311802
  • ZsZso
    #187054
    Most komolyan ezen vitatkoztok? :)
  • IMYke2.0.0.0
    #187053
    Már megint hülyeségeket (bocs, de így van) beszélsz, úgy hogy még azt sem érted, amire reagáltál.

    Azzal jössz, hogy nem kötelező azonnal végigjátszani egy megvett játékot - nonszensz. Mi van, ha az emberke ÉPP AZÉRT veszi meg a vadonat új játékot, mert játszani AKAR vele? Még pedig AZONNAL.
  • DarkSector
    #187052
    és ezt hogy értelmezted? :P

    ugy hogy az baj ha 0day akarja végigvinni?
    hát ha neki kevés a 4 hónap arra írtam hogy nem kötelező azonnal, ettől még az azonnal sem baj csak akkor felesleges ríni ez végett.
    nem gabalyodtam össze. helyén van minden.
  • Fpocok
    #187051
    Pontosan azért, amit írtál :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nincs szorosan összekötve a többi sztorijával és nincs VR bullshit, ami számomra egy dealbreaker
  • grebber
    #187050
    Ej ez a How To Survive egész. Nagyon megérte azt a 2.5 dollárt!
    És a kártyái is "egész" jó áron mennek!
  • IMYke2.0.0.0
    #187049
    Sikeresen belegabalyodtál.

    Ezt írtad: "Nem azé de nem jelenti azt hogy neked kötelező azonnal végigjátszani. :D"
  • DarkSector
    #187048
    mondtam én hogy baj?
    Én azt mondtam akinek túl hamar a 4 hónap az ne kezdje el végigjátszani, ez nyelvtanilag nem azt jelenti hogy baj ha 0day játszol vele.
  • DarkSector
    #187047
    :)
  • IMYke2.0.0.0
    #187046
    Azé' má' ne legyen bűn, ha valaki 0 Day (megvásárlásának napján) már belevág a játékba...!
  • zorrobomber
    #187045
    Biztató előjelek... a store page mindenesetre még él, és a megjelenés módosítva lett: Release Date: Mar 2014
  • ZsZso
    #187044
    Jajj, de magas labda volt! Ilyet úriember nem csap le :PPPP.

    Egyébként ebben az esetben meg kell tanulni ügyesen kerülgetni a spoilereket. Most a WD2 esetében erre vállalkozom, aztán majd meglátom, hogy összejön -e. A tWAU-nál is ezt tettem volna, ha az elején közlik, hogy szakítanak a régi hagyományokkal és 15 sorozatba kezdenek bele, úgyhogy ebből spec 3 év múlva jön csak a befejező epizód :P.
  • DarkSector
    #187043
    Nem azé de nem jelenti azt hogy neked kötelező azonnal végigjátszani. :D
  • Dzsini
    #187042
    Megveszed a boltban a Steam Machine-t, hazaviszed, bekapcsolod, és a kontrollert használod mindenhez. Ez lesz az alap gyakorlat, és itt nem jutsz billentyűzet közelébe, nincs rá szükséged. Persze minden megoldható, de az alapvetés az, hogy a SteamOS elfedi a dolgokat. Erre próbáltak utalni.
  • MerlinW
    #187041
    Kontrollerrel hogy telepítesz SteamOS-t?:) Értelemszerűen rádugsz egy billentyűzetet, telepítesz teszem azt egy Boxee-t és máris ott a HTPC-d amit akár kontrollerrel is kezelhetsz. Ha már fájlrendszerről van szó, akkor logikusan klaviatúrában gondolkodunk:)
  • kigyi
    #187040
    USB port biztos van a gőzösön így arra egy billentyűzet azt biztosan fel is ismeri és már nyomhatod :)
  • Dzsini
    #187039
    És a steam controlleren hogy nyomsz ctrlaltf1-et? :)
  • MerlinW
    #187038
    "a Valve felülete ugyanis teljesen elfedi a Linux operációs rendszert, így nem ad lehetőséget a fájlrendszer megtekintésére sem. "

    Ez mekkora baromság:)) A legrosszabb esetben is Ctrl+Alt+F1 és kint vagy a tty1-ben (terminal), ahol 1 paranccsal telepítesz akármilyen grafikus felületet, alkalmazást :)
  • zorrobomber
    #187037
    AC4 Black Flag steam - 30 dollár
  • zorrobomber
    #187036
    Tudom hogy ez is szubjektív kérdés, de én úgy vagyok ezzel, hogy lehet tudni hogy a WD-vel is csúsztak, itt is nagyjából hasonló menetrend várható, nincs semmi meglepetés, ez egy ilyen műfaj. Én szerintem megvárom míg kijön pár rész, vagy akár az egész, de akkor se robbanna széjjel a fejem, ha letolnám most az első részt, és a következőre hónapokat kellene várnom. Van ezer más dolog amivel el tudom foglalni magam.
  • Dzsini
    #187035
    Én ott is (üzletileg) nagyon jó ötletnek tartottam már az első beharangozásnál, hogy teljes médiaplatformot építenek.
    (és emlékszem arra, hogy a játékosok hogy kiborultak, hogy NFL-ről mesélgettek nekik egy bemutatón, amikor megmondták, hogy a játékokról máskor lesz szó)
  • Evoluti0N
    #187034
    Ott az volt a gond, hogy elfelejtették, miről is szól az Xbox és a bemutatón a legfontosabb dolgok szorultak a háttérbe: a játékok. Lehet itt zene is, meg film is, de a játékok legyenek az elsődlegesek.
  • Evoluti0N
    #187033
    Nem is lenne gondom az epizodikussággal, de akkor legalább rendszeresen, havonta jönnének ki a részek. A Telltale Games kicsit túl sokat akar egyszerre és ennek ez az ára. Október óta várunk a TWAU második epizódjára. Van egy olyan érzésem, hogy a többi játékoknál is ez lesz a helyzet.
  • zorrobomber
    #187032
    Xbox One esetében is jó ötlet? Ott nem volt ennyire pozitív a visszhang :)
  • ZsZso
    #187031
    Feltételezem ők is erre a következtetésre jutottak :).
  • zorrobomber
    #187030
    Bezzeg régen :)
  • ZsZso
    #187029
    Jó, de ezt lehet normálisan is művelni (lásd pl. BTTF). Ne 3 epizód jelenjen már meg évente, vagy ne 1-2 órások legyenek! Irgumburgum! :).
  • Dzsini
    #187028
    Nem butaság médiaszolgáltatóvá bővíteni a rendszerüket.
  • IMYke2.0.0.0
    #187027
    Ez a jövő. Epizodikusság.
    Epizódok a a nagy vásznakon, a tévében, és a játékokban.
  • IMYke2.0.0.0
    #187026
    "Tévé, zenék és filmek is jönnek majd SteamOS-re

    A Valve üzletfejlesztésért felelős szakembere, Anna Sweet elmondta, előbb-utóbb tévé, filmek és zenék is jönnek majd a SteamOS-re a játékok mellett. A dolog logikusnak hangzik, a Valve felülete ugyanis teljesen elfedi a Linux operációs rendszert, így nem ad lehetőséget a fájlrendszer megtekintésére sem. Előbb-utóbb tehát nem árt majd bele egy videó lejátszó."
  • ZsZso
    #187025
    Csodás! Ha ezzel a tempóval haladnak, akkor jövőre véget is ér a sorozat! Jeeee! (rohadjanak meg... )
  • wantonly
    #187024
    Volt már, hogy fél napig nekem is ezt írta. Másnapra megjavult.
  • IMYke2.0.0.0
    #187023
    Mindenkinek, akit érint: The Wolf Among Us - folytatás februárban

    1. rész: 2013. október eleje
    2. rész: 2014. február eleje (4 hónap)
  • Maak
    #187022
    Nalam problema nelkul megy a plaxfire. Szal lehet szerverhibat ir de valszeg nem az lesz a bibi.
  • grebber
    #187021
    Átalakul a Steam Controller
  • IMYke2.0.0.0
    #187020
    "Origin" én úgy szeretlek!

    Megvan az eredeti szoftver, feltelepítve, javítások, DLC-k, és indítom:

    KÉP:


    Érted?
    Digitális platform. És kéri a DVD-t.
  • IMYke2.0.0.0
    #187019
    Basszus, ne nézze meg, aki még nem játszott Mass Effectekkel! Spoiler-veszély!
    Belefutottam :(
  • MerlinW
    #187018
    A 6 legnehezebb döntés játékokban:)
  • MerlinW
    #187017
    ERROR 500 a szerver hibája, nem nálad van a probléma. Majd megoldják.
  • lostprophet
    #187016
    Az eddig oké is, viszont ahogy írtam, Playfire oldalán belépve a GMG-s adataimmal a következő fogad:


    "500: Internal Server Error

    But here's a mosaic of Superman made from PS3 trophies instead."
  • Evoluti0N
    #187015
    Érdekes ez az Origin. Az egy lépést előre, kettőt vissza módszert alkalmazzák. Eddig úgy volt, hogy az eredetileg Origint nem igénylő Mass Effect 2-höz külön le kellett tölteni a DLC-ket. Most már az Origin automatikusan letölti. Ugyanakkor nem kérdezi meg (és beállítás sincs rá), hogy milyen nyelven akarom felrakni a játékot, - eddig volt ilyen opció - hanem angolra kell raknom az Origint és újratelepítenem az egész ME2-t, ha angol nyelven akarom játszani. Lol