311802
  • wantonly
    #186814
    Online, egyszerűsített verzió.
  • Totti5
    #186813
    Ami 18-28 az szar. Szerencsére ebből volt a kevés. A 30 fpst javarészt tartották a játékot, van amelyik stabilan, fixen, van amelyik nem.
  • Moby
    #186812
    Konzolexkluk ritkán futottak szarul, másra meg nem használtuk a konzlt prevgenben sem. Egy idő után.
    Currgenre meg fogalmam sincs mit vártál. A steamesek a neopécére sem merték bevállalni a brutálkonfigot, PEDIG ott a szoftver nem probléma. Ki az a barom, aki azért hoz létre céget, hogy leölje?

    Ha neked a gémermúltad, vagy jelened keserű (akár konzolos, akár nem), az a te gondod, de ne legyen már ebből axióma, mert ez maximum azoknak lehet oké, akik képtelenek a dolgokat a helyükön kezelhi. Sokszor szimplán dacból.
  • Botond #186811
    Miben különbözik a simától?
  • Shep
    #186810
    Hát azért nem nudli, ha kicsit megpiszkálod a beállításokat még ma is leesik tőle az állad.
  • wantonly
    #186809
    King's Bounty: Legions True Tactician Ultimate Pack

    Vittem, köszönöm!
  • Tinman #186808
    Keserű múlt: Nézd meg a prevgen címek technikai jellemzőit (mert arra céloztam). 720p, no AA, anizó se nagyon, és persze csodálatos 18-28 frame.

    Keserű jelen: PC hardverek a nextgen konzolok belsejében. (+Konzolnak beállított elárazott SteamBox, mely véletlenül sem egységes platform.) Nextgen esetében 1080p még csak-csak, de 60 frame? Talán 8 év múlva.

    Közben meg kiveri a szemünket a 4k, miközben az 1080p@60 frame csak álom konzolokon. MIKÖZBEN PC-n EZ A JELEN! ^^

    SQJ meg lassan 2 éve tolja 1080p felett...
  • Fpocok
    #186807
    Garry-t vittem, mert jókat hallottam róla, meg az Iron Sky-t. Köszi!
  • Totti5
    #186806
    - XBOX360 vs. X1 (bááár... :-DDDD)

    ???
  • tomsolo
    #186805
    Mondjuk aki lecsapta az beírhatná, ne rajtam keressék privátban :P
  • Fpocok
    #186803
    Már hogy ne lenne értelme...
  • Zóanagyvarázsló
    #186802
    Itt a részletekről van szó. Tök jó, ha valaki a YouTube-on bemutatja, hogy az Apple-ös és a DOS-os PoP között mi volt a különbség. Van jelentősége ma? Tulajdonképpen van, mert az előbbi a definitív frame rate-et tekintve, és talán a zene is jobb. Ezt tudhatod egy szöveget elolvasva is, de miért ne lehetne megnézni? Úri hóbort, mint bármi más is, ami itt folyik. Ne lenne értelmes, akit érdekel a játékok világa, ezért megnézné? Akinek ez kell ahhoz, hogy rájöjjön, a nextgen verzió jobb, az nyilván nem a legtájékozottabb arc, de még mindig lehet valaki annyira kocajátékos, aki 10 év után ül le újra kicsit komolyabban játszani, hogy szívesen látná ezt videón. (Az elismerően bólogatást meg nem értem, hiszen nem a terméket vagy a fejlődést dicsértem, csak az összehasonlítás lehetőségét tartom jó dolognak.)

    Annyi parasztvakító bulvárcikk jelenik meg a sajtóban, tényleg ennyire problémásak a generációk közötti összehasonlító videók. WiiU vs PS3 amúgy ér? Papíron más generációt képviselnek, de egyébként nem feltétlen.

    Ha már letoltad konzolon a normál verziót, akkor tényleg rohansz a boltba a szebbért? Ehhez baromi nagy rajongónak kell lenni.

    Most te írsz egy példát, amelyben a lehető legkevésbé releváns, de én meg írtam másokat, amelyekben pedig sokkal inkább ez. Mintha azt mondanám, hogy a puli hasznos, ha az embernek juhai vannak, de meg azt mondanád, hogy nem is, mert a panelhez túl eleven fajta.
  • Fpocok
    #186801
    Kössz!
  • Moby
    #186800
    >keserű múltat a még keserűbb jelennel összevetni

    Neked újabban elgurult a teljes gyógyszeresszekrény. Frankón.
  • tomsolo
    #186799
    Egészségetekre!

    King's Bounty: Legions True Tactician Ultimate Pack
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Steam Key: AE90G-DJLDX-2MGH2


    Iron Sky: Invasion
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Steam Key: M8EHE-ARQ6D-64CPE


    Day One: Garry's Incident
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Steam Key: FX92A-WXXW3-RJ50A


    Steel Storm: Complete Edition
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Steam Key: 45JMR-0T77E-0ZGHC


    Earth 2150 Trilogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Steam Key: ECHJP-HCMPE-T99FG
  • Tinman #186797
    PC vs PC. Remek példa!
  • Botond #186795
    Külföldön dolgoztam látástól mikulásig. Ez a poén meg adta magát. 100ból 100x elrontod, te dolgod, de ha kínosozol a mondatban és úgy, az instant dobja a kontrát, ez ilyen foci.
  • arty
    #186794
    Rakd oda a Crysis3-at a Crysis1 mellé és meglátod, h a cry1 mamár nudli.

    És nézzél frapsot is ;) mit sem ér, h jól nézett ki, ha ma sem fut jól semmit. Egy lufi.
  • Evoluti0N
    #186793
    Én se értem az egészet. Miért kellett ebből ekkora problémát csinálni? Miért nem érdekelhetné az embereket, hogy miben különbözik a PS3 és a PS4 verzió? Ez már annyira mesterségesen keltett problémacsinálás, hogy ihaj! Fogom a fejem és nem értem, hogy most mi van, vagy most mi itt a gond.
  • DarkSector
    #186792
    nem tudom, én is csak pislogok. :D
    lehet világvége. :D
  • Rapid81
    #186791
    *Gala
  • Rapid81
    #186790
    Van új IndieGale. Egyet sem ismerek közülük... Tuti jó pakk...
  • Rapid81
    #186789
    Humlibumli bónuszok már feloldásra kerültek, bármilyen szánalmasak is... Akkor most mi lesz tízkor?
  • Tinman #186788
    Te kezdted múltkor emlékszel?

    A szavaidat meg válogasd meg, nem otthon vagy.
  • tomsolo
    #186787
    Kussolhatsz.
  • Zóanagyvarázsló
    #186785
    A diskurzus kezdete óta nem válaszolsz a felvetéseimre. nevezetesen, hogy miért ne lehetne érdekes látnia generációk közötti fejlődést, vagy látni, hogy megéri-e várni a nextgen portra, van-e annyival jobb? Vagy annyi az összes értelmes érved, hogy aki így tesz, az nem értelmes? Mert ezt írtad!

    Nem is nagyon készülnek, terjednek el az ilyenek, mert az emberek többsége értelmes és nem vet össze 8 éves hardveren futó játékokat MAI hardverekkel.

    Szóval vetítsük le rám: ha engem érdekel, akkor nem vagyok értelmes. Mondd ki, ne legyél gyáva, mert személyes névmások használata nélkül elmaszatolnád, hogy nem is számít személyeskedésnek, mert csak.

    Ez nem meccs, ahol a végeredmény számít a leginkább, hanem az embert - aki nem értelmes - érdekelheti, hogy a különböző verziók között mennyi a különbség, mit hoznak ki a fejlesztők port címén.
  • Tinman #186782
    Rendben. Ti akartátok.
  • DarkSector
    #186781
    mert 9 óra már elmúlt. :P
  • Rapid81
    #186780
    Miért?
  • tomsolo
    #186779
    Hörcsög érzékelőket tízórára időzíteni! :)
  • Shep
    #186778
    Hát most miért, legalább a frame-ért nem szóltak :)
  • Tinman #186777
    Megint egy Grétsy-féle fajnáci... nem koptok el soha?

    Szerk: Ez kemény. Napok óta nem szóltál hozzá egyetlen témához sem. (Te dolgod.) De ezt most így nagyon kellett? Áll már? Szánalmas.
  • Tinman #186776
    Ezen compare videóknak van értelme egy cím esetében jelenleg (most a NES vs SNES és tsai. retro témát hagyjuk):

    - PS3 vs. XBOX360
    - PS4 vs. X1
    - PC vs. X1
    - PC vs. PS4

    Már nem nagyon van értelme a PC vs. PS3, PC vs XBOX360 comapare videóknak sem, mert lassan egy irodai PC-n szebben szalad az adott cím, mint prevgenen. Vannak persze kivételek. A kevésbé hw igényes címek esetén meg nem mondod melyik melyik (Dust, Rayman, Limbo, Trine, etc.)

    Ezeknek a compare videóknak nincs értelme:

    - PS2 vs. PS3
    - XBOX vs. XBOX360
    - PS3 vs. PS4
    - XBOX360 vs. X1 (bááár... :-DDDD)

    Nem is nagyon készülnek, terjednek el az ilyenek, mert az emberek többsége értelmes és nem vet össze 8 éves hardveren futó játékokat MAI hardverekkel. Ja, de bocs... a leáld topikban rendre elő szokott kerülni, hogy "nézzétek parasztok XBOX360-on mily csúf is a BattleFailed, bezzeg az árja PC-n". Egy ideig azt hittem, hogy ez valami vicc. Aztán a 2013-as poty díjkiosztás alátámasztotta azon sejtésem, hogy tévedtem ^^

    Szóval, egyszerű lelkeknek biztos nagy poén a keserű múltat a még keserűbb jelennel összevetni, de ezek a videók nyilvánvaló parasztvakítások, olyan eredménnyel, amit egy halmozottan hátrányos ember is képes megjósolni. A Skoda 120L után az 1.6-os Thalia is nagy előrelépés. Még jó. A kettőt összevetni továbbra nettó faszság, még akkor is ha igény az vóna' rá.

    - Rezső bá'! Van magukná' rasszizmus?
    - Nem fiam... de igény az vóna' rá.
  • ratgab
    #186775
    Arty-nak köszönöm a közreműködést NFS Most Wanted DLC bundle vásárlásban. Hörcsögöm már nem csuklik ma sem...XD
  • Shep
    #186774
    Előbb még össze kell kártyázni az árát, addig ráér :D
  • Shep
    #186773
    Na az jobb lenne de max emulátorral majd 15 év múlva :)
  • Shep
    #186772
    De akkor sem vadnyugatos :)
  • Moby
    #186771
    Szerintem meg jöjjön hl3 pécére....
  • Zóanagyvarázsló
    #186770
    Én a Marióra szavazok.
  • Zóanagyvarázsló
    #186769
    Viszont egy GTA mögé komolyabb modcsapat sorakozhatna fel, és az sem árt, hogy nagyobb, élettel telibb és szebb az alapjáték.