7720
  • Tib
    #2587
    Amit viszont a legfrissebb nekifutásom alatt tapasztaltam: a Buborék relikviát csak a Pripyat-ba való utam után adott a kalauzom. Így csak 1 db volt, ami pont ellensúlyozta az Iránytű negatív tulajdonságát. Korábban pedig a zöld gázos anomáliákban mindig felleltem 1-2 darabot
    Valakinek ötlet, hogy miért lehet ez?
  • Tib
    #2586
    Ma fejeztem be 3. alkalommal a játékot, de először az általam "összetákolt" v1.6.01 hun-eng-rus verzióval. Persze volt vagy 2 vagy 3 olyan küldetés, amivel teljesebbé vált stalker mivoltom a korábbiakhoz képest, de nagyon meglepődtem:
    A végkifejlet sokkal, de sokkal több videót és háttérzenét tartalmazott, mint korábban az alap 1.6.00 verzió, ahol csak szövegeltek és kb. 4-5 kép szerepelt! Lehet ez is amolyan patch általi bux-fix?
  • RoyalPredator
    #2585
    Az államtitkokat add el milliókért, a többit GYÚJTSD FEL, vagy hajtogass origamit. Na igen itt a nyakatekertség látod, h ha vmit vkinek adsz, jobban jérsz mitn ha eladod... Hát az összessel mindnekit kérdezz végig?
  • grimm13
    #2584
    KÖNYÖRGÖM ÍRJON VALAKI EGY F.A.Q.-T VAGY LEGALÁBB ÍRJÁTOK KI A BANNER ALÁ HOGY OLVASSON MINDENKI EGY KICSIT VISSZA MERT ITT HELYBEN MEGÖRÜLÖK HA VALAKI MEGINT MEGKÉRDEZI HOGY HOGY MüXIK A MÉLYGUGOLÁS VAGY HOGY HOL VANNAK A SZERSZÁMOK !!!!
  • BBakter
    #2583
    Ahh megvan. :D
  • BBakter
    #2582
    Szasztok!
    Megmondaná valaki hogy a mélygugolást hogyan tudom ebben használni mer nem megy sehogy és kéne.
  • darki81
    #2581
    szerintetek mit csinálljak ezzel a sok dokumentummal? meg ott az a fekete doboz amit egy UAV-ban találltam, és azt már nemakarják feltörni, a dokumentumok javát már szétosztottam, de a többit csak pénzért tudom odaadni, és nemtom hogy az helyes e
  • mcmoha
    #2580
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha megvan a fegyver akkor az also ajton menj be a hajora. (Egyenesen a barba jutsz.) Amikor belepsz az ajtotol jobbra all egy kis genya aki azzal vadol, hogy az o fegyvere van nallad. Utanna reklamaljal a felso szinten annak akitol vetted. Utanna a stalker aki meggyanusititt eltunik a hajorol ha kerdezoskodsz kiderul, hogy a daruknal van, de ott harom bandita fog varni. Lelovod oket. Atmegy a ficko utan a vasutallomasra. Alszol egy ejszakat, ellopja az osszes cuccot a ladadbol, a kis allomason talalod meg ujra egy bandita veri eppen. En biztonsag okabol lelottem a banditat.:) A stalkernak adsz medkittet es kifaggatod hol a cuccod. A lopott holmi ott lessz a kisallomas alatt. A fickot en ezek utan elengedtem, most ott ul a Yanov allomason es nem megy sehova. Ha kerdezem csak halalkodik, hogy nem lottem le.:D Ha megcsinalod a kuldit kapsz egy achievementet.
  • erieskrisz
    #2579
    Hát detectoral kell keresni igen
  • erieskrisz
    #2578
    Hát én is visszamentem kiváncsiságbol rendeltem fegyot de senki egy szot nem szolt hozzám,ird le légyszives mi annak a küldetésnek a lényege és milyen lejároba lehet lemenni mert én nem is találkoztam olyannal
  • sztanyo28
    #2577
    csáó ittis ugyanugy kell artifactot gyűjteni mint a clear sky-ba ?
  • grimm13
    #2576
    thx
  • mcmoha
    #2575
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az egyik banditanal van egy PDA. Azt el kell venni, bar nem emlekszem, hogy ennek a kuldinek a szempontjabol lenyeges-e? Az allomason aludj egy ejszakat aztan reggel nezd meg a ladadat.;) Folytatodik a kuldetes.
  • grimm13
    #2574
    Na jó helyesbítek
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    elmondanád mit csináltál mert én megöltem a banditákat majd yanovban találkoztam a csávóval aki rámeresztette őket de amikor kérdezem nem mond semmit ....
  • grimm13
    #2573
    Egyet értek nem találtam fn2000 sehol és gondoltam rendelek egyet be is jött és lám mikor újra bementem a hajóra vajon mi történt ...
  • mcmoha
    #2572
    Ezt a kuldetest akkor csinaltam meg amikor mar vegigjatszottam a jatekot es visszamentem a Zonaba. Teljesen veletlenul akadtam ra.:D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Fegyvert azert erdemes a hajon venni mert jobbakat arul a srac mint a standard fegyverek.
  • erieskrisz
    #2571
    Magadtol jőssz ráááááá hát én soha nem jönnék rá miért
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    vennék fegyvert mikor anyi van mint a szemét nah ez a küldi is kimaradt nállam PPPPPPFFFFFFFFFF
  • mcmoha
    #2570
    Egy viszonylag "komplikalt" mellekkuldetes soran egyszercsak nyitva lesz.;)
    Jobb ha magadtol josz ra mert ugy sokkal erdekesebb.:D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kezdesnek vegyel egy fegyvert a hajon a felso szinten tanyazo fickotol. Legyen nalad a fegyver (ne csak a hatizsakban hanem "kezben") es menj be a hajora az also bejaraton. Megszolit valaki, es kezdodik a sztori.:D
  • RoyalPredator
    #2569
    Hogy a francba tudom kinyitni a csatornafedelet a Yanovi vonatvonalon, a bloodsuckeres mocsár mellett?
  • erieskrisz
    #2568
    Végignéztem a videokat és nekem pl a
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    sultánrol szoló rész nem volt benne és ahogy kivettem a leirásokbol 2 befejezése van a játéknak a good és a bad ending valaki letudná irni mi a különbség a 2 között
  • erieskrisz
    #2567
    1 Kérdés kipörgettem a gamet sterlok dokumentumai közül 2 találtam meg változik e ettől a játék vége illetve ha a 4 ember közül csak 3-vagy 2 viszek magammal
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Spoiler szöveg akor a video végén nem mutatja meg hogy annak a 2 embernek mi lett a sorsa?? illetve igaz e az hogy több féle befejezés van
  • erieskrisz
    #2566
    Ruhákat lehet venni késöbb jantar környéki kereskedötől de nem lesz nagyobb a választék bár nem tudom hol tartasz
  • SovereignX
    #2565
    Lesz olyan kereskedő akitől lehet rendes ruhát venni? Vagy éppen fegyvert? Mert ruhából van az alap stalker cucc egyszer kétszer láttam alap katonai páncélt meg lehet importálni exoskeletont meg azt mondta a fickó, hogy ez volt clear skyos fickók páncélja. Fegyverből meg a két AK-t tudom venni meg ritkán ezt az LS-300ast és kifújt.
  • darki81
    #2564
    ja nekem is , én nekem az alt a mélygugolás, a shift a sprint a ctrl a gugolás és azt lekk az altal együtt nyomni, meg az egérre tettem a lámpát meg a táska - térkép (STALKER - Call of Pripyat v1.6.01) és magyar a felirat, csak az a baj hogy szaggat ha felhuzom, pedig nincsrá oka
  • KranaZoli #2563
    Nálam működik az általam beállított bill. kombóval is.
  • KranaZoli #2562
  • KranaZoli #2561
    Ha nagyon nem találsz. Csinálj a tudósoknak küldiket. Velük is lehet kereskedni! Lehet Tőlük venni Veles detektor-t, ill. majd SVAROG-ot is.

    ;)
  • bgabor
    #2560
    Nincs másik kettő. A maradékot hulláktól tudod beszerezni.
  • bgabor
    #2559
    Valóban a guggolás+ séta gombal lehet jobban leguggolni, de arra vigyázz, hogy csak az eredeti billentyűkiosztással működik.(ez a játék egyik kapitális bugja) Sokan beszívtuk ezt, mivel a gyári billentyűzetkosztás egy hulladék, és mindenkinek első dolga átállítani.

    A Yanov területen lévő precision toolst például csak mélyguggolással lehet megszerezni.
  • Yan
    #2558
    melyiktől? :)
    mert eddig egyiknél sem láttam. Yanovban vagyok
  • berczely
    #2557
    Intézkedtem!

    Lesz új banner és ki lesz téve alá a magyarítás linkje is!
  • Tib
    #2556
    Lőni kell az ellent és elvenni a Veles-t tőlük. Ennyi. Ha nem megy, akkor meg a kereskedőtől venni...
  • Yan
    #2555
    szakálltól is kapsz egyet
  • KranaZoli #2554
    Én idáig is "csodáltam", hogy ennyire türelmes vagy. :D
    Ilyen HSZ-eket skip-eltem is tovább...

    Más:

    Nincs vmi hír arról, hogy jönne vmi újabb javítás a game-hez?!
  • Newdesign27
    #2553
    Köszi a helpet akkor rohangálok még egy kicsit.... :D
  • jocking
    #2552
    Na, haladok... Viszont valamivel nem jutok 1-ről a 2-re. Kéne a tudósoknak 3 veles detektor. Egyet már találtam kopachiban, a markológép fülkéjében. De ez is véletlen volt. Nincs valami térkép, ami megmutatja, hol van a másik 2?
  • Tib
    #2551
    jocking >> "Hol találok kalibrációs szerszámokat Pripjatyban?"

    A #2485-ös HSZ-ben le van írva! Olvass, aztán kérdezz lista

    ...és innentől, aki olyat kérdez, ami az utolsó 2 oldalon szerepel, a lustasága miatt (és a szólásszabadság jogával élve) megilletem a ranggal...
  • barni00
    #2550
    Üdv!
    Kaptam egy olyan feladatot, hogy jupiterben vizsgáljam meg a pripyat felé vezető átjárót (dokumentumok megszerezve, valami gázzal van feltöltve az alagút). Hogy tudok az átjáróhoz jutni? A nagy épület északnyugati felén jelzi. Az épületen belül kell haladnom, vagy kívül? Köszi.
  • SovereignX
    #2549
    kösz!
  • grimm13
    #2548
    Próbáld meg a "Spoiler szöveg " helyére beírni amit akarsz xD