311802
  • IMYke2.0.0.0
    #187094
    Ez embertelen mennyiség :)))
  • Seth
    #187093
    Hát a mod nélküli arc nyomokban sem emlékeztet arra amit én pc-n ,de még 360-on is láttam. Persze a moddoltat nem közelítik meg,de egyik platformon sem ilyen gyenge,mint a mod nélküli kép
  • Evoluti0N
    #187092
    Én most vagyok az első rész vége felé (már sokadszor :D) és ezt a textúra packot használtam/használom. Letöltve talán 5 GB, felrakva kb. 13. A karaktereken látszik főleg változás, de azokon hatalmas. Főleg szegény Garruson. Anno azt mondták Bioware-nél, hogy bug miatt olyan lowresu az arca, de bonyi lenne kijavítani, erre modderek megcsinálták... lol. Mod nélküli arc, modolt arc.
  • tomsolo
    #187091
    Collect them all! :)
  • genndy
    #187090
    Two Brothers-re pályáztam, szerintem gyors voltam, de simán elvitték :(
    Azért köszi!
  • IMYke2.0.0.0
    #187089
    1225 achievement?!
  • IMYke2.0.0.0
    #187088
    A legjobbnak ígérkezőre lecsaptam - Tales of Maj'Eyal:

    KÉPEM:


    Hálásan köszönöm, s végre én is nindzsázhattam egyet!
  • 062020
    #187087
    two brotherst felhasználtam, köszi, bírom az ilyen játékokat :)
  • tomsolo
    #187086
    Millennium - A New Hope
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Desura key: 4QA3U-M3NIZ-AAW1T-AQ4KV-VPK8T


    Laxius Force
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Desura key: 4PNKK-37BEZ-GY3VN-9UV6M-5SXJG


    Two Brothers
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Steam key: 55AQW-CD4P6-JJBWX


    Tales of Maj'Eyal:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Steam key: 4XNTF-XX4AJ-Z0F3R
  • IMYke2.0.0.0
    #187085
    ModDB - azé' nézd meg.
  • tomsolo
    #187084
    Mindjárt bedobok pár cuccot a nindzsáknak. Jellemzőjük hogy - szerintem - fos gépen is menni fognak, és ilyen rpg félék.
  • Sir Quno Jedi
    #187083
    Képről? Ez most komoly? Nyilván lehet hót szar képet lőni bármelyikből, de az ME3 LÁTVÁNYOSAN szebb, mint a 2. Olyan animációk/ötletek vannak benne a terepet tekintve, hogy csakméghogy. És az én felbontásomban szinte fotoríl néhol. A karakterek is szebben ki vannak dolgozva ám. De nem kicsit.

    De persze mindenki azt gondol amit akar.

    Majd most az me4 lesz kafa, mert nem kell fussanak a szánalom x360 és undor ps3-makon.
  • IMYke2.0.0.0
    #187082
    Egyébiránt, uMod-dal + Photoshoppal bárki készíthet ilyen textúra modokat a három játékhoz.
  • Sir Quno Jedi
    #187081
    nonofficial az big nono
  • zorrobomber
    #187080
    Pedig fontos a mondandóm szempontjából :)
  • IMYke2.0.0.0
    #187079
    Az évek folyamán az lett volna meglepetés, ha nem állnak neki csinálni valamit - a hobby modderek és az Unreal Engine 3 adott.
  • Dzsini
    #187078
    Ha jól emlékszem mindegyik Mass Effecthez van HD textúra pakk, én az első résznél próbáltam beüzemelni, sikertelenül. Bár inkább játszottam vele, mint mókoltam, nekem annyit nem számított.
  • IMYke2.0.0.0
    #187077
    Én nem is használom. Ha akarnám sem tudnám:
    1 - nincs meg a Mass Effect 3
    2 - nincs 16 GB helyem
    3 - nincs gyors netem, hogy le tudjam egyszerre tölteni

    Azért írtam, mert Sir Quno Jedi-nek megvan mindaz, ami a feni listámon van, és ráadásul Ő maximalista is.
  • MerlinW
    #187076
    Eddig pont te ellenezted mindig a harmadik féltől származó mod-okat:)
  • IMYke2.0.0.0
    #187075
    A Mass Effect 3-hoz létezik egy 16 GB-os textúra pakk is. Érdemes lehet beszerezned - 120 megabittel két csettintés és lenn van.
  • IMYke2.0.0.0
    #187074
    Most már csak a kihívások, öcsik vannak hátra, és várom, hogy teljes legyen a DLC pakk is, a Season Pass-ból. Addig nem is állok neki.
  • Micsu
    #187073
    érdekel a cím, történettől nem félek max a gameplaytől, abban a alan se volt valami erős
  • Micsu
    #187072
    szebb a 3 de nem sokkal, két képről az emberek 98%a nem tudná megállapítani melyik melyik
  • IMYke2.0.0.0
    #187071
    "Bioshock: Infinite" - 1999 mód pipa. (Így már második végigjátszás)
    Jó párszor padlóra küldött a sok ellenfél, és a vége sem volt gyaloggalopp, de remek móka volt.
  • Sir Quno Jedi
    #187070
    Nem tom mit linkeltél, me cégtől nem jön be, de ha felváltva tolom őket full maxon ami a csövön kifér, akkor már csak hihetek a szememnek ugyebár. Kösziek. :D
  • mester1987
    #187069
    Quantum Break: A Remedy legnagyobb álma
  • zorrobomber
    #187068
    Ja igen, ME3 grafikája mérföldekkel jobb mint a 2-é.
  • DarkSector
    #187067
    na elmész a picsba. :D
    ugy belehúzunk a szarba hogy csak na. :D

    tartsunk már össze jóban-rosszban. :D
  • ZsZso
    #187066
    Hagyjatok ki ebből! :) Úgy se fogjátok kitalálni miért írtam oda. Hahaha!
  • DarkSector
    #187065
    Az a smile azért volt hogy miért jönnek ilyen hamar a részek...és ezt nyilvánitotta ki feléjük, hogy miért nem évente jönnek új részek.
  • IMYke2.0.0.0
    #187064
    Szerinted, miért tette oda azt a szmájlit?

    Pedig, állítólag legendásan rossz az irónia-érzékelési pontszámom, és nekem elsőre leesett, mire utalt.
  • DarkSector
    #187063
    Kiégett. :)
    De ettől még nem olvastam félre, most az más dolog hogy ő magában mit gondol.
  • Sir Quno Jedi
    #187062
    Most vegyesen tolom az me2 elejét, meg az me3 végét. Mondjuk me2 elég harmatos grafóban a 3-hoz képest.
  • IMYke2.0.0.0
    #187061
    Kapcsold be az irónia érzékelőket... mondom én...
  • DarkSector
    #187060
    #187025 --.......
  • IMYke2.0.0.0
    #187059
    Mondom én, hogy nem érted mire reagáltál.

    "Ha valaki azon aggódik hogy hogy a xyz játék következő része túl hamar jön neki még ráérne"

    Éppen arról beszélt, hogy túl sok az epizódok közti idő. Isti, olvass is kérlek!
  • DarkSector
    #187058
    Hát bazz, szerintem nem érted.
    Ha valaki azon aggódik hogy hogy a xyz játék következő része túl hamar jön neki még ráérne, akkor addig nem veszi meg vazze.

    Te arról beszélsz aki már amugy játszana vele, de logikusan annak nem gond az sem ha naponta jelenik meg egy folytatás.
    Értelemszerűen a szöveg alapján ezt arra mondtam aki játszik egy játékkal, és a kövi részét úgy itélte meg hogy még nem kell akkor nem kötelező megvenni, várjon vele kicsit aztán ennyi.

    Most ha nem érted mit mondok akkor hiába írsz, mert elbeszélsz mellettem, mert én nem azokra irtam ezt aki amugyis alig várja hogy elindithassa a következő részt egy játékból....hanem a másik társaságnak szól ez.
  • IMYke2.0.0.0
    #187057
    Inkább ez, mint a Playfire-es téma.
  • Dzsini
    #187056
    Ha ló nincs, jó a szamár is :) Ha nincs jobb téma, ami miatt lehetne egymást b... szurkálni, akkor marad ez...
  • zorrobomber
    #187055
    Ritkán fordul elő itt hogy értelmes dolgokon vitatkozunk...