311802
  • Maak
    #193876
    ÖÖÖ...steam aruhazi oldalan nem irja, hogy kellene hozza...nem zavar az origin, azert vettem meg 2x mert a komplett is olcso volt, lassan kesz a magyaritas is, mondjuk nyugdij meg messze van de na...
  • Shep
    #193875
    19 óra, én meg másodjára 3 óra alatt a végére értem, csodálkoztam is mikor a minap ránéztem steamen :)
  • Moby
    #193874
    Komoly rajongótábora van a trashfilmeknek is. Miért pont a trashjátékoknak ne lenne? :)
  • IMYke2.0.0.0
    #193873
    Mondjuk, én azért 19 órát (2 végigjátszás) beletettem, és nem bántam meg.
  • Moby
    #193872
    Na ez a 990ft-os A:CM így a végefelé járva erősen túlárazottnak tűnik :D egy bő 900-al árazták túl.
    Borzalmas...vagyis még annál is rosszabb. Szánalmas. Ez egy jobb sorsra érdemes univerzum. Mármint az Aliens.
    Az idén csak 1 rosszabb játékkal játszottam, mondjuk még csak február van :D
  • IMYke2.0.0.0
    #193871
    Annak, aki követni akarja a haladást, a fordítói honlapon felül is.
  • Moby
    #193870
    Hát izé...ez nem így működik ám :) alkalmazásszinten többszálusítani tudsz, de magok kiosztását, egyáltalán pl. Az adatkezelésben egymással konkuráló szálak managementjét teljesen az OS intézi(konkrétan windows kernel). Kvázi tök transzparens az n magú rendszer applikációszinten.
  • IMYke2.0.0.0
    #193869
    Ami jelenleg (alapjáték + DLC-k): 70% - Ardea által.
  • IMYke2.0.0.0
    #193868
    Akkor javíts ki, mondjuk spoilerben :)
  • tomsolo
    #193867
    Iszonyú addiktív a cucc, alig lehet letenni. Talán ha elkészül hozzá a magyar felirat jobban rápörög a plebs.
  • tomsolo
    #193866
    Nekem steames - ettől függetlenül kell hozzá az origin acc - ebből is a complete(ebbe talán benne van minden dlc?). Persze a kiadók(ea, steam) itt is magas szintű programozói munkát végeztek mert ettől függetlenül a hírsávban nyomja az arcba vedd meg dlcénket.

    UBI ugyanilyen, ott Blacklist Deluxe, de azért ott is megy az "átütő erő dlc" reklám.
  • MerlinW
    #193865
    Hát ez nem egészen így működik, de nem számít:)
  • lalakov
    #193864
    Köszönöm.
  • IMYke2.0.0.0
    #193863
    STEAM csiszolódik rendesen tovább - számomra új funkció a kereső oldalon: ár intervallum csúszka:
  • IMYke2.0.0.0
    #193862
    A 0. mag az első mag, amin fut a memóriában lévő összes task.
    A 2. (3. és 4., 5. és 6.) magok pedig kapják a programoktól és az OS-től a plusz feladatokat, amikor plusz terhelést kap a rendszer (elindítasz egy alkalmazást, játékot stb., ami támogatja a több szálas művelet végrehajtást).

    KÉP:
  • IMYke2.0.0.0
    #193861
    0. magot. Nem vicc.
  • Sir Quno Jedi
    #193860
    Nekem is origines és már többször nekiálltam anno, de mindig gépfrissítésben odaveszett mentéssel végződött. :D
  • Sir Quno Jedi
    #193859
    Há mer a jó tulajdonságairól mit írjak?! HÁ JÓÓÓ!!!!
  • arty
    #193858
    amelyikre adott taszkot kiosztja az OS
  • ZsZso
    #193857
    Igen, én is hasonlóképpen vagyok ezzel, de w77d emlegette a Red Faction -t egy pár napja és gondoltam betolom, hátha valaki kedvet kapott hozzá.
  • grebber
    #193856
    Pff nem is tudom mikor léptem be oda utoljára.
    Semmi értelmes akció elárazás halott az oldal már
  • DarkSector
    #193855
    Nem is igaz, mert jobbról a 3.-at. :D
  • ZsZso
    #193854
    Javítom egyből:

    GamersGate
    Red Faction: Armageddon 5 USD
    Red Faction: Guerrilla - 2.5 USD
    (Opera mini-sek előnyben)
  • ZsZso
    #193853
    Red Faction: Guerrilla - 2.5 EUR a GG -n
  • Maak
    #193852
  • Maak
    #193851
    Anno beszereztem Originre, mondvan ugysem lesz akcios steamen, legalabbis azt irtak, hogy nem mostanaban lesz az. Gondoltam alap eleg egyenlore, aztan majd ha nagyon bejon akkor megveszem a kiegeket is. (Allitolag eleg sokat hozzatesz a jatekhoz, szal nem ilyen mostanaban divatos 3 skin 2 kuldi aztan kifujt.) Na de aztan nem learaztak steamen megis..., ugyhogy be is huztam a komplettet, es majd ezt is kijatszom...valamikro...nyugdijas eveim alatt...
  • Zóanagyvarázsló
    #193850
    Ne adjatok neki ötleteket!
  • zorrobomber
    #193849
    Balról a másodikat
  • lalakov
    #193848
    4 magnál melyiket használja a gép az alap műveletekre?
  • zorrobomber
    #193847
    Érdekes, hogy a hsz elején azt írod jó, aztán felsorolsz egy csomó negatívumot..most akkor hogy is vagyunk? :)
  • arty
    #193846
    de nem jutok odáig az "építési fában", hogy variálni tudnék ... sima barakkom van, azzal letermelem a 6 lovagot és/vagy pár puskást és addigra oda is ér :D
  • Sir Quno Jedi
    #193845
    Gyárekök ez a Kindoms of Amalur annyira jó, hogy mégcsakno! Rohatt sokat kell kutyagolni, hála annak, hogy elvileg mmo-t akartak és ez csak próba volt elé, de ki lehet bírni (hatráeset). Meg a harc nagyon akciófeszt lett, főleg magasabb szinten. Sokszor nem is lát az ember semmit és beng-beng. Kevésbé számítanak az RPG-s értékek és jobban az emberi ügyesség, ez szomorú. Nagyon eltolódik.

    Ámde attól a játék még jó és ahogy haladsz előre, egyre szebb lesz. Van benne minden, ami kell.
  • Maak
    #193844
    Nem jatszottam ugyan vele, de ha mindig egyforma egysegekkel megy rad, akkor probald meg annak az egysegnek a counteret megtalalni.Ha mindig ugyanazt csinalja a gep akkor konnyebb dolgod lesz.
  • grebber
    #193843
    Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes runs at 1080p on PS4, 720p on Xbox One, comparison inside

    "PS3 and Xbox 360 editions will run at 720p / 30FPS, while Xbox One runs at 720p and 60FPS.PS4 on the other hand runs at 1080p and 60FPS."

    Van 1-2 összehasonlító kép is.
  • Fpocok
    #193842
  • lostprophet
    #193841
    Hát a Steam magyar fordítóit kell zargatni, úgyis ők fordítják a Valve játékait. Engem meg anno nem vettek be a soraik közé :D
  • Rony94
    #193840
    Oh, a faszomat, erre most elpazaroltam vagy 20 percet.
  • Rapid81
    #193839
    Nem magyarul játszom, csak kerestem a piactéren fegyvert és a böngészőben Isten tudja miért, de magyar. Aztán fogtam a fejem.
  • Micsu
    #193838
    ki az a hülye aki magyarul játssza amúgy? :D
  • Fpocok
    #193837
    Megtaláltam a világ legjobb böngészős MMO játékát. Nem hiszitek el :D