311802
  • Rapid81
    #194277
    3 kutyánk van. Volt itt traktoros művelet, amikor vettünk egy nagy lakókocsit műhelynek. Pár óráig az is eltartott, mire bement a helyére, nyitott kapunál. Most csinálják a szennyvízelvezetést, dolgozott itt gép, meg emberek fél napokat, tárvab@szott kapunál. Nem utólag gondolkodom, hogy na, jó lett volna megtanítani a kutyát, hanem előre és mikor idekerült, mind ki lett okosítva arról, hogy mit szabad és mit nem. Nem akkor kell már megkötni, meg áramot vezetni a kutyába, amikor már késő, hanem lehet előre kellett volna gondolkodni és foglalkozni vele... A kutya az társ, barát, nem riasztó... A 3 kutyánkból egyik sem teszi ki fél lábát sem a kapun kívülre és semmi miatt nem kell megkötni egyiket sem. Sosem kellett. Egyedül szilveszterkor és környékén meg viharban jönnek be, mert a 7 éves nagykutya tojik a vihartól és a durrogástól, aztán akkor bejön mind, mert nincs kivételezés.
  • Shep
    #194276
    Remélem lesz olyan jó, mint az előző rész volt!
  • Shep
    #194275
    Én nem merek ilyet nyomni, mert a macska lehet nem szeretné a dolgot, mert nálunk a kutya meg a macska nagy haverságban vannak.
  • Shep
    #194274
    Köszönöm a Dustot!
  • zorrobomber
    #194273
    Várós!
    (ez a trailer viszont nem tetszett igazán)
  • arty
    #194272
    a villanypásztor ezerszer humánusabb, mint a kennel/lánc - ugyhogy respect, h beruháztál rá és nem csak "lekötözted"!
  • Rapid81
    #194271
    Wolfenstein: The New Order

  • Shep
    #194270
    Én is kénytelen voltam megkötni, mert folyton ellóg mikor az ösztön hívja. Ha nincs megkötve kimászik a kerítésen, mint a macska, az meg nem járja, hogy beton védmű legyen a ház körül ,hogy ne tudjon felmászni rá. Igaz a láncot meg folyamatosan eldörzsöli és meglóg, csap egy 20-30-es kört aztán visszajön. Egyébként bolond egy jószág, mert amíg bent van szólsz neki odajön, visszahozza a faágat ilyesmi, viszont ahogy kikerül a kapun túlra füle botját nem mozdítja, szarik az emberre, még elfele megy ha szólok neki.
  • arty
    #194269
    pedig megígérted :((
  • Sir Quno Jedi
    #194268
    Kibic. Hogy csinálod, hogy időnként nem kötöd meg, ha:

    1. építkezés van, az ojjektum szabadon elhagyható és minden hulláért téged ültetnek le
    2. nem tarthatod folyamatosan bent a házban, mert szétszedi, ha nem vagy ott, plusz összeszarja és hugyozza magát
    3. nem tudsz mindig embert fizetni, hogy vigyázzon rá (és ki hinné dolgoznod is kell ám a város másik végén)
    4. a kutyaszállóban nem fogadják be egy napra sem (navajon miért), hiába fizetnéd
    5. nincs még kennel és mint tudjuk azt sem két perc megépíteni biztonságosra
    6. reménykedsz benne, hogy ha elkészülnek az új kerítésekkel, azon már nem fog átmenni (de átmegy)


    Nézd, okoskodni én is tudok ám, nekem megoldás kellett, de csak okoskodók voltak, mint te. Én azonban megleltem a megoldást később, mikor kiderült hoyg nincs az í kerítés amin őkelme nem tud kijutni pillanatok alatt. Állatorvos sem hitte el, hoyg ott át tud menni, de a szomszédok egyöntetűen győzködték, hogy saját szemükkel látták.

    Itt főút van, meg benzinkút, mega mit akarsz, 17 msádoperc alatt elütik, vagy tömegszerencsétlenséget okoz. (plusz az egész környék felvolt túrva éppen, hála a közműszolgáltatóknak, mindehol munkagépek stb.)
  • grebber
    #194267
    Az új indiegala az weeklynek felel? Happy Hour miatt kérdem!
  • Tinman #194266
    1 dolcsiért is megfontolnám... IG jobb, kár, hogy Dracula 4 GoG only, azé' majd vége felé olcsóért berántom.
  • Rapid81
    #194265
    Új IndieRoyale
  • Tinman #194264
    Nem biztos... mondjuk az sokkoló volt, hogy kiértem a nem mondom meg hová, a nem mondom meg honnan és kb. fél órán át beszélgettem csak egyetlen képernyőnyi részen ^^

    A BG 2-re azt hittem, hogy komoly RPG... tévedtem, a Planscape, nagyon felnőtt cucc. Nem csoda, hogy fiatalabb koromban valahogy elvesztem benne.
  • Rapid81
    #194263
    Nem kötök meg kutyát és nem lesz ilyen, amikor elengedem. Soha egyetlen kutyám sem volt megkötve. Értelme sincs, meg haszna sem. Meg szerencsére 1 év múlva büntetendő is lesz.

    Ne csodálkozz, hogy mozoghatnék lesz a kutya, ha egyszer meg van kötve... Te sem szívesen maradnál ott, ahol kipányváznak.
  • Shep
    #194262
    Kár, mert még mindig kérdőjeles a Krumpli Nudli 11 vásárlása, azzal akartam billenteni valamerre a mérleg nyelvét :)
  • Sir Quno Jedi
    #194261
    Kíváncsivá tettél, me rühellem a kibiceket, hogy TE mit teszel egy kutyával, akit ha leszedsz a láncról (na nem akármilyenről, hanem amivel autót is lehet vontatni, mert eltépi a láncot is, meg a bőrszíjat is stb.) és azonnal nyílegyenesen elrohan és három napig nem jön haza (avagy soha, mert elütik)?! Megszokta, hogy szabadon kószál és ételt kuncsorog, plusz megdugja az összes szukát, akit meglát. Amúgy is ha szukát szagol vérben forog a szeme és mintha megveszett volna totálra (átrágja magát a 20 centis üveggyapoton, széttépi a drótkerítést stb., teljesen önkívületben van). És persze úgy néz ki mint egy malamut, bivalyerős dögönce.

    Tessék, eksön! (voltak próbálkozók)
  • IMYke2.0.0.0
    #194260
    //Most meg már ott van.
  • IMYke2.0.0.0
    #194259
    No, Ctrl + F5, és nekem is eltűnt a flash menü.
    Valószínűleg megint a szolgáltató halódik.
  • Tinman #194258
    Nem mertem róla tesztet írni... :-(
  • IMYke2.0.0.0
    #194257
    Arról senki sem tehet, ha nem látod a fától az erdőt ;-)

    Hint: Honlapjaink - Tinman
  • Shep
    #194256
    Én azzal a játékkal már legalább 15 éve szeretnék játszani de tudom ,hogy nem az én világom ma meg már pláne nem az.
  • Tinman #194255
    Del-t kérek rájuk... észre se venném napokig, ha eltűnnének :-D

    GoG-os Planscape-et tolom, az tudja a dolgát mocskosul.
  • Shep
    #194254
    És mi van a másik 500 játékkal? :D
  • Shep
    #194253
    Hé hova lett a bannerból a mindenféle oldalak sávja, meg akartam keresni Tinman oldalán a Dust leírást erre nem tudok odajutni.
  • Tinman #194252
    ...és így lett Tinman-nek Thief-je. Nyami :-)

    Alig várom, hogy tolhassam!
  • zorrobomber
    #194251
    Sid Meier's Pirates! (steam) - 2.49 euro
  • Rapid81
    #194250
    Ja, tehát az, hogy a jelenlegi 3 kutyánk közül egy sem megy ki, pedig mind befogadott kutya, az okoskodás. Meg az általunk örökbe adott 400+ kutyus is távokoskodás. Okés. Nem szóltam...
  • Sir Quno Jedi
    #194249
    Örülök, hogy te is efféle távokoskodó vagy. Itt is volt belőlük elég. Noprob.
  • Shep
    #194248
    Na ja csak éjjel jött így nehezebb fülön csípni.
  • Rapid81
    #194247
    Majd törlik, mivel játékként rakják fel, közben csak upgrade.
  • zorrobomber
    #194246
    Napi First World Problems rovatunkat hallották...másodjára :D
  • IMYke2.0.0.0
    #194245
    Az Alienware-es ajándék elárasztotta a Steamgifts-et :(
  • arty
    #194244
    kár h raiden pont desurás, nem pedig gog vagy steam :( így nem kő...
  • Rapid81
    #194243
    Meg kell nézni hová megy vissza és mehet az önkormányzat, rendőrség, satöbbi, mivel neked kárt okozott és a kerítéssel, nyúllal, mindennel együtt fizetheti kifelé.
  • Rapid81
    #194242
    Ja, tehát nem kell a kutyát tanítani, hanem meg kell b@szatni árammal. Gratulálok. Ezt annak tudatában igazán magadban tarthattad volna, hogy tudod, hogy állatvédő vagyok... Érdekes, nekünk volt már kismillió kutyánk, de egy sem ment ki, pedig napi szinten állok a kocsival ki-be, tárvab@szott kapuval, mégsem teszik ki a fél lábát sem egyik kutya sem az utcára. Pusztán foglalkozás és nevelés kérdése, nem áramé...
  • grebber
    #194241
    Most megszűnt a weekly rész vagy mi van honnan tudjam melyik a rendes amiben lesz hh is?
  • Rapid81
    #194240
    Új Indie Gala
  • Dj Tommy
    #194239
    Nem rossz a bundle tényleg, kénytelen leszek megvenni.
  • Botond #194238
    Van mindenre, csak egyszerű mint a szakóca, ami telefonon poén, a többi platformon ahol elérhető ott viszont nagyon karcsú.