311802
  • Bence94
    #178362
    Mondjuk elég nagy bénaság az egész.
  • Evoluti0N
    #178361
    Move flame! Ilyen még úgyse volt.
  • Fpocok
    #178360
    Istenem mekkora barom vagy. MIRŐL BESZÉLSZ? NEM LÁTOD? Egyértelmű dolgokra mondod, hogy nincs is. A kamera milyensége max a felbontást rontja, de az időt nem ferdíti. Milyen emberek vannak...
  • Shep
    #178359
    Hát kb annyira messze van a JC2-től, mint a DMC az év TPS-e címtől :)
  • genndy
    #178358

    Köszi! Jópofa JC2-őrültködés szaga van
  • Rapid81
    #178357
    Ja, a kamera az elcsúszva rögzíti a képet a valóságból és egy monitorról. Tudom én. Ilyen ez a fránya kamera, hogy válogat.
  • Totti5
    #178356
    Én értem, de mint mondtam NINCS, pixel pontos. A mobiltelefonos videó meg egy másik dolog.
  • Rapid81
    #178355
    Egy laza fél másodperces csúszás van a mikrofon lengetése és a karakter mozgása között...
  • shaddam
    #178354
    Ha prógémer vagy kikapcsolhatod, mint minden játékban. Kivéve a killzone shadow fall, mert ott nincs is.
  • Totti5
    #178353
    Ki kell kapcsolni.
  • Totti5
    #178352
    Nem is kell, mivel nincs.
  • Rapid81
    #178351
    Az autoaim sem rossz. Azzal a szarral pont a csóka homlokának közepén tudja tartani a célkeresztet hosszú másodpercekig, miközben az ürge mozog is. Persze...
  • Fpocok
    #178350
    Ilyen delay-jel sohasem tudnék játszani!
  • Bence94
    #178349
    A harmadikban lehet move-al lövöldözni..
    Felüdülés, hogy végre nem vágott ki a killzone 2 a pálya végén egy trailerrel..

    Következő : Poénból lehet beszerválom a Fear 1-et ps-re.
  • Evoluti0N
    #178348
    Huha! Ez tök oldschool Duck Hunt fíling. :)
  • shaddam
    #178347
    Ilyen. Ugyan én csak sima 5 dolláros kínai fröccsentett pisztolyt használtam, de jópofa
  • Evoluti0N
    #178346
    Milyen Move fícsör van benne?
  • Tinman #178345
    Újra végig kéne tolnom hard/tough módban. Ha csak egy picit élvezném a harcokat, meg a "hozz 4 db. körmöt" szintű küldiket, megadnám neki a kegyelemdöfést. Így viszont többet az életben el nem indítom.


    Tolom ezt az "új" Tomb Raider-t PC-n. Eddig piszkosul van hangulata és stílusa, a látvánnyal meg keményen elvakítanak (minden maxon, csak a hajacska nem).
  • arty
    #178344
    Killzone 2-3
    Uncharted 1-2-3
    Infamous 1-2
    Little Big Planet 1-2
    Motorstorm 2-3 (az elsőt max ha a két utolsó nagyon bejön és mééég akarnál...)
  • Tinman #178343
    Grat!

    Ez nekem is megvan, csak külön-külön :-)
  • arty
    #178342
    nem

    (én anno minden egyes patch után leteszteltem és kb soha nem javult semmit - lettek plusz opciok a patchek alatt, amivel a vérbe lehet butitani és pl az árnyékok kikapcsolása segít)
  • Totti5
    #178341
    Sajnos a GT6 olyan lett amilyen. Ettől függ. én élvezem, mert kormámnnyal nagyon jó ( Forza 4 kanyarban sincs ), FFB ( nem garázs és PC ) "szim" játékban ilyen jó még nem volt, főleg konzolon, de sajnos félkész, átgondolatlan, igénytelen, bosszantó, következetlen és buta nagyon sok mindenben. Olyan igazi japós, akik nem fejlődtek semmit a PS2 éra óta. Próbálom kedvelni, de nem megy, így inkább csak játszom és élvezem azokat a dolgokat ami vállalható benne. Forza 4 egy végletekig polírozott autós játék, akinek a kormány nem feltétlen számít és kontrollerrel játszik, annak az a tuti vétel, annál jobb nincs most sem a piacon. ( Forza 5 meg majd kiderül milyen, bár minőségre azzal sincs semmi gond, sőt... )
  • ricsa008
    #178340
    A GTA IV télleg javult az utolsó peccstől?
  • arty
    #178339
    Ha már TPS volt a téma, nyerjetek egyet! :D (vagy kössetek bele a besorolásoomba! :D )



    Holnap 19:00-ig. Akkor jelentkett, ha tényleg játszanád! :)

    (én anno boxon lenyomtam és szerettem - ahogyan a rearmedet is, sőt a rearmed2-t is megvettem, de azt még nem voltam végig)
  • kill3r21
    #178338
    3 napot visszamenőleg adhat...
  • arty
    #178337
  • arty
    #178336
    :))
    naigen, érdekes egy karakter (kinézetre) - akár a dmc1-2-3-at, akár ezt az ujragondoltad is nézzük.
  • wantonly
    #178335
    Visszamenőleg nem adhat táppénzt, mert úgy tudom le kell neki jelenteni. Nem szóltál be, hogy beteg vagy?

    Viszont jobbulást!

    Ui: Nem voltam a hétvégén, 770 új üzenet... Grat gyerekek! :P
  • arty
    #178334
    mi a hiányzó acsi és miért nincs meg? :))
  • arty
    #178333
    mire megiszod a flaska gyógyírt, 3x lecsap a buzogányával :D

    (mondjuk komoly lehet a pécés port, ha nem vették a fáradtságot a segítségeket SE átírni :D )
  • arty
    #178332
    Perfektre tiszta. Én azt látom, annak nem tiszta, aki védeni akarja a hungamer - hibás - besorolását.

    Aki nem látja a difit a gears of war/uncharted és a dmc közt, azt tudom sajnálni.
  • w77d
    #178331
    nna hétvégén egy PS3-al és GT6 + Last of Us-al lettem gazdagabb. Eddig annyit állapítottam meg, hogy a GT6 miatt pénzkidobás volt az a 80 ezer ft, hiszen ezt jobb minőségben megkaptam a Forza 4-ben. A Last of Us lehet kárpótol majd, de azért várnám tőletek a mindenképpen bepótolandó PS3 exluziv címeket.

    Addig is a GT6 egyik erősségéből, a photo módból pár alkotás.

  • grebber
    #178330
    Bocsi az offért:

    Az orvos ugye nem dátumozhat vissza (sajnos) ha beteg vagyok igaz?
    Mert ha igaz akkor így kell bemennem alig élve 39fokos lázasan:(
  • Bence94
    #178329
    Végre megvan!
  • Rapid81
    #178328
    SR4 - 16 font
    DI Riptide - 5 font
    Metro LL Season Pass - 4 font
    Secret Files Sam Peters (A LEGÚJABB RÉSZ) - 2 font
    Secret Files 3 - 3,75 font (Sajna nem Steames)

    -20% kupon - GFDDEC20UK
  • Zóanagyvarázsló
    #178327
    A játékmenettel amúgy nem volt különösebb bajom, hiszen a régieket is alig ismerem, ehhez a stílushoz nem értek, a 30 fps-be váltást mindenesetre negatív üzenetnek tartom. A nézhetetlenül futó (PS3), bossifght közbe is bevágott játékvezetők pedig nagyon zavartak :( Mondjuk a prevgen GoW-ok QTE-i sem jobbak, szó se róla.
  • Rapid81
    #178326
    Gamefly Winter Sale 3. nap

    MP3 3 font, meg van 20%-os kupon.
  • Totti5
    #178325
    Én se, a 4-el kicsit, de túl japán volt, viszont a DMC HD kolleksön meg megvan Live GoD-ról, hátha egyszer valami oknál fogva. Ebbe a karakter(ek) és a story fogyasztható, a többi meg nem változott. Trillió kombó és kasza.
  • Micsu
    #178324
    a gotyt akkor se értem egy ilyen mezőnyben ahol van új ac, last of us, meg hasonlók
  • Zóanagyvarázsló
    #178323
    Én a demó alapján rosszul voltam tőle. Legellenszenvesebb hős, akit valaha láttam. És nem, nem azért mert mindjárt olyan mélységeket mutatott, hogy az emberi lélek sötét oldalát véltem benne felfedezni, szépirodalmi mélységeket és egyebeket.

    Aztán lehet, hogy a teljes másképp festene (bár mindenki, aki az alapján dicséri karaktert, azért dicséri, amilyen a demóban is volt az a kis suttyó), de a demó után nem rendeltem elő.