311802
  • IMYke2.0.0.0
    #189859
    A Path of Exile-t tervezem végigjátszani - csak közbejön mindig valami teendő, vagy játék.
    Hangulatemberke vagyok, és ezen felül is, sokszor csak bámulok ki a fejemből, olvasgatva a neten, vagy animét nézve.
  • IMYke2.0.0.0
    #189858
    Jogos a meglátás.
  • IMYke2.0.0.0
    #189857
    Hát, az a videó nekem is beleégett az agyamba :)))
  • Tinman #189856
    Sokat gondolkodom én is a kérdésen... mikortól HC valaki egy adott játéknál és azt kell mondjam, hogy szerintem onnantól az, ha az átlag felett JÓVAL több időt tölt el a cuccal, mert lehet béna, lehet tapasztalatlan, akarva akaratlanul is baromi mélyre ássa magát a témában és szinte mindent tudni fog a játékról. Onnantól pedig, hogy szinte mindent tud és ismer = HC.

    Ezért is mondtam tegnap, hogy vagyunk itt páran, akik xy játékban simán HC szintet képviselnek.

    Imi RE6-ba pl. 130+ órát tolta, Border 2-be 250+, nálam a DaS a 600 órájával simán kemény mag szint úgy gondolom.

    CiV 5-ben már te sem vagy éppen láma kategória...
  • Tinman #189855
    Utóbbit lassan szégyellem... már párom is hülyén néz rám.

    Path of Exile-al mi lett? Kb. annyit toltál bele, mint én amúgy :-)

    WANTONLY!

    Most léptem be a törpe bányákba... messze vagyunk még törp papa? :-D
  • zorrobomber
    #189854
    Bullshit. Tök mindegy milyen nehéz egy játék, ugyanúgy rá lehetsz kattanva, és a játékidő sem attól függ hogy valami nehéz -e. "Játékos" nem ezektől leszel, hanem attól hogy annak tartod magad.
  • IMYke2.0.0.0
    #189853
    Helyből fel tudok neked sorolni párat:

    * Diablo + Diablo 2 (+ LoD)
    * Borderlands 1 + 2
    * Bioshock 1 + Bioshock: Infinite
    * Tomb Raider 2013

    és ha puskáznék a listámról, akkor tuti találnék még 10/10-es játékot, szubjektíven.
  • IMYke2.0.0.0
    #189852
    Azok sem mérhetőek a "Dark Souls"-hoz és a "Demon Souls"-hoz például - de említhetném a King's Bounty epizódot is, amivel mostanság játszol :)
  • IMYke2.0.0.0
    #189851
    Itt is köszönöm szépen!
  • Tinman #189850
    Borderlands 1-2? ;-)
  • IMYke2.0.0.0
    #189849
    Á, az csak egy játék.
    De Te és az említett fórumtársak ezt több játékkal megtettétek már.
  • IMYke2.0.0.0
    #189848
    Én is szívesen játszanék kényelmesen - de sajnos sem itt, sem otthon nem tudok másként, mint egy széken ülve, kényelmetlenül, a már ismert körülmények között.

    Régen, még egyetemista koromban például néha-néha megcsinálhattam a koliban, hogy napközben fejhallgató fel, és eldőltem az ágyon, kicsit pihiztem. Ez nagyon hiányzik néha.
    Az meg egyenesen a mennyország lenne, ha ezt játékkal - cserébe a kontrollerrel kellene bénáznom - is megtehetném.
  • Sir Quno Jedi
    #189847
    F.E.L.V.A.N.D.A.R.A.B.Ó.V.A. téem!!!
  • Tinman #189846
    Diablo 3 Reaper of Souls

    "Indíts rohamot Keresztes lovagként - Az áthatolhatatlan páncél, a csillogó fegyverek és a rendkívül hatalmas sebzés jelentik a Keresztes lovag (the Crusader) erejét, aki a halandók világának megtörhetetlen új hőse."

    Rohadj meg blizzard... ezért sírtam, hogy hol van az alapjátékból egy ilyen kari -.-

    Az alapjátékkal együtt 2.500 Ft-ért, ha lesz szóljatok. Találkozunk 2020-ban.
  • ratgab
    #189845
    Csináld tovább, mert annál sokkal jobb és összetett ügyek vannak.

    Lövölde itt eléggé melléktevékenység. Sajnos az ótóka viszont tényleg dög unalom.
  • ratgab
    #189844
    Végső pontszám egyértelműen számtani átlag alapján számolódik. A hangulatot nem találtam annyira eget rengetően jónak. Valahogy csak a két csaták közti tölteléknek éreztem (nyilván vannak pillanatai ezt nem vitatom), de mégis a kiváló fejlődési rendszerhez képest kevésbé jó.

    De igazad van jól indul az év és még jön is elég sok nagyon jónak ígérkező RPG idén. SQJ jelentése alapján végül kíváncsi leszek a következővel a Divinity-vel vajon mi lesz. Kiforrja-e magát a hátralévő 2 hétben (sajnos kétlem, pedig sokat vártam tőle).
  • grebber
    #189843
    Az UE4-re fejlesztett játékoknak legalább a fele új cím lesz

    "A játékok megjelenését zömmel az idei karácsonyi szezonra ígérik, ám, mivel azok még fejlesztés alatt vannak, így lehet pár csúszás. Emiatt sokan már most inkább 2015. első negyedévére prognosztizálják az Unreal Engine 4-re épülő játékok zömének megjelenését."
  • arty
    #189842
    oké, én is előítéletes voltam, de amikor elindítottam, az első 10 perc utáni benyomás az volt, h "ez tényleg nem is olyan szar, még a végén Rapidnak lesz igaza" ... mármint addig, amíg nincs alien se.

    aztán elkezdtem látni, h mi vele sokaknak a baja, de még azért el-elment, elvégre a feszültség az élienek miatt megvan - viszont az emberek nálam tényleg olyan messziről leszednek, hogy elsütni nem tudom a fegyverem (pulse, már fejlesztve scope-al és 60as tárral + soti), de ahogy látom a távolban a mozgást a fedeték mögött, már sérülni kezdek és egyszercsak bamm, feketefehér kép és meghaltam. ha berohanok, akkor gránát és/vagy szintén lelőnek. vagy csak a harmadik ellen, amikorra elfogy a páncél + élet. mintha extrémhardon nyomnám, komolyan.
  • Rapid81
    #189841
    Normálon toltam, mint minden más játékot (legalábbis elsőre). Majdnem végig a Pulse rifle és a Tactical Shotgun volt nálam, amiket szépen felfejlesztettem. Az egész játék alatt max 10x halhattam (legnehezebb fokozaton persze többször). Abból 5-6x a "nagyfiú" gyepálása közben, abban a nyamvadt rakodórobotban. Sosem fordult elő, hogy távolról legyaktak volna. Az életem meg végig kb. a felén állt. :) AI szintjén nem volt ilyen agyatlanságra utaló jel. Az emberi ellenfelek végig jól nyomták, fedezékeket használtak, változtattak, aztán onnan lövöldöztek rám. Az alienek meg szerettek bekeríteni. Sokszor jöttek több irányból. De mindezt már leírtam a minirivjúmban korábban. :) Nem hinném, hogy én más játékkal toltam volna, mint te... Én éppen ezért sem értem, hogy egyesek hogyan vélekedhetnek teljesen másképp a játékról. Épp ezért tudom be az alapvető utálatnak, amivel leülnek elé az emberek. :) Vagy engem szeretett a játék.
  • arty
    #189840
    úgy rémlik totti day1 játszotta, lehet utána - főleg pécén - pecselgettek az ukrán srácok ... (vagy te is day1 toltad?)
  • Fpocok
    #189839
    FÖLDRENGÉS VOLT! :D
  • w77d
    #189838
    warezzal próbáltad vagy mi? nálam mondom teljesen viselhető minden ilyen.
  • Bence94
    #189837
    Annak idején de vártam.. Randyék mégis mi a francot képzelnek ? Ezért perelni kéne őket. Demo videok lettek megcsinálva egyedül. Nekem a képek videók elegendőek voltak bőven. Új Alienben bízom, hogy jót kapunk.
  • grebber
    #189836
    Szerintem nem igazán az!
    Steam-re kéne jönni már ezer éve,de sehol semmi info.Már vagy fél éve elfogadták greenlighton.

    És igen kell az ilyen fps mert mostanában semmi nem jön pc-re!
  • Totti5
    #189835
    Se nem látnak se nem hallanak. 2033-ban is ócska volt, ebben is sőt még lopakodasra is ösztönöz így még jobban kijon hogy AI az nem igen van.
  • zorrobomber
    #189834
    Mindenki tűkön ülve várja egy mobilos zombis FPS PC-s portját! Ja, NEM! :D Viccet félretéve, ez akkor nem legit?
  • w77d
    #189833
    én nem találkoztam ilyennel, végig emberségesen viselkedett az AI. Pont ugyan ilyen esetem is volt, mint amit leírtál, de nekem riasztás lett a vége...
  • grebber
    #189832
    Valaki tud valami infot a pc-s Dead Trigger megjelenésről? Jöhetne már igazán!
  • jarlaxxe
    #189831
    Lehet felöled fúj a szél és kiszagolnak...
  • grebber
    #189830
    Pedig sajnos elég purdély fos lett az AI.
    Egy fenti folyóson elkábított őr kb agyoncsapta az alatta mászkáló másik őrt és mintha ott se lett volna még oda se nézett semmi 0 reakció.
    Egy ilyen játéktól azért ennyit elvárna az ember főleg 2013-ban!

    Mondjuk van ennek az ellentettje (pont most maxolom a single-t) a Sniper Ghost Warrior ahol 8678km-ről az általad nem is látott népek azonnal kiszúrnak a legnagyobb dzsindzsába miközben te meg se moccansz és nem hívtad fel magadra a figyelmet!
  • arty
    #189829
    ! pedig nem vagyok én ufo, h nálam minden szar: Dishonored lopakodása nálam is be-bebugzott, de általában logikusan buktam le, ha nem figyeltem oda... végére jól kitapasztaltam és imádtam is az egész rendszerét. pedig ez is kapott sok kritikát a tökéletlen megoldásai miatt... nálam meg ~semmi komoly gond , egy pályát kivéve
  • w77d
    #189828
    a megfagyott ember bugba én is belefutottam, ott kellett egy chapter resetet nyomni. Bánkódni viszont nem bánkódtam miatta, ugyanis annyira élvezhető maga a játékmenet, hogy nem kellett erőlködni, hogy utolérjem magam, csak élvezni a játékot. Az AI számomra teljesen elfogadható volt, egyedül a finálénál volt zombi mód csak előre gyalogoló katona, de ott a sztori meg is követeli, majd meglátod miért. Szóval összességében előrelépés ezen a téren is van a 2033 óta.
  • arty
    #189827
    AI? sokat panaszkodtak az elcseszettségére - 2033ban is voltak furcsaságok, de itt sokaknak durva hibák is előjöttek (és nem csak totti megfagyott embereire gondolok, amiből videot is csinált :DDD )
  • arty
    #189826
    avp1-2-avsp mind akkora parafaktorral bír/bírt, hogy nem bírtam idegekkel. ennél is rezgett a léc, de vszeg last of us óta megedződtem kicsit :D
  • arty
    #189825
    (vagy csak kevésbé zavart :) engem laránál is az animácio zavart, a kimarado, nagyot ugro fázisok sajnos tulságosan visszetetszőek számomra. de mondom, annyira közel se bugos, amennyire az 1.0 látszik, szal elismerem, sokat javithattak rajta! de szvsz nem elég... te milyen nehézségen nyomtad? milyen/melyik fegyverekkel? nem lőttek fejbe távolról??? 3 csik secpec nem ment le???)

    ---

    la noire - két első ügyet oldottam meg kiválóra :P (nem a tutorial ügyeket, hanem amikor már nyomozók vagyunk)
    + megcsináltam 3 ilyen vezetés közbeni riasztást/lövöldözést. repetitiv volt már ez is, ha jól láttam 40 ilyen volna összesen.

    - helyszinek átkutatása dögunalom - pontosabban mi benne a játék? mi a kihívás? semmi - kötelező kellék a kikérdezések előtt
    - a kikérdezés jó, bár nem mindig éreztem logikusnak a kétkedést/hazugsággal vádolást (remélem nem a magyar felirat miatt.... :) ) - 66/80% aránnyal jól választottam és mondom: kiváló pecséttel végződtek az ügyek! (lehet van "tökéletes" is, nemtom, mindig volt alul megjegyzés, hogy hogyan lehetett volna jobban/gyorsabban(?) megoldani)
    - autóka rossz (óhatatlanul minden pillanatban a nagyon eltalált mafia2 ugrott be, ez meg ... hát nem olyan, borzalom fals, semmi élvezet nem volt benne, pedig ez is a játék egy viszonylag nagy szeletét adná/adhatná)
    - lövölde tragédia - zombiként jön az ellen és lelöveti magát, majd a 90es évek scriptelt összeeséseinek egyikével elvágódik. márpedig ha kell az intuicio pont, akkor ezeket felteszem csinálgatni kell ...

    arcmimika nagyon jó, tényleg ez kéne mindenbe :) amióta láttam, minden más játékbéli arcon csak fanyalogni tudok :)
  • w77d
    #189824
    Én most végeztem a Metro LL-al. A 2033 egyik nagy kedvencem volt. Na az LL ezt simán múlta felül, ráadásul szebb grafikával és kisebb gépigénnyel meghintve. Hibátlan mestermű.
  • Totti5
    #189823
    Én a kettőt is bírtam, az még okés volt.
  • Rapid81
    #189822
    Az a poén, hogy nekem ezek közül egyik sem jelentkezett... LA Noire-ral mi bajod volt? Az is összecsapott? Vagy csak nem vagy jó emberismerő és nem tudtál senkire rábizonyítani semmit?
  • grebber
    #189821
    Csoda!Végre! Fél 6 óta most lett net!
  • arty
    #189820
    _szerintem_ ennél az AvsP is jobb volt! (előző rész)