311802
  • MerlinW
    #187014
    Akit érdekel, és akinek nem számít a SPOILER:
    Teljes AC sorozat 7 percben elmesélve
  • IMYke2.0.0.0
    #187013
    Szívesen - örülök, hogy akad még, aki ezzel a csiszolatlan gyémánttal játszik. :)
  • MerlinW
    #187012
    "Az Assassin's Creed III: Liberationsben nem található meg Desmond Miles, se bármelyik, eddig ismert szereplő. A terméket az Abstergo Industries bocsátja ki, afféle propagandaként. A templomosok és asszaszinok közti harcot mutatja be, de cenzúrázva, így akarván bemocskolni az asszaszinokat.

    Azonban a Liberation korán megsérül a Erudito által, aki hackelve a programot, megmutatja a cenzúrázott jeleneteket, és felfedi a valódi igazságokat."

    AC Wiki
  • MerlinW
    #187011
    Nem kell neked kliens. Az semmi több mint egy ablak a weboldallal.
  • lostprophet
    #187010
    Na, ez a Playfire mekkora egy hulladék :D
    1. Letöltöm a klienst, be akarok jelentkezni a GMG-s adataimmal, erre kiírja, hogy jelentkezzek inkább be a böngészőből.
    2. Próbálom ugyanezt a Playfire oldalán, 500 Internal Server Error.
  • MerlinW
    #187009
    Persze, élvezni lehet a Chaplin filmeket is:) Egyébként nem tudom mennyi visszautalás van a játékban, csak olvastam a sztoriját. Miután nincs a játékban Abstergo vonal, engem nem érdekel a játék. Azt mondjuk nem értem miért ezzel akarod kezdeni:) Ott az AC3 ami felvezeti neked az egész balhét Washington, Jefferson meg a többi nagyokos szereplésével:)
  • kigyi
    #187008
    Az a 2% azért mutat valamit :) Persze mi sem tartozunk a bázis nagy mértékű növeléséhez, mert mi is más régióból vásároljuk meg játékainkat :)
  • grebber
    #187007
    Valve: 75 millió Steam felhasználó, megszüntetik a Greenlight-ot
  • Sir Quno Jedi
    #187006
    A cod sorozat a játékosok egy bizonyos része miatt fogy jól. Nem mondok semmit rájuk, mer meglincselnek. (amúgy szingliben én is meg szoktam tolni, mer egy pár órás látványos lövölde nyugtatólag hat)

    Azé szerencsére a nagyobb cégek is visznek innovációt a játékaikba néha, nem kell aggódni. Ezekről beszéltünk.
  • Fpocok
    #187005
    De ugye akkor is lehet élvezni, ha nem ismerjük sztorit? Vagy nem?
  • kifli
    #187004
    fóó sory rég jártam itt, most látom csak milyen régi hsz-re válaszoltam, csak ignoráljátok :)
  • kifli
    #187003
    Akkor ezek alapján a cod sorozatnak mi köze az aaa+++ címekhez? Vagy miért az fogy a legjobban?


    engine évek óta nem változott, animációkat korábbi részekből másolják, pályák mint a faék.
  • MerlinW
    #187002
    Változatosság.. Liberation az AC3 mellékága:)
  • Rony94
    #187001
    Jesus, ezt is mióta tervezem már kipróbálni.
  • mooo
    #187000
    Aki játszott itt a The Saboteurral az nem tud más megoldást a felbontás csökkentésén kívül a map bug-ra?
    Neked meg Imike köszi szépen hozzá a magyarítást,anélkül ki se próbáltam volna,így viszont igen és nagyon tetszik!
  • The Protector
    #186999
    Nagyon szépen köszönöm.
    Virágboltit leszedtem,szépen fut 720P-s felbontásban.Az fps-re sincs gond.
    Azóta le is töröltem és felregelek STEAM-re újra h megvegyem mert anno itt vkinek elajándékoztam a steam accountomat(is).
  • Szabi #186998
    playfire:

    na úgy látom volt valami javítgatás, 11.én regiztem be és most adta meg a pontokat

    15 Jan '14 You have started using Playfire Vulcan
    15 Jan '14 You linked your steam account
    15 Jan '14 You unlocked ARMORY OF ONE in Left 4 Dead 2 (2012-ben teljesítettem ezt az acsit :)
  • wantonly
    #186997
    Ha jól emlékszem, akkor abban a kis házban volt az ágy alatt vagy máshol is?

    Playfire:

    Nem szívatósak, pont ellenkezőleg, csak néhány kivétel van, de akkor többet is kapsz értük.

    Kliens telepítés + hírlevél feliratkozás, kapásból 1 GBP.

    Ha elindítod az aktuális játékokat, akkor játékonként 0.10 és ezen felül acsikért szintén ennyi és ezek általában nagyon könnyen megszerezhetők, nehezebbekért 0.50. A gond inkább ott van, hogy mivel béta az egész csak reménykedni lehet, hogy meg is kapod a pénzed. Amúgy nyilván ez egy reklám, nekik is megéri, nekünk is.

  • genndy
    #186996
    De hát nem lehet benne a L4D2-ben, HL-ben kilőttük a francba...


    Playfire-höz: jópofa a kezdeményezés, aki így akar egy kis pénzt keresni, hajrá. Semmivel se rosszabb mint a kártyázás, így legalább van valami kézzelfogható értelme az achiknak. Azt én is sajnáltam mindig, hogy nem lehet beváltani valami másra őket (mondjuk mint most a kártyáknál a hátterek meg smiley-k, vagy ahogy az Ubi csinálja az is jó. Semmi komoly, csak mégis valami plecsni vagy háttér).
    Viszont nekem sincs sok kedvem még egy reghez, még egy kliens, de csak béta, szenvedni kell, nyilván a szívatós achikat jutalmazza, ahhoz meg már nincs türelmem... hiába ingyenpénz, macera.
    De azért gondolkozom a regelésen...
  • Fpocok
    #186995
    MEgnéztem a Liberation trailerét... és beszippantott. Jónak tűnik a sztori, nem a gagyi kalózos. Egy kis változatosság. Az első rész után szerintem ez lesz a kövi, amit beporóbálok.
  • Shep
    #186994
    Na de azért az nem lenne rossz ha a már megtermelt acsikért megkapnám, igaz nekem csak ézi szintűek vannak meg de hát kit izgat, persze így ,hogy ilyen profi az egész rendszer ...
  • arty
    #186993
    ekkora amatőrséget :( (és nem nem a részedről...)
  • arty
    #186992
    ráadásul utánaszámolva NAGYON nem éri meg - nekem legalábbis óránként 180ft a _szabadidőmből_ nagyon drága "mulattság" lenne.
  • Totti5
    #186991
    Azt hogy jobban egyértelmű, azt hogy miben nyújt többet pedig ilyen videókon derül ki. Ez addig lesz érdekes, amíg 4 ( WiiU(5) ) konzolra kijön ugyan az a játék. Lehet válogatni, azt hogy egyre meggyőzőbb lesz a nextgen port, pedig egyértelmű, ami adhat löketet az új gép vásárlására, mert látja a júzer hogy mennyivel szebb.

    AC esetében a nextgen ficsőrök videó volt a döntő. Aki megnézte és szerzett már gépet, az arra AKARJA, pedig a 360/PS3 verzió is nagyon jó.
  • Moby
    #186990
    Tök véletlenül épp ma írtam az eredeti liberationről.
  • Botond #186989
    Xboxra is kijött, 4k, sztem arra veszem meg, ha a 3-al végeztem.
  • grebber
    #186988
    AC Liberation HD.

    Viccesnek érzem hogy ennek a nyúlfarknyi résznek jobb a harcrendszere mint a "fő" sorozatnak!Nekem nagyon bejön a game!
    Lehet hogy már az AC4 női részében is ez volt azt nem tudom még nem néztem.

    9/10 simán ,de csak mert két cucc nem lehet maxon mert akkor 10 fps-el szalad a játék (élsimítás és árnyék normálra állításával nagyon jól fut)
    Ha minden évben minimum ilyen AC-k jönnek elégedett leszek bőven!

  • wantonly
    #186987
    De igen, az a törpe ami a HL2-ben is van, de ide is átkerült. :)
  • Micsu
    #186986
  • Rapid81
    #186985
    "Mielőtt megint valaki eret vág, itt a használati utasítás a hsz-hez: Ez egy vélemény volt. Egy noname internetes senki véleménye. Ha úgy gondolod, hogy személyeskedés nélkül tudsz rá reagálni, ne fogd vissza magad, örülni fogok neki. Ha ez túl nagy feladat, akkor kérlek skippeld. Ha megsértettelek volna, az picit sem volt szándékos. Ha nyelvtani hibát találsz benne, kérlek tetováltasd a homlokodra, a képet linkeld, úgy jobban tudom rögzíteni. Vizuális típus vagyok. "


    Aláírásodba belefér?
  • Shep
    #186984
    Tárgytalan.
  • Evoluti0N
    #186983
    És közben szépen csendben megjelent tegnap egy ex-Bioware-esekből álló csapat első játéka. Körökre osztott RPG. Így néz ki és eddig igen jók az értékelések.
  • Shep
    #186982
    Mi az a SAM?
  • Shep
    #186981
    Igen, biztos tartana SQJ-nek vagy 15 percig megírni rá egy programot.
  • MerlinW
    #186980
    Én csak elindítottam 3 játékot amikben már megvoltak az acsik és 3 fontot adott. Az pedig 1000Ft a semmiért. Ha nem akarsz acsiskodni, akkor meg ott van a jó öreg SAM amivel egy kattintással aktiválod az acsikat.
  • Tinman #186979
    Oké, ez tényleg nehézkes :-D
  • Shep
    #186978
    Na megette ezt a playfire idiótaságot a fene. Mivel már régen regeltem playfire-t és más maillal ezért nem tudják hozzácsapni a gmg-hez. Bámulatos egy rendszer.
  • Tinman #186977
    A fillérkedéssel nincs bajom, ha nem kerül sok energiába, amíg full szórakozás addig jópofa. Persze, néha én is játszom olyan címekkel, ami már nem a szórakozásról szól, hanem elszántságról, vagy megismerés hajt, de ez egyre ritkább.

    Törp figura? Az nem a HL2-ben van? :-D

  • wantonly
    #186976
    Igen, ez így működik. Ha megvannak az acsik, adja a pénzt. Csak mivel béta az egész van, hogy napokat kell várni.
  • wantonly
    #186975
    Semmi baj a hozzáállásoddal, én viszont szeretem hajtani a filléreket is. :)

    A kártyázást már én is nagyon unom, főleg, hogy csak ezért egy-egy alkalommal le kell tölteni 10-20-30GB adatmennyiséget, majd utána órákig feleslegesen hajtja a vasat. Mindez addig volt jó, amíg volt értéke a kártyáknak és 50-60 eurót simán össze kapartam vele. Azért ez már nem aprópénz. Most már nem nagyon van értelme és én is hanyagolom az egészet.

    Ezek a GMG-s fillérek meg simán csak jól jönnek és nem kell túl sok mindent tenni érte. Ha összeszedek belőle 5-10 eurót az is már sokat számít. Nekem legalábbis. Engem az acsik amúgy sosem érdekeltek, nem tudom miért... Hidegen hagy az egész, így viszont, hogy pénzt kapok érte, már jobban tetszik.

    Most nyúztam egy picit le a L4D2-t a 0.50-es acsi miatt és jó móka volt, nem volt egyszerű megszerezni, egy törp figurát kellett 3 pályán keresztül végigcipelni, közben azért irtani is kellett a zombikat, egy hajszálon múlt, majdnem elhaláloztam, de megcsináltam.