316
Saw The Video Game
  • gfreak
    #196
    nem akarlak elkeseríteni, de ha ez nem megy magadtól, akkor ez nem lesz a te játékod :D

    különben Shep véleményét kell osztanom, ritka monoton és frusztráló lesz egy idő után...és még mindig nem értem minek bele az a pár szerencsétlen akiket összeverünk utunk során (kissé nyersebben: oltári nagy baromságnak tartom, hogy Jigsawék tucatjával hordozták oda az embereket, ez semennyire sem hiteles...)

    nem volt rossz, de egy sokkal jobb, élvezetesebb és nyomasztóbb hangulatú játékot is ki lehetett volna hozni belőle, harc nélkül, kemény fejtörőkkel amik nem vesznek az unalom tengerébe...

    6.5/10
  • Lacee86
    #195
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Először én is azt hittem, h 431. Sőt a 3 számjegy összes kombinációját kipróbáltam, de nem volt jó. De aztán leesett, h nem véletlen van az a rikító puzzle darab a tükör előtt. Az az 1-es nem biztos h 1-es. Sok sikert! ;-)
  • tothi999
    #194
    Visszatérve a kérdésemhez, a kód az 431? Azt ezelőtt is tudtam, de nem fogadja el... De hogy kell? Rágörgetem hogy a felső sorban legyen 431 és kattintok? vagy hogy?
  • Lacee86
    #193
    Hát én eddig még csak 2x találkoztam deszkákon egynesúlyozással, de nem tűnt nehéznek. Igaz, azok rövidek voltak, ez azért hosszabb gondolom.
  • motyodlee
    #192
    az egeret előrefele kell tolni, úgy haladsz a játékban a deszkán is előre
  • 5c0rp330n
    #191
    na most kicsit ki lett a faszom itt a dolgokkal. eddig egesz jol ment minden, tetszett is a dolog, erre hirtelen egy ilyen resz hogy egyensulyozak at a szogek felett. tizenodoszorre probaltam, vagy fel oraja probalkozok ennel az egy szaros resznel, es egyszeruen nem megy. barmit csinalok ugy esik le ez a szerencsetlen hogy hihetetlen. eger erzekenyseget is levittem az eredeti tizede ala (valami 200 dpi-re), szinte mar alig erzekeli ahogy mozgatom de semmi eredmenye. es minden egyes elbaszott alkalom utan fel perc toltes, fel perc mig visszajutok oda, es egy idegesito elbaszott animaciot es vegig kell nezni ahogy egy szerencsetlen leesik.. hat mi a fasz van mar itt keremszepen..
  • motyodlee
    #190
    címszavakban:
    klotyóajtók(kinyit,becsuk), tükör

    és még sokat is mondtam :D
  • tothi999
    #189
    Sziasztok!
    Én az első pályán akadtam el, a fordított medvecsapdát levettem, és az ajtót próbáltam kinyitni de a kódra nem jöttem rá... Tudom, hogy nem kell hozzá logika, meg hogy béna vok, de plz segítsetek!

    Előre is kössz!
  • xxxpaulxxx
    #188
    azért nem kell sok logika a játékhoz...
  • JackSparrow88
    #187
    Hát akkor én nyilván abbahagyom mert nem rajongok egyáltalán az ilyen részekért meg ha lesz még ennél sokkal nehezebb is, végülis kipróbáltam oszt kész, nem jött be, ennyi...
  • Shep
    #186
    Pedig nem nagy kunszt, a piros szaggatott részekhez vezeted a piros bogyókat a másik oldalra meg a kéket, csak figyelni kell mikor merre fog billenni. Egyébként lesznek sokkal idegesítőbb részek is, főleg a vége fele képernyő nagyságú áramkörös részek 6-8 lámpával ráadásul egyszerre 2 is és idő alatt.
  • JackSparrow88
    #185
    Hát a folyadékos rész kikészít teljesen. Amikor kék és piros(vér)folyadékot kell elvezetni. Nem teljesen értem, pontosan mi a lényege, néhányszor sikerült jól elvezetnem de fogalmam sincs hányszor kell megcsinálni és mindig elb*szom.
  • Shep
    #184
    Na csak a végére értem, mert már rohadt idegesítőek voltak ugyanazon kirakók 20x ismétlődve. Az egyik befejezést megcsináltam a másikat megnéztem a jutúbon és hát egyik se igazán nyerte el a tetszésemet.

    Összességében elég jól összerakták a játékot, de nem kellett volna eddig húzni a játékidőt, fele ennyi pont elég lett volna. A sok idegesítő dolog meg nagyon nem hiányzott, pl mi az már ,hogy fél perc kell mire egy bézból ütővel suhint végre egyet. Az egeres irányítás miatt néha a hajam téptem, mikor ilyen hajszálnyi mozgatások kellenek egy egy művelet végrehajtásához.

    70/100
  • Evin
    #183
    Én sem sok értelmét látom több magyarítás elkészítésének, bármilyen játékól is legyen szó. De az ő dolguk.
    Állítólag amúgy sincs benne sok szöveg.
  • Shep
    #182
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ félelmetes, ezek az áramkörös idiótaságok kikészítenek azért nem sok fantáziára vall, hogy van 5 fajta (mondtam egy számot) puzzle és a nehézség abban rejlik ,hogy kevesebb idő alatt sokkal bonyolultabb és átláthatatlanabb szart kell megoldani. Félelmetes mennyire idegesítő és unalmas a felétől kezdve ez a játék. Nem szokásom ,de lehet ez is azon kevés játékok közé fog tartozni amit félbehagyok.
  • fgm
    #181
    sziasztok !

    Tudna valaki egy képet betenni vagy leírni valahogy hogy hogyan kell a fogaskereket egymáshoz rakni annál a résznél amikor egy szekrényben van egy baseball ütő. Egyszerűen nem tudok rájönni és már vagy 1 órát b@szakodik vele.

    Köszi
  • Lacee86
    #180
    Nemhogy felosztották volna egymás közt, és akkor hamarabb lenne. :)
  • strebacom
    #179
  • Evin
    #178
    Sőt, jelen állás szerint 2 magyarítás lesz hozzá!
  • balee4
    #177
    magyarítások portál fórumán.
  • Shep
    #176
    Az a helyzet, hogy ez a játék egy idő után inkább idegesítő és fárasztó, mintsem szórakoztató.
  • Shep
    #175
    Melyik file-t kell írásvédetté tenni, hogy ne kelljen minden indításnál állítgatni a dolgokat. (mindet levédtem erre szarrá fagyott az egész.)
  • grebber
    #174
    Gamekapocs teszt 79%
  • cracky86
    #173
    a vért és a mérget kell szelektálni...balra a vért, jobbra pedig a mérget...figyeld, mikor merre fog billenni a kar!
  • lacinkacinka89
    #172
    Hi! Ott mit kell csinálni, mikor amanda ül a székbe és én is oda ülök vele szembe. Ilyen gépre van rákötve és az infúlziós zacskóba lemegy a vér akkor meghal. A shift-et és a space-t irja, hogy nyomogatni kell, de egyszerűen nem tudom megcsinálni? Vki tud segiteni? Köszi!
  • Shep
    #171
    A nyavalya törje ki azt amelyik kitalálta ezt a fogaskerekesdit.
  • cracky86
    #170
    Köszi, jól hitted... wannak benne érdekes részek
  • Shep
    #169
    Kösz.
  • Hellsing47
    #168
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    435 volt azthiszem
  • cracky86
    #167
    Sziasztok!

    A melissa 3-2-nél hogy lehet hatástalanítani az áramot? mert akárhova állok nem látom egyben a 3 szám kombinációját, ami a zárhoz kell...
  • zso23
    #166
    7-15 rész van!
  • Shep
    #165
    A játékban amúgy elég sok minden emlékeztet a Silent Hill 5-re. Vajon miért? :)

    Most menekültem ki a felrobbanó kazánházból, ez kb hány % lehet?
  • Lacee86
    #164
    Na elkezdtem a játékot. Hát, nemigen játszottam még hasonló stílusú játékkal. Nem tűnik rossznak, de sztem csak annak érdekes, aki látta legalább az 1. részét a filmnek.
    Egy grafikai dolog tűnt fel: maxon van a graf, és mégsincs árnyéka a faszinak. Ez nektek is így van?
  • strebacom
    #163
    Ezt hol olvastad ki csinálja??
  • Broafka
    #162
    bocsi, Jigsawtól kaptam egy kazettát, és azt mondta, hogy van 12 órám végig játszani a játékot :D
  • gfreak
    #161
    köszi de azóta már megoldottam :D en egy kontrolleremulátort használok, a dinput.dll-t bűvöli meg az is, fel is cseréltem, és működik is jól :DDD

    lejebb linkeltem az emu-t, sztem próbáld ki te is, kicsit egyszerűbb :D
  • balee4
    #160
    Már készül a játékhoz a magyarítás, aki nem értené a játékot, az várjon a végigvitellel, elvileg kb. egy hét és elkészül. :)
  • erikn
    #159
    hello
    én most tartok ott amikor egy nagy szobába hozzá van kötve pár bomba az ajtókhoz és nemtudom hogy mit kéne csinálni,nemtudok segiteni?
    amúgy nekem tetszett a játék jól megvan csinálva bár a grafika,fizika lehetne jobbis,meg nem tudja visszaadni azt a rettegést ami a filmekbe van,de imádom a Fűrész összes részét ezért megkellet szerezni:D
  • sanyi150
    #158
    "mert amúgy tök jó lenne, ha nem előre tolom-hátra sétál fless lenne :("

    Szia!

    Ha jól emlékszem DirectInput.ini vagy valamelyik hasonló nevű fileban át kell javítani az egyik bejegyzést. Az Y-axis bejegyzésnél az 1.0 értéket elé tegyél mínusz jelet (-) és akkor már rendben lesz - jó irányba fog sétálni :)

    Én Logitech Cordless Rumblepaddal játszom - ott működik ezzel az apró módosítással. Ugyanitt még felcseréltem a "A" és "B" gomb működését, hogy élethűbben szimuláljam a Xbox Controllert.
  • 5c0rp330n
    #157
    es tenyleg ez volt, eddig 192 khz-en volt, koszi, most mar megy :)