed az addon packot, de én még hanyagolom egyelőre, majd ha lemegy a nagy FIX-Patch áradat :) AtmosFear 3 még nincs hozzá, nem tudom mikor lesz.
  • ozimak
    #6978
    Valaki elmondaná mit tud ez a "Sigerous Mod"? Megpróbáltam lefordítani google fordítóval a hivatalos oldalt de csak annyit sikerült kiderítenem,hogy ha jól látom akkor új helyszínek és feladatok is vannak benne? Eddig a Complete modot használtam,de már kezdem unni :) Gondoltam akkor kipróbálom ezt,főleg ha tényleg ad újat! Köszönöm a választ!
  • ntex
    #6977
    Tedd fel a Complete modot, az egy teljes grafikai tuning mod és ha jól tudom valahol magyarítás is van hozzá
  • Hecker007
    #6976
    Üdv!
    Milyen grafikát javító modokat érdemes felrakni a játékhoz?
    Olyanok kellenének amik mennek a magyarítással.
  • ntex
    #6975
    http://stalker.filefront.com/file/Russian_Audio_Dialogue_Mod;110621
  • jetblack
    #6974
    Néha ha gondolkodik az ember a jàtékban akkor csodàk történnek. Nekem olyan kérdésem van hogy megoldatò-e az hogy a warez orosz hangot az ereseti steam-es verziòmba betegyem mert az qngol szinkron nagyon ireitál
  • ntex
    #6973
  • morphologu
    #6972
    ÁÁÁÁÁÁ wazze ugrani kell
  • morphologu
    #6971
    Sziasztok, mitől lehet az hogy az oasis-ban nem engedi felvenni a szívét???
    Ott van hogy nyomjak F-et de semmi.
  • Svenhassel
    #6970
    Holy shit!!! Na ide egyszer el kell mennem...
    Innen vették az ötletet? Mert ha jól tudom ez egy kicsit messzebb van Pripyat-tól.
  • Herold
    #6969
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2hu0Hr9eS_g#!
  • Herold
    #6968
    Szkadovszkok a valóságban.
  • zmok
    #6967
    http://www.youtube.com/watch?v=5fG790iq0Cc
  • Herold
    #6966
    Hogy mentél be oda?
  • cs1rk3
    #6965
    Szemét Monolitosok be kéne őket fogadni erre megyünk a frakcióval hogy befogadjuk őket erre szétlövik a népet :D
  • cs1rk3
    #6964
    Szegény Szakált kifosztottam :D
  • malercoo
    #6963
    kösz a segitséget, de sajna igy se müködik nálam ,pedig a 1.7-es verziot 2szer végig játszottam az jol müködött. ugy látszik az én készülékembe van a hiba.
  • mcmoha
    #6962
    Megoldhato.;)
  • mascarun
    #6961
    És azt meg lehet oldani? Akkor lopakodni kell mint állat...