311802
  • Zóanagyvarázsló
    #189899
    Az tényleg lecsengés, egy focimenedzserben kb. Tinman DeS+DaS-os idője ér valamit :) Le is álltam velük én is.
  • Tinman #189898
    No kill achi máris érdekel! :-)
  • Zóanagyvarázsló
    #189897
    Miért ragaszkodtok ehhez a számtani átlaghoz? Szinte sehol sem szokás. Ez mondjuk kevésbé számít, de az már inkább, hogy az egész értékelést mechanikusabbá teszi, és már láttam olyan hasonló "tévúton járót", aki viszont ezért felhúzta a részpontszámokat, hogy a kedvence kedvezőbb végeredményt kaphasson. Bizonyos stílusú játékokat meg leve hátrányba hozhat a rendszer (focimenedzserek, Paradox-féle grand strategyk).
  • Micsu
    #189896
    Nekem az elozo resz is max 20 ora volt
  • IMYke2.0.0.0
    #189895
    100%, hogy kapni fog érte egy ejnye-bejnyét. A gép lesz 150, a játék további 30. Durva.
  • Dzsini
    #189894
    Megjelenésen belül két hét és jön a 0:58:16-os Speedrun hozzá :)

    (a Skyrim valahol 50 perc környékén jár....)
  • IMYke2.0.0.0
    #189893
    A 4 órás Call of Duty-k korában a 15 óra nem is rossz.
    Más kérdés, hogy Thief-mértékkel már kevés. :(
  • ratgab
    #189892
    Tinman sorsa megpecsételődött. Vennie kell PS4-et, meg Demon 2-t és ezek után az asszony tuti megnyúzza élve.
  • IMYke2.0.0.0
    #189891
    Úgy tűnik, nem fogod megúszni a nextgen gép vásárlását. Vélhetően előbb kell megvenned a PS4-edet majd, mint szeretted volna. :(
  • ratgab
    #189890
    Ha 15 óra alatt végig lehet vinni az bizony nem is hosszú. Kétlem, hogy kivesézősök egy ilyen achi mellett 30 órát bele tudnának tenni.
  • ratgab
    #189889
    Blackguardsnál volt olyan pont ahol el kellett mennem mellékküldizni, mert olyan nehéz lett (pontokat meg elszórtam és a mellékelt ábra szerint nem a legjobb arányban).
  • IMYke2.0.0.0
    #189888
    "Kiszivárgott a Thief achievement listája

    Ilyenről általában nem szoktunk külön írni, hiszen a dolog spoilereket tartalmaz, most azonban egy fontos információt megtudtunk a listából: a játékot végig lehet tolni úgy is, hogy egyetlen embert sem ölünk meg, vagy ütünk le. Egy másikból pedig kiderül, hogy a játék valószínűleg nem lesz rövid, hiszen achievement jár érte, ha 15 órán belül be tudjuk fejezni. Akit érdekel a teljes lista, erre találja."
  • IMYke2.0.0.0
    #189887
    Tinman:

    "Jön PS4-re a Demon's Souls folytatása?

    A Souls-játékok háttere érdekes. A Demon's Soulst ugyebár a Sony adta ki, és a név is az ő tulajdonában van. A Monolith viszont fogta magát, és folytatás helyett inkább elkészítette a szellemi utód Dark Soulst, Xbox 360-ra és PC-re is. A hírek szerint azonban már készül a Demon's Souls folytatása is, kizárólag PS4-re. Erről először ugyanaz a belsős forrás beszélt, aki helyesen szivárogtatta ki a Driveclub késését, a NeoGAF egyik fórumozója ismét rá utalt. A forrás szerint a Sony egyelőre nem érzi úgy, hogy bármit is megnyert volna, úgyhogy nagyon keményen fog dolgozni az egész generációban, és továbbra is adja majd ki a jobbnál jobb játékokat. Ezt követően utalt arra is, hogy ebbe beletartozhat egy spin-off is a Souls IP-ből."
  • wantonly
    #189886
    Ha most léptél be a bányákba, akkor van még néhány felfedezetlen sziget, ezek ugyan kisebbek, viszont itt már a harcok is nehezebbek lesznek.

    A nehezet persze úgy értem, ha továbbra is a minimális vagy zéró veszteségre törekszel.

    Nem akarlak elkeseríteni tényleg, de szerintem olyan 40% még vissza van.
  • zorrobomber
    #189885
    Jaja, Candy Crush Saga :D
  • genndy
    #189884
    Ezt nekem mostanában tudod melyik játék okozza?
    Microsoft Mahjong. Lehet röhögni...

    Win8-ra ingyen letölthető, és van benne napi 3 kihívás, amiken MUSZÁJ megcsinálnom. Szerencsére mondjuk nem nehezek, fél óra alatt meg szokott lenni, de ha nem akkor jön az effekt: "még egyszer megpróbálom"; "na még egyszer"; "na akkor majd máshogyan szedem le"; és máris este 11 van...
  • Tinman #189883
    Hidd el vannak olyan játékok még most is, melyek képesek addiktívek lenni.

    A KB: Wotn annak ellenére, hogy sok sebből vérzik, mégis úgy van vele még este 11-kor is az ember, hogy na még 1 csatát, na csak még ezt a questet. Nem zseniális játék, mégis valamilyen szinten addiktív.
  • Tinman #189882
    Nem értek veled egyet... a KB: Legend és AP baromi addiktív volt, ahogy Ratgabnak is elhiszem, hogy a Blackguards az.

    Ergo úgy gondolom, hogy a játékok egy része lett egyszerűbb szarabb.
  • Tinman #189881
    Neeeeeeeee :-(

    Légy velem kemény: Kb. hány %-nál járok?
  • IMYke2.0.0.0
    #189880
    Az addikció már tényleg nincs meg. Csak a kis bizsergés, sajnos.
    De azt hiszem, a Diablo 3-ban sem találnám már azt amit az 1. és a 2. részben. Egyszer talán módom is lesz a kipróbálására.
  • Sir Quno Jedi
    #189879
    De az már a diabloban sincs meg. Nem a játékok változtak, hanem te magad.
  • IMYke2.0.0.0
    #189878
    Nos igen, nincs új a Nap alatt, ez is jól mutatja.
  • wantonly
    #189877
    Ha ilyen tempóban haladsz, akkor igen... messze. :)

    Viszont innentől már változatosabb lesz.

  • Tinman #189876
    Szerénységet respektálandó, de én képtelen lenné beletolni Borderbe szvsz ennyit. 1x majd letolom és elfelejtem.
  • Tinman #189875
    Mit akarok?

    Diablo szintű addikciót, de ebben a játékban az NINCS meg.
  • Tinman #189874
    Hát ezzel most rossz helyen jársz.

    Totti-nak is bejött, nekem is ott a polcomon a konzolos verzió ;-)
  • Tinman #189873
    FF VII-el nekem is vannak ilyen terveim. Ki akarom maxolni teljesen Steam-en. :-)
  • grebber
    #189872
    Egy újabb bizonyiték ami miatt nem hallgatok senkire a játékok és semmi más terén se!

    Deadly Premonition-nál szerintem nem sok ember van aki nem hülyézett volna le,hogy csak ez érdekel az indiegalaból ,mert egy halom szarkupac.
    Hát ahogy játszok vele nem az, nincs ezzel semmi gond áldom a lelkem ,hogy nem hallgattam a sok rinyagépre.
  • genndy
    #189871
    Skyrim fertőzött meg engem is. Még mindig nem volt elég az 5 karakter és 600 óra...
    Nem is csoda hogy a topikja is ott van a Kedvencek között, kevés kérdés van amire nem tudok válaszolni (mondjuk modokból van millió, azokból inkább csak a népszerűbbek nevét ismerem, meg kb. mit csinál).

    De én is kivesézős típusú játékos vagyok, szeretem megnézni az összes lehetőséget, kimenetelt, megszerezni lehetőleg az összes achit. Viszont folyamatosan előtte ülni már nem tudok, hiába jó a játék, 1,5-2 óra után abbahagyom. Illetve nemrég volt egy ~3 órás Border2 coop, azt mondjuk élveztem és nem untam, csak másnap meló volt úgyhogy aludni is akartam (alvást pl. nagyon nehezen áldozok fel játékért, főleg mert tudom hogy akkor az egész napom el van b@szva).
  • Tinman #189870
    Már elnézést, de az a skilltree már megint csak azoknak sokkoló, akik SAJNOS fejüket elfordítva, soha a konzolos játékokra rá sem néztek.

    Hol volt 13 éve(!) a PoE? Mert ebben a játékban, melyben a történet és az érzelmek mocskosul nagy szerepet kaptak, csak úgy mellékesen ILYEN skilltree volt (sphere grid helyesebben szólva).



    Amúgy igen... ismerős amiket írtál, nekünk is nyarak mentek el a játékra. Reggeltől éjfélig toltuk, strandra sem mentünk, csak ha már a szülők kikergettek.
  • wantonly
    #189869
    Átaludtam.
  • IMYke2.0.0.0
    #189868
    Vésegetem, vésegetem :)
  • IMYke2.0.0.0
    #189867
    Téged olvasva jogosnak érzem.
    Miközben meg elindítom a PoE-t, akkor kisebb agyalapi bizsergés jár át, és a sajnált-elveszett-elmúlt 10+ év köszön vissza, és Diablo 2 fíling jár át.

    Emlékszem, akkoriban már javában számtech-teremfelügyelő voltam az egyetemi koliban, és nyáron is bennlaktam.
    Volt, hogy egész nap (!) ment a Diablo 2 - és amikor kitanultam [nem volt akkoriban annyi játék portál sem, hogy az ember túrhassa a teszteket, review-kat, és valkszrúkat], hogy ESC és Quit, vagy terület elhagyása és akkor a Diablo szolgái újra születnek, akkor meg akkor is ment a játék, amikor nem ültem a gép előtt, hanem előadáson voltam, vagy filmet vetítettem az esztétáknak stb.

    Amikor meglett az első végigjátszásom [az első karakterem mentése is megvan valamelyik CD-men, természetesen Sorceress], utána már nem érdekelt az enemy respawn, mert azt is megtanultam, hogy jó az a farmhoz.

    Gyakorlatilag, a Diablo 2 tanított meg sok mindenre, ami manapság is "alap" a stílusában. A kályha volt, amihez minden fejlesztő visszatér.
    A PoE-t valahol ezért is szeretem: mert "ismerős". Az új-zélandi srácok is nyíltan bevallották, hogy a kályhától indultak.

    Minap megmutattam a 60-hoz közelebb lévő MMO-kocka ismerősömnek [meglátogatott, Doom 3 ügyben] a PoE-t és a skillfát, és tátva maradt a szája.
    Azt mondta, hogy a skill fa miatt nem lenne hajlandó játszani vele, mert azt szereti, ha egy MMORPG-nek átlátható a képesség struktúrája.
    2 perc múlva megváltozott a véleménye, mikor megmutattam neki, hogy mennyire logikus, és mennyire hasznos.
  • ratgab
    #189866
    Majd ne csak nekem legyen már emlékezetemben, de Bon is jelentkezett a csoportba felvételre. Imre bátyám kérném nálad is feljegyezni ezt memóriába, amikor szavaztatunk.
  • bon
    #189865
    Nem tudom, én kétszer végigjátszottam. Elsőnek virágbolti verziót, majd megvettem a gyűjtői kiadást a figura miatt még tavaly olcsón és ha már megvettem végigtoltam az azóta megjelent javításokkal. Érezhetően sokat javult a játék. Nem mondom, van bőven hibája de én élveztem azért 5 ponott megadnék a 10-ből neki.
  • Dzsini
    #189864
    Az utolsó 2 játék, amivel éjt nappallá téve játszottam a Final Fantasy VII és az első Tomb Raider voltak.

    Azóta inkább kocajátékos lettem, bár a Skyrimbe sikerült anno egy hét alváson kívüli idejét beleölni, de közel nem ismertem ki annyira, mint egy FFVII-et :)
  • IMYke2.0.0.0
    #189863
    Resident Evil 6-ot ráadásul csak akkor fogja 100%-os végigjátszással illetni maga a játék, ha az ÖSSZES nehézségi szinten végigjátszottad [Amateur, Normal, Veteran, Professional, No Hope]!
    Nekem az Amateur és a No Hope hiányzik még. Utóbbi meg is van már kezdve. A legkönnyebb fokozatot meg öcsivadászatra fogom be.
    Az első végigjátszás idejét megnézve akkor úgy számoltam, hogy 5x 40 óra lesz. De, akkor kihagytam a "rutin" faktort. Most már látom, hogy például a Professional szintet mind a 7 karakterrel 30 óra alatt abszolváltam...

    Borderlands 1-ben és a 2-ben is vannak olyan ingame kihívások, amik csak több végigjátszással abszolválhatóak - tudniillik én egyedül játszom, kooperatívban ugye bármi lehetséges. Ha azokat is maxra, akkor nekem kb. 300 óra kell majd.

    Ráadásul, ezek nem igazán nehéz játékok.
    Egy "Civilization" 3-4-5, vagy egy taktikusabb Kings' Bounty, Heroes, megeszi őket reggelire.
  • Sir Quno Jedi
    #189862
    Demostan PoE-ban ennyi van. Mit akarsz még tőle?! Multiban jó móka, de ha szingliben pár karit felhúztál a normal végéig, akkor annyi. Én nem vagyok hajlandó magasabb fokozatokon senyvedni újra és újra, ez már a diablokban is hidegen hagyott anno (sacredekben is).
  • Tinman #189861
    Ami nem szögez a monitor elé az milyen játék? Na milyen? :-)

    Nézd meg a RE 6 + Border 2 eredményeid és már tudod is a választ :-D

    Én is éveket öltem anno a Diablo single és MULTI részébe és ahhoz képest, hogy a PoE-t tartják a régi Diablo ősének, nos ahhoz képest főleg fura, hogy most sem előtte kockulunk.
  • zorrobomber
    #189860
    Az FM12-be ölt 116 órám, az kb. a lecsengése az FM-es korszakomnak, csak előtte sötétközépkor volt ugye(no steam/virág). Most már jobb gépem van, és mindig elcsábít valami kis prüttyögés. Gyakorlatilag az FM topikból csorogtam ide is át szép lassan.