311802
  • Dzsini
    #194237
    Nem tudtam, csak hallottam róla, hogy az jelent meg mindenféle konzolra meg mobilokra - ezekszerint akkor nem :)
  • IMYke2.0.0.0
    #194236
    Don't be an idiot, go and buy Humble Indie Bundle 11 - Cinical Brit ajánlásával.
  • Tinman #194235
    Van: Rome Total War II (Steam key)

    Szeretnék: Thief 2014 (Steam)

    Hátha van valakinek felesleges Thief kódja és akkor mindenki jól jár :-)
  • MerlinW
    #194234
    Itt is tisztán látszik, hogy az XBone elérte a PS3 szintjét. És ott meg is állt:)
  • Shep
    #194233
    Még railshooterhez képest is gyenge?
  • Shep
    #194232
    Alapjáték nélkül semmit nem érünk vele.
  • grebber
    #194231
    LOL Ramboba ilyen perk--> No QTE fails.

    Sajnos nagyon gyatra let a game! Ezt max úgy lehetne eladni hogy beteszik valami 1 dolláros bundleba és van mellette más is amiért valaki megveszi a pakkot!

    Így elrontani egy jó címet ,komolyan mondom nekem ég a pofán a fejlesztők helyett
  • Shep
    #194230
    Azt én is tudom ,hogy miért van de akkor is szomorú.
  • Botond #194229
    Az telefonra való, oda pont elég ez az agyonbutított szint, de xboxon meg tableten ez annyira kevés, hogy borzasztó.
  • Dzsini
    #194228
    Hát, az se túl sok, de határozottan nem rossz ilyen összetettségű játékhoz képest. Persze tyúkbélre kötve elmegy többet is, de azért az mégse az igazi.

    A Civilization Revolution nem volt jó?
  • Botond #194227
    de ipaddel is tudsz konektorba dugva a kanapén fekve játszani, és csak akkor csatlakozol le a vezetékről, amikor már tényleg ki kell menni wc-re. :D
  • Botond #194226
    Xcom olyan 3-4 óra alatt eszi meg, szerintem annyit bírna civ5el is.
  • Dzsini
    #194225
    Civ5 szerinted 1 vagy 2 óra alatt zabálná meg az iPad aksiját amikor gondolkodik az AI? :)
  • IMYke2.0.0.0
    #194224
    Köszi az infót, sajna az alapjáték sincs meg :(
  • grebber
    #194223
    Alienware oldalán Sniper: Ghost Warrior 2 Collector's Edition Content Upgrade Key Giveaway van még 8400db ingyé vegyétek vigyétek
  • Botond #194222
    imperialism1-2 és civ5 iOS portot akarok! Ha nem HD remake csak sima port, akkor is jó! :D
  • grebber
    #194221
    Pénz... A régieket csak át kell alakítani és felturbozni és kész veszi az is akit nem érdekel.Sokkal gyorsabb megoldás mint egy vadi új címet kiadni a nulláról!

    Pc-n is ez van lassan mindennek lesz remake-je ,HD verziója!
  • Shep
    #194220
    Csak szerintem "vicces", hogy új játék még alig jött/jön az új konzolokra de a régieket boldog boldogtalan adja ki újra kicsit felturbózva az új masinákra?
  • Bence94
    #194219
    Szerintem nem! Hard Resetnél kiegészítőért sem kellet az alaptulajoknak fizetni.
  • IMYke2.0.0.0
    #194218
    A kérdés: újra meg kell majd venni hozzá?
    Mert erre konkrétan nem utaltak.
  • Bence94
    #194217
    Ide is beszúrom: Shadow Warrior remake: PS4 verzió és pc-s ráncfelvarrás
  • Sir Quno Jedi
    #194216
    Nem gond, csak ne nekem kelljen megölni. Van akinek ez jobban megy. Ha nem ismertem életében és nem én vágtam le, akkor jöhet a bendőmbe jól átsütve.
  • Anonymusx
    #194215
    Van egy linkem amivel semmit se tudok csinálni, ha ráklikkelek akkor bejön a thief 1 amazon oldala.
    Néztem más oldalakon is a leírást, pl itt:

    http://www.steamgifts.com/forum/SlhWV/thief-gold-free-original-thief

    De nekem sehol sincs semmilyen kódom...
  • Anonymusx
    #194214
    köszi, és utána?
  • IMYke2.0.0.0
    #194213
    Én ráadásul ezeket kaptam:

  • Shep
    #194212
    Ezek szerint mégis.


    Más. Nézegetem a steamtrades-et és az milyen már, hogy a Krumpli Nudli 11 átlag alattiért 2 TF kulcsot akarnak elkérni :)
  • Dzsini
    #194211
    Nekem a kedvencem az volt, amikor legyártott badge után olyan játékhoz kaptam kupont, ami már megvolt... ha már nem a wishlistet figyelik, ez nem tűnik olyan bonyolult algoritmusnak, hogy ilyen esetben újrasorsoljon.
  • Shep
    #194210
    Kár, hogy nem olyanhoz adnak kupont ami még érdekelne is.
  • Dzsini
    #194209
    Én is kaptam meglepetésszerűen - nem is szólt, egyszer csak ott volt az inventoryban.
  • Shep
    #194208
    Broken Age 25% kupon ha kell valakinek szóljon!
  • Shep
    #194207
    Nincs olyan eget verő különbség szerintem a régi és az új gépek között, sőt játék közben távolról lehet fel sem tűnne.
  • Shep
    #194206
    Hát ha enni akarunk muszáj. Erről jut eszembe (nem ellened szól) szeretem az olyan álszenteskedőket akik harcolnak a haszonállatok jogaiért, de azért ők is szívesen betömik rántott húst. Én sem szeretem elvágni a nyúl torkát, meg leütni a csirke fejét de hát ha meg akarom enni akkor kénytelen vagyok, márpedig én szeretem a pörköltet :)
  • Shep
    #194205
    Jó, persze de érted na. :)
  • Rony94
    #194204
    Metal Gear Solid V: Ground Zeroes Console Quality Comparison Video
  • wantonly
    #194203
    Na most annyira hülye ember nem hiszem, hogy van ,hogy nem tud egy ajtót kinyitni...

    Nem vennék rá mérget! :D
  • Sir Quno Jedi
    #194202
    Én ezé nem is tenyésztek semmit, meg utána nincs szívem megölni, ha én neveltem.
  • Shep
    #194201
    Hát szerencsére nyest meg hasonlók nem jöttek még, csak ilyen nagy dögök, 1x láttam rókát pár éve télen mikor nagy hó volt de akkor csak tyúk volt azok meg be vannak zárva éjszakára, úgyhogy nem tudott hozzájuk férni. Nyulat meg kb 2 éve is kiszedett valami de, hogy az mi volt azóta sem tudtam rájönni, mert lényegében megnyúzta, az állatot úgy, mint mikor én teszem. Viszont tuti nem ember volt, mert 2 fakkot is próbált felfeszegetni, aztán a z egyiken sikerült a drótot felszaggatnia és a lyukon kihúzni a nyulat, na most annyira hülye ember nem hiszem, hogy van ,hogy nem tud egy ajtót kinyitni de a nyulat meg tudja nyúzni. Szóval azóta csak azt mondom ,hogy a chupacabra volt.
  • Shep
    #194200
    Ha jelentkeztél akkor originben ott kell lennie neked is Titanfallnak.
  • Sir Quno Jedi
    #194199
    Elhiheted, hogy én sem terveztem kutyatartást, de mindkettő kidobott/eldobott volt, az altatásnál még mindig jobb, ha befogadja az ember őket.

    Kollegámnak meg a valami nyest, nyuszt, vagy harmadik zabálja le az állatait, az se sokkal jobb (libát, nyulat, mindent). A ragadozók ilyenek. Na most azok ellen viszont pl. jó a kutya. Legegyszerűbb védekezés a kutyák ellen, ha neked is vannak és NAGYOBBAK és erősebbek. :DDD Meg lehet őket pikkpakk tanítani, hogy nem bántják a jószágot, mer az saját és akkor már védik őket is, meg az ojjektumot is. Sajnos vadállatok ellen nem sok védelem van a kutyákon kívül.
  • Moby
    #194198
    Kösz. Én jelentkeztem, de válaszra sem méltattak.