311802
  • Shep
    #194197
    Ja mielőtt valaki félre értené, nem tőlem kapja meg, hanem majd az élet visszaadja neki duplán.
  • Shep
    #194196
    Erről beszélek, aki nem tudja bent tartani a dögeit az ne tartson ilyesfajta jószágokat. Abban bízom csak ,hogy ha legközelebb jön és sikerül átverekednie magát az addigra már megerősített kerítésen, sikerül lefülelnem és jól derékba törhetem a karrierjét egy erre a célra rendszeresített célszerszámmal! Na nem azért, mert szeretem bántani a jószágot, sőt de az ilyen ki tudja húzni nálam a gyufát! Nevelgetem a jószágaimat, eléri a vágósúlyt erre akad egy idióta aki nem tud a vérebére vigyázni és oda az egész, na de sebaj majd megkapja ő is a büntetését.
  • ZsZso
    #194195
    Édesanyámék egyszer befogadtak egy kutyát. Mindig kiszökött, aztán mikor megunta visszajött. A kaput anyáék egy nap bezárták mert el kellett menniük otthonról, úgyhogy a buggyant dög visszafelé átrágta magát a több centiméter vastag fa kapun, hogy be tudjon menni a kertbe. :) Egyébként az a kutya a légynek se tudott ártani - a sors iróniája tán, hogy mégis megmérgezték, mert ugatni azt viszont nagyon tudott.
  • Shep
    #194194
    Jelentkezni kellett a bétára de már ma vége lesz.
  • davidka003
    #194193
    Lófasz kedvezmény.
    1 éve olyan volt, hogy ha 20k felett vásároltál mastercard mobile alkalmazással akkor 10k kedvezményt adtak. Így vett sok ismerős 22k-s tabletet 12k-ért.
  • Sir Quno Jedi
    #194192
    Há pl. apámnak volt anno egy aranyérmes njuhász szukája, az pl. 10 perc múlva nem volt ott, ha nem néztél rá, már le is lépett a profi kennelből. Ezek nem szeretik a bezártságot. Persze a szuka nem nagyon megy el, szal. nem lóg meg, mint a kanok, hanem védi az ojjektumot, csak a kennelből jön ki... :DDD
  • ZsZso
    #194191
    "kisplintercelleznek" :)
  • Maak
    #194190
    Nalam sem 0day vetel, de tetszett amit lattam, napi 1-2 meccs erejeig szerintem elinditanam.Bar ha lesz par ismeros is akkor el lehet vele szorakozni. Annyira mar most tartom mint a bf3-at. Meglatjuk no...

    Shep : nalam a "nagyok" mar reg kifujtak, es messze vannak attol hogy barmelyikert megegyszer ebben az eletben egy fillert is kiadjak. Amugy sincs idom naphosszat jatszani, szal nekem ez a napi 1-2 meccs boven eleg lenne.


    Moby : Elvileg mar open beta van.
  • Sir Quno Jedi
    #194189
    Megnyugtatlak az én németjuhászaim pl. álló helyből ugorták át régebben a 2m-es kerítéseket. És nem a hálósat, amiben meg tudnak kapaszkodni, vagy tovább tudják lökni magukat hátsó lábakkal stb., hanem a tömör betonpalán stb. Nekifutásból megy a magasabb is. Szal. másfél méteres kerítés ezek ellen nem véd. A németjuhászok olykor a majdnem három métere magas kennelekből is kisplintercelleznek, ha nincs erős tető és nincs rendesen összeépítve a ráccsal, illetve ha meg nem beton az alja, akkor is megette a fene.

    Szóval ezeket nem lehet benntartani sehogy sem (és kint sem), CSAKIS árammal. Én sem tudtam már mit kezdeni, de az bevált. Új Zélandi elektromos pásztor és hallelujja a 7,5kV megteszi a magáét. Azon semmi nem egy ki, a bika sem.

    Mosmá öregebbek jóval és jó húsban is vannak, így nem kell nekik az áram, de bezony évekig csak ez jelentette az uccsó védelmi vonalat. :D

    Amúgy nyulakra is van hozzá nyúlháló, meg macskákra stb., igen hasznos cuccz.
  • Moby
    #194188
    Honnan lehet ezt letölteni? Nem valami jelentkezéses móka volt ez? (Egy ideje már nem érdekel túlzottan)
  • Shep
    #194187
    Hát én nyomtam vele pár órát de elég hamar beleuntam, a titánozás szerintem béna, komótos lassú valamik szűk helyen, vicc kategória, legalább rombolhatóság lenne de semmi. Ettől eltekintve ilyen 30perc 1 órára be lehet ugrani és lődözni kicsit de nagy csoda nem történt, nem igen fogja megszorongatni a nagyokat.
  • Shep
    #194186
    Reggel megyek ki etetni, hát látom ,hogy az egyik legszebb nyulamat kirángatta valami dög az ólból és szétmarcangolta, nézem, hogy hol mehetett be az elkerített udvarra, hát látom ,hogy először megpróbált beásni de nem sikerült neki ,mert mélyen körbe van alapozva az udvar, aztán látom ,hogy az 1,5-es kerítésen van egy deformáció, ezek szerint át akart ugrani de fennakadt aztán átgyűrte magát valahogy, az a szerencse, hogy legalább a többi nyulat nem bántotta. Az ilyen idióták akik nem tudják a nagy dög szarjukat bezárni miért tartanak állatot, mert nyilván nem egy kis árokparti kotorék cibálta szét a ketrecet ami 1,20 magasan van és tépte ki belőle a nyulat. Na persze lehet mondani ,hogy mert véletlenül is elszabadulhat, persze benne van, de mikor folyamatosan történnek ilyen esetek a környéken akkor az már több, mint véletlen elszabadulás. Aki medvét tart az csináljon neki megfelelő bunkert ahonnan nem tud ellógni. Az ilyen kis vakarék kutyákkal, hogy ellógnak nincs is gond, az a természetükből adódik de azok nem is tépkednek szét nyulakat.
  • IMYke2.0.0.0
    #194185
    S ha már OFF:
    [spoiler]Girl vs. Japanese Rabbits
  • IMYke2.0.0.0
    #194184
    FPS Józsi barátomnál megejtett személyes tesztig nekem a benyomásom: Unreal Tournament 3 + Tribes: Vengeance + Battlefield 3 = Titanfall.

    A kombó nem rossz, a többit majd meglátom.
  • Maak
    #194183
    Titanfall-t probalta valamelyikotok? (Tudom se nem regi se nem indie meg meg csak beta de azert na....) Par meccs utan azt mondom nem kuka, egyenlore ugy nez ki megveszem majd...
  • Fpocok
    #194182
    Semmit nem tudok a képregényről, de most nagyon várom.

  • ZsZso
    #194181
    Csak ahogy TB is mondja, nem erre fejlesztették ki a játékot és nem is érdemes úgy játszani, mert egyrészt randa, másrészt túl könnyű.
  • IMYke2.0.0.0
    #194180
    Némiképp ez plusz pont.
  • Fpocok
    #194179
    Van hátulnézetes mód is.
  • IMYke2.0.0.0
    #194178
    Szeretném... ha nem fix nézetes lenne, és a videó alapján látható, hogy irányíthatatlanul.
  • ZsZso
    #194177
    Motor Rock ingyen. Mikor anno Steamre került TotalBiscuit is nyilatkozott róla.
  • zorrobomber
    #194176
    Irónia volt :) Mindenesetre érdekel engem is hogy mit hozott ki ennyiből a srác, de nem most, nem ennyiért.
  • ZsZso
    #194175
    Ú, de oldalba rúglak mindjárt! :). (Indie = fos asszociációt tessék kitörölni a fejedből)

    Persze ez attól még lehet szar :).
  • zorrobomber
    #194174
    !!!Indiefos alert!!!
    89 MB!
  • ZsZso
    #194173
    ÓÓó de jól néz ki (csak kár, hogy drága): Banished.
  • Micsu
    #194172
    sztem minél többen jelzik nekik a problémát, annál előbb lesz megoldás
  • genndy
    #194171
    Van egyébként megoldás, lépj be böngészőbe is és chatelj ott.
    Mondjuk tényleg idegesítő.
  • zorrobomber
    #194170
    Napi First World Problems rovatunkat hallották
  • Rapid81
    #194169
    eDigitalon most aki Paypallal fizet és az első 500-ban benne van, az kap 3k kedvezményt 20k vásárlás fölött. És erről a PP tájékoztatott. :)
  • ZsZso
    #194168
    Multitasking nem az erősségük (mi sem mutatja ezt jobban mint az 1 tabos "böngészőjük").
  • ZsZso
    #194167
    Ahha! Köszi.
  • IMYke2.0.0.0
    #194166
    Hogy rühellem a STEAM kliens gyenge pontjait!

    Például, ha egy játék állományainak állapotát ellenőrizteted vele [validating], akkor nem tudsz mást csinálni közben - többek között a neked író barátoknak válaszolni sem a chat-ben!
    Rohattyanak meg!
  • wantonly
    #194165
    Tegnap már rájöttem. Ez nem osztogatás, hanem egy Thief mod videót kell hozzá feltölteni és akkor kapod + részt veszel egy sorsoláson.
  • Shep
    #194164
    Na jó de a többi akkor is az a szint vagy jobb :)
  • ZsZso
    #194163
    Ezt magyarázd el kérlek, nekem nem akar semmit se csinálni.
  • arty
    #194162
    annál is jócskán lasabb - tiédben 192 cudamag, 720m-ben meg van 92 .... :) +órajelek és ramsávszél is bukó a 7xx-en
  • wantonly
    #194161
    Ezt most nem értem, valami videót kell hozzá feltölteni?
  • Shep
    #194160
    Jó lenne de nem, gts 450 1 gigás.
  • Panzeradler #194159
    Ingyen Thief Gold, amazon kell hozzá
  • arty
    #194158
    még régebben pedig bennevoltak az 1.0-ás, megjelent játékban ;)