7720
  • SovereignX
    #2507
    Lenne egy olyan problémám, hogy ha be van kapcsolva a Nap árnyék akkor olyanok az árnyékok mintha egy bazi nagy napernyővel járkálnék. Úgy értve, hogy pl volt egy oszlopsor aminek megvolt a maga vetített árnyéka. Az úgy szépen látszott. Ha közel megyek full árnyék lesz. Mintha egy napernyőt cipelnék ami a 15 méteres körzetemben mindent beárnyékol.
    Mondjuk csak egy 3650es kártyám van de...
  • erieskrisz
    #2506
    Szia elöször csinálj sok mellékküldetést nekik és utána befogadják öket
  • jocking
    #2505
    Hali!
    Lenne 1 kérdésem. Hogy lehet rávenni Janov állomás lakóit, hogy befogadják az ex-monolitosokat? (próbáltam beszélni a 2 frakció vezérével, de azt mondták nem bíznak bennem).
  • Lord Zax
    #2504
    Mind a 4 ember megmenekült a végén, csupa jo történetek lettek. Megvolt oázistol kezdve a vérszivosig minden kis küldetés meg achievment. Nem néztem semmijen yutubot, se csalást. Egyszerüen annyiszor letoltam az előző részeket h tudtam mi mire jo mit érdemes használni stb.
    A tényen nem változtat hogy nagyon rövid a játék. A shoc-al anno hetekig-honapokig elvoltam. Bár valoszinü h azért mert az ujdonság volt, minden fegyver uj volt. Nem rohantam, söt kifejezetten keresgéltem mit lehet még de semmi sem maradt.
    Lehet ujrakazdem az egészet és végigmegyek megint rajta hogy mások legyenek a végső kisfilmek.
    Ha a végén maradok, és találok még valamit, akkor késöbb lessz még lehetöség a kisfilmeket megnézni?
  • SovereignX
    #2503
    Nagyon kösz!
  • tom2004
    #2502
    Minden pályán van 2 ládikó, ezért célszerú mindig azon a pályán leadni ahol vagy, hisz a másikon is megvan ugyanaz a szerszámoskészlet. A Pripyatban lévő 2 készletet kell vinni Creekbe és Jupiterbe, hogy tujanak finom munkát (3 szintü upgrade)is elvégetzni. A ruhákon a tudos bunkerben lévő technikus tud speciális munkákat végezni.
  • SovereignX
    #2501
    Egy kérdés emberek. Olvastam ilyesmit, hogy gondoljuk meg kinek adjuk a szerszámos ládikókat. Konkrétan azt írta, hogy ne adjam olyannak amelyik nem azon a terülten van ahol én vagyok. Ez most csak egy olyan jó tanács, hogy ne keljen vissza rohangálnom ha fejleszteni akarok vagy nem képes minden fegyverszakértő minden cuccot fejleszteni.

    előre is kösz!
  • Tib
    #2500
    Miért érzem azt, hogy ha először ülsz le ezzel játszani és 2 nap alatt letolod, akkor a "mindent bejártam megcsináltam" mondatod ööö... finoman fogalmazva is sántít.
    És miért? Persze végig lehet futni rajta gyorsan, de akkor tuti csak a fő szálat viszed végig. Mert hogy nincs meg a 15 achiement, az Oázis, a 2x3 szereléshez szükséges doboz, rajtad kívül a 4 ember a Pripyat-ba vezető úthoz és ezek (tehát a 4 ember) megmentése a végéig, az tuti...
    Ha mindezek mégis MIND meglennének, akkor vagy "összes tárgy" MOD-al kezdted, vagy csaltál, vagy erősen YouTube-oztál. Ilyenkor nincs min csodálkozni. De ha a fent leírtakból akár 1 is hiányzik, akkor csak végig vitted és nem végig játszottad!

    Ha mégis minden szabályosan meglenne, akkor bocs az előzőért. Szimplán csak über-kocka vagy :) És vigasztaljon a tény, hogy a CoD:MW és CoD:MW2 csak 4-4,5 óra játékidőt adott :)
  • Lord Zax
    #2499
    A végére jutottam a játéknak.
    Ez iszonyat rovid volt, 2 nap alatt mindent bejártam megcsináltam.
    A végére 300k pénzem volt, meg egy rakat felszerelés. Töltényekből is többezer. Arra számitottam a végére lessz valami boss vagy valami amire érdemes gyüjteni... Vagy lessz még egy pár ujabb terület..
    Durva hogy már a legelején kis futkározással megszerezhetö a legjobb fegyver páncél, és egy rakat pénz, és egy halom anomália, nagyon elrontották vele szerintem az egészet. Anomáliáknak amugyse volt sok haszna, hiszen a swaroggal minden sebzés elkerülhetö volt.
    A pszi hatásnak meg sok értelme nem volt, max a szineket változtatta meg, de ha benyomom a éjjellátót megszünik...
    A hangulata az jo volt,meg az a pár mellék küldetés, csak még 3-4x ekkora terület kellett volna legalább. :(
    Ami kimaradt nekem az a szerszámos ládák, csak az elő kettőt találtam meg mindenhova, igy nem tudtam futni az exo-ban,de igy legalább sokat lassitott a játékmeneten.
    Léteznek kiegészitö pályák, küldetések már ehhez?
    A multit milyen? Csak egy hent, vagy vannak külön co-op ban is pályák, és küldetések?
  • killecske
    #2498
    Helló

    Van egy olyan küldetés, hogy zsoldosok jönnek és keresnek valami labort, van több lehetőség én az elsőt választottam mikor mindenkit meg kellet ölni az egyik hullánál találtam egy piros kártyát az x8 as laborhoz. Azt kinek kell adni vagy mire jó? Ha másik lehetőséget választom akkor van küldetés utána? Miben lesz más?

    Köszönöm!!!
  • erieskrisz
    #2497
    Megvan meg kell csinálni a banditavezérnek a 2 küldit is és csak utána ad megrendelést a 3 detektora a kereskedő
  • erieskrisz
    #2496
    Szia te irtad hogy a hajon lévő kereskedő adja majd a detektor leszálitos küldit na de mikor mert elvittem neki a laptopot meg a 2 pda-t amit elsőre kér de utána azt mondja hogy nincs nála több munka
  • mcmoha
    #2495
    Szerintem kesobb jobban jarsz ha nem neki dolgozol.;)
  • Jambokee
    #2494
    Sziasztok!

    Pripyatyban a feladatom, hogy keresd meg az elektromos impulzus forrását. Merre menjek? Nem tudom mit kell csinálni. Köszi a választ!
  • grimm13
    #2493
    Nekem a játék jó cuccot még nem adott küldi miatt csak számomra már elavultakat :D
  • erieskrisz
    #2492
    #2488 valaki erre tudna válaszolni
  • grimm13
    #2491
    Szerintem 2485-ös hozászolásomnál csak az segítene többet ha megadnád a címedet elmennék hozzád és megkeresném neked a szerszámokat ba+
  • erieskrisz
    #2490
    Bocsi hogy én sem tudok mindent de azért segiteni probáltam nem a nagy semmit árultam el neked hanem anyit amenyit tudtam én is gondoltam hátha leszükiti a kört számodra
  • erieskrisz
    #2489
    Mert most pont nincs más amivel játszanék
  • erieskrisz
    #2488
    Volna még 1 kérdésem a hajon lévő bandita vezérnek kell dolgozni vagy irthatom a banditákat???Tehát ad olyan küldit amivel lehet jó cucot szerezni vagy kell a játék 100% végigviteléhez??
  • darki81
    #2487
    kössz a semmit, de megtalálltam, ott van pripyatban az áruház alatti pincégen, ha valakinek segithettem, örültem bb :)
  • grimm13
    #2486
    de ha gondolod lefordíthatom :D
  • grimm13
    #2485
    Location of tools
    Rough tools
    - Sawmill building in Creek - in the attic of the small house
    - Electro anomaly train in Jupiter (parked train car south of Midsummer which has the electro anomaly running up and down it, jump on the roof and run to the end in order to gain access)

    Fine tools
    - Creek Workshop substation, a group of Mercs have occupied the building as their base and you need to give them 6 items of any kind of food in order to get in (well that's one way)
    - In a building to the South-west of the Jupiter factory, through a large number of electro anomalies (there is also an artifact to be found here)
    Location map courtesy of slayvus.

    Calibration tools
    - Basement of the Pripyat department store
    - Old BWC building in Pripyat
  • grimm13
    #2484
    minek kezded előröl ? nem kell elhagyni a zónát és kész ott fojtatod ahol vagy és kész .....
  • erieskrisz
    #2483
    Pripyat ban keresd de ne kérdezd hogy hol van én sem találtam meg öket
  • erieskrisz
    #2482
    Köszi akkor nem szenvedek a keresésekkel most ujra kezdtem a játékot mert tegnap este már ott tartottam hogy be kéne szálni a helikopterekbe de inkább kezdtem elöröl hogy találjak egy weles detektort vagy mifenét mert pl a tudosok által adot küldit sem tudtam megcsinálni
  • darki81
    #2481
    azokat a kalibrácios szerszámokat hol találom? vki?
  • mcmoha
    #2480
    Egy ido utan mar nem foglalkoztam a hulye igenyeivel mert en se talaltam meg azokat a cuccokat amit kert.:D Nagyon ritkan elofordult, hogy pont az kellett neki ami volt nallam, akkor jol jartam mert sokat fizetett.:) A tudosoknak van egy olyan kuldetesuk, hogy telepits scanereket anomaliakba, amik pontosan jelzik milyen artifact van ott eppen. Talan ezutan konnyebb teljesiteni a baros kivansagait? A detektoros kuldetest nem a baros adja hanem a kereskedo aki egy szintel feljebb tanyazik.
  • erieskrisz
    #2479
    Szia az a kereskedő aki a képződményeket rendeli mert én felvettem töle egy megrendelést mondta hogy vigyek neki kacslot na ha 8 képzödményt nem találtam akkor 1 sem de kagylot sehol plusz ugy egy beszélgetés alkalmával 3képzödményre ad illetve választhatsz hogy melyiket szálitod le neki na az egész játék alatt egyiket sem találtam amit ö kért
  • kobra223
    #2478
    kicsit utána a s.m.r.t.e.r. pripyat modnak szerintem majdnem olyan mint a soc-alatt az oblivion lost kifogom probálni
  • hapi
    #2477
    én a szerkezetére gondoltam mint pl. clear sky első pár map nyitott küldizel fejlődsz vége felé már inkább lineális. Közben Vannak frakciók akikhez ki be állhatsz szeded az artifaktokat nekem pl. nagyon bejött.
  • darki81
    #2476
    azokat a kalibrácios szerszámokat seholsem találom :D :(
  • bgabor
    #2475
    Sokkal jobb mint a korábbi részek játékmenete, teljesen újragondolták a dolgot.
  • grimm13
    #2474
    SZERINTEM : Érdekesek a küldik,barátságosabbak a stalkerek,egyszerűbb pénzhez jutni,nem kell hülye pendrivokat keresgélni van helyette szerszámkészlet... hasonló módon lehet utazgatni á-ból b-be viszont itt nemfeltétlenül van mindig ugyanott az akivel lehet utazni (kivéve ha bázisról bázisra mész) vannak benne kifejezetten ötletes küldik például *********** de miért is mondanám el úgyis rájössz :D,itt végre tényleg minden mutáns meg hasonlóval lehet találkozni ,ötletesek a fejlesztések (leírása funkciója stb), lehet speckó cuccokat pl. szervó páncélt előrendelni nem kell keresgélni égre földre ,a legfőbb dolog hogy jobban beleillesz a játékba nem csak úgy belecsöppensz van eleje vége .... Remélem megfelelő választ adtam
  • hapi
    #2473
    Valaki összehasonlítaná nekem a játékmenetet a korábbi stalkerekhez képest? Megköszönném.
  • grimm13
    #2472
    Már lejjebb leírták de ha beírod a jutubón hogy stalker oazis akkor meglátod... én nagyon meglepődtem amikor megtaláltam !!! mert már jártam ott de azt a pontot észre sem vettem .... :D
  • adamq01
    #2471
    valaki megtudná mondani,h az oázis létezik és ha létezik akkor hogy lehet oda elmenni?
  • mcmoha
    #2470
  • erieskrisz
    #2469
    köszi
  • grimm13
    #2468
    A szövegdobozba amibe az üzenetet írod a "szmájlik" mellett van olyan hogy "makrók" ot kikeresed a "SPOILER" bekezdést .... onnan már menni fog :D