311802
  • Prince23
    #178322
    Akkor pont hogy neked kéne kipróbálnod a játékot... biztos más lenne a véleményed róla
    A puffogásodat megérteném, ha ős DMC fan lennél, de így...
  • Micsu
    #178321
    megmondom őszintén hogy az előző dantéval se szimpatizáltam, egyik dmct se játszottam
  • Micsu
    #178320
    köszönjük majd értesítjük
  • Totti5
    #178319
    Előítélet. Űber hardkór H&S gémer vagy? Bayonettát kimaxoltad ki akarod használni a hardkór miliezred valamiket? nem. Nem fogod észrevenni, viszont egy izgalmas, változatos, nagyon szép és igényes, temérdek kombóval és lehetőséggel ( összetett harcok ) ellátott H&S-ről lemaradsz.
  • davidka003
    #178318
    100-szor jobb, mint a halál unalmas Bayonetta.
    Danténak van stílusa.
  • Rapid81
    #178317
    Nem vagyok szerkesztő, de attól még a stílusod erősen kifogásolható bárki számára.
  • Micsu
    #178316
    hát...ha valami bayonettához hasonló minőségi h&s lenne adnék érte pénzt de mivel a sorozat megcsúfolása ezért nem
  • Totti5
    #178315
    Végig fogod vinni?
  • Micsu
    #178314
    nem volt pofám ellopni, sry
  • Totti5
    #178313
    Azért mert király játék volt. Végigvitted?
  • Prince23
    #178312
    Jól van, igazad van, eltávolítjuk a zárójeles utalást :)
  • Zóanagyvarázsló
    #178311
    Éppen erről beszélek, hogy az utalás kapcsán technológiai jellegűnek hiszi az ember a díjat, ami nyilvánvalóan az artnak szól. Egyáltalán mi szükség van ott e utalásra? Mire utal, ha nem arra, amire elsősorban józan paraszti ésszel gondolni lehet?
  • Prince23
    #178310
    Az csak egy zárójeles utalás volt közvetlenül a díj mellett. Hol láttad te ez tőlünk, hogy agyon dicsértük volna technikailag a játékot. még csak meg sem fogalmaztuk a szövegbe... amit te most szépen leírtál :D
  • Totti5
    #178309
    Szerkesztő vagy oldalon? te írtad a hírt? ha igen akkor inkább ne szólj hanem javítsd, ha nem akkor meg maradj csöndbe, ha meg nem értesz egyet akkor azt írd le.
  • Zóanagyvarázsló
    #178308
    Még egy jobbító szándékú megjegyzés. Semmi gond nincs azzal, hogy a BioShock Infinite vitte a látványt érintő díjat. Az viszont már érdekes, hogy sikerült kivastagítva odaírni, hogy Hi-Tech, azt sugallva, hogy technológiai díjról van szó elsősorban, nem pedig az art directiont nézitek. Na most ez átértékel jó néhány dolgot, és bizony hozzáértő grafikusok és programozók húznak is szájukat, hogy technológiai díjat a BioShock zsebelt be idén.

    Tényleg nem kötekedésként reagáltam a cikketekre, de ugye érthető, hogy ha elkezdeném külön biztatólag dicsérni az összes kategóriát ellenpontozásként, az átlátszó lenne. Csináljátok tovább, és hasznosítsátok a tapasztalatokat! Olyanok is el szokták szúrni, akik ebből élnek, szóval pár felemlegetett hibát nem kell a szívetekre venni.
  • Tinman #178307
    Majdnem végignéztem.

    Imi, ez a csóka ezt a játékot a video készítésekor NEM tolta végig. Az eleje ígéretes, de pár óra után rájössz, hogy mennyire repetitív a benne levő "kereskedelem" pedig halott.

    Szerencsére ezen segít az, ha az ember erőszakkal ráveszi magát arra, hogy szarja le a main story-t és menjen rá a mellékes dolgokra. Ne a birka meg a szennyes gyűjtögetésre, mert ezek a questek iszonyat szánik benne, hanem az easter egg halom felfedezésére.

    Epic volt pl. a Kastélyvánia Simon's Quest-es rész :-)
  • shaddam
    #178306
    Alapmű
  • Zóanagyvarázsló
    #178305
    Na most egy csapdosós játéknak teljesen más a játékmenete és közönsége, mint egy lövöldének. Ellenben a TPS-ek többnyire elég közel tudnak állni mechanikában az FPS-ekhez. Persze értem én, ha ez semmit sem számít a világon.

    Tudod, egyeseket meg behülyítettek azzal, hogy az Uncharted nem shooter, hanem akció-kaland :(
  • Zóanagyvarázsló
    #178304
    Mert a játék a lényeg, nem a platform.
  • Tinman #178303
    Úgy választatok év RPG-jét, hogy megnézitek, hogy máshol, hol nyert? :-)

    Le kell tolni és eldönteni, hogy érdemes lehet-e RPG GOTY-ra.
  • Zóanagyvarázsló
    #178302
    A No no Kuniból több példány ment el az első X hónapban, mint ugyanannyi idő alatt a Witcherből. A Falloutból és a Planescape: Tormentből meg hajdanán a harmada-negyede ment el, ugye a BG-hez képest se voltak eladásokban sehol, mégis klasszikusnak számítanak, sőt maguk idejében is ismert játékok voltak (más játékosbázis mellett, de azért volt akkor is jó néhány játékra szánt PC és több 10 millió konzol a piacon).

    Mellesleg a Ni no Kuni éppen most nyert a VGX-en, és az idei mezőnyben még be fog seperni pár díjat.
  • Micsu
    #178301
    nem hiszem hogy pl a gta5öt azért hozták ki nyertesnek mert konzolexcluzív

    egyébként szokott lenni best console game meg best pc game is
    a game of the year meg egyértelmű hogy platform független
  • kill3r21
    #178300
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azt a tanácsot kaptam hogy felesleges youtubeoznom, mert béna vagyok....hmmm lehet mond valamit :D
  • Tinman #178299
    Hard/Tough mód... pénzért sem, mert pont a core gameplay rémesen unalmas.

    Nem értik sokszor szerencsétlen fejlesztők, hogy nem az a kihívás, ha van 245 ellenfél egy pályán és a hard mód 350-re emeli a számukat, plusz a hit pointjuk nagyobb. Nem, ezt nem így kell.

    Akkor jó a core gameplay az ilyen játékokban, ha az egész adott pályán van 15-20 ellenfél, de azokhoz komoly taktika kell, hogy végezz velük.

    Itt átesel a másik képernyőre, visszaesel (48x történt meg kb.) és máris minden mob újra ott van. Eleinte csak akadályozó tényezők, később meg értelmetlen apró akadályok.

    Meg persze a backtrack mennyisége rémesen magas és ezt a játék első 5 percében tudatosítják is veled, mert rögtön látsz olyan kis helyeket, ahova nem tudsz eljutni.
  • otisz111
    #178298
    Jó játék! Ajánlom mindenkinek!
  • IMYke2.0.0.0
    #178297
    Mikor is indul a téli őrület a STEAM-en?
  • davidka003
    #178296
    Melyik acsi maradt ki?
  • IMYke2.0.0.0
    #178295
    Hotline Miami - 75% - 2,12 euro
  • Rapid81
    #178294
    Steam napi - Hotline Miami - 2,12€
  • Prince23
    #178293
    A normál játékosok nem játszottak vele, csak a konzolosok, meg a hc réteg azon belül is. Egy mezei játékos biztos nem játszik vele, hol nyert díjat ez évben a játék AAA címeknél?
  • IMYke2.0.0.0
    #178292
    WTF Is... : Dust: An Elysian Tail ?
  • Tinman #178291
    Rájöttem, hogy mi volt a jó a Dust: An Elysian Tale c. játékban! Nem irónia! (Ma pergett le a credits.)

    Az indie kis cukiságog keresése! Annak minden kis darabja zseniális volt, nagyon szerettem! Simán +1 pont értékeléskor, ahogy az is ér egy felet, hogy érdemes a rejtett vackokat megkeresni, mert azokban tényleg van némi kihívás.

    +1 pontot ér az is, amit a 6 db. Trials pálya nyújtott! Ma d.e. az egyikre simán 2.5 órát szántam! Pen&paper is volt, hogy optimális útvonalat kidolgozzak... NAGYON élveztem! Kár, hogy maga a main gameplay nem erről szól, hanem rémes unalmas questek és harcok garmadája.

    Remélem a véleményem a játék kapcsán majd megállja a helyét:

  • benőmenő
    #178290
    Úristen, akkor legalább nem én vagyok itt a legbénább
    Én legelsőnek a Taurus demonnál adtam fel, mert nem vágtam hogyan kell a plunge attackot, backstabet, mivel billentyűvel kezdtem el és marhára nem segített a boxos gombleírás :D
    Az Asylum demon, ha már van estusod nem nehezebb, mint normalon egy Batman játék boss harca, vagy akármi szvsz.
  • IMYke2.0.0.0
    #178289
    A levegőbe:

    Én meg azon merengek el mindig, mi a csöcsnek megversenyeztetni egy-két konzol exkluzívot a többi nem-exkluzívval és kihozni nyertesnek, mi fenének nem lehet szépen a konzolok közt kihirdetni győztesként?
  • Tinman #178288
    ...és a Gone Home miért nincs még csak említés szintjén sem.

    "mint pl. a Ni No Kuni, ami elég sok nyugati gamer rétegnek tetszett is. De összességében elmondható róla, hogy meglehetősen no name játékról van szó."

    Betonkemény. Miyazaki meg egy kis senki. Sajnálom, de nem értem.
  • Micsu
    #178287
    én már azt se értem hogy egy goty szavazáson mit keres egy dmc
  • Tinman #178286
    Én meg hack&slash-t mondok a DMC-re, mert hack&slash. Szuper, hogy végre sikerült mindenkinek megértetni
  • ratgab
    #178285
    Azért nem TPS, mert Hack & Slash? Értem. Ezentúl már biztosan tudni fogom...

    Oblivionra RPG-t mondok, mert az RPG...XD

    Vihar egy pohár vízben... Mindegy már megszoktam.

    Agyő a tisztelt mindentudó uraknak mára kiszállok.
  • Tinman #178284
    Nem éppen.

    A DMC nem TPS, méghozzá azért nem mert van egy FŐBB jellemzője ---> Hack & Slash. Maga a játékmenete a közelharci fegyverekre épül és bár 3. nézetből látjuk az általunk irányított karaktert, mégsem hívjuk TPS-nek, mert a h&s sokkal jobban jellemzi!

    Az Oblivionra se mondod, hogy FPS, mert lehet benne lőni, hanem RPG kategóriába teszed, mert a szerepjáték elemek dominálnak benne.

  • ratgab
    #178283
    Most ez a faxon is csomót keresünk tipikus esete már ne is haragudj. Definíciót kértem nem részletes elemzést. De legalább tisztán látszik, hogy nem tiszták a határvonalak.