311802
  • Moby
    #186854
    >De. Egy normális grafikai minőségnek hw ára van.

    Adott hw környezetben az a normális grafikai minőség, amit a devek meghatároznak normálisnak, vagy átlagosnak. Nincsen egyetemleges, vagy akár pécé diktált, évre lebontott sztenderd grafikai minőség. Maximum a fejedben.
  • Tinman #186853
    Technikai szempontból keserű a gamer múltam.

    Azért a DeS PS3-on tapasztalt 15 frame-je még gyakran megkísért álmomban, de sajna mondok még neked kapásból 30 címet, amin húztam a számat és ha a játék nem lett volna jó összesírtam volna egy új Dunát.
  • Tinman #186852
    Akkor emögött megint az lehet, hogy különbözőek vagyunk méghozzá a szemünk/agyunk is sokban különbözik.

    Neked a 30 frame lehet, hogy folyamatos, de nekem nem az. Főleg, ha látod ugyan azt 60 mellett.

    Mondtam már, hogy Dani a fő regem?
  • Moby
    #186851
    Nem tud valaki cenegához olyan elérhetőséget, amire finganak is valamit? Levelekre nem válaszolnak, telefont nem veszik fel.
    Van egy dobozos deus ex: hr-em tőlük, amiből kispórolták a kiskönyvet ezáltakl a kódot is...
  • Tinman #186850
    "Mintha azon múlna a 60fps, hogy milyen hw van benne.
    Soha nem múlt ezen."

    De. Egy normális grafikai minőségnek hw ára van.

    Igazad van, lehet low res textúrák, meg kikapcsol AA mellett 60 framet most is kitolni, csak beokádnánk tőle.

    Tehát a hw a szűk keresztmetszet. PC-n is ÁRA van a 60 frame-nek normális küllem mellett.
  • Sir Quno Jedi
    #186849
    HA választanom kell a superior grafika és a 60FPS között, akkor a 30FPS fixet választom, de ultrahiper grafóval. Fotoríl!
  • Moby
    #186848
    De ez még mindig nem a konzol hibája. Ez nem egy hardware related kérdés, és igazából az zavar, hogy mégis mindig ilyen kontextusban merül fel. Mintha azon múlna a 60fps, hogy milyen hw van benne.
    Soha nem múlt ezen.
  • Tinman #186847
    Ezt nem értem.

    Most komolyan fogod tolni a facebook-like Steam öszvér verziót. Tulajdonképpen most kaptál hozzá egy csalást. Pay2win szemét az a játék. Nagy kár érte.
  • Tinman #186846
    SZERINTEM az :-(

    Ugye írhatom, hogy szerintem és nem ugrasz le tőle a hídról?
  • Tinman #186845
    A vágyaimat írtam le...

    Ott van pl. a 60 frame-es Rayman XBOX360-on... kb. elélvezek tőle, mindig ha meglátom. Na most ilyen élmények után betolni egy AC3-at konzolon elég lelohasztó élmény.
  • Sir Quno Jedi
    #186844
    Mass Effect 3 téma:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Lement az össze nagyobb DLC. Azt kell mondjam, hogy a proteános és a Leviathan nélkük ez egy teljesen értelmetlen trilógia, az egész Mass Effect az. Leviathan nélkül a sztori a levegőben lóg és sosem tudjuk meg mi a nagy büdös helyzet. EZ azé vérgeciség részükről. Pénzért kiadni egy ennyire lényeges DLC-t ami a játék sztorijának/lore-jának szoros része.

    Amúgy viszont iszonyat jó volt mindegyik, mégha rohadt drága is. Így az ME3 értékelésem pontokkal nőtt. Ez már majdnem egy teljes játék.
  • Tinman #186843
    Sokat láttam ebből, mind a 2 konzolon, bár X-en kevesebbet.
  • Rapid81
    #186842
    Ne tedd! Szenvedj! Láttam róla videót.
  • Tinman #186841
    Jah értem, csak velem van a gond. Akkor nincs nagy baj.

    De most komolyan! Értelmezzetek a jó ég áldjon meg!

    Azt írtam, hogy nincs értelme xyz videóknak. Ilyeneket készítesz? Szar ügy. Lendülj át rajta... nekem is lehet véleményem.
  • Fpocok
    #186840
    Sajnálom :(
  • ZsZso
    #186839
    Xbox, PS3, Wii, PSVita, DS/3DS játékok is találhatóak az alanti linken!
  • ZsZso
    #186838
    Xbox tulajoknak: ha jól vettem ki, akkor 3 használt játék 10 GBP a game.co.uk -n. Bestbuy?
  • Moby
    #186837
    >Nextgen esetében 1080p még csak-csak, de 60 frame? Talán 8 év múlva.

    Ez akkora marhaság, hogy akár Danitól is származhatna. 8 év múlva sem lesz 60 frém. 18 év múlva sem lesz az. A 60 frém az csak pécén hardver/teknó kérdés. Fixhardveren döntés kérdés.
    Én megvoltam eddig győződve róla, hogy ez neked megy önállóan is, minekutána jóideje konzolozol.
  • arty
    #186836
    húzz el te :)

    nvidia titanon 43fps
    kinézetre meg - ha odarakva egy crysis3 mellé nincs hiányérzetet, akkor szerintem te grafikához ne szólj hozzá többet :PPP
  • Botond #186835
    De ma este még AC:rev, elfelejtettem a lost archiveot, az még vissza van.
  • Dzsini
    #186834
    mintha igértél volna valamit :(
  • DarkSector
    #186833
    Amire Arty céloz valóban létező jelenség, sok probléma van, az más kérdés hogy ezek többsége portolási bénaság, és optimalizálatlanság, ami nem feltétlen hardver hiba.
  • Shep
    #186832
    Na elhúzol :d
  • DarkSector
    #186831
    Nem lehet összehasonlítani mert sok AAA exclusive van konzolokra, amitől mindigis jobbak lesznek..
    Már régen sem a grafika meg az fps volt a fontos, hanem a "sok jó játék/kis ár"
  • arty
    #186830
    nem fut jól, top a crysis3.
  • Shep
    #186829
    Megfelelő gépen jól fut a grafika meg top. => hülyeségeket beszélsz :D
  • arty
    #186828
    jól fut?
    top a graf?

    naugye, h nem én beszélek félre :PP
  • arty
    #186827
    durva. ez még durvább, mint evolution tombrájder maratonja :D
  • Shep
    #186826
    Hülyeségeket beszélsz :D
  • arty
    #186825
    "PC hardverek a nextgen konzolok belsejében"

    esetleg konzol hardver a pécében... de jöhet árlista, ahol ott a gépek belsője, darabokban!
  • arty
    #186824
    max ha sulykolom, h "és ezbammeg kétezerhétben hűűűű" ;)
    viszont amikor látom, h a frém még mindig nem fix60, 6 évvel megjelenés után, akkor úgy vagyok vele, h a cry1 mintha nem is létezne.

    nem is top a grafja, nem is fut jól - max elrettentő példa manapság :)
  • arty
    #186823
    ha nem arra hoztad példaként a cry1-et, miszerint "ma is még milyen szép", akkor sry ;)

    (csak már annnnnyira unom a témát, mert annyira kamu, h mindenhova belelátom ;) )
  • arty
    #186822
    én az érdekesség kedvéért megnéztem a forza4 vs forza5 (360 vs x1) videokat. jó látni h mi merre hogyan. itthon egymás mellett sokára láthatom :(
    (ami inkább gáz: a minőség miatt alig látni a difit... persze, látni, de nem elég nagynak)

    sőt anno én is csináltam képet azonos pálya/autó kombóval fm1-2-3-4-ről.... felesleges volt? :(
  • Botond #186821
    Ac:rev pipa, jöhet a 3.
  • arty
    #186820
    +1
  • arty
    #186819
  • Shep
    #186818
    És tényleg ez az Avatar )
  • Rapid81
    #186817
    Pedig én akartam, de lemaradtam.
  • arty
    #186816
    könnyesre :) (megnéztem pár előzőeket is, a katolikus-iskola-paródia volt még állat :DD)

    köszi!!!
  • Botond #186815
    Ja, ez a legions, azt hittem a legendnek vmi tuningolt változata.