311802
  • Sippie
    #193836
    mekkora amatőr... minek tesz oda "és"-t ha nem ashandwood a neve... csak simán hamufának kéne hívni
  • Rapid81
    #193835
    *Ash Wood (nem egyben)
  • Rapid81
    #193834
    Aki tudja, hogy ki fordítja a CS:GO fegyverek neveit, az üzenje már meg neki, hogy lője főbe magát...

    Fallout Warning - Kiszóródási Figyelmeztetés
    Ashwood - Hamu és Fa (biztos nem zavarta, hogy ez valójában a kőrisfa angol megnevezése)

    Szerencsétlen magyarul is alig tudó játékosok meg ebből tanulják az angolt.
  • lalakov
    #193833
    Ezt nem kellett volna megvenni. :(
  • Zóanagyvarázsló
    #193832
    Azért kipróbálom, hogy a normal gépet (= 8 óra gyakorlás a koreai haverokkal) le tudom-e nyomni, ha nem akkor gyorsan találnom kell valami kifogást, vagy egy játékot, amiben jó vagyok :)

    Akkor holnap este jelentkezem Steamen. A támadásról pedig természetesen fogok szólni, de lehet, hogy kis laggal érkezik meg a figyelmeztetésem
  • arty
    #193831
    nekem akár holnap este (8 után) is oké... steamen írj rám, ha mehet! (ott tudunk közben akár dumálni is, így tudnál szólni, mielőtt támadsz :D )

    jah és: ADDIG NINCS ÁM SUTYIBAN GYAKORLÁS !
  • Zóanagyvarázsló
    #193830
    Nálunk ez feudális alapon működött. A hierarchia csúcsán lévő haver ellen alig volt esélyem, viszont nekem is sikerült esélytelen vazallusokat beszerveznem, akiknek ellenem nem volt esélyük :) Gyakran a különbségek miatt játszottunk FPS-ekkel, Diablóval vagy GTA-val RTS-ek helyett (esetleg TBS-ekkel, de a ahhoz ugye LAN nem kellett, hot seat ment nélküle is), mert a képességek és az esélyek kiegyenlítettebbek voltak. Így hiába volt a StarCraft közös kedvenc, nehezen tudtuk egymás ellen élvezni. Persze gép ellen kooperálva sem rossz móka, megfelelő célokat és összedolgozást kitűzve célnak.

    Mikorra tegyem fel amúgy?
  • arty
    #193829
    Tudom, sajnos. Csak fura, h normálon(!) sincs semmi sikerélményem.

    Haverok multiban engem is agyonvertek mindig - ez mondjuk RTS-ben egyébként is általános "betegségem" volt, utáltam is mindet.

    Ha lehetek emberekkel, nyomhatunk egy csatát - gondolom az is ilyen 10 perces lesz... én nekiállok kiépíteni a gazdaságom, te meg egy orc katonával végigtarolod a hadseregmentes bázisom :D
  • Szabi #193828
    ma töröltem le a játékot..... :'D
  • Zóanagyvarázsló
    #193827
    A hiba nem a játékban keresendő, de ezt te is tudod.

    Én a minap az OpenRA-t próbáltam ki AI ellen, és mondjuk én is kikaptam normal szintű ellen, de marha régen játszottam már Red Alertet. A WC3 szerintem jobban zsigereimben maradt, legalábbis remélem. Kiderítsük egyszer egymás ellen? (Emberekkel nem lehetsz ) Amúgy szemben a StarCrafttal, a WC3-ban mindhárom fél feküdt nekem. Azért a Reign of Chaos utolsó pályáját képtelen voltam hardon megcsinálni, havertól meg egymás ellen mindig kikaptam. (Persze ő sulibajnok volt minden Blizzard-játékban, inkább AoE 2-ben volt esélyem.)
  • arty
    #193826
    demot nyomtam boxon, ingyé se +1
  • arty
    #193825
    összes dlc 10 eur ...
  • Rapid81
    #193824
    Ezzel nem fognak stressz-tesztelni az tuti.
  • arty
    #193823
    odáig nem jutok el :D

    a max kb 6-7 alapegység, 2-3 torony - és ezt ugy lenyomja a hőssel jövő ellenhorda, h max az egységeinek fele dől ki :( :D
    és ez NORMÁL !!! :D
  • grebber
    #193822
    Indiegala stress test rövid ideig ,fizetsz amennyit akarsz ezekért:

    Pathologic (desura) a többi steam-es
    Alien Hallway
    Alien Shooter
    Alien Shooter 2 Conscription
    Alien Shooter 2 Reloaded
    Zombie Shooter
    Zombie Shooter 2
  • grebber
    #193821
    Amiket olvastam róla ez rosszabb mint a Failens!Még ingyense kategória!
  • Rapid81
    #193820
    R.I.P.D.: The Game 2.49$
  • grebber
    #193819
    ALL DLC pack ingyé lenne,de hát kell a Dishonored Goty-ra az a 10.1 euro kártyapénz!
  • Rapid81
    #193818
    Jep. 10 ojró.
  • Rapid81
    #193817
    Mai leárazás Steamen a GRID 2. Remélem a DLc-ket is leárazzák...
  • Rony94
    #193816
    Dungeon Keeper: Eddig minden pálya ment elsőre, de Wishvale (asszem a 7. pálya) most megfogott.
  • Scooter
    #193815
    Jó a steam, de a kártyacsere nem megy. Másnak se működik?
  • Zóanagyvarázsló
    #193814
    Az kell hozzá, hogy legyen neki is a szobába betett lényből :) Illetve azt hiszem, hogy emellett kell portál (ami nyilván van), mert azon át tud átjönni. A vámpír talán duplázza bármely lényre a hatékonyságot. Ha az ellenfél is tesz be a szobába lényt, az elvileg védelmet nyújt, és az aktuálisan templomban kántálók, börtönben, kínzókamrában senyvedők sem csábíthatók át. Alacsonyabb szintű lények könnyebben térnek a mi hitünkre, magasabb szintűek pedig hatékonyabb munkát tudnak kifejteni a szobában.

    Nekem is ködös maradt kissé, de működött. Mondjuk a második részből nem hiányoltam. A combat pitnek viszont nagyon örültem, az szinte azonnali követelésem volt. Az első részben szinte minden lényt kipróbálnak minden lény ellen. Kevesen tudják, hogy szemtől szemben a vámpír lenyomja a Horned Reapert, a Mistress pedig mindenkit bealáz a kaszáson kívül (jó, azért sokakat sokakat nyögvenyelősen). HR ellen jó a varázsló is (bár egyedül azért kevés), ahogy a vámpír ellen is, míg a lovagok varázslók ellen kiválók, de a HR két páncélost egyszerre is megesz azonos szinten reggelire.
  • Zóanagyvarázsló
    #193813
    Alapjáték vagy BW? Az előbbiben haverral egyidejűleg 6 random AI-t tudtunk egyszerre lenyomni két zerggel, 5-öt két protossszal. Az utóbbiban már kissé rosszabbul ment.
  • TBTPumpa
    #193812
    Esti film helyett (A&B fanok előnyben)
  • Rapid81
    #193811
    Nincs valakinek elfekvőben egy Garry's modja?
  • ratgab
    #193810
    Starcraft 1-ben és egyszer sem voltam képes nyerni a gép ellen skirmishben. Brutális terjeszkedést hajt végre mindig (lehet azóta már némi gamer tapasztalattal a hátam mögött már menne!)
  • ratgab
    #193809
    Kulcsa a játéknak a hero-k. Azokat fejleszd mint az őrült, ellenkező esetben legyalul a gép simán!
  • TBTPumpa
    #193808
    Hmm. StaCraft 2 is ugyanez. Gondolom a gép ugyanazt a taktikát követi, bár a koreai kissrácok is. PVP-ben is már a 7. percnél komplett sereggel jönnek ellenem. Élvezhetetlen.
  • diorobi
    #193807
    Te még jól jártál, nekem az A:CM-ben maga a kód nem volt benne, úgy kellett supporton át bizonygatnom, hogy eredeti van meg és adjanak egy kódot :D
  • arty
    #193806
    Probaltam skirmisht elfekkel, de NAGYON nem jon be az embereken kivul egyik frakcio se.
    Frozen draga, neha 1-1 gyors harcra ez is eleg lesz szvsz.

    S mig a generalsal komolyabb ai ellen is tudok nyerni, itt a normal is levert es nem is latom, h tudnam megallitani... Van mentesem az elejerol, de barmit csinalok, jon egy komoly serege es legyak :D
  • Moby
    #193805
    Nyilván az a jobb rendszer, amiben kevesebb az emberi tényező. Itt jól láthatóan kézzel van ráragasztva a matrica, és a matricára IS rá van írva, hogy mit tartalmaz a kód, és azon IS el van cseszve.
  • Szabi #193804
    nekem volt már.. egy számot elírtak.. :D
  • Moby
    #193803
    Nem, de a digitálisan vett tartalommal még soha nem volt hasonló gond. Tehát...
  • Totti5
    #193802
    Ez nem a lemez hibája.
  • Moby
    #193801
    Mondtammá, hogy ki kéne irtani a lemezesjátékot a picsbe? 1 hónapja a kód nélküli deus ex, mostmeg a a:cm-ben a kódok fordítva lettek rányomtatva. A századik beírást követő örjöngés közben próbára beírtam az alapjátéknak a bop dlc kódját. Hát mitadisten...
  • Micsu
    #193800
    tavaly toltam végig újra a kieggel együtt
  • TBTPumpa
    #193799
    Yep a Huncraft műve, de azért volt közöm hozzá.
  • Evoluti0N
    #193798
  • IMYke2.0.0.0
    #193797
    Már megint döglődik a STEAM.
    Sem a Borderlands 2 véglegesítést, sem játékot nem tudok elindítani, arra hivatkozik, hogy le vannak terhelve a szerverek.