7720
  • mcmoha
    #2467
    Nem a tudosok adjak a kuldit hanem a hajon levo kereskedo.;)
    Kuldtem privit a #2466-ra.:)
  • erieskrisz
    #2466
    nekemis küld ell légyszives mert én is eladtam öket
  • erieskrisz
    #2465
    sziasztok 2 kérdésem volna 1 sultának kelle dolgozni 1 küldit megcsináltam mert azzal kezdödik a játék 2 ezt a szuperdetektort honnan lehet szerezni mert a tudosbrigád elküld hogy vizsgáljam meg az anomáliát a továbbfejlesztett detektoral detektort meg nemad??viszaolvasva azt böngésztem ki hogy atudosok 3 másik detektorért adnak egy szuperdetektort de nekem ilyen dolgot fel sem ajánlottak
  • mcmoha
    #2464
    Nem tudom hogy kell spoiler-t csinalni ugyhogy kuldok privit.
  • grimm13
    #2463
    remélem nem feleslegesen spoilerezek
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    de az iránytűt el lehet adni valakinek azután hogy a jégtörön mindkét emberkénél visszamondtuk a megrendelést ? amúgy az bug hogy Noé vagy ki adott még 1 iránytűt ?(így 2 van nálam)
  • Tib
    #2462
    Azokat a doksikat nagyon kemény 500 pénzért én már eladtam Igen, én pénz centrikus vagyok
    Privátban vagy spoiler-ezve megsúgod, hogy milyen pluszt ad, ha megtartja ezeket Pripyat-ig az ember?
  • TSL16b
    #2461
    A feliratozó mod beállításához szükséges a vele adott configs\ui\ui_mm_opt.xml fájl (meg annak _16 végű változata is), ezt lazán felülírja a White mod, hogy másik háttérképet tegyen be az ablak mögé. Ebből két dolog következik: 1. ha feliratozott orosz-angol változatod van, az is ugyanúgy viselkedik; 2. ha kibírod másféle háttérkép nélkül, akkor a feliratozóval jött fájlok visszaállítása után nem fog kidobni a beállítások ablaka.
  • mcmoha
    #2460
    Ne siesd el az eladast! Vannak olyan dokumentumok es PDA-k amik a Duty vagy a Freedom fonokot erdeklik. Strelok dokumentumait(3 db?) egeszen Pripyatig tartsd meg, majd tudni fogod kinek add.;)
  • RoyalPredator
    #2459
    Ez egy mod, több szörny, több fegyver, több ruha, nehezebb játék, meg más config, realisztikusabb sebzések, bár a fegyver alapból még mindíg keményen rug (AK74/2). Bár ebből még nem láttam sokat, hisz játék elején vagyok ismét.
  • darki81
    #2458
    amugy azzal a sok dokumentummal mit kell csinállni , meg pdákkal? mert a kocsmárosnak ellehet adni, nemtudom hogy az helyes e :)
  • darki81
    #2457
    kösz Tib a helpet, amugy rég láttalak msnen :D
  • ALEXLONG
    #2456
    Bocs de ez mi: "Smarter Pripyattal" lemaradtam valamirő?
  • ALEXLONG
    #2455
    Kösz a helpet, megvan az orosz-angol verzió is azon kipróbálom, mert muszáj lenne beállítani a minőséget mert nagyon ratyival indítja a játékot.
  • Tib
    #2454
    Vagy ha már megszerezted a Swarog kísérleti detektort, akkor az pontosan jelzi az anomáliák és a relikviák helyét is a kijelzőjén!
    Kukk meg ezt: YouTube
  • Tib
    #2453
    A képződmények az anomáliákkal sűrűn borított területeken vannak, amik általában karikával jelölt területek a térképen. Ami nehezebbé teszi a felvételüket, hogy az adott anomálián belül mozognak és csak akkor lesznek láthatóak, ha megközelíted őket. Ha egy anomália szélén megállsz és hosszasan nézed, akkor útvonaluk alatt bizonyos időközönként fénylően felfedik magukat 1-1 pillanatra...
  • RoyalPredator
    #2452
    Én most White moddal tolom, de Smarter Pripyattal.
    Hirtelen annyira nehéz lett a játék, h vissza is tettem veteránból Newbie-re :O
  • darki81
    #2451
    cső
    eddig mindenhova benéztem szinte, meg sétállgattam órákon át, csak nemtudom mért csak az iránytűt meg a tűzgolyot találltam meg, vagyis azokat is adták :D ezek a képződmények nincsenek vagy nemlátni a szokott helyükön, pl elektromos izéknél meg ilyesmi :) De majdcsak meglesznek
  • TSL16b
    #2450
    ...de addig is, itt egy részlet iART hozzászólásából, melyben a hivatalos fórumon bemutatja, hogy mit lehet bátran letörölni a modból. Ezek után állítólag már új játékot sem kell kezdeni a havas tájhoz.

    -----
    i decided to upload some screenshots of the files to delete, rather than upload a 68mb stripped down version of the author's mod.
    always back up your gamedata folder before making changes.
    files highlighted in red are the ones to delete

    http://www.mediafire.com/file/kc2ywwtwcah/white_mod_no_restart_01.jpg

    optional to delete if you want standard crosshair
    http://www.mediafire.com/file/qqwjjgkmgrk/white_mod_no_restart_02.jpg

    these blood textures are also safe to delete
    http://www.mediafire.com/file/y3qnummyjmz/white_mod_no_restart_03.jpg
  • TSL16b
    #2449
    Úgyis meg akartam nézni ezt a White modot...
  • torma1
    #2448
    Detto! Nálam is ugyan az! Tuti a magyarítás miatt akad össze!
  • Tib
    #2447
    Lehet a magyar Szinkronfeliratokért felelős Close Caption és a White Mod esetleges összeférhetetlensége miatt vág ki. Persze erről TSL16b jobban tudna nyilatkozni.
  • ALEXLONG
    #2446
    Hali felraktam a Havas módot amit asszem te linkeltél be meg ami a képeken is van, minden műkszik csak a kezdő oldalon a beálítás gombra kattintva kivág a winfosba. Nem tudom nálad hogy megy,de jó lenne egy kis help Amúgy a magyar 1.6.01. verzió van meg. kösz
  • kobra223
    #2445
    tehát akkor nyugottan vissza mehetek randaliroznizír
  • mcmoha
    #2444
    Ha vegigviszed a fokuldetest valaszthatsz: elhagyod a Zonat vagy visszamegy es jatszol tovabb.;) Ha tovabb jatszol barmikor elhagyhatod a terepet.;)
  • KranaZoli #2443
    Így van!
  • kobra223
    #2442
    milyen a befejezés nem open endes?
  • Tib
    #2441
    1. Szerszámok ügyében még 1 lapot se kellene vissza olvasnod, hogy pontosan tudd, merre kell keresni... #2382 HSZ
    2. Merre van ez, merre van az?! Tessék mászkálni a Zónában és rátalálsz. Ha minden a szádba van rágva, akkor nincs is értelme ezzel játszanod, mert oda a lényeg!
    3. A már közzétett térképekhez (amin minden szerepel) sem kell sokat vissza lapozni...

    Ha 1 hét játék után minden meglenne a végkifejlethez, csak ez a 3 dolog nem, akkor oké... De szerintem Te kissé lusta vagy olvasni és játszani is.
    Végig rohanni a pályán és csak tól-ig lemészárolni az ellent ész nélkül? Akkor tuti nyerő a Operation Wolf című játék
  • Loki Ferrais
    #2440
    Megoldottam a gázládás cuccot:D kösz a segítséget de lenne itt még pár valami: aki tud segítsen lécci!! 1.Szoroka vagy ki merre fele van?(első mellékküldetéseknél) 2.hol vannak szerszámok? olvastam régebbieket is de nincs pontos leírás??? 3. Merre van Vicces és az a másik csávó? előre is thx
  • Meteora4
    #2439
    már mind1! megoldottam!
  • Meteora4
    #2438
    hy!
    Lenne 1 olyan problémám hogy amikor pirpyatban zavarják a rádió adást és el megyek az óvodába, ott eljutok ahhoz a fura tákolmányhoz amit a monolitesek csináltak, azzt szét berhelem és le ugrok egy szinttel lejjebb és van 1 zöld v milyen szekrény, benne meg 1 fickó mert belátni 1 kis résen. ÉS NEM TUDOM KINYITNI! KI ÍRJA H AJTÓ KINYITÁSA DE HIÁBA NYOMOM AZ F-ET NEM NYITJA KI!Valaki tud erre megoldást? PLS!!!!!!!!!!!ELŐRE IS THX!
  • 710
    #2437
    Infra-red scanner: jelzi a "radar"-on (piros pöttyel) a közeledben lévő ellenségeket - akkor is ha nem látod őket (pl. fal mögött vannak stb.), nélküle csak azok vannak rajta akiket látsz.

    Nem a teljes radar által belátott területen, hanem annál kisebb körben.

    Próbaként Yanov vasútállomáson kimész, fejenlövöd a kint bóklászó csipát, erre az épületben lévő összes manus megörül és bezárják az ajtót. Elvileg ugye nem látod őket, de ha rajtad a IR scanner sisak akkor látszanak a piros pöttyök hol vannak házon belül.
  • tibor16
    #2436
    köszönöm :)
  • KranaZoli #2435
    Nem Veles, hanem SWAROG kell oda. Ha az van Nálad, akkor nem kell csinálni semmit, csak használni.
  • prunyijan
    #2434
    Mit és hol kell csinálni a továbbfejlesztett (Gondolom vales detektorral) az jó h a rendellenes aktivitást kéne megvizsgálnom azon a területen de nem tudok odamenni mármint szerintem felette vagyok és nem csinál semmit. Az épületbe meg nem tudok bejutni:Segítség
  • ricsa008
    #2433
    köszi sikerült
  • gabo91
    #2432
    Na végigvittem én is...

    Nekem nagyon tetszett hamarosan újra végig fogom játszani, ebben biztos vagyok.

    Ami tetszik az a beszéd hang, ez mindenképpen egyedi. Örülök, hogy le lett fordítva végre magyarra. Jó ötlet ez a három részre tagolás és így gyakorlatilag nincs töltögetés. Ugyancsak jó, hogy ha valakivel el kell menni ide oda feladatot csinálni akkor odateleportálnak nem kell kutyagolni feleslegessen órákat. Legtöbbször vissza is visznek a bázisra. Fejlesztéseknél tetszik hogy összetettebb, és hogy nem kell adatokat keresni csak szerszámokat.
    Relikvia gyűjtés értelmet nyer, dokumentumok térképek pda-k eladása is jó pénzkeresés. Végre STALKER-ek lehetünk. Nem túl nagy a térkép de szerintem elég ekkora, a mocsáros terület nagyon tetszik nekem.
    Végre a mellékküldetéseknek van értelműk, nem tömeges szarok mint előző részekben. Jópofák a rangok amiket el lehet érni a mellékküldik csinálgatásával, plusz ugye lőszert egészségügyi cumot is mindig kapunk. (olykor elég összetettek a mellékküldik, pl a vérszopó fészkes)
    Nagyon tetszett a bevezetés ugyancsak a vége, minden lényeges emberről beszéltek. Egyébként a "lövész" az tényleg mi (előző részekbeli karakterünk) volt? (itt picit ködös nekem a történet esetleg valaki elmondhatnák akkor hogy is volt... cs-ben elmentünk elájultunk, socs-ben hoztak teherautóval, villám, amnézia majd megyünk erőműhöz, ???)

    Szintén örültem hogy gaus puskát végre lehetett használni. dobtáras sörétes barátunkba beleszerettem...
    Ami negatívum az a rövid történet, lehetett volna picit hosszabb is...
    Nagyon remélem hogy lesz folytatás. (hősünk visszatér tevékenykedni a zónába, befejezésben volt róla szó hogy ezt kérte feletteseitől)
  • gabo91
    #2431
    Ha beszélsz noéval "betölt" (elvisz) egy helyre, és mondja hogy kövesd oda lépj ahova ő... stb. majd beleugrik egy anomáliába... ugorj te is bele, elteleportál a fen síkra. Ott szépen végigmész el a helikopterig.
  • kobra223
    #2430
    sziasztok olyan gondom lenne hogy elmentem noéhoz és meg akartam tudni a déli fensikra de egyszer elvitt a kiéget farmhoz vissza mentem de utana nem tortént semmi. lehet valami bug?
  • KranaZoli #2429
    Hi!

    - Nem kell hozzá semelyik előző STALKER;
    - Nem elölről, onnét ahol a SHoC végződött;
    - Csak bemásolod a Game mappájába a Gamedata mappát és fsgame.ltx fájlban engedélyezed a Gamedata mappa használatát. (szerintem ez utóbbi biztos szerepel a magyarításban is vmi fájlban ill. úgy emléxem, hogy van hozzá vmi telepítő batch fájl is)
  • tibor16
    #2428
    sziasztok - lenne néhány kérdésem (biztos volt már, csak nincs kedvem végigbogarászni... - előre is köszi)
    - a telepítéshez kell valamelyik előző stalker?
    - ezzel a játékkal megint előlről kezdődik minden?
    - a magyarítást csak bemásolom, vagy van valamilyen trükkje? - megelőző peccs, ini átirogatás stb?